برای جدیدترین مادربردهای گیگابایت و جوایز نقدی ارزنده رقابت کنید!

Image-1

گیگابایت، تولید کننده برتر مادربرد و کارت گرافیک، از جدیدترین مسابقه خود مخصوص اورکلاکرها به اسم Gigabyte Target OCرونمایی کرد که در نوامبر و دسامبر امسال به میزبانی سایت HWBOT.org برگزار می‌شود و اورکلاکرها از هر کجای جهان در این مسابقه با پردازنده‌ها و کولرهای مختلف به رقابت می‌پردازند تا برنده جوایز نقدی و مادربردهای سری Z170 گیگابایت شوند.

در این مسابقه که هشتم نوامبر شروع و 27 دسامبر به اتمام می‌رسد، شرکت کنندگان موظف هستند با استفاده از Intel Extreme tuning Utility و Geekbench 3 به هدف‌هایی از پیش تعیین شده برسند که هر هفته در رده‌های Ambient و Exterme  تعیین می‌شوند. اورکلاکرها در انتخاب مادربرد خود از میان تمامی محصولات گیگابایت با هر چیپستی آزاد هستند.

از میان شرکت کنندگان، افرادی که رتبه اول جهانی کسب کنند، فرصت برنده شدن جوایزی مانند مادربردهای GIGABYTE Z170X-Gaming 3 و GIGABYTE Z170X-SOC FORCE و نیز وجه نقد 250 دلاری را دارند. در پایان مسابقه و در جریان یک قرعه کشی، یک فرد خوش شانس از میان تمام کسانی که در زیر رده‌های مختلف در بخش کولینگ شرکت کرده‌اند، برنده 500 دلار وجه نقد و یک مادربرد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهد بود.

جوایز

  • به برندگان هر یک از 3 شاخه Ambient یک مادربرد GIGABYTE Z170X-SOC FORCE اهدا خواهد شد.
  • جایزه نقدی 250 دلاری به فردی که یک رتبه اول جهانی کسب کند، اهدا خواهد شد. شرایط الزامی: فرد می‌بایست در 3 زیر شاخه و در هر کدام با 2 بنچمارک نتایج ثبت کرده باشد. جایزه پس از اتمام مسابقه اهدا خواهد شد.
  • تمام افراد شرکت کننده در هر زیر شاخه‌ای از این مسابقه، واجد شرایط شرکت در قرعه کشی 500 دلار وجه نقد و یک مادربرد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهند بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا