تصاویر سامسونگ گلکسی زد فولد 3 با قلم S Pen و دوربین زیر نمایشگر منتشر شد

کمپانی سامسونگ به‌دنبال عرضه 2 اسمارت‌فون تاشو جدید طی سال جاری است. اطلاعات اخیرا لو رفته دربردارنده جزئیاتی پیرامون گوشی گلکسی زد فلیپ 3 بودند. اکنون نیز شاهد انتشار جزئیات جدیدی در رابطه با گلکسی زد فولد 3 هستیم. تصاویر جدیدا لو رفته از گلکسی زد فولد 3 وجود مشخصه‌ای را تائید می‌کنند که از ماه‌ها پیش شایعاتی پیرامون آن منتشر شده بود. این مشخصه گلکسی زد فولد 3 را به یکی از منحصربه‌فردترین دستگاه‌های سامسونگی طی سال جاری مبدل خواهد کرد.

گلکسی زد فولد 3 نخستین اسمارت‌فون تاشو با دوربین زیر نمایشگر به‌شمار خواهد رفت

با توجه به تصاویر لو رفته به‌نظر می‌رسد که سامسونگ برای گلکسی زد فولد 3 از الگوی طراحی متفاوتی بهره گرفته است. در واقع ظاهرا هیچ‌کدام از مولفه‌های طراحی این هندست از سری گلکسی S21 الهام گرفته نشده است. ماژول دوربین Contour Cut یکی از مولفه‌های شاخص طراحی در سری گلکسی S21 محسوب می‌شود؛ اما این مشخصه در گوشی تاشو سامسونگ به چشم نمی‌خورد. به‌نظر می‌رسد که این تصاویر از نمونه‌های بازاریابی تدارک دیده شده توسط سامسونگ برای دستگاه‌های خود تهیه شده‌اند. این تصاویر نشان می‌دهند که گلکسی زد فولد 3 نخستین اسمارت‌فون تاشو جهان با دوربین زیر نمایشگر به‌شمار خواهد رفت. اکنون مدت‌هاست که سامسونگ مشغول تست این فناوری بوده و به‌نظر می‌رسد که کمپانی با عرضه دستگاه تاشو آینده خود از این تکنولوژی رونمایی خواهد کرد.

همچنین این تصاویر گمانه‌زنی‌های مطرح شده پیرامون پشتیبانی هندست تاشو آینده از قلم S Pen را موردتائید قرار می‌دهند. همان‌طور که در تصاویر ملاحظه می‌کنید؛ کاربران همزمان با برقراری یک تماس تلفنی به‌آسانی می‌توانند از قلم استایلوس برای یادداشت‌برداری استفاده کنند. بر اساس گزارشات گلکسی زد فولد 3 مجهز به یک قلم S Pen هیبریدی جدید خواهد بود.

 

قلم جدید فاقد نوک تیز است؛ بنابراین نمایشگر تاشو دچار آسیب‌دیدگی نخواهد شد. به لطف پوشش محافظ اضافه شده به نمایشگر داخلی، لولا و حواشی اطراف نمایشگر این بخش‌ها به‌آسانی دچار خراشیدگی نخواهند شد. همچنین به منظور افزایش استقامت نمایشگر خارجی از پوشش محافظ گوریلا گلس Victus استفاده خواهد شد.

سامسونگ هنوز زمان رونمایی رسمی از اسمارت‌فون‌های تاشو جدید خود را رسما تائید نکرده است. با این‌حال برخی گزارشات نشان می‌دهند که گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 احتمالا در ماه جولای معرفی خواهند شد. در صورت صحت اطلاعات فوق گلکسی زد فولد 3 به رقیبی سرسخت برای سایر دستگاه‌های تاشو و یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ طی سال جاری مبدل خواهد شد.

منبع sammobile
ممکن است شما دوست داشته باشید