برخورداری از بالاترین بازده انرژی برای تلویزیون Ultra HD ال‌جی

lg-tv

تلویزیون 84 اینچی Ultra HD ال‌جی توانست با دریافت گواهی‌نامه ECV از موسسه UL آمریکا ثابت نماید که از بیشترین بازده انرژی برخوردار است. گواهی‌نامه ECV تایید کننده ویژگی‌های سازگار با محیط زیست، مانند صرفه جویی در مصرف انرژی و نرخ بازیافت هرچه بالاتر منابع اولیه است.
طبق تاییدیه موسسه UL، تلویزیون Ultra HD ال‌جی به میزان 70 درصد مصرف انرژی را کاهش می‌دهد. این در حالی است که این محصول با استفاده از تکنولوژی هوشمند صرفه جویی در مصرف انرژی ال‌جی (Smart Energy Saving)، تصویری واضح با رنگ‌های زنده و بیشترین کاهش مصرف انرژی تولید می‌کند.
تکنولوژی هوشمند صرفه جویی در مصرف انرژی ال‌جی، با توجه به شرایط محیط، بازده انرژی را به بالاترین میزان می‌رساند. از سوی دیگر کیفیت فوق‌العاده تصویر در این محصول توسط موسسات UL آمریکا و TUV اروپا با بررسی طیف رنگی منحصر به فرد، سرعت زمان پاسخ دهی، زاویه دید و درخشندگی تصویر، دمای رنگ‌ها، پرش تصویر و صفحه نمایش، گواهی شده است.
به گفته مدیر ارشد این بخش، گواهی‌نامه بازده انرژی تلویزیون Ultra HD ال‌جی، همانند کیفیت تصویر آن، نشان دهنده تکنولوژی منحصر به فرد این محصول است. ال‌جی قصد دارد برتری خود را در بازار نسل آینده نمایشگرها با توجه به این ویژگی کسب نماید.

1 در مورد “برخورداری از بالاترین بازده انرژی برای تلویزیون Ultra HD ال‌جی”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH