بررسی برنامه تلویزیون را آنلاین ببین: ‌آسان‌ترین راه دسترسی به تلویزیون

online-tv-app

فرض کنید امروز فینال جام‌جهانی است و یا نه اصلا تیم ملی والیبال بازی دارد، شما هم مثل همیشه سرکار هستید و یا مسافرت تشریف دارید و دسترسی به تلویزیون ندارید، معمولا چه‌کار می‌کنید؟ بگذارید حدس بزنم یا بازی را از رادیو گوش می‌دهید و یا بی‌خیال گوش‌دادن از طریق رادیو می‌شوید و نتیجه بازی را از طریق اینترنت دنبال می‌کنید، غیر از این دو راه، روش دیگری هم هست؟ چرا یک راه دیگر هم وجود دارد و آن‌هم نصب اپلیکیشن تلویزیون آنلاین در گوشی‌هوشمندتان است اما بیشتر برنامه‌های دریافت تلویزیون پولی‌اند و یا دردسر زیادی برای کارکردن دارند اما گفتیم بیشتر؛ پس برنامه‌هایی که هم مجانی هستند و هم راحت کار شما را راه‌ می‌اندازند نیز وجود دارند،  یکی از آنها اپلیکیشن “تلویزیون را آنلاین ببین” است که با حجم ۱۷۰کیلوبایتی خود یک تلویزیون کامل محسوب می‌شود.

در این اپلیکیشن شما به منوهای پیچیده برنمی‌خورید و یا برای مشاهده نیاز به نرم‌افزار دیگری ندارید بلکه این اپلیکیشن کم حجم تمام نیاز شما را درخود جای داده، تنها کافی است شبکه مورد نیاز خود را انتخاب و سپس حالت مشاهده خود را برگزینید که دو حالت وجود دارد یکی تمام‌صفحه و دیگری حالت شناور که بخشی از صفحه ‌تلفن‌همراه شما را به پخش تلویزیون اختصاص می‌دهد و شما همزمان می‌توانید به کارهای دیگر خود نیز بپردازید. لازم به‌ذکر است برای مشاهده حالت تمام صفحه، شما نیاز به پلیر ویدیویی مثل MXPlayer دارید اما در حالت شناور نیاز به‌نصب برنامه خاصی نیست.

app-tv-Review
حالت شناور
app-onlinetv-fscreen
حالت تمام‌صفحه

با اپلیکیشن تلویزیون را آنلاین ببین شما می‌توانید به‌تمام شبکه‌های تلویزیون سراسری و هم‌چنین تمام شبکه‌های مراکز استان‌ها دو کیفیت پایین و بالا دسترسی داشته باشید.

صفحه اصلی اپلیکیشن
صفحه اصلی اپلیکیشن

بدون شک برنامه تلویزیون را آنلاین ببین یکی از برترین برنامه‌های اندروید در  بخش خود است، این اپلیکیشن با حجم‌کم خود و دور بودن از هرگونه پیچیدگی در رابط کاربری، بهترین برنامه برای دریافت تلویزیون‌ آنلاین به‌حساب می‌آید.

bazar-logo

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 دیدگاه
 1. حميد شفيع زاده می گوید

  اکثرا قطع میشه. امیدوارم مشکل قطعی آن برطرف شود.

 2. ابوالفضل می گوید

  اصلا فایده نداره ..من نصب کردم ..

  1. امید بکتاش می گوید

   این نرم افزار تست شده و مشکل خاصی ندارد

 3. mhn_13619 می گوید

  با این اینترنت ارزون و نامحدود ایران چه کیفی میده تلویزیون آنلاین!!!

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.