قابلیت اتاق‌های گفتگوی صوتی به سوپر اپلیکیشن روبیکا اضافه شد

با اعلام همراه اول، از سرویس اتاق‌های گفتگوی صوتی در سوپر اپلیکیشن روبیکا رونمایی شد.

روبیکا به عنوان یکی از برترین اپلیکیشن‌های ایرانی سرویس‌های متعددی را به هموطنان ارائه می‌دهد، در جدیدترین بروزرسانی این سوپر اپلیکیشن قابلیت محبوب اتاق‌های گفتگوی صوتی نیز به روبیکا اضافه شد تا از این پس کاربران بتوانند در اتاق‌های مجزا، به صورت صوتی به گفتگو بپردازند.

قابلیت اتاق‌های گفتگوی صوتی که در سال اخیر به شدت محبوب شده و نمونه آن در شبکه اجتماعی کلاب هاوس در دسترس است، این امکان را فراهم می‌کند که کاربران بتوانند در اتاق‌های خصوصی و عمومی، گفتگوهای صوتی مختلف را ایجاد کنند.

قابلیت اتاق‌های گفتگوی صوتی در روبیکا از حضور چندین هزار کاربر پشتیبانی می‌کند، همچنین هر گروه و کانالی در روبیکا می‌تواند اتاق‌های گفتگو صوتی را ایجاد کرده و فرصت گفتگوی مستقیم چهره‌های سرشناس با مخاطبان را فراهم سازد.

همراه اول به عنوان یکی از بزرگ‌ترین سهامداران روبیکا اعلام کرده که کاربران می‌توانند از تمامی سرویس‌های ارتباطی مانند قابلیت گفتگوی صوتی در روبیکا بهره‌مند شوند.

امکانات گفتگوی صوتی روبیکا

کاربران می‌توانند هم در کانال‌های خود و هم در گروه‌های پیام‌رسان روبیکا، اتاق‌های گفتگوی صوتی ایجاد کنند. به این ترتیب اتاق‌های گفتگو می‌تواند میزبان دورهمی‌های کوچک خانوادگی و دوستانه و یا جلسات گفتگو رسمی و جمعی باشد. این اتاق‌ها ظرفیت حضور چندهزار کاربر به صورت همزمان را دارد و با ابزارهای مدیریتی مدیر اتاق، کنترل می‌شود.

پشتیبانی از حضور چندین هزار کاربر در اتاق گفتگو

مدیریت اتاق گفتگو می‌تواند مضوع گفتگو اتاق را تعیین کند، همچنین به شرکت کنندگان اجازه صحبت بدهد و در مواقع لزوم اجازه صحبت را از آنها بگیرد.

همچنین کاربران می‌توانند اتاق‌های گفتگو فعال هر گروه یا کانالی که عضو آن هستند را دیده و در صورت تمایل به آن بپیوندند. کاربران همچنین می‌توانند برای ورود به بحث اجازه گرفته و در صورت تایید مدیر، صحبت‌های خود را آغاز کنند.

ایجاد اعلان شناور برای حضور در گفتگو و استفاده از دیگر برنامه‌های تلفن همراه

از دیگر قابلیت‌های جذاب این بخش می‌توان به ایجاد یک اعلان شناور در صفحه اشاره کرد، به این ترتیب مدیریت گفتگو شما به صورت یک اعلان شناور در صفحه در می‌آید و شما می‌توانید همزمان با شرکت کردن در گفتگو، از روبیکا خارج شده و به دیگر بخش‌های تلفن همراه رفته و به کارهای مورد نظر خود برسید.

بخش اتاق گفتگو برای مدیران گروه و کانال‌های روبیکا از طریق منوی سه نقطه پروفایل گروه یا کانال و انتخاب گزینه شروع گفتگوی صوتی در دسترس است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
 1. رایکا می گوید

  روبیکا دیگه یه نرم افزار نیست. یه مافیای استارتاپیه

  موافقم ۲
 2. هوشنگ می گوید

  یه کپی دیگه از تلگرام 🙂
  خودشون خلاقیت ندارن که

  موافقم ۳
  مخالفم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان