5 دلیل برای آنکه بازی کوییز آف کینگز را انجام ندهید!

بازی ایرانی Quiz of Kings را می‌توان محبوب‌ترین بازی داخلی دانست که طرفدارانی میلیونی در کشورمان دارد و به دلیل ساختار خاص این عنوان، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

چندی پیش برای شما این بازی را بررسی کوتاهی کردیم و در ادامه، چند روش را آموزش دادیم که بتواند شانس برنده شدن‌تان را افزایش دهد. اما در این مطلب می‌خواهیم به شما ۵ ایراد مهم این بازی را بگوییم که شاید سبب شود از انجام آن پس از مدتی دلزده شده و یا حداقل تلنگری باشد برای سازنده که به این موضوعات توجه بیشتری نشان دهد و کیفیت بازی خود را بالاتر ببرد. با یکدیگر این مشکلات را مرور می‌کنیم.

۱- امان از سوالات اشتباه!

اساس این بازی بر پایه سوال و جواب بنا نهاده شده است و قاعدتا اگر یک سوال اشتباه بوده و یا پاسخ آن ایراد داشته باشد، کل بازی می‌تواند زیر سوال برود! این وضعیت زمانی شکل بدتری به خودش می‌گیرد که شما پاسخ یک سوال را می‌دانید و رقیب‌تان نمی‌داند! همین امر سبب می‌شود تا فرد ناآگاه حتی شانس بیشتری در پیروزی پیدا کند. این سوالات اشتباه مشتمل بر دو نوع هستند، یک مدل به اشتباه در خود سوال باز می‌گردد که به دلایلی چون طولانی بودن بیش از حد یا گنگ بودن، شما را از یافتن پاسخ صحیح باز می‌دارد و یا به جواب که گزینه اشتباهی به عنوان صحیح انتخاب شده است.

در این حالت، شما یک نمره منفی کسب می‌کنید و تنها راهی که پیش رویتان قرار گرفته، گزارش کردن سوال است که هیچ دردی را در آن لحظه از شما دوا نخواهد کرد! پس خیلی بهتر خواهد بود که سازندگان بازی، حتما سوالات را پیش از انتشار نهایی، توسط متخصصان معتبر بازبینی کرده و به بازرسی توسط کاربران و حتی طراحی آنان با وعده اهدای سکه بسنده نکنند زیرا همچنان مشکل را پابرجا نگاه خواهد داشت.

۲- سکه‌ها و بازی غیر منصفانه!

راه‌کار اصلی سازنده برای درآمد زایی، فروش سکه است که البته جای هیچ انتقادی ندارد زیرا برای این ایده خوب و پرطرفدار، استحقاق کسب درآمد را دارند. اما مشکل اصلی در این بخش، به نحوه فروش سکه‌ها باز می‌گردد که بازی را از حالت منصفانه خارج کرده و به رقیب امتیازی می‌دهد که ممکن است نفر مقابل از آن بی‌بهره باشد.

در این ارتباط می‌توان بازی مشهوری چون کلش آف کلنز را مثال زد که از طریق فروش جم (الماس) درآمد زایی می‌کند و یا حتی بازی دیگر این سازنده با نام کلش رویال که روال مشابهی را در فروش پیاده کرده و شما با خرید جم، در روند رشد و توسعه بازی خودتان سرعت می‌گیرید اما در هنگام رقابت آنلاین در مقابل حریف‌تان، این جم‌ها دیگر نمی‌توانند به کمک‌تان بیاید زیرا بر آن چیزی که با خود به نبرد می‌برید، از طریق پول و خرید جم نمی‌توانید بیفزایید و همین امر سبب می‌شود که نبردهایی منصفانه شکل بگیرد.

اما در کوییز آف کینگز، شما می‌توانید در همان حین بازی و با استفاده از سکه‌ها، اعمالی چون عوض کردن دسته‌بندی سوالات، حذف دو پاسخ غلط، امکان رای دادن مجدد و… را به‌دست بیاورید که بازی را از حالت منصفانه خودش خارج کرده و به حریف‌تان امکانی می‌دهد که با اطلاعات پایین‌تر، بتواند برنده باشد! در واقع سازنده به خاطر درآمدزایی بیشتر، این اصل مهم را نادیده گرفته و به همین دلیل، فردی که دارای سکه و بالطبع پول بیشتری است، شانس پیروزی‌اش همیشه بالاتر خواهد بود.

۳- دسته‌بندی‌هایی که مفهوم درستی ندارند!

در بازی حدود ۲۰ دسته بندی مختلف وجود دارد که از نظر تنوع، سطح خوبی را پوشش می‌دهند اما از نظر محتوا دارای اشتباهات زیادی بوده و یا آنکه بسیار گنگ هستند! مثلا بخشی چون لوگو و سرگرمی، بیشتر از همه به سوالات خودرویی اختصاص دارد که مشخص نیست واژه لوگو و یا حتی سرگرمی، چه ارتباطی به خودرو دارد و شاید بهتر بود که این دسته بندی مهم، خودش یک شاخه جداگانه داشت. یا در عنوانی چون فرهنگ و هنر، بعضا سوالاتی را مشاهده می‌کنیم که در دسته اطلاعات عمومی باید قرار بگیرند و بدتر از همه سوالات مربوط به جغرافیا است که همپوشانی عجیبی با دسته‌ای چون طبیعت دارد و حتی گاهی اوقات با غذا و نوشیدنی نیز دچار اختلال می‌شود!

در واقع برخی از دسته‌بندی‌ها به قدری بد انجام شده که شما صرف انتخاب آن، به سوالات مورد علاقه خودتان نخواهید رسید و به‌جز مواردی چون زبان انگلیسی، ریاضی یا فوتبال که چارچوب بسیار مشخصی دارند، سایر دسته‌بندی‌ها با یکدیگر همپوشانی زیادی پیدا کرده و کاربر در دراز مدت از این امر ناراضی خواهد شد.

۴- سرورهایی که گاهی اوقات کم می‌آورند!

اگر در ساعات اوج شلوغی بازی به سراغ کوییز آف کینگز بروید، احتمالا به کرات با پیغام خطا در شبکه و تلاش مجدد روبه‌رو خواهید شد. این میزان از خطا به قدری است که بتواند شما را کلافه کرده و حتی موجب شود از خیر بازی کردن بگذرید!

این مورد البته در ساعاتی که کاربران زیاد هستند اتفاق می‌افتد اما مثلی داریم که می‌گوید، استحکام یک زنجیر به اندازه ضعیف‌ترین اتصال آن است، پس سازنده بایستی به این مورد مهم توجه کرده و اجازه ندهد چنین نقصانی، سبب ریزش و نارضایتی کاربرانش شود.

۵- ایراداتی که در آمارها دیده می‌شود!

سازنده کوییز آف کینگز تلاش زیادی کرده تا بازی خود را با حداکثر دقت و به خصوص ارایه آمار عرضه کند. بیان اینکه شما تا به الان در چند بازی پیروز بوده‌اید، در کدام دسته‌بندی‌ها قدرت بیشتری دارید و یا در بازی‌های اخیر خود چه نتایجی را به‌دست آورده‌اید، به طور قطع جذاب است اما وقتی این آمار دچار مشکل بشوند، قاعدتا از میزان جذابیت‌شان کاسته خواهد شد.

به طور مثال تا به حال در آمار مربوط به حریفان و به خصوص کسانی که تازه بازی خودشان را آغاز کرده‌اند، دیده شده است که دارای اشتباهات زیادی چون درصد اشتباه در پاسخ به سوالات وجود دارد و یا حتی پس از چندین بازی متوالی، درصد پیروزی شما دستخوش تغییر خاصی نشده است! و حتی میزان برد و باخت شما که نمایش داده می‌شود، با عوض کردن گوشی دیگر نمایش داده نخواهد شد و حتی گاهی اوقات در حین بازی‌هایتان، ممکن است تعدادی از این بازی‌ها به کل غیب شود و یا اگر مدتی بازی نکرده باشید، دستاوردهای لیگ شما نمایش داده نشود و…!

در واقع حفظ تاریخچه بازی افراد و حتی محاسبه اشتباه، با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربران، به طور قطع امری دشوار است و نیاز به سرورهای قدرتمندی دارد که باید پیش‌بینی‌های لازم برای آن و پس از این زمان نسبتا طولانی حضور، توسط سازنده انجام شود.

شما چه ایراداتی را می‌توانید به این بازی پرطرفدار داخلی بگیرید؟ آن را با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

بخوانیدکوئیز آو کینگز به عنوان پدیده بازی‌های سال 1396 انتخاب شد!

  
156 دیدگاه
 1. سجاد می گوید

  منکه بعد به مدت بازی کردن پاکش کردم.خیلی باگ داشت برای مثال من به سوال دومش پاسخ دادم و منتظر بودم حریفم هم به سوالش پاسخ بده.بعد از چنددقیقه اومدم چک کنم که‌ پاسخ داده یا نه دیدم نوشته که‌ من فقط به یه سوال پاسخ درست دادم و بقیشو غلط گفتم و بازنده اعلام شدم در حالی که‌ کلا تا حالا دوتا سوال ازم پرسیده بود

  ۳۷
  ۵۹
  1. adolfzl می گوید

   میگم چرا امروز بازی خطای اتصال میده لطفا درستش کنید

   ۲۶
   ۸
  2. KHAVAT می گوید

   بازی عالیه هیچ حرفی هم دربارش نیست

   ۳۷
   ۲۳
 2. Soroush می گوید

  یک شب بازی کردم اول خوشم اومد بعد نیم ساعت تازه فهمید چقد مضخرفه. من موندم شما که سکه مجازی میفروشیو میلیون میلون طرفدار داری انقد ارزش نداره بیای یکاری کنی بشه بهش گفت بازی?? تو هر قسمتش یه ایراد گند هست.بار اول از بازی اومد بیرون بعدشم مشکل ارتباط بعدشم چت کار نکرد آموزش هاشم در حد لالیگا اصلا هیچی نفهمیدم خودم یاد گرفتم سوالاش بشدت مضخرف سه بار فیلم پخش کردم سکه نداد یه لحظه از بازی اومدم بیرون انقد نوتیفیکیشن اومد رو گوشیم نزدیک بود هنگ کنه.گرافیکشم که بیخیال من موندم این چرا انقد محبوبه. I:

  ۳۲
  ۱۲۲
 3. اسمارت می گوید

  من بازیش رو خیلی دوست دارم چون ادم رو حسابی سرگرم میکنه!! اما واقعن این ایرداش روی مخه!! بخصوص سوالای بیخودی و دسته بندیهای عجیب و غریب که ادم نمیفهمه چرا اینا رو درست نمیکنن!!

  ۱۰۳
  ۱۴
  1. مهدی می گوید

   این سوالات رو مردم می سازند و ممکنه دسته اشتباه را انتخاب کنند

   ۹۲
   ۸
   1. میلاد قربانی می گوید

    اما باید قبل از انتشار،متخصصان اون هارو برسی کنن

    ۹۴
    ۴
    1. Zahra می گوید

     حق با شماست اقا میلاد

     ۲۶
     ۷
 4. امیر فضلی می گوید

  به نظرم تا یه جایی جالبه ولی بعدش مجبوری سکه بخری
  اونجاست که من کلا بازی رو از گوشی پاک میکنم 🙂

  ۴۱
  ۳۲
 5. امیدمیرزایی می گوید

  سلام.بازی رو نصب کردم بعد یک ساعت هر کاری میکنم خطا ورود میزنه اعصابم خورد شد بعدشم حریف ها خیلی دیر جواب میدن و سوال مسخره بیخودی زیاد داره اگه بتونن این مشکلاتشو حل کنن میونه محبوبیتش بیشتر هم بشه

  ۴۱
  ۱۴
 6. عسل می گوید

  تو رو خدا بگید با این چیکار کنم
  امروز اومدم بازی کنم وقتی وارد برنا مه میشم میزنه خطا در ورود و…..یه سری متن دیگه
  چیکار کنم
  خواهش میکنم بگید

  ۲۹
  ۸
  1. اهورا می گوید

   امروز منم آن مشکل رو داشتم
   وقتی وارد برنامه میشی و میخواهی اکانت جدید بسازی مگه نمیشه اکانت ساخت
   از آدمی محترم درخواست پاسخ دارم

   ۱۴
   ۴
  2. شایان می گوید

   به روز رسانی کن مشکلت حل میشه

   ۳
 7. پرنیا می گوید

  تو رو خدا بگید با این خطا در ورود چیکار کنممممممممممممممممممم

  ۲۳
  ۹
  1. pshl می گوید

   سروراش مشکل دارن باید صبر کنی تا خلوت شه اونوقت جواب میده . نمیدونم چرا بقیه به سوالات لایک و دیس لایک میدن؟

   ۲۰
   ۵
  2. parisa می گوید

   مشکل از سروراشه اینجور مواقع که ارور تو نتورکه با یه ف/ی/ل/ت/ر شکن بیا بالا وصل میشه

   ۱۱
   ۴
  3. adolfzl می گوید

   منم همننجور شدمه

   ۴
   ۲
  4. fatima می گوید

   گوشیت زمانو تاریخش اشتباه …به روز کن زمانو درست میشه

 8. آراد می گوید

  چرا میزنه خطا در ورود
  تا کی صبر کنم درست شه
  چیکارش کنم
  بگید

  ۹
  ۲
 9. علیرضازندی می گوید

  مدت ۱ماه با این بازی آشنا شدم. بعد ثبت نام وایجاد نام کاربری ورمز آغتز کردم تا دیشب که به سطح۴۳ وامتیاز کل ۱۴۴۰۰ حدودا رسیدم ورتبه کل من حدود ۲۰۰۰۰ و۲۵۰۰۰ سکه سایر دستاوردهای دیگر. گوشی ام فلش کردم. مجددا از مایکت برنامه را دانلود کردم. ودر قسمت ثبت نام در قسمت عضویت سابق میرم .نام کاربری ورمز میدم .پیام چنین کاربری وجود ندارد ویا نام کاربری ورمز اشتباه است . جیمیل شما بدرستی ثبت نشده وقابلیت بازیابی ندارد .میدهد چه کنم ۱ماه به زحمت به هدر.حتی در زمان کی حذف نشده بود .بازی در قسمت پروفایل دستاوردهام نمی اورد .پیام میداد سرور در حال ارتقا بعدا به این قسمت دسترسی خواهید داشت. اصلا از پشتیبانی وخدمات بازی کاملا ناراضیم چکار کنم برای بازیابی. نام کاربری منALIREZA786

  ۲۶
  ۳
  1. آتنا می گوید

   تلگرام دارن.توو توضیحات بازی جایی ک لودش کردی آیدی دادن برو بگو مشکلت حل میشه

   ۳
   ۱
   1. Moj می گوید

    سلام
    آیدی تلگرامش کجاس کجای بازیه
    اصن چت هام برا حریف send نمیشه!
    چه کنم

    ۱۲
    ۲
   2. ٠٠٠ می گوید

    تلگرام دارن ولی اصن عین خیالشون نیس که جواب بدن

    ۱۰
    ۳
  2. Nasrin می گوید

   افرینننننن منم دقیقا با همین مشکل مواجه شدم تو رو خدا رسیدگی کنین

   ۶
   ۲
  3. عالیه. می گوید

   باسلام.تو تلگرام ب ادمین بازی پیام بدید مشکلتون رو حل میکنن

   ۳
   ۴
  4. parisa می گوید

   باید ایمیل رو ثبت میکردی قبلش بعد از توی ایمیلت هم روی لینکی که برات فرستاده میزدی تا ثبت شه ایمیل تنها راهش برای بازیابی رمزه ؛ مشکل اینه رمزو اشتباه میزنی ایمیلت رو هم ثبت نکردی رمزتو عوض کنی حتی رمز جیمیل روهم اگه سوالاتو یادت نباشه یا شماره موبایل ثبت نکنی نمیشه عوض کرد دیگه چه انتظاری از یه بازی داری. درسته بازی یه سری ایرادایی داره ولی یه وقتایی هم اشتباه از ماست . لطفا لایک و دیس های بیخود ندین که یکی خواست نظر بذاره کمک بقیه منصرف نشه حداقل

   ۱۸
   ۴
  5. یاکالان می گوید

   دقیقا همین اتفاق برا من هم افتاده هر قدر میگم اکانتمو بازیابی کنید میگن نمیشه. من مطمعنم رمز رو درست میزنم میگن چون ایمیلت ثبت نشده غیر ممکنه اکانتت برگرده مگه غیر ممکن داریم؟

 10. ... می گوید

  راهی برای حذف اکانت بازی داره؟؟

  ۱۵
  ۷
 11. هاشم می گوید

  چرا دیگه چت نمیشه کرد واقعا بجای اینکه روزبه روز از عیباش برطرف کنید روزی یه عیب بهش اضافه میکنید

  ۲۲
  ۴
  1. مهدی تنها می گوید

   داداش دمت گرم
   خیلی حرفت لایک داشت

   ۸
  2. ٠٠٠ می گوید

   منم همین مشکلودارم??

   ۴
   ۱
 12. mojtaba می گوید

  سلام چرا پیامم به حریف ارسال نمیشه همچنین از او به من ارسال نمیشه

  ۷
  ۲
 13. ErfriX می گوید

  بازی Quizduell رو دیدید؟ سرچ کنید ببینید دقیقا کویز آو کینگزه! حالا نمیدونم کدوم از رو اون یکی کپی کرده. هههه

  ۵
  ۱
  1. 22@lireza@ می گوید

   بازیش خیلی عالیه.مشکلاتی هم داره اما مهم اینه که هیجان انگیزه و اطلاعاتتو میبره بالا.و اینکه بازی کپی شده از روی بازیQuizduell هست.کلا بازی های ایرانی همش کپی شده از نمونه های خارجیه???

   ۵
   ۱
 14. Sahand می گوید

  تو ایران نمی دونم چرا حسود زیاده، تا میبینن یه نفر داره به یه طریقی پول در میاره همه میپرن بهش

  ۱۰
  ۴
  1. محمد می گوید

   شما هم با این طرز فکر مزخرفت ! چه ربطی داره به ایران و اینحرفا، تا یکی حرف میزنه میگین فرهنگسازی نشده وتوی خارج اینجوره اونجوره !!! من خودم یکی از طرفدارهای بازی هستم ولی کاملا با مطلب بالا موافقم . دوست عزیز که میگین تا یکی پول در میاره میپرن بهش … توی همون خارج شما اگه یکی بازی میسازه ایراداتش رو همون اول برطرف میکنن یا اگه ایرادی هم موند در اولین فرصت برطرف میکنن و روز به روز معمولا بهتر میشه نه اینکه هر روز یه ایراد جدید بهش اضافه بشه وبه جای حل مشکلات اساسی بازی، فقط راههای کسب درآمد از بازی رو گسترش بدن و فقط تشویقت کنند که سکه خرج کنی! گروهی که زحمت زیادی کشیدند ولی به خودشون زحمت نمیدن که سوالات رو باز بینی کنند میگن گزارش کنید ولی شده بارها سوال اشتباه گزارش شده ولی چندین بار همون سواال تکرار شده، کسی که به فکر در آمد هست به فکر رفع مشکلات هم باشه اگه نمیتونن خود سازندگان بازی سوال طراحی کنند لااقل یک گروه کار بلد برای رفع ایرادات سوالها بزارن چون کل بازی با جوابهای اشتباه وبعضی سوالات واقعا مزخرف زیر سوال رفته وقتی میگم مزخرف منظور این نیست که سوال سخته یه من یا بقیه نمیتونن جواب بدن بلکه به خاطر اشتباه بودن خود سوال یا بی معنی و محتوا بودن برخی سوالات هست … تقلب در بازی بیداد میکنه ولی هنوز فکری براش نشده …دسته بندی بسیار مزخرف هست … آمار بازی بسیار افتضاح هست … لیگ ستاره بسیار بی معنی هست چون هیچ تاثیری در امتیاز بازی ندارد و فقط برای خرج سکه طراحی شده! البته همون بهتر که در امتیاز تاثیر نداره چون وقتی ۱۲ سوال رو بعضیا زیر ۹ ثانیه جواب میدن دیگه تکلیف این لیگ معلومه! … بازی گروهی خیلی ایراد داره از جمله اینکه بارها شده با وجود سکه دادن نمیشه بازی کرد وهمه راهها رو امتحان کردم بازم نشده و.و.و… یا خیلی پیش اومده که شما ۶۰ سکه خرج میکنید که به جواب صحیح نزدیکتر بشین ولی میبیند گزینه درست کم ترین درصد هست .. البته این تا اندازه ای طبیعی هست! طراحی سوال جوری هست که یک بچه شیرخوار سوال طراحی میکنه و سوالاتش ثبت میشه ولی خودم بارها سوال صد درصد درست و با معنی و مفید و … طراحی کردم ولی ثبت نشده … خلاصه اینکه کاربر زیاد دلیل بر خوب بودن صددرصد بازی نیست بلکه به خاطر نبودن یک رقیب ویا جایگزین مناسب هست پس نباید از علاقه مردم سو استفاده بشه … در آمد نوش جون تون ولی ایرادات رو در عمل برطرف کنید نه اینکه فقط حرف حرف حرف

   ۳۸
   ۸
 15. مهدی تنها می گوید

  خدایش من با یکی بودم اون لول ۸۹ بود منم ۵۷ این بازیه مسخره چتش داغونه ماهم اکانت هارو پاک کردیم حالا هم باز از هم بیخربریم الان من دردمو به کی بگم فقط کشور ما همچین بازی های عجیبی متونهه بسازه یعنی خواستیم مشکل حل شه دیگه کلا داغون شد

  ۲
  ۶
 16. احمد می گوید

  سلام من ۴۵سالمه .از نظر من بازی بسیار خوبیه و اوقات بیکاریم را با اینگونه سوالات پر میکنم.برای تقویت حافظه .اطلاعات عمومی بسیار عالیست.

  ۱۱
  ۶
 17. سعید قوانلو می گوید

  معلومه شخص تحصیل کرده ای هستی اما حرف هایی میزنی کاملا بی اساس و منطقه. شما میتونی بری پا منبر بشینی که دیگه نه پول بدی نه سکه. بهت چایی هم میدن با قند. نفراتی که این بازی رو ساختن برای ساختنش وقت گذاشتن و زحمت کشیدن، در راه خدا این کار رو انجام ندادن پس حقشونه یه دخلی داشته باشن. اگه یه چند ساعت سرتو از تو سیستمت دربیاری و یه دوری بزنی، میبینی که این بازی مفید ترین بازی ساخت داخل کشوره و هیچ والدینی اون رو برای فرزندانشون منع نمیکنن. (مردم عاقل هستند). این بازی کاملا ایرانیه و با توجه به سطح تکنولوژی کشور قطعا نمیتونه بدون ایراد باشه. خواهشی که دارم به خاطر نظرات شخصی (و یا شاید مشکلات شخصی با سازندگان این بازی) افکار مردم رو منحرف نکن. البته ممنون هم میشم.

  ۷
  ۱۶
  1. محمد می گوید

   اولا که بنده خدا مشکلات و نواقص بازی رو گفت ونگفت که حق نداره که در آمد داشته باشه … دوما تا اسم یک محصول داخلی بشه و کسی ایراد بگیره یه سوئ استفاده میکنن ..مثال میزنم رفتم تبلت گرفتم داخلی با ضمانت روز اول باطریش مشکل داره رفتم میگم این باطریش کاملا خرابه طرف میگه ۲۵۰ پول دادی از این بهتر نمیشه خرابه که خرابه!!! بعدشم چون بازی بد آموزی نداره دلیل بر بی ایراد بودن نیست … آخه چه ربطی به سطح تکنولوژی داره، بازی که با اینهمه زحمت تولید شده و اینهمه کارشده روش بعد سوالاتش خیلیها اشتباه هست یعنی اینجاش ربطی به تکنولوژی نداره و یک نفر با معلومات میتونه این ایرادو بر طرف کنه … یا سوالات با غلط املایی یا سوالات بدون محتوا یا سوالات بی مفهوم … به جای اینکه به اطلاعاتت اضافه بشه اطلاعات عمومیت خراب میشه چون اصلا اعتمادی نیست به بازی که جواب درست همونی هست که توی بازی هست ….

   ۱۱
   ۲
  2. کاربر سابق کوئیز می گوید

   نه عزیزجان این بازی اولا ساخت وطن شما نیست برداشتن کد یه بازی خارجی رو شکستن بعدم حتی تو ترجمش موندن! ثانیا اگه اروپا یا آمریکا بود چنان سو می شدن و میلیونی جریمه می دادن تا بفهمن وقتی داری سکه ای که وجود خارجی نداره رو می فروشی حق نداری بگی بازی باگ داره! باگ مال وقتیه که ازش پول درنمیاری!! اینکه ۳۰۰۰ تا سکه برای بازی گروهی میگیری بعد ۱۰۰۰ تا سکه به بازنده که عمدا صفر میزنه(نه برنده!!!) جایزه میدی، اینکه توی لیگ ۳۵۰ تا سکه میگیره بعد ۲۲۰ تا جایزه میده و بعضی وقتا طلا میگیری برات ثبت نمیکنه، اینکه از هر نفر ۱۰۰ سکه میگیره ورودیه بازی گروهی و کلی سکه هم برای راهنمای سوالای مسخره اش صرف میشه بعد جایزه فقط ۱۰۲ تا سکه میده اسمش باگ نیست اسمش دزدی تو روزه روشنه!!! اینا نمی خوان پول خرج کنند وگرنه ۲ تا برنامه نویس خوب میتونن یه هفته ای درستش کنند نه ۲ سال بگذره و بدتر بشه!!!! نمی خوان وگرنه اجاره ۴ تا سرور قدرتمند مخصوص این حجم ترافیک کاری نداره! چرا باید هزینه کنن!!؟ نشستن راحت به ریش ملت میخندن که برای سکه مجازی پول مفت بهشون میدن و خرابی و تقلب و کندی رو تحمل می کنن برای شکایت هم فقط میتونن به یه آدرس، ایمیل بدن و هیچ جوابی هم نگیرن!!!! فرقی نمیکنه توی شیر آب قاطی کنی بفروشی دزدی و جرمه، توی بازی سکه بفروشی و بعد بدزدی هم جرمه! خلاصه کلام این بازی رسما کلاه برداریه و ملت هم مثل بقیه چیزها عادت کردن تحمل کنن و فقط غر بزنن! هیچ ربطی به تولید ملی و زحمت کارشناسان داخلی و خودکفایی و اینا نداره!!!!!

   ۲۲
   ۵
   1. venuos@b_r می گوید

    دقیقا با نظر شما موافقم.

    ۳
    ۱
 18. آرمین سلیمی می گوید

  من آمارش رو اصلا قبول ندارم بلفرض مثال آمار تکنولوژی منو زده ۶۴درصد من دو هفته است نزدیم به ۲۰۰تا سوال تکنولوژی پاسخ دادم که ۸۰درصدشو درست زدم اما هنوز که هنوز من همون ۶۴ درصدم یکماه گذشته و امارم تغییر نکرده یا اینکه الکی زده فلان امارم ۵۹ درصد درصورتی که باید بالای ۷۰ درصد باشه چون از روز اول که بازی کردم اکثر سوالات این دسته از موضوع رو درست زدم…..خواهشمندم از بازی که اینقدر خوبه حمایت بشه و مشکلاتنشو حل کنن

  ۵
  ۲
  1. za می گوید

   منم همین مشکل را دترم و هر چی به پشتیبان میگم جواب نمیده

   ۱
 19. میثم می گوید

  متاسفانه باگ های زیادی داره
  علاوه بر این باگ ها هک شدن بازی یا نسخه مود شده بازی هم باید یکی از بزرگترین معضلات این بازی دونست و جالب تر اینکه هیچ اقدامی در این رابطه از سوی سازنده صورت نمی گیرد و به نظر میرسد تیم سازنده به بنبست خورده!!

  ۵
  ۲
  1. محمد می گوید

   نسخه مود شده بازی از کار افتاده و امنیت بازی به طور چشمگیری افزایش یافته ، بن بستی وجود نداره وقتی به راحتی میشه نسخه های مشکل دار رو مسدود کرد

   ۳
   ۱
 20. pejhvak می گوید

  منم که یه مدت بازی نکردم کلیه افتخاراتم رو ازم گرفتن . بعلاوه یه مشکل آزار دهنده دیگه اینکه گاها با بعضی از حریفا بجای اینکه شش مرحله بازی داشته باشی یه مرحله اضافی به حریف میده بدون اینکه تو قادر باشی اون سولات رو ببینی و پاسخ بدی و اگه امتیاز حریف مساوی یا نزدیک به تو باشه باعث برد حریف میشه ، واقعا که خیلی برو اعصابه .

  ۴
  ۲
 21. باراد ۹۳ می گوید

  اکانتم قفل شده کمک کنید

  ۱
 22. فرید می گوید

  لطفاً قسمت پیام رسانی را حذف کنید چون زیاد فوش میخوریم

  ۷
  ۵
  1. مدافع کوییز می گوید

   دوست عزیزشمامیتونی بلاکشون کنی

   ۵
  2. Soso می گوید

   مییتونى جواب ندى?

   ۳
   ۱
 23. گاگول می گوید

  سلام
  این بازی یه باگ بزرگ داره که نیازی به هک کردن هم نداره من تو۳۰ تا لیگ ستاره تونستم ۲۵ تا مدال از جمله۷ طلا ۱۱ نقره و ۷ برنز بگیرم اگه دوست داشتید امتحان کنید:
  به یازده تا سؤال پاسخ بدید برای سؤال دوازدهم دکمه دو مربع رو گوشی رو نگه دارید و از اونجا برنامه را ببندید و مجددا وارد شید حالا امتیازتون تو لیگ۰هست و باید سؤال ها رو از نو جواب بدید در نتیجه جدای این مسئله که۱۲ تا سؤال رو درست جواب میدید زمان پاسخ دادنتون هم میشه زیر۵۰ ثانیه،به همین راحتی
  و علت بزرگش هم اینه که سازنده یه جای درست درمون واسه اعلام این مسائل و همچنین پشتیبانی قرار نداده متاسفانه،بنظر من این بازی داره حیف میشه کاش میشد به گوش سازنده هاش رسوند

  ۶
  ۲
  1. محمد می گوید

   این مشکل هم در نسخه جدید کاملا رفع شده ، میتونی امتحان کنی . تیم سازنده زحمت زیادی میکشه و کاربران عزیز باید از این بازی ایرانی حمایت کنند

   ۶
   ۱
 24. گاگول می گوید

  داشت فراموشم میشد دوستان سعی کنید تحت هیچ عنوان این بازی رو پاک نکنید یا گوشیتونو فلش نکنید چون دیگه نمی تونید به حسابتون دسترسی پیدا کنید یا اصطلاحا حسابتون قفل میشه و متاسفانه هیچ کس هم نیست که به دادتون برسه و هر چی رشته بودید پنبه میشه.
  ممنون از همه دوستان

  ۳
  1. محمد می گوید

   من چندتا گوشی عوض کردم و حتی با گوشی دیگر دوستان هم انلاین شدم بازی به راحتی اجرا میشه و هیچ قفل شدنی در کار نیست ؛ بهترین بازی ایرانی که خیلی ها رو مجذوب خودش کرده

   ۴
   ۳
   1. venuos@b_r می گوید

    ن اقا محمد اینطور که شما وانمود میکنی یکی فکر میکنه که از تیم یا پشتیبانی بازی هستی که انقدر دفاع میکنی,کی میگه نسخه ی هک وجود نداره یا همه ی باگ و مشکلات بازی برطرف شده همش اشتباهه در نسخه ی جدید هنوز باگ و تقلب بیشتری وجود داره چون یه مقداری مشکوک میزنن اگر خوب به اطرافت نگاه کنی و ببینی میفهمی! همش تقلب! الان چرا بیشتر افرادی که بازی میکنن کل تعداد بازی هایی که تا الان کردن بی اشتباهه لااقل یک اشتباه نباید داشته باشن؟ حتما یک چندتا سوال اشتباه وجود داره که اگه اینا از دانششون استفاده میکردن…..
    نسخه ی هک است از تیم پشتیبانی برای اونایی که پول میدن نسخه ی غیرقانون براششون میزارن حتی خود تیم سازنده معلومه که از نسخه ی غیر رسمی استفاده میکنه فقط دنبال خالی کردن جیب مردمن! شما اگه راست میگی هیچ قفلی نداشته اکانت شما پس دلیل بیار که چرا اکانت من قفله دقیقا ۳ تا از اکانتای من قفله پشتیبانی هم که خوابه!! به بدبختی انقدر بازی کردن تا بالاخره سکه هام به ۳۴۰۰۰ رسیده بود یعنی شما نمیدونین که من چقدر بازی کردم تا اومدم تو بازی دیدم نوشته ۹۱۵۰ اعصابم ریخت بهم. واقعا که فقط بلدین از بازیهای خارجی نسخه برداری کنین از هوش خودتون یکم استفاده کنین کلاه بردارا!

    ۴
    ۱
 25. شبنم می گوید

  وقتی کسی بهم درخواست مبازره میده پیغام برام میاد
  ولی اجرا نمیشه که بتونم بازی کنم

  ۴
 26. majidfarhadi38@ می گوید

  سلام مدتی بازی کردم رتبه خوبی کسب کردم متاسفانه گوشیم ایراد پیدا کرد دوباره نصب کردم ولی هر کاری میکنم به جایکاه اول برنمیگردم پیام میدن اکانت شما قطع هست

  ۳
 27. majidfarhadi38@ می گوید

  سلام ممنونم بازی خیلی خوبی هست و قابل مفید ایرادی که میشه وارد کرد بعضی از سوالات جوابش اشتباه هست و همچین بعضی سوالات تخصصی هست

  ۳
 28. باراد ۹۳ می گوید

  سلام نمیتوتم وارد باری بشم چراکسی نیست جواب بده

  ۳
  1. به توچه می گوید

   برای اینکه همه مثل شما این مشکلو دارن

   ۲
   ۱
 29. مهری می گوید

  من هم به سازندگان این بازی تبریک میگم و امیدوارم اشکالاتش رو بتونن برطرف کنن چون واقعا حیفه چنین بازی خوبی که میتونه سرگرمی مفیدی بخصوص برای جوانها باشه خراب بشه من مخالف حمایت کردن از بازی نیستم ولی این روش سکه دادن تو مسابقات گروهی از طریق راهنماها اصلا درست نیست و در حق کسی که داره با معلومات واقعی بازی میکنه اجحاف میشه امروز هم که ۱۳ تیرماه ۹۶ هست از صبح برنامه اصلا باز نمیشه اگر داره اصلاحاتی صورت میگیره میشه از طریق اینستاگرام و تلگرام بازی اعلام کرد که مردم هم تکلیفشونو بدونن

  ۳
 30. Shabahangam می گوید

  ایرادهای زیادی به بازی وارده
  اما از جنبه سرگرم کنندگی و افزایش اطلاعات باید اذعان کنیم که بازی مفیدی هستش
  اما ایرادی که من بهش وارد میدونم اینه که در بخش سوالات موسیقی حدود ۹۹٪ سوالات در مورد موسیقی پاپ هستن
  کاش اندکی هم یه موسیقی ایرانی و فاخر بها بدهند

  ۵
 31. ARAZ می گوید

  چرا می نویسه خطا در ورود

  ۴
 32. OmidRG می گوید

  بابا برید یه کم زبان یاد بگیرید QuizUp بازی کنید که سلطان بازی های اطلاعات عمومیه … تا وقتی این ملت ما فقط دنبال پول دراوردن هستن بازی که هیچی … هیچ چیز دیگه ای نمیتونن درست بسازن. کوئیز آپ اولش کاملا مجانی بود و الانم پولی که میگیره فقط برای پیشروی سریعتر توی بخش هایی از بازیه که با حریفهای واقعی در ارتباط نیستید. درضمن ، تنوع تاپیک و سوال اونجا خیلی بیشتره … البته کوئیز آف کینگز که خیلی بهتر از بازی افتضاح ۴ بود که فاجعه ایه در نوع خودش … ولی همچنان خیلی جای کار داره و یه کم روش وقت بیشتر بذارن و منطقی تر عمل کنن خیلی بهتر میشه ….

  ۴
  ۱
 33. حسنا می گوید

  این یه نمونه ی عالی بازی وطنیه…انتظار که ندارید الان تو ایران بازی بی عیب و ایراد ساخته بشه؟کوییز از سطح بقیه بازیای ایرانی قطعا خیلی بالاتره

  ۲
  ۲
 34. Majid roshan می گوید

  اشتباهات فوتبال خیلی زیاده نتیجه بازی روتغییرمیدهد لطفارسیدگی کنید

  ۲
 35. پرسپولیس زلزله می گوید

  اشتباهات فوتبال خیلی زیاده نتیجه بازی روتغییرمیدهد لطفارسیدگی کنید

  ۱
 36. Eee می گوید

  بسیار بازی خوبیه که اطلاعات آدمو هرلحظه آپدیت میکنه پر از هیجان بدون ایجادذره ای احساس اتلاف وقت. هر بازی ای دچار خطا میشه ولی اصصلا این مقدار ایراداتی که شما بهش منتصب میکنین درست نیست اونی که بازیکن این بازی باشه کاملا میدونه من چی میگم خود من ادم سخت پسندیم و اصلا بازی توگوشیم ندارم ولی این بازی از لحظه ی نصبش که حدودا ۷ ۸ ماه میشه تا الان یکبارم به فکر حذفش نیافتادم???

  ۲
  ۱
 37. ي.آس می گوید

  بازیه خوبیه..فقط این همه بروز رسانی نمیدونم براچیه ک این همه انجام میشه؟چون واقعا تغییری تو برنامه صورت نمیگیره فقط مشکلاتو بیشتر میکنه ک برا هر بازی کلی باید منتظر بمونی تا باز شه، چت ها هم یا ارسال نمیشن و یا به زبان ناخوانا ارسال میشن … امروزم ک کلا بازی قطع شد و نمیشه اصلا بازش کرد… یکم رو مخه این ویژگی هاش

  ۲
 38. Siyavash می گوید

  خلاصه که آقاجون ایرانی جماعت بازی آنلاین درست کنه از این بهتر نمیشه
  برید جمع کنید درشو گِل بگیرید بابااااا

  ۲
  ۴
  1. مدافع کوییز می گوید

   واقعا ک جای تاسف داره بجای حمایت از بازی ملی اینطوری موردتهاجم قرارمیدید بهترنبس ک ایرادات رو ذکرکنیم تاشاید کمکی بشه ب بهترشدن بازی

   ۳
   ۴
  2. ترانه می گوید

   واقعا که همین شماها هستین که گند زدین به ایران بازی به این خوبی داری ایرادمیگیری

   ۱
   ۱
 39. PANIZ می گوید

  منم اول عاشق بازیش شدم ولی نمیدونم چرا دیگه نمیاد و ارور میده که بازی در دسترس نیس?
  گاهی هم سوالای چرت میپرسه و عصبی میکنه…
  حریف عزیز هم که میدونه میبازه بازی نمیکنه و تسلیمم نمیشه?????
  حتی نمیشه چت کرد?

  ۳
 40. مهسا می گوید

  سلام. واقعا همه ی ایرادایی که وجود داره ودوستان بهش اشاره کردن به جا و درسته اما این سرعتش دیگه رو مخ آدمه اعصاب آدمو خورد میکنه اه چرارسیدگی نمیکنین

  ۲
  ۱
 41. diana می گوید

  من این بازی و خیلی دوست دارم با وجود تمام مشکلاتش. البته خیلی خوب میشه که پاسخها همگی درست باشن و اشتباه نداشته باشه که به معلومات آدم اضافه بشه.
  یه ایرادی که من باهاش مواجه شدم از این قرار بود: به عنوان مثال وقتی نوبت من میشد که بازی کنم میدیدم طوری نمایش داده میشه که انگار من پاسخ دادم و بعضی درست و بعضی غلط بود وقتی روی گزینه ها زدم دیدم سوالها برام جدیده و من پاسخ نداده بودم بعد دکمه بازی کن رو زدم و دیدم عیناً همون سؤالها میاد و در نتیجه همه جوابها رو میدونستم و گاهی این اتفاق در آخرین راند بازی میافتاد و من دیگه نمیتونستم جواب بدم و پاسخهای من به صورت اتوماتیک وارد شده بود که گاهاً به ضررم میشد چون جوابهای درست رو خودم بلد بودم در حالی که به طور اتوماتیک دو تا غلط و یکی درست برام زده شده بود
  آیا برای شما هم این اتفاق افتاده؟ علت چیه؟

  ۲
 42. به توچه می گوید

  سلام.واقعا دست کشورهایه خارجی از جمله سوپرسل رو ازپشت بستین واقعا خجالت نمیکشین بااین همه ایرادات بازی خودشم عوض اینکه روزبروز خوبتر بشه بدترم میشه؟تمام موضوعات سوال ایرادات داره هربچه ای سوالی طرح کرده شماهم تایید.اونم وضع چت و اینترنت و واردشدن به بازی .کدوم احمقی این بازی رو رتبه دوم حساب کرده من موندم یا حذف کنین این بازی رو یا رفع باگها

  ۲
  ۲
  1. آرشام می گوید

   داداچ خود سوپرسل بچه شده اخه بیلدر تو دنیا؟؟؟دیوانه شده سوپرسل!!!

   ۱
 43. الی محمدی می گوید

  سلام
  من از اینکه این بازی اطلاعات عمومی آدم رو بالا می بره راضی هستم، ولی خیلی اعصاب خورد کنه میخوای بری مرحله بعد یک ساعت طول می کشه تا ترک مرحله کنه، و یکی دیگه اینکه چند ثانیه که به گوشی دست نزنیم انگار باید از اول بازش کنیم که آیا خطا بده یا نده. و وقتی نیاز به همگام سازی داره که نگووووو و نپرسسسس بدجور میره رو اعصاب.
  من که نیت دارم پاک کنم و برم سراغ یه بازی دیگه … امیدوارم اگر بازی ای را طراحی می کنید به همه این نکات توجه بیشتری داشته باشد. تشکر

  ۳
  ۱
 44. Majid roshan می گوید

  ایرانی چش به بازی گروهی دیشب درگروه ماامتیاز۴نفرثبت نشدبازی برده روباختیم

  ۱
  ۱
 45. جلیل روشن می گوید

  ایرانی چش به بازی گروهی دیشب درگروه ماامتیاز۴نفرثبت نشدبازی برده روباختیم

  ۱
  ۱
 46. ادریس می گوید

  من دلیل این همه اعتراض رو نمیفهمم . خب شما بازیی پیدا نمیکنید که باگ یا ایراد نداشته باشه . در ضمن شما فقط نیمه خالی لیوان رو میبینید نیمه پرش رو هم ببینید لطفا . همین مه اینبازی تونسته باشه یک هزارم در صد به معلومات شما اظافه کنه یک موفقیت چشم گیره پس یکم مراعات کنید

  ۲
  ۱
 47. حسین می گوید

  اقا من لول ۶۰ این بازی رو دارم . با ۸۳ درصد برد . الان یکی اکانتمو با اینکه با ایمیلم رجیسر کرده بودم هک کرده و هر چی هم ب پشتیبانیش پیام دادم نتونستن کاری بکنن. خلاصه بگم ک واقعا از نظر امنیتی ضعیفه.واقعا وقت زیادی صرفش کردم و متاسفم برای اینکه انقد ضعیف بوده ک هک شده

  ۲
  ۱
 48. Kiana می گوید

  خواهشا حرف بیخود نزنین اگه خیلی ناراحتین بازی و دلیت کنین و خلااااص

  ۳
  ۲
 49. Nasrin می گوید

  من کاری ندارم به این چیزاش فقط جونه عمه جونتون این اکانته منو باز کنین مگه من چیکا کردم که میگین قفله اخه خاک بر سرتون چرا پاسخگو نیستین ، من ایمیل زدم هیچی تو تلگرام پیام دادم هیچی ، چرا رسیدگی نمیکنین اخههههههههه

  ۳
  ۲
 50. محمد می گوید

  از اینکه این بازی رو نصب کردم خیلی راضیم ولی متاسفانه یه مدت نسخه مود شده. یه مدت تقلب تو لیگ ستاره و گروهی طرف بدون اطلاعات میاد همه رو جواب میده و ثبت نمیکنه و برنامه رو میبندی دوباره که وارد شد جوابا رو داره و لیگ ستاره رو زیر ۲۰ ثانیه و گروهی رو ۱۰۰ درصدر میزنه. چند روزی بود که به خیالمون تقلب رو تونستن کنترل کنند و گفتیم راحت بازی میکنیم ولی دوباره از همون روشها استفاده میشه نمیدونم چطوری روشها رو استفاده میکنند. دیشب با یه گروه بازی کردیم همشون زیر اکانت ۲۰ بودن و آمار پروفایلشون داغون. یارو با ۴۵ بازی که کلا انجام داده بود وبا درصد ۳۲ بازی کامپیوتری رو ۱۰۰ زد یعنی همشون ۱۰۰ زدن با اختلاف ۲ تا باختیم. باخت اگه به حق باشه ناراحت کننده نیست ولی ۳ ساعت استرس و حرص خوردن و سکه دادن برای بازی گروهی همش به هدر میره. من با اکانت ۱۸۰ و ۲۶ سال تدریس هنوز تو رشته اصلیم که ادبیاته نمیتونم همش قول ۱۰۰ زدن بدم ولی دیدم با آمار زیر ۴۰ درصد ۱۰۰ درصد زده. لطفا مشکلات رو زودتر برطرف کنید. طراحی سوالات و تایید سوالات رو به یه عده خبره بسپارید. یه سوال فوتبالی تا بحال ۳ بار برام اومده بهترین دروازبانحو لیگ ۹۴ جالبه ۴ گزینه جواب هم یکیه و همش خسوس . من سر همین سوال یه بازی رو ۱۸ به ۱۷ باختم. نمیدونم باید کدوم خسوس رو بزنیم درست دربیاد از این دست سوالات فراوان. اگه یکم به کاربراتون اهمیت میدین قبل از هر بروز رسانی چند ساعته لطفا از طریق کانال تلگرام یا اینستاگرام اعلامی کنین. ۳ بازی گروهی رو به همین خاطر از دست دادیم. انشاءالله تمامی مشکلات حل بشه چون بازی خوبیه و قابل تایید

  ۷
 51. Nasrin می گوید

  محمد یه نفس بگیر داداچ خفه شدی

  ۶
  ۲
  1. محمد می گوید

   خفه نمیشه نگران نشو.

   ۵
   ۲
 52. را2222سا می گوید

  سلام این مشکل بروز رسانی کی ب لطف قوه الهی میخواد درست شه؟؟سه رروزه الافیم

  ۲
 53. نسرین می گوید

  سلام من هررر بار که تو لیگ شرکت میکنم یساعت وقت جواب دادن داره یساعت کااامل ارور میده .یکم یاد بگیرید از کلش اف کلنز .که بهترین بازیه جهانه اینقدر تسلط بهش دارن که زمان اپدیت بازی رو هم از قبل میگن .الان اونهمه سکه ای که من برا لیگ میدم چی میشه؟

  ۱
  1. آرشام می گوید

   کلش چرت شده ولی برام یکم جزابیت داره حدودا ۵ درصد ولی هرچی باشه کوییز بهترینه

   ۱
   ۳
 54. شیایو «ایدا» می گوید

  این مشکلاتی که میگید آلان بیشترش حل شده و فقط مشکل دسته بندی حل نشده
  در ضمن این مشکل خریدن سکه رو همه ی بازی ها دارن و کسی باهاش مشکلی نداره ، این قانون بازیه اگه باهاش موافق نیستی نصب نکن
  عوض دستت درد نکنس ؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی مجبورت کرده بازی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۲
  ۲
 55. sam می گوید

  از سازندگان رد خواست میشه دسته بندی سوالات رو عوض کنند ، مثلا لوگو و سینما و برنامه های کامپیوتر رو باهم نذارن ، چون اکثرا در در این موضوعات ضعیف هستن.

  ۱
  ۱
 56. Srwa می گوید

  اولین ایرادش کند بودنشه و ب سختی باز میشه
  دومی مربوط نبودن سوال ب دسته بندی سوال
  سومی گاهی پیش میاد پاسخ درست میدی ولی غلط رد میکنه ک خیلی وقتا باعث باخت میشه
  چهارمی یبار لوگوی لامبورگینی گاوه یه بار اسب

  ۲
  ۱
 57. Srwa می گوید

  راستی چجوری میشه اکانت و حذف کرد؟؟؟

  ۱
  ۱
 58. Mehrnaz می گوید

  سلام.بازی کلا واسه من قط شده امروز هر کاری میکنم درست نمیشه؟چکار کنم ؟???????همش میزنه مشکل در بازی و در حال حل کردن مشکل؟چقدر طول میکشه حل شه

  ۳
 59. سعید می گوید

  یک مورد دیگه هم باید، تقلب در این بازی باشه. مخصوصا در لیگ. وقتی افرادی میان در ۱۲ ثانیه، ۱۲ تا جواب صحیح میدن. به نظرم روشی پیدا کردن که زمان بازی رو نگاه میداره و میشه رفت جوابها رو جستجو کرد.

  ۴
 60. Saman می گوید

  هووووف کسایی که تا الان تقلب کردن برد کردن.. ما چی ک ی مدتیه اومدیم اکثر راه های تقلب رو بستن…خب پس اونا ک قبلا تقلب کردن چی؟

  ۱
  ۱
  1. مدافع کوییز می گوید

   داداش بردن وباختن ک مهم نیست مهم اینه ک اطلاعتمون بالا بره حالااگه بردم چاشنیش بشه ک عالی دوستان بخاطرباختن ناراحت نشین درعوض سعی کنیداون سوالات رویادبگیرید ک اطلاعاتتون خوب بشه مطمئنم هدف ازساخت این بازی هم بالابردن اطلاعاته

   ۲
   ۳
  2. آرش می گوید

   هنوز راه تقلب برای عزیزان ایرانی د این بازی هست فقط کمی پیچیده ت شده
   یعنی شما فقط مجبورید از بازی خارج بشی و با یوزر پسورد دوباره وارد بشید

   ۱
 61. من می گوید

  به هیچ وجه لازم نیست سکه بخرین!بازی کنید و برنده شید تا سکه بهتون اضافه شه،کی مجبورتون کرده بخرید!دوم اینکه از بین ۳۰هزار تا سوال،شاید ۱۰تاش اشتباه باشه که اونم طراحش مردمن.
  من نمیدونم چرا هر بازی میاد یه سایت میزنه به فلان دلیل این بازی را انجام ندهید!!!بنظرم هرچی که باشه از کلش اف کلنز بهتره،مردم رو بیارن سمت این بازی آسیب هاش خیلی کمتره تا کلش آف کلنز

  ۱
  ۲
 62. شیدا می گوید

  سلام،چت بازی خرابه حتما باید از بازی خارج بشم نت رو روشن خاموش کنم تا درست بشه،هرچند این راه همیشه جواب نمیده.یه مسیج ساده رو باید ده بار بنویسم تا بره.من خودم مدیر یه گروهم و زمانی که میخوام ساعت بازب رو اعلام کنم واقعا این مشکل آزارم میده.لطفا رسیدگی کنید،این بازی خیلی خوبه ولی با این مشکلاش داره طرفداراشو از دست میده.
  نام کاربری بازی:sheyda.h34

  ۱
 63. fawzii می گوید

  ملت چقد بیکارن میشینن درباره این بازی سی صفحه میتایپن حال دارین بابا بیخیال بازیتونو بکنین نکردینم حال دارین میشینین اظهار نظر :/ 😐

  ۲
  ۲
 64. مدافع کوییز می گوید

  سلام پیام ها پاک نمیشن هرکارمیکنم کسی میدونه چکاربایدکنم؟؟؟؟؟؟
  درضمن انقدبازی روموردتهاجم قرارندید همه ی ماازمشکلات بازی خبر داریم ومطمئنن سازنده هاهم بهترازمادرجریانن پس حتمارسیدگی میکنن من یک ساله ک بازی رودارم باوجوداینکه مشکلاتی داره عاشقشم لطفا یکم مراعات کنید وبامهربونی مشکلات رو ذکرکنید. اکثراهم چون بازی ملی هست اینطوری برخورد میکننداگر خارجی بود همه ی مشکلات رونادیده میگرفتید متاسفم ک ی عده میگن ازبازی ایرانی بیشترازاین نمیشه انتظارداشت

  ۳
  ۱
  1. آرشام می گوید

   ایولا

   ۱
 65. Soso می گوید

  ی کارى کنین تو اپدیت بعدى عکسم بشه فرستاد

  ۱
  ۲
 66. علی می گوید

  سلام. ای کاش بعضی موضوعات رو باهم ادغام میکردن. مثلا (اطلاعات عمومی و علم دانش) ، (فوتبال و ورزشی) ، (جغرافیا و طبیعت). چون در یه مجموعه هستن.

  ۳
 67. احمد می گوید

  من گیمر حرفه ای هستم بازی های زیادی امتحان کردم این بازی ایده جالبی داره ولی هنوز خیلی ایراد داره
  اول اینکه سوالات بررسی نمیشه باید سازنده یه تیم برا بررسی بذاره نه اینکه بسپاره به بازیکنا تازه نظرات بازیکنا یا سوالاتی که ساختن هم بررسی نمیشه یا خیلی دیر بررسی میشه
  سرور بازی خیلی مزخرف هست اکثر اوقات پیام خطا در اتصال میاد و تا یه خرده شلوغ میشه دیگه نمیشه صفحه رو رفرش کرد واقعا رو مخه
  بعضی دسته بندی ها باید عوض بشه مثلا سینمای ایران و جهان جدا بشه خودرو یه فیلد اختصاصی داشته باشه و موارد دیگه
  اگه جایزه های بهتری در نظر گرفته بشه مطمئنا رقابت و طرفدارای بازی بیشتر میشه

  ۳
 68. آرشام می گوید

  چرت و پرت نگید لطفا باگی نداره شما دیدید حتما دکتر برید بهترین بازیه از کلش هم بهتره هرکی میگه بازی بدیه بره روانپزشک

  ۱
  ۳
  1. m می گوید

   خخخخخخخخخخخخخخ

   ۳
 69. ??? می گوید

  سلام بروز رسانی چراانقد طولانی شده یک ساعته ؟؟????

  ۱
  ۱
 70. یکی یدونه می گوید

  سلام چرا توی نسخه جدید آواتارها انقد زشت شده توروخدامثل اول کنین خیلی بدشده آواتارها ??
  یه کاری کنید بشه عکس و وویس هم فرستاد مگه نمیگید که یک شبکه اجتماعی هم هست این امکانات رو هم لطفا اضاف کنید واقعا عالی میشه???
  چ امکاناتی اضاف شده ب نسخه جدید کسی میدونه؟؟؟

  ۱
  ۱
  1. علی می گوید

   سلام. من هم نسخه جدیدش رو نصب کردم خیلی افتضاح شده. متاسفانه به جای بهتر شدن ، بدتر میشه.

   ۲
 71. یکی یدونه می گوید

  سلام آخه چه وضعشه نسخه جدید ک خیلی داغونه پی ام نمیاد هنگ میکنه بجای بهتر شدن بدتر شده که توروخدا درستش کنین من عاشق این بازیم دلم نمیاد حذفش کنم اینطوری پیش بره بازی طرفداراشو ازدست میده

  ۱
 72. ضروری می گوید

  سلام توروخدا کمک کنین بازیم باحریفم دو روز پیش تموم شده الان ک درخواست بازی میدم میگه بازی ناتمام دارید ونمیتونم بازی کنم چکارکنم لطفا راهنمایی کنید ضروریه????????

  ۱
 73. آرش می گوید

  مشکل ۶ و بزرگترین مشکل برای سازندگان بازی

  شما میتونید با استفاده از ترفند خاصی سوال هایی رو که اشتباه جواب دادید رو دوباره پاسخ بدید و این بار درست جواب بدید و محدودیت خاصی برای این مورد ندارید
  یعنی میتونید طوری عمل کنید ک همیشه صد در صد پاسخ صحیح بدید به سوالات و رقیبی هم جلو دار شما نخواهد بود

  البته برخی از گوشی ها این قابلیت رو دارند و نه همه اون ها

  ۱
 74. محمد می گوید

  شما خیلی اشتباه میکنید واسه هر چی زود انتقاد درست میکنید…سایت خودتون بیشتر از هر چی مورد انتقاد هستش….خیلی بازی خوبی هستش….چشمی که نتونه ببینه کور بشه..

  ۳
  1. Zohreh می گوید

   وقتی از حسابت پول کم شه و بهت سکه ندند و‌خودت به این بلا گرفتار بشی دیگه نمیگی کور شین این هم برنامه ی ایرانی خودمون فقط پول میخان و هیچ چیز براشون مهم نیست سوال و ایراد داره جوابها اشتباهه بیشترش

 75. عاتی می گوید

  چجوری اکانتشو حذف کنم لطفا بگید بهم

  ۱
  ۲
 76. بهناز می گوید

  سلامممم ببخشید یه سوال این بازی تهش چی میشه؟؟ حالا مثلا مرحله هم‌بالا بره چی میشه؟ آخه بعضیا تو گروه خیلی تلاش میکنن یا وقتی میبازن کلی حرص میخورن گفتم ببینم پولی چیزی قراره گیرشون بیاد؟ خخخخخخ

  ۳
 77. مصیب می گوید

  بنظر من اصلا بازی خوبی نیست. خیلی از سوالات جوابشون اشتباهه. سرعت بازی هم که خیلی پایینه.

  ۱
  ۱
 78. میکاییل می گوید

  فقط بخاطر این معروف شده چون میتونی راحت واسه خودت دوست پیدا کنی

  ۱
  ۱
 79. مینا می گوید

  سلام من مقالتون و همینطور نظرات سایت رو خوندم، بهتره ی تجدیدی توش ایجاد بشه؛چون
  ۱) از سال ۹۵ تا الان پیشرفت خوبی داشته
  ۲) درباره مورد دوم، اشتباهی ک کردین اینه که اگر چنین کارهایی انجام بشه این سکه ها رو میده… در صورتی که شما نوشتین باید این تعداد سکه رو بدین تا این کار ها رو انجام بدین.
  ۳) کامنت هایی که گذاشتن درباره باگ ها، بسیار کمتر شده
  بهتره یاد بگیریم از بازی های خودمون حمایت کنیم و بهتر بود توی مقالتون درباره این بازی مینوشتین.
  درضمن اینطور ک نوشتین چنان وقتی برای نظرات کاربر هایی ک وقت گذاشتن و مقالتونو خوندن نمیذارین وگرنه حرفای بیشتری برای گفتن بود.

  ۳
  ۱
 80. حسین می گوید

  سلام وقت بخیر
  لول اکانت بالای ۱۰۰ بود
  حداقل روزی دوبار خارج میشدم و با نام کاربری و رمزی که داشتم وارد بازی میشدم الان یک هفتست که میخوام واردبازی بشم میگه اشتباه ایمیلی هم که تو بازی برای همچین مواقعی ثبت شده میزنم بازیابی رو پیامی نمیاد با گروه پشتیبانی شونم که تماس میگیرم جواب درست حسابی نمیدن انگار که ربات داره جوابتو میده بازی کلش اگه یکی هک میکرد یه ایمیل میزدی اون سر دنیا جوابتو میدادن ولی اینا…

  ۱
  ۲
 81. Shwhx می گوید

  دقیقا چیزایی که رو مخ من بود ولی واقعا چطور باید تاثیر انجام بشه

  ۲
 82. Nafas می گوید

  سلام/
  من این بازی رو پاک کردم وحال هر چه می‌کنم نمی توانم دوباره بازی رو بریزم:(
  لطفا یکی راهنمایی کنه:)
  ممنون

  ۲
  ۱
 83. رامین می گوید

  گروه زدم تو کوییز…هر کی خواست بیاد…اسم گروه آراز شیرعلی زاده

  ۲
  ۲
 84. RAHA می گوید

  salam rah haye taghalob vojood dare rahnamasham hamishe dorost javab nemide ke bazi ro bedoon eshtebah bery chetor ye nafar ba levele 42 kol amaresh 100 bood hameye tedad bazi hayi ke karde bi ghalat boodan aghe raveshi hast ye nafar lotfan bege ake chetori

  ۳
 85. RAHA می گوید

  man raveshesho peda kardam har ki khast besh migham

  ۲
 86. RAHA می گوید

  Har kasi ham vase bazi majazi pool mide khenghe chon maghe chizy besh mirese dovoman ba taghalob ham hichi be adam nemirese na etelatesh mire bala na chiz dighe bad az ro bazi
  quizduell kopi kardan az ideye kodeshoon in bazi ro nasakhtan hefe netam

  ۲
  ۱
 87. علی می گوید

  این بازی به هیچ عنوان بازی آنلاین نیست. یک بازی ساده که به راحتی و بدون هیچ دانش خاصی امکان تقلب در اون هست.

  ۲
  ۱
 88. venuos@b_r می گوید

  بله حق با آقا علی میباشد کاملا معلومه که میشه تقلب کرد که بیشترم تیم سازنده بازی از نسخه ی هک استفاده میکنند. من نسخه ی هک آپدیت جدیدو پیدا کردم که توسط تیم سازنده ی بازی پخش و استفاده شده با مقداری پول میشه خریداری کرد اما این سه لینک رایگانو و نسخه ی مود شده آپدیت جدید هستند ظاهرا توسط یکی از کاربرای تیم سازنده گداشته شده ولی غیرقانونی وحدف شده!! اما دو لینک دیگش شاید به دردتون بخوره! اما من تا الان هیچ استفاده ای از تقلب و نسخه ی هک نکردم
  لینک نسخه ی هک:*********************
  ببینید به دردتون میخوره!

  ۲
  ۱
 89. venuos@b_r می گوید

  اینم از نسخه ی هک, که همه ی شما دنبالش بودین!

  ۴
 90. نادیا حاجتی می گوید

  تنها ایرادب که داشت این بود که تبلیغاته غیره معتبر گذاشت مثلا همون کیف پول جادویی.من نصبش کردم که از پلیس فتا واسم پیام اومد که دیگه از هرجایی برنامه حساب بانکی نصب نکنم چون داشتن دزدی میکردن و پلیس فتای عزیز مانع شد.بازیش خیلی خوبه.نن و نامزدم باهم مدام رقابت میکنیم چون اون جزیره سیری کار میکنه و ۱۴ روز ازهم دوریم این سرگرمیه خوبیه

  ۲
  ۱
 91. بهزاد می گوید

  سلام،یه مشکل اساسی که توی آخرین آپدیت بازی هست اینه که مدیر نمیتونه معاونین خودشو از معاونت خارج کنه،خود من به شخصه این مشکل رو دارم؛لطفا این مشکلو حل کنید!

  ۱
  ۱
 92. Rose Stone می گوید

  علاوه بر مواردی که ذکر کردید، یک ایراد ِِ شکلی به این برنامه وارده؛ که از خودشون هم پرسیدم اما… اینکه چرا وقتی سکه ی زیادی نداری، برای تغییر ِِ آواتار فقط می تونی از چشم ها و موهای قهوه ای و مشکی انتخاب کنی؛ اما وقتی سکه هات زیاد باشن، تازه می تونی از چشمهای ابی و موهای بلوند هم انتخابهایی داشته باشی! چه ارجحیتی دارن اون رنگ ها؟ کاشکی فقط در مراحل بالاتر اَکسسوری های متنوعتری بگذارن! وقت بیشتری بگذارن! وقتی تعداد زیادی ادم با این بازی درگیرن، این بازی یه تریبون محسوب میشه. بهتره در طراحی و تغییرش به فرهنگ و انسانیت و روانشناسی توجه بشه.🌱

  ۵
  ۱
 93. شهرام می گوید

  سلام به نظر من ایراداتی که شما بیان کردید کاملا درست است و به نظر من ایده خوبی در این بازی هست که اگر دو نکته مهم در اون در آینده درست بشه خوبه یکی کیفیت سوالات هست که بعضا خیلی بی ارزش هستند مثل ضرب چند در که یکیش صفره و دوم قدرت نرم افزار ,که اگر این ایرادات و آنچه نیز شما فرمودید بر طرف بشه سهم خوبی در ارتقا دانش افراد داره

  ۳
  ۱
 94. سعيد می گوید

  اسم یک نفر را چجوری میشه جستجو کرد؟

  ۱
 95. الهام محمدی می گوید

  خیلی مسخره س که تا دوساعت دستت بند میشه و نمیتونی بازی کنی میای میبینی بازنده شدی اه خیلی مسخره س ، اگه وقتش رو بیشتر نکنید، کلا پاک می کنم و به هیچ کس هم پیشنهاد نمیکنم که این بازی رو انجام بده

  ۱
  ۱
 96. الها می گوید

  من که تا بحال بازی گروهی ش رو انجام ندادم و نمیدم ، چون اصلا نمیشه سر در آورد که کجاش باید بری… خیلی پیچوندنش، اصلا راحت نمیشه اینکارو کرد. از سازنده بازی تقاضا داریم که کمی سهولت و سلیقه به خرج بدن.

  ۲
  ۱
 97. وحید می گوید

  من ۱۲۰۰ تا سکه داشتم یه دفعه تبدیل شد به۳۰ سکه خیلی بیخود بود دیگه از بازی بدم اومده

  ۲
  ۲
 98. ریسرچ می گوید

  سلام. من راجع به بازی گروهی سوال دارم.اگر مدیر کسی رو در گروه ارتقائ درجه داد و معاون کرد، دیگه نمیتونه از گروه اخراجش کنه؟ کسی که معاون میشه و در بازی شرکت نمیکنه تا خودش نیاد از گروه خارج نشه، باید همونطور در گروه بمونه؟

  ۱
  ۱
 99. Nowruzi می گوید

  از کی‌تاحالا جواب دادن به سوالات چهار گذینه ای شده بازی؟

  ۲
 100. علی اکبر می گوید

  از سکه ها هم واسه راهنمایی استفاده میکنیم اشتباه کمک میکنه تازگی هم دیتاسنترشم قطع شده برقاش اول معتاد میکنه بعد گندشو درآوردن حیفه واقعا

  ۱
  ۱
 101. Zozo می گوید

  سلام الان ۹۰۰تا سکه خریدم از حسابم هم پول کم شد ولی بهم سکه نداند خداروشکر بیشتر نخریدم این هم همش کلاهبرداری و تقلبه -سه روزه علافم تا حریفام جواب بدن -خیلی بازی کندی هست عمدا اینجوری کردن که پول خرج‌کنی.پول هم که پرداخت میکنی سکه بخری نمیشه پولتو میخورند دزدها!!سوالها در مورد غذاها خیلی اشتباه داره در ضمن پولی که ازم کم شد حرومتان باشه مملکت دزدخونه و بچاب بچاپه مردم بدبخته کمتر بدوشین از ملت 😡

  ۴
  ۱
 102. Zohreh می گوید

  کاش یک برنامه ی دیگه درست کنند واسه بالا بردن اطلاعات عمومی این برنامه خیلی ضعیفه خیلی ایراد داره از من پول کم کرد سکه هم بهم نداد از طریق تجارت الکترونیک ار حسابم هم کم شد هیچ جا پاسخگو نیستند فقط مردم رو‌ترغیب میکنند سکه بخرند جیب خودشون رو پر کنند پاکشم میکنم اعصابم خورد شد از این بازی کند

  ۲
  ۱
 103. liza می گوید

  چقدر این اوتارا گرونه ۱۴۰۰ برای ی کلاه ک قبلا هم ارزون تر بود !… دوما: اینکه خیلی بی کیفیته و همچنین اواتاراش از نقاشی بچگونه هم بدتره صد رحمت ب نقاشی بچگونه تو اپدیت قبلیهاش انگار اواتارا جون دارن و بهترم بود سوما: اخه ۱۲ ساعت وقت من بعصی اوقات میام میبینم طرف ۲۰ ساعته بازی نمیکنه ولی وقت لامصبش تموم نمیشه یا خود من بصرفا هی منتظر میمونم طرف بازی نمیکنه اونوقت من میرم و میام ۱۲ ساعتم نشده ۱۰ دقیقه مونده کل سکه هامم رفته تازشم واسه بالا رفتن لول سکه نمیده جدیدا عه عه عه چ چرت و…

  ۳
  ۱
 104. liza می گوید

  و غیر قابل تحمل چ تقلبایی هم توش هس ولی من از دانشم میرم ما نمیبازیم مگر به متقلبها.

  ۲
 105. صوفیانه می گوید

  خوب ، این بازی خیلی جذابیت داره و کلیات قرص و محکمی داره که احتمالا برگرفته از یه نمونه غیر ایرانی باید باشه اما خرده اشکالاتی داره که برای ارتقاء و جذب حداکثری رفع باید رفع و رجوع بشه
  چند مورد رو که الان حافظه م یاری می‌کنه ، می نویسم

  ۱) نمیشه در خواست بازی رو لغو کرد
  ۲)برای چت کردن، ایموجی حمایت نمیشه و امکان اصلاح کردن نوشتار وجود ندارد
  ۳) درصد باخت بیشتر از درصد برد منظور میشه
  ۴)وقتی تو چالش یا لیگ ستاره سکه میبری، به امتیاز کلیت اضافه نمیشه

  وووو موارد دیگه ای که تو بازی یادم میاد

  ۱
  ۱
 106. Arya می گوید

  خودت از بازی بدت میاد زیر پای بقیه نشین!

  ۱
 107. Spiring می گوید

  آپدیت جدید کاملا مضخرف همش هنگه و خود بخود از بازی خارج میشی

 108. نفیسع می گوید

  من برا اولین بار دارم نصبش میکنم ولی هر نسخه ای که نصب میکنم مینویسه لطفا از نسخه اصلی وارد شوید! چیکار کنم؟!

 109. Farhad می گوید

  سلام دوستان…من از بازی واقعا خوشم میاد همه ی مشکلاتی که داشته تا الان برام اهمیتی نداشته ولی یک اتفاق که اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام امنیت بسیار پایینشه وهر جوجه ای راحت میتونه اکانتمون رو هک کنه…متاسفانه پاسخگو نیستن معلوم نیس اینکه وسط بازی یک دفعه همه چیز به حالت اول برگرده و تعدادسکه و سطح رو صفر بنویسه،آواتارت به حالت اول بازی برگرده و…. وبعد دوباره همه چیز درس شه انگار که اتفاقی نیوفتاده ازطرف خودشون بوده یانه! بعدا هم متوجه بشی رمزت تغییر پیدا کرده واقعا اتفاق فجیحی هس . آیا برای شما هم این مشکل پیش اومده؟

  ۱
 110. عرفان می گوید

  سلام چرا من پاک کردم دوباره نصب کردم مینویسه امکان ورود متوالی به بازی وجود ندارد هر دفعه یه مشکلی داره

 111. عرفان می گوید

  لطفا جواب بدین تروخدا دوروزه نتونستم برم

 112. Najla می گوید

  سلام اینهمه بازی داریم که تولید کشور های دیگس چرا به اونا ایراد وارد نمیکنین که مردم ازش دلزده شن و عوضش برنامه ی داخلی رو تخریبش میکنین
  نه که کاملا با مطالب بالا مخالف باشم نه! ولی بی انصافیه که از خوبیاش چشم پوشی بشه
  حتی کمترین برنامه های تلویزیونی هم اسپانسر دارن پس غیر منطقی نیست که همچین بازی همگانی و محبوبی از راه تبلیغات درون برنامه ای از خودش حمایت کنه
  مورد بعدی اینکه چرا راجع به بازی کلش آف کلنز چیزی نمیگین ؟! این بازی که سرشار از نماد های شیطان پرستی و کارها و افکار پوسیده و غیر انسانیه! چرا راجع به اون مطلبی نمیزارین که من نوعی متوجه تاثیر غیر مستقیمی که روم میزارن بشم!
  به نظرم یکم باید بهتر به اظراف نگاه کرد و انقدر درگیر نیمه خالی لیوان نشد! ممنون:)

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم