بهترین راه‌های گوش دادن به موزیک در حمام

در حمام آواز خواندن یکی از آن لذت‌های وصف نشدنی برای آدمهاست که کاری ندارند کسی خوشش می‌آید یا نه، فقط با علاقه کار خودشان را می‌کنند و لذتش را می‌برند. البته فقط آواز خواندن در حمام نیست که لذت بخش است، گوش فرا دادن به موزیک هم می‌تواند برای خودش حسابی آرام بخش باشد.

این روزها آپشن ضد آب بودن برای اسمارتفونها عادی شده است، ولی این آپشن فقط متعلق به این دستگاه‌ها نیست و هستند دیگر گجتهایی که با ضد آب بودنشان امکان حمل به جاهایی مثل حمام را فراهم می‌کنند.

در مقاله زیر با چند دستگاه ضد آبی که می‌توانید با خود به حمام ببرید آشنا می‌شوید.

اسپیکرهای ضد آب بلوتوث

2-580-90

اسپیکرهای ضد آب و بلوتوث در بازار وجود دارند که صدای بسیار خوبی هم ارائه می‌دهند.

کاربر می‌تواند این اسپیکرها را در حمام قرار داده و از طریق اتصال بلوتوث با اسمارتفونی که خارج از حمام گذاشته شده، به موسیقی مورد علاقه‌اش گوش فرا دهد.

  Braven BRV-1 را می‌توان یکی از بهترین‌های آنها دانست. این اسپیکر را نمی‌توان در آب فرو برد، ولی با ریختن قطرات آب رویش مشکلی پیدا نخواهد کرد. بیسی که از ساب ووفرهای این اسپیکر می‌شنوید، قطعا از بلندگوهای اسمارتفونها نخواهید شنید. این بلندگو کاملا مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی است و روی بدنه مجهز به جک استرویوی 3.5 میلیمتری و یک میکروفون است. از طریق microUSB شارژ می‌شود و با هر بار شارژ 12 ساعت کار می‌کند.

اسپیکر دیگر  Sonixx BeachBox Wireless Waterproof Bluetooth Speaker است که ساختار راگد، ضد آب و ضد شوک دارد. کیفیت صدا در BeachBox  بسیار خوب است و با وجود پورت aux-in امکان اتصال اسمارتفون نیز وجود دارد. در ضمن این بلندگو مجهز به NFC نیز است.

اسپیکر بلوتوث دیگر TechCode Mini Ultra Portable Waterproof Bluetooth Wireless Stereo نام دارد که می‌تواند با متصل شدن به دیوار 6 ساعت موسیقی برای شما در محیطهای مرطوب پخش کند.

اسمارتفونهای ضد آب

3-580-90

اسمارتفونهای ضد آب را که همه می‌شناسید.  Samsung Galaxy S5 ،Sony Xperia Z3  و Sony Xperia M2 Aqua  را می‌توانید با خیال راحت به حمام ببرید و نگران هیچ چیز دیگری نباشید.

 Galaxy S5 دارای گواهی نامه IP67  است یعنی می‌تواند تا 30 دقیقه  در عمق یک متری دوام بی‌آورد. اکسپریا زد 3 اما تا عمق 1.5 متری هم سالم می‌ماند.

اسمارتفونهایی مثل Kyocera Hydro Elite ،the Kyocera Hydro Life ، هر دو Motorola Moto G  و HTC One M8 هم می‌توانند در محیطهای مرطوب کار کنند، ولی امکان استفاده از آنها زیر آب یا دوش وجود ندارد.

رادیوهای ضد آب

4-580-90

رادیوهای ضد آب زیادی در دنیا ساخته شده‌اند که می‌توایند از آنها در حمام استفاده کنید.

اما رادیوی ارزان سونی با نام   ICF-S79W AM/FM/Weather Band Digital Tuner Shower Radio، دریافت امواج  بسیار خوبی دارد.

دستگاه دیگر Abco Tech Waterproof Wireless Bluetooth Shower Speaker & Handsfree Speakerphone  نام دارد که پس از نصب به طور خودکار با اسمارتفونتان جفت می‌شود و تا 15 ساعت هم قابلیت کار دارد.

رادیوی دیگر Aquabourne FM Bath/Beach/Shower نام دارد که آپشن  aux-in را هم به قابلیت‌هایش اضافه کرده است.

MP3 playerهای ضد آب

5-580-90

اگر دلتان نمی‌خواهد که با گوش دادن به موزیک در حمام دیگران را از خواب بلند کنید، باید سراغ یک MP3 player ضد آب بروید. اگر به دنبال گزینه‌ای برای همراهی زیر دوش هستید،  Walkman NWZ-W273S سونی بهترین انتخاب است. این دستگاه فوق‌العاده است. گوشی‌هایش راحت در گوش جای می‌گیرند و همه چیز کاملا ضد آب است. در ضمن باتری تا 8 ساعت هم کار می‌کند.

 Speedo Aquabeat 2 یک آپشن دیگر است که بیشتر بدرد استخر می‌خورد. اما اگر بخواهیم بهترین در این گروه را مشخص کنیم، باید  Universe NU Dolphin Waterproof Touch 4GB را انتخاب کنیم. این پلیر رادیوی اف ام و صفحه نمایش هم دارد.

 رادیوهای ضد آب DAB 

6-580-90

اگر دوست دارید در حمام از اخبار روزانه مطلع شوید، این رادیوهای ضد آب بسیار مناسب شما هستند.

 Roberts Splash DAB/FM RDS Digital All Weather و Unologic DAB/FM RDS Digital Radio  با شارژر همراه، می‌توانند بهترین تجربه مربوطه را در حمام برای کاربر فراهم کنند.

اسپیکرهای سقفی و دیواری ضد آب

7-580-90

اگر هزینه کافی داشته باشید و بخواهید برای حمامتان یک سیستم صوتی درست و حسابی راه بی‌اندازید، باید از بلندگوهای سقفی و دیواری که با سیستم صوتی منزل هماهنگ هستند استفاده کنید. اسپیکر سقفی Q Install Weatherproof QI50CW  می‌تواند در محیطهایی با رطوبت بسیار بالا کار کند. این اسپیکر به صورت مغناطیسی به جایگاهش متصل می‌شود.

پیام بگذارید