تماشا کنید: مقاومت بسیار خوب نوکیا 3310 در برابر توپی آتشین از نیکل!

تقریبا همه ما می‌دانیم که نوکیا 3310 یک موبایل عالی بود که در شرایط آب و هوایی مختلف کار می‌کرد و البته در برابر فشار‌های مختلف نیز دوام می‌آورد. اکنون یک ویدیو در یوتیوب منتشر شده است که در آن فردی توپی از نیکل داغ شده را بر روی گوشی قرار می‌دهد تا مقاومت آن را بسنجد!

nokia-phone-fights-admirably-against-hot-nickel-ball-489339-2

در این ویدیو ابتدا گوشی روشن می‌شود و سپس فرد امتحان کننده توپ داغی از نیکل را بر روی نمایشگر آن قرار می‌دهد که دستگاه از دیدگاه ما به‌خوبی مقاومت می‌کند و آن دما بالا تنها بخشی از پلاستیک سخت نوکیا 3310 را از بین می‌برد. سپس این تست در بخش‌های دیگر دستگاه نیز انجام می‌شود که در زمینه صفحه کلید و سایر بخش‌ها نیز دستگاه مقاومت خوبی را از خود نشان می‌دهد. پس با این اوصاف بهتر است که به سراغ مشاهده این ویدیو برویم.

[aparat]VjNX1[/aparat]

همان طور که مشاهده کردید نوکیا 3310 در این ویدیو همانند انتظار عملکرد بسیار خوبی داشت و البته شاید داغ دل بسیاری را نیز زنده کرد، زیرا اکنون اکثر افرادی از عملکرد اسمارت فون‌های فعلی راضی نیستند (در زمینه دوام) و دوست دارند که یک اسمارت فون امروزی با مقاومت موبایل‌های قدیمی داشته باشند. نظر شما در این خصوص چیست؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. بهرام می گوید

    تبریک میگوییم ورود نوکیا را به عرصه سازندگان اسماتفون در سال ۲۰۱۶فقط باید از تجربیات گذشته استفاده کند و بسیار زیرکانه و بابرنامه عمل کند چون فعالیت در زمینه تولید گوشی های هوشمند جایی برای اشتباه باقی نمیگذارد

  2. مسلم می گوید

    خخخخ مثه پیتزا کش اومد/خدایی نوکیا رو عشقه عجب مقاومتی داشت /یه ازمایش همینجوری هم روی ایفون۶ انجام داده بودن اگه لطف کنین اونم بذارین عالیه/

  3. مهدی خرسندی می گوید

    آورین نوکیا 😀

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.