پیش فروش بزرگ ایران خودرو ویژه دهه فجر + نام خودروها و شرایط ثبت نام

حالا که دهه فجر از راه رسیده است، شرکت خودروسازی ایران خودرو قصد دارد طرح جدید فروش خودروی خود را آغاز کند. این طرح که به پیش فروش بزرگ ایران خودرو معروف شده، ویژه متقاضیان عادی، قانون جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده است و محصولات زیادی در آن حضور خواهند داشت.

متقاضیان باید علاوه بر برخوردار بودن از شرایط عمومی طرح، حساب وکالتی در بانک نیز داشته باشند. موجودی حساب باید به میزان مبلغ خودرو باشد.

تنها متقاضیان عادی باید برای طرح ایران خودرو ویژه دهه فجر حساب وکالتی داشته باشند؛ در نتیجه افرادی که در طرح جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده شرکت می‌کنند، نیازی به داشتن حساب وکالتی نخواهند داشت.

در اطلاعیه جدیدی که این شرکت خودروسازی منتشر کرده است، اینچنین آمده که این طرح از پنجشنبه هفته جاری (یعنی 13 بهمن ماه) آغاز می‌شود و چهار خودرو در آن عرضه خواهد شد.

آنطور که ایران خودرو اعلام کرد، موعد تحویل خودروها از چهارماه تا یک سال خواهد بود و سود مشارکت نیز به آن اختصاص داده می‌شود.

خودروهایی که در این طرح حضور دارند شامل:

  • وانت آریسان دوگانه‌سوز
  • راناپلاس
  • سورن پلاس بنزینی
  • پارس با موتور XU۷

متقاضیان نیز شامل سه گروه متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودروهای فرسوده خواهند بود.

نکته مهم این طرح، داشتن حساب وکالتی است که برای اولین بار در طرح‌های ایران خودرو اجرایی می‌شود؛ متقاضیان باید به هنگام ثبت‌نام خودروی موردنظر به میزان مبلغ خودرو، وجه کافی در حساب خود داشته باشند.

افراد باید مبلغ خودرو را در بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات نگه دارند، این مبلغ توسط بانک مسدود می‌شود. پس از اعلام نتایج ثبت‌نام و قرعه‌کشی، متقاضیانی که برنده نشده‌اند، می‌توانند میزان مبلغی را که در حساب گذاشته بودند را برداشت کنند.

متقاضیان عادی نه تنها باید از شرایط عمومی ثبت‌نام برخوردار باشند، بلکه موظفند حساب وکالتی نیز داشته باشند. افتتاح این حساب‌ها که به میزان مبلغ خودرو موجودی دارند، طی 48 تا 72 ساعث پس از ثبت‌نام الزامی خواهد بود.

این پیش‌شرط برای شناسایی هرچه بهتر مشتریان واقعی خودرو گذاشته شده است. افراد باید در تاریخ 11 تا 17 بهمن ماه به بانک‌ها مراجعه کرده و مبلغی به میزان 90 میلیون تومان از وجه خودرو را در حساب خود واریز کنند.

حساب وکالتی تنها برای متقاضیان عادی طرح شده، در نتیحه، نیازی نیست که مادران و دارندگان خودروهای فرسوده اقدام به افتتاح حساب وکالتی کنند.

نمایش نظرات (2)