بررسی ویدئویی هواوی نوا 9

هواوی توانسته تا با وجود تحریم‌های آمریکا، گلیم خودش را از آب بیرون بکشد و محصولات متنوع و جذابی را راهی بازار کند. علی‌رغم تمام مشکلات موجود به دلیل عدم استفاده از سرویس‌های گوگل در گوشی، هواوی نشان داده که مرد روزهای سخت است و نتیجه آن ساخت گوشی‌های سری نواست که با وجود این شرایط نیز محبوبیت بالایی نزد مردم دارند.

نبود سرویس‌های گوگل یک نقص است اما گاها حتی مدل‌های پرچمدار نیز نقص‌هایی دارند. در نقطه مقابل، گوشی‌های هواوی به‌ویژه سری جذاب و محبوب نوا، از همان ابتدا قابلیت‌های خاص و جذابی داشتند که ارزش خرید آن‌ها را بالا می‌برد، قابلیت‌هایی که در گوشی‌های همرده سری نوا در دیگر برندها دیده نمی‌شود.

هواوی نوا 9 جدیدترین گوشی سری میان‌رده نواست که تمام موارد گفته شده در مورد آن صدق می‌کند. این مدل سرویس‌های گوگل را ندارد اما راه‌حل‌هایی برای رفع این مشکل وجود دارد، از طرفی نوا 9 ویژگی‌هایی دارد که در گوشی‌های رقیبش دیده نمی‌شود و این اتفاق باعث شده تا ارزش خرید این مدل بالا رود. به این ترتیب اگر به دنبال خرید یک گوشی بالارده هستید، قطعا باید نوا 9 را در میان گزینه‌های خرید خود جای دهید.

مدتی هست که این گوشی جذاب و جوان‌پسند به دفتر آی‌تی‌رسان رسیده و به ما فرصتی دست داده تا با آن از نزدیک کار کنیم. پیش‌تر در این ویدئو گوشی نوا 9 را جعبه گشایی کردیم و حالا آمده‌ایم تا نقد و بررسی ویدئویی آن را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر می‌خواهید همه چیز را در رابطه با نوا ۹ بدانید، تماشای ویدئو زیر را از دست ندهید:

ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان