3 هندست ال‌جی به‌زودی آپدیت اندروید 12 را دریافت خواهند کرد

شرکت ال‌جی فعالیت واحد موبایل خود را متوقف کرده است و دستگاه‌های منتخب فعلی کمپانی تا تابستان سال 2025 از به‌روزرسانی‌های فیرم‌ور بهره‌مند خواهند شد. اکنون کمپانی کره‌ای اسامی 3 شرکت واجد شرایط دریافت اندروید 12 را اعلام کرد. همچنین 3 هندست دیگر نیز تا پایان دوره 3 ماهه دوم سال 2022 آپدیت‌های امنیتی جدید را دریافت خواهند کرد.

بر اساس اعلام ال‌جی، به‌روزرسانی اندروید 12 برای اسمارت‌فون‌های ال‌جی Q92 5G، ال‌جی V50 ThinQ و ال‌جی V50S ThinQ تا پایان 3 ماهه دوم سال 2022 منتشر خواهد شد. همچنین طی این دوره، پچ امنیتی جدید برای هندست‌های ال‌جی Q52، ال‌جی Wing و ال‌جی Velvet عرضه می‌شود. شایان به ذکر است که این آپدیت‌ها ابتدا برای دستگاه‌های عرضه شده در بازار کره‌جنوبی منتشر می‌شوند و پس از تائید صحت برای مدل‌های جهانی ارائه خواهند شد.

ال‌جی به کاربران خود یادآوری می‌کند که پیش از دریافت به‌روزرسانی از داده‌های مهم خود بکاپ‌گیری نمایند؛ زیرا اگرچه این آپدیت‌ها رسمی بوده و ورژن بتا به‌شمار نمی‌روند؛ اما حین فرآیند انتقال از اندروید 11 به اندروید 12، حذف برخی فایل‌ها کماکان سناریویی محتمل قلمداد می‌شود.

منبع GSMArena
ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان