معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزارها آنلاین و حضوری

اگر قصد دارید کامپیوتر و یا هر نرم افزاری را به صورت پایه ای و درست یاد بگیرید و در کمترین زمان پیشرفت کنید، پیشنهاد می شود معلم خصوصی آنلاین یا حضوری داشته باشید. در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس لیست کامل اساتید خصوصی کامپیوتر و نرم افزارها را می توانید مشاهده کنید.

در حال حاضر استفاده از کامپیوتر، نرم افزارهای مختلف، اینترنت و … از حالت انتخاب خارج شده است و به یک الزام تبدیل شده است. اگر بخواهید درخواستی را بنویسید و یا با شخصی در هر جای ایران و جهان در ارتباط باشید، اگر بخواهید سریعتر، در زمان کمتر و با کیفیت بالاتر کارهای دانشگاهی خودتان را انجام دهید، چنانچه قصد داشته باشید برای استخدامی در یک اداره یا شرکت تقاضا بنویسید و یا هر کار دیگری داشته باشید، امروزه استفاده از رایانه و اینترنت به یک امر اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. برای آموزش کامپیوتر از مقدماتی تا پیشرفته، آموزش ویندوز، ورد، اکسل، فتوشاپ، تری دی مکس، نرم افزارهای تخصصی رشته های فنی مهندسی و … راهکارهای زیادی وجود دارد. می توانید از کتاب های خودآموز استفاده کنید و یا از دوست و همکار خودتان کمک بگیرید. اما سریعترین روشی که وجود دارد این است که به صورت آنلاین یا حضوری در کنار خودتان یک معلم خصوصی خوب و با تجربه را داشته باشید. در سایت معلم خصوصی ایران مدرس www.IranModares.com می توانید برای هر نرم افزاری یک استاد خوب را پیدا کنید و به صورت مستقیم و بدون واسطه با اساتید در ارتباط باشید. ایران مدرس بزرگترین سایت تدریس خصوصی ایران است و تا سال 1401 بیش از 21000 مدرس ثبت نامی دارد.

در ایران مدرس لیست کامل معلم های خصوصی کامپیوتر و سایر دروس و نرم افزارها ارائه شده است و می توانید قیمت درخواستی اساتید و شماره تماس مستقیم مدرسین را هم مشاهده نمائید. برای تمامی اساتید رزومه کاری، سوابق تدریس، دانشگاه محل تحصیل و رشته تحصیلی ذکر شده است. اساتید زیادی مدرک تحصیلی خودشان را هم قرار داده اند و فیلم نمونه تدریس ایشان را هم می توانید ببینید. علاوه بر این موارد مطالب مفیدی برای راهنمایی شما در زمینه نرخ کلاس ها ارائه شده است. به عنوان مثال مقاله قیمت تدریس خصوصی کامپیوتر در منزل توسط خانم و آقا را بخوانید. البته واضح است که نرخ کلاس های آنلاین برای یادگیری رایانه و یا هر نرم افزاری به نسبت کلاس های حضوری پایین تر است.

عوامل موثر بر قیمت تدریس خصوصی کامپیوتر در منزل و آنلاین

مانند هر درس و رشته دیگری، قیمت کلاس های خصوصی کامپیوتر به عوامل مختلفی بستگی دارد که تعدادی از آنها در اینجا ذکر می شود. به عنوان مثال هزینه کلاس هایی که توسط مدرسین دارای سابقه کاری بالا برگزار می شود معمولا بیشتر است. اساتید دانشگاه و دبیران رسمی هم ممکن است نسبت به حالت معمول هزینه بالاتری برای کلاس ها درخواست نمایند. نکته دیگر اینکه قیمت کلاس های کامپیوتر به مبحثی که تدریس می شود هم بستگی دارد و نرم افزارها یا مباحث پیشرفته تر قاعدتا هزینه بالاتری را خواهد داشت. نرم افزارها یا مباحثی مانند ویندوز، اینترنت، اکسل، پاورپوینت، تایپ، ورد و …. که افراد بیشتری می توانند آنها را تدریس کنند معمولا نرخ کلاس پایینتری دارد. اما هزینه تدریس نرم افزارهای تخصصی بیشتر است. به عنوان مثال برای یادگیری طراحی وب، برنامه نویسی، فتوشاپ، کرل،  SQL #C،  3DMAX، Autocad  و …. به نسبت نرخ بیشتری درخواست می شود. البته عوامل مختلفی بر قیمت کلاس ها اثر می گذارد که تعدادی از آنها ذکر گردید. مثلا برای تدریس خصوصی تری دی مکس یک استاد با سابقه بالا از استاد تازه کار نرخ بیشتری درخواست می کند. کلاس های آموزش نرم افزار می تواند به صورت مبحثی یا پروژه محور برگزار گردد. اگر در حال انجام یک پروژه دانشگاهی هستید به صورت پروژه محور از این کلاس ها استفاده نمائید.

