لوکس‌ترین آیفون تاریخ از جنس طلای 24 عیار

iPhone-5-24-carat-gold-edition

شاید تب آیفون 6 برای بسیاری از مردم در سراسر جهان به حدی رسیده باشد که برای آمدن این محصول لحظه‌شماری کنند ولی ظاهر امر نشان می‌دهد که برخی از افراد به داشتن یک آیفون عادی قانع نیستند و به همین دلیل نیز در یک وب‌سایت اینترنتی امکان پیش‌خرید یک دستگاه ویژه از این گوشی ممکن خواهد بود و افرادی که پول زیادی داشته باشند می‌توانند لوکس‌ترین آیفون تاریخ از جنس طلای 24 عیار را برای خود سفارش بدهند.

کته جالب اینجاست که بسیاری از افرادی که به سراغ آیفون نمی‌روند، قیمت بالای این سری را به‌عنوان یک عامل بازدارنده برای خرید محسوب می‌کنند ولی این مشکلات برای برخی از افراد به‌هیچ‌عنوان جایگاهی از ذهن را اشغال نخواهد کرد زیرا تابه‌حال سفارش‌هایی برای این مدل ویژه از آیفون نیز به ثبت رسیده است.

این مدل از بدنه آیفون در دو نوع عرضه خواهد شد که یکی از آن‌ها یک آیفون 6 عادی مشکی‌رنگ با یک روکش طلایی از جنس طلای 24 عیار خواهد بود و دیگری از جنس روکش پلاتینیم خالص. جالب اینجاست که اگر روکش طلا نتوانست خریدار را راضی کند، بازهم گزینه‌هایی برای لوکس‌تر کردن این محصول پیشنهاد شده است و کسانی که بخواهند می‌توانند با سفارش لوگوی اپل از جنس الماس، گوشی خود را بیش‌تر از هرزمانی لوکس کنند. این لوگو و 1.08 قیراط الماس ساخته خواهد شد و موجب خواهد شد تا میزان 4500 تا 8800 دلار به قیمت بسته سفارشی شما افزوده شود.

البته این محصول یک ماه دیرتر از آیفون اصلی برای مشتریان عرضه خواهد شد که دلیلی این امر را می‌توان ایجاد فرصت کافی برای جمع‌کردن بالاترین تعداد سفارش ممکن در اوج داغ بود بازار عرضه این محصول دانست. داشتن یک آیفون 6 برای بسیاری با یک معمای بزرگ همراه است زیرا هنوز بسیاری از جزئیات این محصول ناشناس ولی به‌شدت محبوب، برای ما روشن نشده است و در آخرین شایعات نیز موردی امیدوارکننده به گوش رسید که بر اساس آن قرار است آیفون 6 دارای نسخه 128 گیگابایتی باشد که این امر برای بسیاری از افرادی که از کمبود فضای حافظه آیفون و غیرقابل ارتقا بودن آن شکایت می‌کردند، یک راحتی خیال خواهد بود.

این مدل ویژه طلایی از آیفون توسط شرکت طراحی ابزار لوکس Brikk عرضه خواهد شد و بدون شک مشتریان خاص خود را خواهد داشت ولی فکر نکنم که کسی از میان مخاطبین محترم و عزیز آی‌تی رسان قصد داشته باشد تا به این سادگی پول خود را به باد بدهد و محصولی را به خدمت بگیرد که تنها ارزش لوکس گرایی بالایی دارد.

نمایش نظرات (2)