کنترل تلفن‌های هوشمند با کامپیوتر توسط اپلیکیشن جدید ال‌جی

VPInput نام اپلیکیشن جدیدی از کمپانی ال‌جی است که کنترل تلفن‌های هوشمند با کامپیوتر را برای کاربران میسر کرده است. به وسیله این نرم‌افزار، می‌توانید تلفن‌های هوشمند G4 ،G5 و K10 ال‌جی را به وسیله کامپیوتر دارای سیستم عامل ویندوز یا مک خود کنترل کنید.

این اپلیکیشن برای کارکردن از قابلیت بلوتوث دستگاه استفاده کرده و نیازی به اتصال به اینترنت ندارد. تنها کافی است که نرم‌افزار VPInput را روی تلفن هوشمند خود نصب و سپس اجرا کنید و رابط مربوطه را نیز بر روی سیستم خود نصب کنید و در نهایت بلوتوث هر دو دستگاه را روشن کنید.

توسط اپلیکیشن VPInput می‌توانید به‌راحتی تلفن هوشمند خود را با استفاده از ماوس و کیبورد کامپیوتر کنترل کنید. کاربران می‌توانند به راحتی به وسیله کیبورد کامپیوتر خود، اقدام به تایپ ایمیل یا پیامک‌ کنند. این اپلیکیشن از یک Clipboard داخلی بهره می‌برد. به این معنی که هر چیزی که روی کامپیوتر خود تایپ می‌کنید، قابلیت Paste کردن در تلفن هوشمند را داراست. قابلیت جذاب دیگر این نرم‌افزار، امکان تهیه سریع اسکرین‌شات از تلفن هوشمند بر روی کامپیوتر است. همچنین با استفاده از میانبرهای کیبورد نیز می‌توانید به راحتی بین اپلیکیشن‌های خود سوییچ کنید. به عنوان مثال با زدن دکمه‌های Ctrl+F1 می‌توانید اپلیکیشن واتس‌اپ را باز کنید.

این نرم‌افزار برای تمام افراد کاربردی به نظر نمی‌رسد. اما اگر شما از آن دست کاربرانی هستید که مدام بین کامپیوتر و موبایل خود سوییچ می‌کنید، اپلیکیشن VPInput یک گزینه فوق‌العاده برای شما به حساب می‌آید. نرم‌افزار VPInput را می‌توانید به رایگان از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود کنید و رابط ویندوز یا مک آن را نیز از وبسایت مربوطه دریافت کنید.

lg-vpinput

پیام بگذارید