اندروید N همچنان در انتظار یک دسر خوشمزه؛ نام دسر هندی در صدر پیشنهادات است!

طبق سنت گوگل، نسخه‌های مختلف اندروید به ترتیب الفبای انگلیسی و با استفاده از اسم دسرهای مختلف نام‌ گذاری می‌شوند، نسخه‌های قبلی که از اندروید ۱.۵ تا ۶ را شامل می‌شوند به ترتیب Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, KitKat, Lollipop, Marshmallow نام گرفتند.

حال نوبت به چهاردمین حرف از الفبای انگلیسی یعنی همان N رسیده که بحث‌های زیادی را درباره نام احتمالی نسخه هفتم اندروید در بین کاربران اینترنت به راه انداخته است. همان‌طور که می‌دانید گوگل تصمیم دارد در تعیین نام این نسخه از کاربران کمک بگیرد و از همه دعوت کرده تا نام پیشنهادی خود را در وب‌سایت اندروید با دیگران به رای بگذارند. محتمل‌ترین نام‌ها از نظر بسیاری از کاربران Nougat و Nutella بودند، اما با این حال هنوز بسیاری از کاربران از ملل مختلف به دنبال پیدا کردن نام یک دسر بومی خود و پیشنهاد آن هستند. در حال حاضر یک دسر از جنوب هند که Neyyappam نامیده می‌شود در صدر این نظرسنجی قرار دارد. طبق آن چه که در اینترنت راجع به این خوراکی نوشته شده، Neyyappam گوشت شیرین است که غذای سنتی ایالت جنوبی کرالا است و با برنج و شکر زرد آن را سرخ می‌کنند. با توجه به این که تلفظ نام این خوراکی هندی کمی برای سایر زبان‌ها دشوار است، آیا گوگل به نظر سنجی احترام گذاشته و این اسم را انتخاب می‌کند و یا اصلا این نام تا روز نهم ژوئن که نظرسنجی به پایان می‌رسد همچنان در رتبه اول باقی خواهد ماند؟!

نظر شما در رابطه با نام اندروید N چیست؟ آیا شما هم پیشنهادی برای این نسخه دارید و یا شیرینی و دسر ایرانی که با حرف N شروع شود، می‌شناسید که با کاربران تمام دنیا به اشتراک بگذارید؟

5 در مورد “اندروید N همچنان در انتظار یک دسر خوشمزه؛ نام دسر هندی در صدر پیشنهادات است!”

  1. به نظر من اسم اندروید ۷ رو بزارن Nimro
    همون نیمرو خودمون
    یا مثلا
    نوشمک Noshmak
    خیلی جالب میشه ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس