شیائومی به منظور ارتقاء کیفی رابط کاربری MIUI اقدام به تشکیل تیم Pioneer نموده است

رابط کاربری MIUI شیائومی طی سالیان گذشته پیشرفت‌های چشمگیری را تجربه نموده و به بلوغ رسیدن این پوسته سفارشی غالبا تحسین کارشناسان را به‌همراه داشته است. با این‌حال در برخی امکانات گوشی‌های شیائومی کماکان اشکالات و ناسازگاری‌هایی به چشم می‌خورد. کمپانی چینی در راستای رفع این ایرادات مشغول گردآوری تیمی از متخصصان با نام MIUI Pioneer Team است.

این تیم در کشور چین مستقر خواهد شد و وظیفه اصلی آن گردآوری اطلاعات و بازخوردهای کاربران در خصوص رابط کاربری MIUI است. بدین‌ترتیب تیم توسعه‌دهندگان قادر به درک هرچه بهتر مشکلات تجربه شده توسط کاربران هندست‌های شیائومی خواهند بود. این تیم اساسا به‌‌دنبال برقراری تعامل نزدیک با کاربران MIUI است.

اگرچه این تیم در کشور چین مستقر خواهد شد؛ اما تلاش‌های خود را روی هر 2 ورژن‌ جهانی و چینی رابط کاربری MIUI متمرکز خواهد کرد. همچنین تشکیل این تیم احتمالا بدان معناست که شیائومی به شکل جدی به سوی توسعه یک پوسته سفارشی بهتر و بی‌نقص‌تر حرکت خواهد کرد. وجود چندین عضو ارشد شیائومی در تیم MIUI Pioneer Team نشان می‌دهد که کمپانی چینی برای بهینه‌سازی رابط کاربری خود کاملا مصمم است.

در حال حاضر جزئیات چندانی در رابطه با این تیم اعلام نشده است؛ اما بی‌تردید این گروه پیش از هر اقدام دیگری فعالیت خود را با بررسی و اصلاح مشکلات نرم‌افزاری فعلی آغاز خواهد کرد.

منبع Gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
  1. غلام می گوید

    شیائومی کلا اشغاله . هم نرم افزار و هم سخت افزارش

  2. رضا می گوید

    رابط کاربریش سریعه و سبک ولی باگ داره گاهی خود به خود خارج میشه و صفحه رو قفل میکنه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان