اخبار موتورولا: Moto Z جایگزین Moto X خواهد شد!

روز گذشته شرکت موتورولا زیر مجموعه کمپانی لنوو، ۳ گوشی جدید خود را معرفی کرد. هر سه گوشی Moto G4 ،Moto G4 Plus و Moto G4 Play گوشی‌های میان‌رده و خوش قیمت محسوب می‌شوند. با این حال هیچ اثری از نام Moto X در قابلیت‌های این گوشی‌ها یافت نمی‌شود. اخبار موثق حاکی از این است که موتورولا در حال جایگزینی سری Moto X با برند جدید Moto Z است.

بر اساس گزارشات منتشر شده امسال موتورولا اولین سری گوشی‌های Moto Z را با عرضه دو پرچمدار جدید با نام‌های مستعار Vector Thin و Vertex به بازار معرفی خواهد کرد. هر دو گوشی دارای صفحه‌نمایش ۵.۵ اینچی هستند، احتمالا گوشی Vector Thin یک مدل پریمیوم و Vertex مدلی از سری Moto Z Play خواهد بود. به نظر می‌رسد این گوشی‌ها با حسگر اثر انگشت و قسمت‌های ماژولار پشت دستگاه مانند دوربین ویژه زوم، پروژکتور، بلندگو‌های استریو و قیمت مناسب رقیب تازه‌ای برای گوشی ماژولار LG G5 محسوب شود.

همچنین به گزارش Venture Beat برای ثبات بیشتر در برند‌ها، سری گوشی‌های دروید ورایزون نیز احتمالا با نام Moto Z Play Droid Edition عرضه خواهند شد که البته در این مورد تاکنون خبر رسمی منتشر نشده است. این سیستم نام‌گذاری و قطعات ماژولار احتمالا ماه آینده در کنفرانس Tech World 2016 لنوو که از تاریخ ۹ ژوئن در سانفرانسیسکو آغاز می‌شود، معرفی خواهند شد.

احتمالا تصویر سری جدید محصولات موتورولا به شکل زیر خواهد بود:

Motorola Moto Z Play and Moto Z Style ITResan Hamed Feshki (2)

Motorola Moto Z Play and Moto Z Style ITResan Hamed Feshki

ممکن است شما دوست داشته باشید