تجربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش با هاوربرد جدید Hendo

ITresan-1395 (2)حتی دوستداران هاوربرد نیز امید چندانی برای دیدن یک هاوربرد ویژه که بتواند بر روی تمام سطوح کار کند ندارند. علیرغم این موضوع، هنوز هاوربردهایی تولید می‌شوند که استفاده از آن‌ها به‌شدت جذاب باشد؛ نمونه بارز این هاوربردها نیز مدل جدید و بهبود یافته هاوربرد Hendo است.

این دستگاه که نسخه 2.0 این هاوربرد محسوب می‌شود، از یک سطح ویژه مسی ساخته شده است. در حال حاضر این هاوربرد تنها در یک مرکز تولید خاص در لوس گاتوس واقع در ایالت کالیفرنیا قرار گرفته است. این بار سازندگان به سراغ کفی اسکیت برد رفته‌اند و علاوه بر آن نیز باتری این مدل، بهبود یافته است و قابلیت هدایتی آن نیز پیشرفت داشته است.

به‌تازگی ویدیوی ویژه‌ای دراین‌باره منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

سازندگان هاوربرد Hendo معتقدند که هاوربردها کمابیش به‌عنوان یک مفهوم برای پیشرفت روبه‌جلو جهت دست‌یابی به کاربری‌های جدید برای انسان مطرح هستند. کایل اونیل به‌عنوان یک مهندس فعال در Arx Pax دراین‌باره می‌گوید: «ما در حقیقت موتورهای هاور را ساخته و می‌فروشیم و کار ما تنها به هاوربردها منتهی نمی‌شود. موتورهای هاور ما برای کاربری‌های مختلف قابل استفاده هستند.»

شایان‌ذکر است که یکی از اهداف نهایی طراحان این شرکت این است که به سیستمی دست بیابند که بتوان به کمک آن در بخش‌های سبک ساختمان نیز به حرکت پرداخت ولی در حال حاضر و طرح فعلی آن‌ها هنوز تا این دستاورد فاصله زیادی دارد و آنها بر روی موارد دیگر تمرکز دارند.

پیام بگذارید