دارندگان گوشی گلکسی A52 سامسونگ آماده دریافت اندروید 13 باشند

سرعت جالب توجه سامسونگ در انتشار به‌روزرسانی مربوط به One UI 5 بر مبنای اندروید 13 تحسین‌برانگیز است و همچنان ادامه دارد. در حالی که چند ساعتی بیشتر از انتشار خبر عرضه این به‌روزرسانی برای گوشی‌های گلکسی Z Flip4 و Z Fold4 نمی‌گذرد، حالا خبر رسیده که به‌روزرسانی مذکور برای گوشی گلکسی A52 نیز منتشر می‌شود.

گوشی گلکسی A52 یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های مجموعه خانواده A محسوب می‌شود. هفته گذشته به‌روزرسانی One UI 5 بر مبنای اندروید 13 برای گلکسی A53 منتشر شده بود و حالا نوبت به دارندگان نسل پیشین این گوشی رسیده است.

البته باید به این نکته مهم هم اشاره شود که در حال حاضر به‌روزرسانی گفته شده تنها در یک کشور در دسترسی کاربران گوشی گلکسی A52 قرار دارد و آن هم روسیه است. اما به قطع طولی نخواهد کشید که این عرضه در کشورهای دیگر نیز گسترش می‌یابد و در دسترس تمامی کاربران قرار می‌گیرد.

در روسیه این به‌روزرسانی با نام A525FXXU4CVJB منتشر شده است. کاربران به همراه این به‌روزرسانی بسته امنیتی ماه نوامبر را نیز دریافت خواهند کرد. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گلکسی A52 سال گذشته میلادی با اندروید 11 عرضه شد و در واقع اندروید 13 دومین به‌روزرسانی بزرگ این گوشی محسوب می‌شود. مسئله‌ای که می‌تواند در ادامه بر روی فروش موفق و هر چه بیشتر این گوشی تاثیرات مثبت بگذارد.

اندروید 13 برای A52

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس