برترین تبلت‌های اندرویدی با دوربین‌هایی متفاوت

در این مقاله قصد نداریم به شما برترین تبلت‌های جهان را معرفی کنیم یا اینکه بگوییم کدام تبلت‌ها از بهترین کیفیت خروجی دوربین برخوردار هستند بلکه به‌سادگی هرچه تمام هدف ما از این مقاله تنها و تنها معرفی برترین تبلت‌های اندرویدی با دوربین‌هایی متفاوت است. تبلت‌هایی که امکانات دوربین آن‌ها کمی از یک تبلت عادی بالاتر است و می‌تواند برای شما تفاوت را در کارکرد عکاسی با تبلت رقم بزند.

این رده‌بندی شامل ترتیب نیست و اول و آخر بودن تبلت در لیست نشان از بهتر و بدتر بودن آن نسبت به سایر مدل‌های موجود در لیست ندارد.

Samsung Galaxy Tab S

tab-s-10.5

دوربین اصلی این تبلت 8 مگا پیکسلی است ولی مزیت اصلی این دوربین در امکانات مورد عرضه توسط سامسونگ است. سامسونگ برای این تبلت امکاناتی مانند Scene‌های جدید را به‌طور مرتب برای دانلود رایگان در اینترنت قرار می‌دهد و همین امر موجب خواهد شد تا عملا از نصب نرم‌افزار مدیریت دوربین بر روی این تبلت بی‌نیاز باشید.

LG G Pads 7 و LG G Pads 10.1

LG-G-Pad-7 LG-G-Pad-10.1

این دو تبلت ال‌جی به یک امکان ویژه عکاسی در میان تبلت‌ها مجهز هستند که این امکان، اعمال دستورات صوتی است، درصورتی‌که عبارت‌هایی مانند Cheese، LG، kimchee و … را در مقابل این دوربین به کار ببرید، دوربین تبلت به‌طور خودکار شروع به گرفتن عکس می‌کند.

Asus Memo Pad 8 و Transformer Pad TF103C

 asus-memo-pad-8 asus-transformer-pad-tf103c

این دو تبلت ایسوس برای کسانی که عاشق تصاویر متحرک فرمت GIF هستند بسیار مفید است زیرا یک سیستم تولید تصاویر متحرک با فرمت gIF برای دوربین آن تعبیه‌شده است که می‌تواند برای هر کاربری جذابیت خاص خود را داشته باشد.

Sony Xperia Z2

 sony-xperia-z2-tablet

این تبلت در نوع خود یکی از بهترین‌های دنیاست ولی دوربین آن نیز امکانات خاص خود را دارد، اول‌ازهمه اینکه امکانات فراوانی برای این دوربین بر روی بازار نرم‌افزاری گوگل پلی استور وجود دارد که تنها برای این تبلت قابل‌دسترسی است. یکی از ویژگی‌های جالب این تبلت این است که می‌توانید موجودات افسانه‌ای یا آیتم‌های دیگری را به عکس خود اضافه کنید. برای نمونه می‌توانید با چند کلیک ساده به عکس خود یک عدد دایناسور و یک عدد Elf اضافه کنید و عکس‌های خود را شادتر و متفاوت‌تر از پیش کنید.

Google Nexus 7 و Google Nexus 10

 Nexus_10 Nexus7

این تبلت‌ها در نوع خود بسیار محبوب هستند و تبلت نکسوس 7 یکی از انقلابی‌ترین مدل‌های تبلت در جهان بوده است ولی بزرگ‌ترین تفاوت این مدل‌ها که موجب حضور آن‌ها در این لیست شده است امکان Photospher است که به شما اجازه می‌دهد عکس‌های 360 درجه بگیرید.

 

توجه داشته باشید که تمامی موارد یادشده در امکانات اصلی و اختصاصی این دوربین‌ها نهفته بودند و شاید با دانلود نرم‌افزارهای مجزا بتوانید به امکاناتی ازاین‌دست بر روی هر تبلتی دست یابید ولی این تبلت‌ها در مرحله طراحی به این امکانات مجهز شده‌‌اند.

نمایش نظرات (1)