کدام یک از گوشی‌های پرچم‌دار‌ در حالت HDR و پانوراما بهتر عمل می‌کنند؟

با معرفی اسمارت فون جدید توسط کم‍‍‍‍‍‍‍پانی‌های تولید کننده، سایت‌ها و افراد مختلف شروع به بررسی و آزمایش آنها می‌کنند. اما این آزمایش‌ها برای گوشی‌های پرچم‌دار بسیار بیشتر و دشوارتر از اسمارت فون‌های معمولی است. از آزمایش‌های معمولی و عادی گرفته تا آزمایش‌های غیر معقول، به هر حال اسمارت فون‌های پرچم‌دار مجبور هستند که این آزمایش‌ها را طی کنند.

flagship-smartphones

بررسی‌ای که امروز برای اسمارت فون‌های ‍رچم‌دار درنظر گرفتیم غیر معقول نیست و می‌تواند تصمیم شما را در خرید یک اسمارت فون تغییر دهد. چون در اکثر مقایسه‌ها دوربین گوشی را به‌صورت مجزا بررسی می‌کنند به همین خاطر قصد داریم دو بخش مهم از دوربین, یعنی عکاسی HDR و پانوراما را مورد بررسی قرار دهیم. اسمارت فون‌هایی که در این رقابت حضور دارند به ترتیب آیفون5s، اوپو find7، ال‌جی G3، گلکسی s5، اکسپریا Z2 و لومیا 1020 هستند.

HDR

در این قسمت دوربین گوشی‌ها را در حالت HDR به چالش کشیدیم که شما میتوانید تصاویر ثبت شده توسط آنها را در ادامه مشاهده کنید.

hdr

شما کدام گوشی را در این بخش برتر از سایرین می‌دانید؟

عکاسی پانوراما

اسمارت فونها در این بخش، عکاسی با قابلیت پانوراما را پشت سر گذاشتند که نتیجه بررسی را بر عهده شما کاربران قرار دادیم تا بهترین گوشی را در شرایط پانوراما انتخاب نمایید (در این آزمایش تصاویر به صورت 180 درجه ثبت شده‌اند).

آیفون 5s

Iphone-5s


Oppo find 7

find-7


ال‌جی G3

lg-g3


سامسونگ گلکسی S5

galaxy-s5


سونی اکسپریا Z2 (توجه: تصویر بریده شده است)

xperia-z2


نوکیا لومیا 1020

lumia-1020

نمایش نظرات (12)