nik

چرا برای خرید و فروش ارز دیجیتال می‌توانیم به فینیکس اعتماد کنیم؟

در این مقاله دلایل برتری فینیکس نسبت به سرویس‌های مشابه حوزه معامله ارزهای دیجیتال و عواملی که شما را به استفاده از آن ترغیب می‌کند، بیان کنیم.

این روزها بازار ارز‌های دیجیتال به یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای اقشار مختلف مردم تبدیل شده‌‌ است، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی هم در حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت دارند که البته اکثر آن‌ها نوپا هستند و در مرحله آزمون و خطا به سر می‌برند؛ اما سرویس‌های با اصالت‌تری نیز در این حیطه فعال هستند که سابقه بیشتری نسبت به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های تازه‌کار این حوزه دارند و می‌توان به آن‌ها اطمینان کرد.

فینیکس یکی از همین سرویس‌های قابل اعتماد در حوزه ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود که کاربران فراوانی دارد و خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد. استفاده از سرویس فینیکس برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال مزیت فراوانی نسبت به دیگر سرویس‌های موجود دارد، همین امتیازها باعث متمایز شدن فینیکس نسبت به سایر سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فعال در حوزه خرید و فروش رمزارزها می‌شود.

ما قصد داریم در این مقاله دلایل برتری فینیکس نسبت به سرویس‌های مشابه حوزه معامله ارزهای دیجیتال و عواملی که شما را به استفاده از فینیکس ترغیب می‌کند، بپردازیم، با آی‌تی‌رسان همراه باشید:

هم سایت و هم اپلیکیشن موبایلی کارآمد

اولین و یکی از مهم‌ترین دلایلی که شما را به سمت استفاده از سرویس فینیکس متمایل می‌کند، فعال بودن فینیکس و اپلیکیشن برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال است. اکثر سرویس‌های خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت وب‌سایت فعال هستند و اپلیکیشن موبایلی ندارند، البته به تازگی چندین اپلیکیشن به این منظور طراحی و تولید شده که هنوز در ابتدای راه قرار دارند و ایرادات فراوانی به آن‌ها وارد است، اما برای استفاده از سرویس فینیکس می‌توانید هم از وبسایت و هم اپلیکیشن فینیکس استفاده کنید. به این ترتیب دست شما برای استفاده از پلتفرم مورد علاقه خود جهت خرید و فروش ارز دیجیتال باز است.

فینیکس

تعداد زیادی از کاربران استفاده از رایانه شخصی جهت معامله ارز دیجیتال را ترجیح می‌دهند، وبسایت فینیکس نیز به طور جامع تمام خدمات مورد نیاز شما را به آسانی در اختیارتان قرار می‌دهد. اما تعدادی دیگر یا به رایانه شخصی دسترسی ندارند یا استفاده از تلفن همراه برای آن‌ها راحت‌تر است، برای این دسته از افراد نیز اپلیکیشن موبایل فینیکس طراحی شده که با اتصال به اینترنت می‌توانید در هر لحظه و همه‌جا جهت خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام کنید. اپلیکیشن فینیکس به راحتی قابل استفاده است و با آن می‌توانید آخرین قیمت ارزهای دیجیتال، فراز و فرود قیمت ارزهای دیجیتال در روزها، هفته‌ها، ماه‌ها و حتی سال‌های گذشته را مشاهده کنید، همچنین به آسانی ارزهای خود را جابه‌جا کنید یا ارز دیجیتال جدید بخرید و بفروشید. وقتی یک سرویس تا این حد برای مخاطبش ارزش قائل است چرا نباید به آن اعتماد کرد؟

فینیکس

امنیت بالا در فینیکس

امنیت بالا برای سرویس‌های مالی که به ویژه در حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت دارند، یک اصل کلیدی و اساسی به شمار می‌رود. سرویس فینیکس به همین منظور برای تامین امنیت ارزهای دیجیتال و معاملات کاربران خود از تائیدیه ورود دو مرحله‌ای استفاده کرده، در همین راستا هنگام ورود به حساب کاربری پس از وارد کرد نام کاربری و رمز عبور، یک کد موقت به ایمیل شما ارسال می‌شود تا از آن کد برای ورود به اپلیکیشن یا سایت فینیکس استفاده کنید. البته شما می‌توانید پس از ورود به حساب در قسمت تنظیمات، ارسال کد تائیدیه را به شماره تلفن همراه یا تائیدیه دو مرحله‌ای گوگل تغییر دهید، بنابراین از این جهت دست کاربران برای انتخاب روش تائیدیه دو مرحله‌ای مد نظرشان باز است.

تائید دو مرحله‌ای تنها مختص زمان ورود به سرویس فینیکس نیست، حتی هنگامی که نام کاربری یا رمز عبور خود را نیز گم‌کرده‌اید، برای بازگردانی حساب باید از تائید دومرحله‌ای عبور کنید، به این ترتیب امکان ندارد افراد دیگر بتوانند به حساب شما وارد شوند یا به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند.

فینیکس

احراز هویت سریع

برای افزایش امنیت و استفاده از سیستم‌های مالی باید در سایت یا اپلیکیشن‌های معاملاتی احراز هویت شوید، به این ترتیب سرویس‌هایی هم که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند، برای ارائه خدمات، کاربران خود را احراز هویت می‌کنند. در روش متداول برای احراز هویت باید تصویر خود به علاوه یک برگه شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و متن دست نوشته منوط به تمایل به استفاده از سرویس معاملاتی ارزهای دیجیتال را برای تیم پشتیبانی سرویس مورد نظر ارسال کنید. با این روند تا زمانی که احراز هویت شما توسط تیم پشتیبان تائید نشود، امکان استفاده از خدمات آن سرویس را نخواهید داشت.

به طور معمول مدت زمان قابل توجهی برای تائیدیه احراز هویت شما صرف می‌شود، این اتفاق به دلیل پشتیبانی ضعیف برخی از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال رخ می‌دهد، پیش‌تر گفتیم که تعداد زیادی از سرویس‌های این حوزه تازه‌کار هستند و خدمات آن‌ها سرعت و کیفیت مناسبی ندارد، کند بودن زمان تایید احراز هویت یکی از مواردی است که در سرویس‌های جدید دیده می‌شود اما در فینیکس اینگونه نیست.

با انجام احراز هویت در سایت یا اپلیکیشن فینیکس در صورت ارسال تصویر با تمامی مشخصات ذکر شده، احراز هویت شما ظرف چند دقیقه تائید می‌شود و به سرعت می‌توانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید. این کار موجب می‌شود دسترسی شما به خدمات سرویس فینیکس حتی در زمان ثبت نام به سرعت صورت بگیرد و معطل احراز هویت خود نمانید. بنابراین شما با یک سرویس خوب با پشتیبانی قوی طرف هستید که یکی از دلایل اعتماد به چنین سرویس‌هایی به شمار می‌رود.

سرویس قانونمند و رسمی فینیکس

در حالی که گروه‌های زیادی قصد ورود به حوزه معاملاتی ارزهای دیجیتال را دارند، استفاده از یک سرویس قانون‌مند و رسمی، باعث افزایش اطمینان کاربران برای خرید و فروش ارز دیجیتال یا سرمایه‌گذاری در این بازار می‌شود. فینیکس قوانین شفافی دارد که موجب می‌شود به طور کامل با شرایط و جزئیات استفاده از این سرویس آشنا شوید، عدم شفاف سازی در سرویس‌‌های مالی سبب می‌شود تا در صورت بروز مشکل دچار خسارت شوید و حتی سرمایه خود را از دست بدهید، اما در مورد فینیکس این مورد صدق نمی‌کند، این سرویس تابع قوانین کشور است و کاربران می‌توانند بر اساس قوانین بین‌المللی و قوانین حاکم بر بازار رمزارزها از فینیکس استفاده کنند و به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند.

فینیکس

اما این قوانین ممکن است تغییر کنند، به ویژه در حال حاضر که هنوز قوانین فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال در کشور ناقص است و قوانین موجود هم احتمالا دچار تغییر می‌شوند، اطلاع کاربران از قوانین جدید اهمیت فراوانی دارد زیرا در صورت عدم اطلاع رسانی به کاربران در صورت تغییر قوانین، ممکن است سرمایه کاربران به خطر بیفتد. اما سرویس فینیکس به این منظور اعلان قوانین جدید را به شماره همراه و ایمیل کاربر ارسال می‌کند، همچنین کاربر تا 7 روز فرصت دارد تا قوانین جدید را تائید کند، در صورت عدم تائید قوانین، امکان خروج از سرویس برای کاربر فراهم می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
 1. مبین می گوید

  ده روز طول کشید تایید هویتم کنن البته اینکه ریشم بلند شده بود بی تاثیر نبود
  ولی بعدش دیگه اوکی شد از کارشون خیلی راضی ام

 2. درویش می گوید

  خیلی خوبه که سایتای ایرانی واسه ترید اینجوری قوی کار میکنن
  تنها مشکلی که هست مالیات بر ارزش افزوده اس
  هنگام خرید هر ارزی چرا باید مالیات بر ارزش افزئده گرفته بشه؟؟؟
  مالیات بر ارزش افزوده برای کالایی فروشگاهی و فروشنده هست چرا از خریدار گرفته میشه؟؟؟؟

  موافقم ۱
 3. Behnam asadi می گوید

  خدمات سایت های ترید معمولا خوبه اما زمان درخواست برداشت مشکل پیش میاد
  اگه زمان پرداخت الکی ایراد نگیرن چیز خوبیه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.