نکته دیگر اینکه نرخ کلاس های آنلاین از کلاس های حضوری کمتر است و می توانید کلاس آنلاین داشته باشید تا هم وقت شما و استاد در مسیر رسیدن به کلاس تلف نشود و هم اینکه هزینه کمتری برای یادگیری نرم افزار و کامپیوتر پرداخت کنید. برای یادگیری نرم افزارهای تخصصی مانند MSP، SPSS، کامفار comfar، نرم افزار ETABS، SAFE، نرم افزار SAP، کتیا catia و … هم می توانید به سایت معلم خصوصی ایران مدرس teaching.iranmodares.com مراجعه کنید و لیست اساتید مجرب را ببینید. توجه داشته باشید که استفاده از کلاس های خصوصی برای یادگیری نرم افزارها و کامپیوتر صرفه جویی در وقت و زمان شما است. کتاب خودآموز یا روش های دیگر هم ممکن است مفید باشد ولی بازدهی آنها به نسبت کلاس خصوصی کمتر است و وقت بیشتری هم از شما خواهد گرفت.

نحوه هماهنگ کردن کلاس های خصوصی کامپیوتر با قیمت مناسب

در سایت ایران مدرس لیست کاملی از اساتید و معلم های خصوصی کامپیوتر را می توانید مشاهده کنید. با کلیک بر روی لینک های معرفی شده در بالا می توانید لیست کامل اساتید را ببینید و با توجه به قیمت تعیین شده توسط هر استاد معلم خوبی را با قیمت مناسب هماهنگ نمائید. برای برگزاری کلاس تدریس خصوصی حضوری در منزل، سعی کنید با اساتیدی کلاس داشته باشید که به لحاظ مکانی به خودتان نزدیکتر هستند. به این ترتیب وقت استاد در مسیر کمتر تلف شده و هزینه کمتری را برای کلاس های کامپیوتر از شما خواهد گرفت. نکته دیگر اینکه اگر بتوانید با معلم توافق کنید که کلاس ها را به صورت اینترنتی و آنلاین و از طریق نرم افزارهایی مانند اسکایپ برای شما برگزار نماید در نهایت چون ایشان رفت و آمد ندارند باز هم قیمت کمتری برای کلاس ها در نظر خواهند گرفت. به صورت کلی هزینه کلاس های خصوصی نرم افزار و کامپیوتر از کتاب کمک آموزشی بیشتر است اما خصوصا اگر به صورت پروژه محور از این کلاس ها استفاده کنید در کمترین زمان به نتیجه دلخواه خودتان خواهید رسید. کلاس های مجازی نرخ بسیار مناسبی دارد و از 20 تا 50 درصد به نسبت کلاس های حضوری ارزان تر است. اگر در فاصله زمانی بین کلاس های خصوصی خودتان مباحث را مرور کنید و سعی کنید با کامپیوتر و یا نرم افزار مورد نظرتان کار کنید، در نهایت تعداد جلسات کمتر و در نتیجه هزینه کمتری لازم خواهد شد.

از نرم افزارهای دیگری که برای یادگیری آنها می توانید از کلاس های خصوصی استفاده کنید و یک معلم خصوصی آنلاین یا حضوری خوب را در کنار خودتان داشته باشید می توان به نرم افزارهای Solidworks سالیدورک برای طراحی قطعات، انسیس، آباکوس برای تحلیل قطعات مکانیکی، متلب  Matlab، ICDL، Planning Active Directory، سیسکو، لینوکس، MCSA، Managing، Maintaining، Planning Infrastructure  و …. اشاره کرد. برای تمامی این نرم افزارها کتاب های آموزشی وجود دارد اما یک استاد با تجربه می تواند در کمترین زمان و تنها در چند جلسه مطالبی که لازم دارید را به شما یاد دهد. نکته بسیار خوبی که در رابطه با کلاس های مجازی وجود دارد این است که بسیاری از مدرسین ذکر کرده اند که برای بالا بردن راندمان آموزشی و عدم نیاز به جزوه نویسی، در هر جلسه توسط نرم افزاری خاص از روند آموزش بر روی صفحه نمایش به همراه صدای مدرس فیلمبرداری شده و در پایان جلسه در اختیار کار آموز قرار می گیرد. این حالت باعث می شود در انتهای جلسه فیلم خوبی برای مرور و یادگیری بهتر در اختیار داشته باشید.

نحوه یادگیری سریع نرم افزار و کامپیوتر با شرکت در کلاس خصوصی

اگر می خواهید کامپیوتر یا هر نرم افزار تخصصی مانند Autodesk Revit و … را خوب یاد بگیرید در کنار داشتن معلم خصوصی بسیار مفید است، اما برای استفاده بهینه تر باید از این کلاس ها به درستی استفاده شود. اول باید برای خودتان مشخص کنید که از یک نرم افزار خاص چه چیزی را می خواهید یاد بگیرید. اگر برای انجام پروژه دانشجویی و یا تز ارشد و دکتری قصد دارید نرم افزاری را یاد بگیرید باید نتیجه نهایی ای که می خواهید به آن برسید را مشخص نمائید. اگر پروژه مشخصی داشته باشید و به وضوح بدانید چه نتیجه ای می خواهید بدست بیاورید، در نهایت تعداد جلسات کمتر و بازدهی بیشتر خواهد شد. یک مزیت مهم کلاس های خصوصی این است که استاد شما بر مطالب مسلط ست و اگر بگوئید که چه چیزی مد نظر شما است در کمترین زمان آموزش لازم را دریافت خواهید کرد. خوب است از کلاس های خصوصی به صورت پروژه  محور استفاده نمائید. یا اگر می خواهید کامپیوتر را مقدماتی و پیشرفته آموزش ببینید باید برای خودتان مشخص باشد که بعد از کلاس ها بیشتر چه جنبه ای برای شما اهمیت دارد تا کلاس ها روی آن متمرکز باشد. مثلا آیا قصد دارید از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنید و یا اینکه کارهای گرافیکی و طراحی با فتوشاپ انجام دهید؟ وضوح در خواسته شما، بازدهی کلاس ها را افزایش می دهد و تعداد جلسات کمتر و هزینه کمتری لازم خواهد شد.

جمع بندی: با توجه به مطالب ارائه شده توصیه می شود برای یادگیری کامپیوتر یا هر نرم افزاری یک معلم خصوصی خوب را در کنار خودتان داشته باشید و از سایت ایران مدرس یک استاد خوب برای خودتان انتخاب نمائید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و آی‌تی‌رسان در تهیه آن نقشی نداشته است

4 در مورد “معلم خصوصی کامپیوتر و انواع نرم افزارها آنلاین و حضوری”

    1. سلام. در ایران مدرس اساتید مشخصات خودشون، دروس تدریسی، رزومه کاری و سوابق تدریس رو ثبت می کنن و متقاضیان تدریس خصوصی به صورت مستقیم و بدون واسطه می تونن با اساتید در ارتباط باشن. برای بسیاری از معلم های خصوصی مجرب امکان مشاهده رزومه کاری، مدرک تحصیلی و فیلم نمونه تدریس هم وجود داره. می تونید نظرات شاگردهای قبلی اساتید رو هم بخونید و یک معلم خصوصی خوب برای پیشرفت در درس و تحصیل، موفقیت در کنکور و ارتقای معدل از ایران مدرس انتخاب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH