عملکرد خارق‌العاده دوربین آی‌فون 6s را مشاهده کنید!

apple-iphone-6s-live-_2160

کمپانی اپل به‌تازگی، از آی‌فون 6s و 6s پلاس رونمایی کرده است و یکی از بزرگ‌ترین تغییران آن که بیش از همه جلب توجه می‌کند، مربوط به دوربین‌ اصلی این دو مدل است. رزولوشن دوربین اصلی آی‌فون‌های جدید، از 8 به 12 مگاپیکسل افزایش یافته و یک سنسور 5 مگاپیکسلی برای ضبط تصاویر سلفی، انتخاب شده است.

مانند قبل، آی‌فون کوچک‌تر یعنی آی‌فون 6s بدون هیچ‌گونه فناوری تثبیت‌کننده نوری (OIS) عرضه خواهد شد. این در حالی است که آی‌فون 6s پلاس از یک تثبیت‌کننده نوری که اکنون برای فیلم‌برداری نیز می‌توان از آن استفاده کرد، بهره می‌برد. به مشخصات آی‌فون‌های جدید اپل، توانایی ضبط فیلم‌های 4K UHD را نیز اضافه کنید.

بدیهی است که فعلا امکان ضبط تصاویر و بررسی عملکرد دوربین آی‌فون 6s وجود ندارد اما به‌تازگی، اپل در صفحه گالری تصاویر مربوط به این گوشی، عکس‌هایی را منتشر کرده است که توانایی عکس‌برداری دوربین آی‌فون 6S را نشان می‌دهد. البته نگرانی‌هایی درباره ری‌سایز شدن تصاویر برای افزایش سرعت بارگذاری آن‌ها وجود دارد اما احتمال نمی‌دهیم مساله چندان جدی باشد زیرا مسلما تصاویر اصلی (تصاویر ری‌سایز نشده) از وضوح بیشتری برخورددار هستند.

در ادامه، می‌توانید تصاویر ضبط‌شده با دوربین آی‌فون 6S را مشاهده نمایید:

* اندازه تصاویر، مجددا تغییر کرده است!

عملکرد دوربین آی‌فون 6S را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

نمایش نظرات (3)