nik

مایکروسافت آفیس 2021 در روز 13 مهر ماه منتشر خواهد شد

امروزه کاربران برای دسترسی به مجموعه مایکروسافت آفیس چندین روش مختلف را پیش رو دارند. خریداری اشتراک مایکروسافت 365 یکی از روش‌هایی است که اساسا به کاربران اطمینان می‌دهد که همواره آخرین ورژن از مجموعه را دریافت خواهند کرد.

اما این روش در بلندمدت می‌تواند هزینه‌های هنگفتی را بر کاربران تحمیل نماید. بنابراین چنان‌چه شما خریدهای یکباره را ترجیح می‌دهید؛ در این‌صورت آخرین اطلاعیه مایکروسافت احتمالا برای شما جالب‌توجه خواهد بود.

کمپانی آمریکایی اعلام کرده که پکیج آفیس 2021 در روز 5 اکتبر (13 مهر ماه) منتشر خواهد شد. موضوع جالب‌توجه اینکه تاریخ مورد اشاره همان روزی است که شرکت مایکروسافت سیستم‌عامل ویندوز 11 خود را عرضه خواهد کرد. بنابراین 2 مجموعه باید به شکلی بسیار مطلوب با یکدیگر هماهنگ باشند.

متاسفانه در حال حاضر جزئیات بسیار محدودی پیرامون آفیس 2021 منتشر شده است؛ اما مایکروسافت در وبسایت خود خاطرنشان می‌کند که در آینده‌ای نزدیک، جزئیات مربوط به این مجموعه را با سایرین به اشتراک می‌گذارد.

وبسایت مایکروسافت علاوه بر اعلام زمان انتشار آفیس 2021 به موعد عرضه پکیج Office LTSC برای مشتریان تجاری نیز اشاره نموده است. این در حالیست که آفیس 2021 غالبا برای کاربران عادی طراحی شده است. به گفته کمپانی، آفیس LTSC برای سناریوهای خاصی به شرح زیر طراحی شده است:

 • دستگاه‌های تحت کنترل که قادر به دریافت امکانات به‌روزرسانی شده نیستند
 • دستگاه‌های کنترل فرآیند در طبقه تولید
 • سیستم‌های تخصصی که قادر به اتصال به اینترنت نیستند

بنابراین چنان‌چه مشتاقانه منتظر عرضه آفیس 2021 هستید؛ در این‌صورت طی هفته‌های آتی حتما پیگیر موضوع باشید.

منبع Ubergizmo
ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
 1. حامد می گوید

  من شنیده بودم دیگه بعد آفیس ۲۰۱۹ دیگه نسخه ای نمیاد،چیه جریان؟

 2. Salex20 می گوید

  والا لپ تاپ من که از افیس ۲۰۰۷ به بعدو نمیکشه :/

 3. لی لی می گوید

  چرا ۲۰۲۱؟ مگه افیس هر سه سال نسخه جدید نمیداد؟

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.