آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

ارور 30 روزه اینستاگرام به معنای دیسیبل شدن اکانت شماست، در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت دیسیبل اینستاگرام یا همان اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

مشاهده ارور 30 روزه اینستاگرام و غیرفعال شدن یا دیسیبلشدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است.

حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز ارور 30 روزه اینستاگرام یا “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید.

در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست. برای رفع ارور Couldn’t refresh feed اینستاگرام حتما مقاله ما را بخوانید.

دسترسی سریع به بخش‌های اصلی مقاله

چرا اینستاگرام اکانت من را دیسیبل کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. وارد کردن سن کمتر از 13 سال
 3. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 4. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

پیش از آنکه آموزش برگرداندن اکانت دیسیبل اینستاگرام را بازگو کنیم، بهتر است به دلایل این موضوع نگاهی داشته باشیم اتفاقاتی که باعث می‌شود با ارور 30 روزه اینستاگرام مواجه شوید. شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود. همچنین مورد دیگری که اخیرا اینستاگرام توجه ویژه‌ای به آن دارد، حداقل سن کاربران برای استفاده از این پلتفرم است. طبق قوانین اینستاگرام، افراد کمتر از 13 سال نمی‌توانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند، همچنین برخی از صفحات و محتواهای حساس برای افراد کمتر از 18 سال نمایش داده نمی‌شود.

برای آنکه با بایدها و نبایدهای اینستاگرام به صورت خلاصه آشنا شوید، حتما این پست ما را در اینستاگرام ببینید و ذخیره کنید که همیشه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

روش‌های رفع مشکل ارور Couldn’t Refresh Feed در اینستاگرام

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند و هیچگاه درگیر بسته شده اکانت یا برگرداندن اکانت دیسیبل اینستاگرام نمی‌شوند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ و مواجهه با ارور 30 روزه اینستاگرام به دلیل عدم راعایت قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث مشاهده ارور 30 روزه اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی و برگرداندن اکانت غیرفعال یا دیسیبل اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام چهار دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها 4- وارد کردن سن کمتر از 13 سال

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت دیسیبل اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

برگرداندن اکانت دیسیبل شده به دلیل وارد کردن سن کمتر از 13 سال

یکی از عمده‌ترین دلایل بسته شدن اکانت اینستاگرام آن است که شما سن‌تان به 13 سال نرسیده، یا آنکه بیش از 13 سال سن دارید ولی سن‌تان را اشتباه وارد کردید. اینستاگرام به تازگی از کاربران خود درخواست می‌کند که سن‌شان را وارد کنند. به این ترتیب شما باید سن واقعی خود را در این اپلیکیشن وارد کنید. اگر سن‌تان کمتر از 13 سال است که بهتر است فعلا از اینستاگرام استفاده نکنید، محدودیت سنی که در این شبکه اجتماعی تعیین شده به نفع خود کاربر است.

اما اگر سن خود را به اشتباه کمتر از 13 سال وارد کردید و حالا می‌خواهید اکانت دیسیبل خود را بازیابی کنید، باید به فرم درخواست اینستاگرام که به همین منظور طراحی شده، مراجعه کنید. روش زیر را مرحله به مرحله انجام دهید:

 1. وی‌پی‌ان خود را روشن کنید (فرم مذکور تنها در صورت روشن بودن وی‌پی‌ان نمایش داده می‌شود)
 2. بر روی این لینک کلیک کنید یا طبق تصویر، در هنگام ورود به اینستاگرام و مشاهده پیام Underage Account گزینه Appeal را بزنید.
 3. حال به صفحه فرم درخواست تجدید نظر سن کاربر رفته‌اید، این فرم را طبق تصویر زیر پر کنید و دکمه Send را بزنید.

دیسیبل اینستاگرام

نکته اول: این تصویر باید به گونه‌ای باشد که شما در حالی که صفحه اول پاسپورتتان را در دست دارید و هم چهره و تصویر پاسپوت در تصویر واضح افتاده باشد. نباید هیچ یک از اطلاعات روی پاسپورت را به صورت فیزیکی یا با برنامه‌های ادیت بپوشانید. همچنین برخی نگران این موضوع هستند که اطلاعاتشان منتشر شود، اینستاگرام قول داده که این اطلاعات محرمانه خواهد ماند و تصویر شما پس از گذشت 30 روز از تایید توسط اینستاگرام پاک خواهد شد.

اگر پاسپورت ندارید می‌توانید تصویر هر نوع مدرک دیگر مانند گواهی تولد، ازدواج، گواهینامه، گواهی تحصیلی یا هر مورد دیگری را ارسال کنید، اما این مدرک باید شامل نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد شما باشد، همچنین اطلاعات آن به صورت انگلیسی نوشته شده باشد، زیرا اینستاگرام قادر به خواندن زبان و فرمت نوشتان حروف و اعداد به صورت فارسی نیست.

اینستاگرام تاکید کرده که از ارسال هرنوع مدرک اضافی و بی‌جهت برای بررسی سن خودداری کنید.

نکته دوم: در کادر توضیحات باید به زبان انگلیسی، توضیحاتی در مورد این که شما به اشتباه سن تولد خود را وارد کردید و در تصویری که فرستاده‌اید می‌توان سن دقیق شما را تشخیص داد وارد کنید. سعی کنید این متن کپی شده از سطح اینترنت نباشد زیرا تعداد زیادی از افراد از متن‌های آماده استفاده می‌کند و ممکن اینستاگرام به صداقت شما تردید داشته باشد.

اثبات اینکه ربات نیستید در هنگام دریافت ارور 30 روزه اینستاگرام

گاهی اوقات کاربران با پیام زیر که به نام ارور 30 روزه اینستاگرام مشهور است مواجه می‌شوند. این پیام به علت فعالیت‌های مشکوک در اینستاگرام مانند فالو کردن اکانت های متعدد در یک بازه زمانی کوتاه به وجود می‌آید و نتیجه آن این است که حساب شما به صورت موفق غیرفعال شده و شما 30 روز فرصد دارید تا اثبات کنید که ربات نیستید. در این حالت زمانی که ارور 30 روزه اینستاگرام را دریافت می‌کنید معمولا یک چک باکس برای این که اثبات کنید ربات نیستید در زیر پیام ارور 30 روزه دیده می‌شود که با زدن آن، مشکل برطرف شده و می‌توانید مجددا از حساب خود استفاده کنید.

ارور 30 روزه اینستاگرام

البته در برخی مواقع هم با مشاهده ارور 30 روزه اینستاگرام به صفحه تشخیص تصویر می‌روید و باید آنجا تصاویر درست را انتخاب کنید، سپس اگر انتخاب‌هایتان درست بود، ظرف 24 ساعت پیج شما باز می‌گردد.

نکته بسیار مهم آن است که اگر با ارور 30 روزه اینستاگرام مواجه شدید و خبری از لینک تشخیص ربات یا تصاویر نبود باید برنامه اینستاگرام را ببندید و پس از روشن کردن VPN یک بار دیگر به اکانت خود مراجعه در این حالت به احتمال فراوان می‌توانید تیک من ربات نیستم یا تصاویر تضخیع ربات را ببینید.

اگر این افتاق نیوفتاد، از روش سوم برای برگرداندن اکانت دیسیبل اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت دیسیبل شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل بازگشت اکانت غیرفعال اینستاگرام را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

ارور 30 روزه اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.برگرداندن اکانت اینستاگرام
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس غیرفعال ، چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

چگونه مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام را حل کنیم؟

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

اکانت غیرفعال شده اینستاگرام

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت دیسیبل در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام ارور 30 روزه اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت دیسیبل در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت دیسیبل اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم ایمیل مربوط به حساب خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود و در کارد چهارم شماره موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)ارور 30 روزه اینستاگرام اکانت غیرفعال اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت دیسیبل اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید گوشی پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کنید.

1,762 دیدگاه
 1. Reyhaneh می گوید

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید. من پیج جدید ساختم چون قبلی دیسیبل شد.این پیج هم دو بار ازم عکس و کد خواست و برگشت .الان دو سه هفته هست که اکشن بلاک شده‌. هر از گاهی بعد چند روز فعالیت نکردن درست میشه و دو سه نفرو فالو میکنم ولی باز پیغامwe restricted certain activityرو نشون میده. میخواستم ببینم چکار کنم؟ چندبار هم ریپورت پرابلم زدم ولی درست نشد. حتی به اکانت فیسبوک هم متصل کردم ولی باز همینجوریه.ممنون میشم راهنماییم کنین. نمیخوام این پیجم رو هم از دست بدم.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید شما یک فعالیتی داشتید که باعث شده اینستاگرام فعالیت‌های شما رو محدود کنه، حالا یا زیاد فالو کردید، یا فیک زدید، یا شاید به دلیل استفاده از وی‌پی‌ان یا ای‌‌پی‌های مختلف به شما مشکوک شده
   مهم‌ترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که اون دلیل رو پیدا کنید و دیگه انجام ندید
   در این مقاله تمام محدودیت‌ها و قوانین نانوشته اینستاگرام رو اوردیم که باید رعایت کنید

   1. Reyhaneh می گوید

    سلام وقتتون بخیر . نه فالو زیاد از حد انجام دادم. حالا باید چکار کنم یا چند هفته طول میکشه تا بهم اجازه بده دوباره فالو کنم؟ فقط میتونم لایک کنم الان . ممنون از پاسختون

    1. سعید صانعی می گوید

     شما باید ابتدا تمام اطلاعات پروفایلتون رو کامل کنید تا اینستاگرام به حقیقی بودن صاحب اکانت شما اعتماد کنه
     بعد باید حداقل چند هفته هیچ رفتار مشکوکی انجام ندید تا روند عادی به پیجتون برگرده

   2. ابوالفضل می گوید

    سلام پیج من دیسیبل شده ایمیل هم میدم اما پیجم باز نمیگرده مشکل چیه

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، اول شما باید بدونید دلیل دیسیبل شدن پیجتون چیه؟ پیج‌هایی که به دلیل شکستن قوانین اینستاگرام مسدود میشن؛ عمدتا برنمیگردن
     ضمن اینکه کلا اینستاگرام در جواب دادن به ایمیل‌ها و بازگردادند پیج کمی تاخیر داره، بعد از ارسال ایمیل سه روز صبر کنید، اگر جوابی دریافت نکردید، مراحل گفته شده در مقاله رو مجددا انجام بدید

 2. محمد می گوید

  سلام من با نرم افزار story saver همزمان با اینستا وارد شدم بعد ایسنا به ورودم شک کرد و پیام داد یکی وارد حسابتون شده ایا شمایید من اشتباهی زدم من نیستم در صورتی که خودم بودم الان حسابم بسته شده و رمز ایمیلی که ثبت نام کردم و شماره تلفنم رو ندارم راهی هست که بتونم به حسابم دسترسی دلشته باشم؟ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در صورتی که شماره تلفن و ایمیل رو ندارید، راهی برای بازگشت پیج نیست

 3. فهیمه می گوید

  سلام،من حدود یک هفته پیش تمام اکانت های روی گوشیم تعلیق شدند بعد از احراز هویت همه رو برگردوندم جز یکی رو که کد به موبایلم ارسال نمیشد. (البته بعدا برگردوندم) ولی بعد از چند ساعت مجدد تمام پیجام تعلیق شدند و اینبار یکی دیگه از پیجامم نتونستم برگردونم چون تو مرحله آخر نتم ضعیف بود و سلفی ارسال نشد. این شرایط تقریبا هر روز داره تکرار میشه. کارم شده هر روز که از خواب پا میشم یه قلم و کاغذ بردارم کد و یوزرنیم و اسمم و بنویسم و سلفی بگیرم. دیگه از این شرایط خسته شده ام. امروز اینستاگرام تو تویتر اعلام کرد که مشکل رو حل کرده پس چرا برای من حل نمیشه؟
  گوشی من آیفونه، اگه گوشیمو عوض کنم و اندروید بگیریم و همین پیجام و ببرم رو اون گوشی لوگ این کنم ، درست میشه؟ یا نه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اولین نکته اینه که چرا اکانت‌ها تعلیق میشه، اگر اشتباهی تعلیق شده باشه همون دفعه اول که برگشت دیگه نباید تعلیق میشد، اما احتمالا شما یکی از قوانین اینستاگرام مثل کپی رایت رو رعایت نمیکنید که اکانت‌ها مجدد بسته شده و خوب اکانتی که بیش از یک بار بسته بشه، برگردوندنش خیلی سخته؛ اگر پیج شما به دلیل نقض قوانین بسته شده باشه احتمال بازگشتش کمه
   فعلا در حال حاضر تنها کاری که میتونید بکنید اینه که با یک گوشی دیگه تست کنید

   1. فهیمه می گوید

    من تمام قوانین رو رعایت کردم ، ولی بخاطر فیلترینگ مجبورم از vpn استفاده کنم، وبه خاطر اینکه گاهی سرور ها از کار میفتاد مجبور میشدم که سرور رو عوض کنم. الانم یه مدت طولانی هست که رو یه سرورم ولی باز هم پیج های من رو تعلیق میکنه.البته وی پی ان خریدم ورایگان استفاده نمیکنم.

   2. عاطفه می گوید

    سلام پیج من توی حوادث اخیر ریپورت بلاک شد و من الان نمی تونم بهش دسترسی داشته باشم بعد از وارد کردن یوزر و پسورد پیغام میده که پیج disable شده و گزینه apeal رو داره وقتی اون رو انتخاب میکنم یه پیام میده Your account has been deleted for
    violating کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون میشم

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، شما احتمالا تصویر یا ویدیویی خشونت انگیز در اینستاگرام گذاشتید که نقض قوانین اینستاگرام هست و به همین دلیل پیجتون حذف شده

 4. ابراهیم پ می گوید

  سلام ، بعد از وارد کردن دلیل روی گزینه ارسال که میزنم پیام میده که به اینستاگرام برگرد و اکانتت رو تایید کن ، اصلا اینستاگرام بالا نمیاد که بخوام تاییدش بکنم ! الان باید چکار کرد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام
   باید آی‌پی‌تون رو تغییر بدید

 5. Mina می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  برا پیج من امروز اخطار ۳۰ روزه اومد و غیرفعال شد . مراحل رو رفتم تشخیص ربات و کد به ایمیل و شماره . بعد رفت تو صفحه همینطوری میچرخه و هیچ اطلاعاتی نمیاد فقط پایین صفحه نوشته login to another account
  البته جایی خوندم اینستا دچار مشکل جهانی شد و دسترسی به اکانت ها قطع شده

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام
   بله این مشکل جهانی هست، اگر بعد از یکی یا دو روز حل نشد، از روش سوم مقاله تست کنید

 6. Reihaneh می گوید

  سلام وقتتون بخیر .پیج من بخاطر استفاده از ایپی های متفاوت غیر فعال شد و اینستا بهم شک کرد و گفت ثابت کن ربات نیستی .بعد تمام مراحلی که برای اثبات پیج هست رو انجام دادم فقط مرحله عکس رو بدون کد فرستادم یعنی فقط عکس سلفی .حالا پیجم رو غیرفعال کرده .و اینستاگرام یوزر شده راهی هست پیجم برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اون حرکت آخر باعث شد شانس اصلی شما برای بازیابی پیج از بین بره، در حال باید از طریق روش سوم تست کنید

  2. مهدی می گوید

   سلام ببخشید من درتایید دومرحله ایی که وقتی عکس میخاد و عکسمو میفرستم اینستا قبول نمیکنه. عکسم واضح و اعداد انگلیسی ولی باز نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کامل کنید وایدی تلگرام یا شمارتون بفرستین تا بفرستم ببنید صحیح هست عکسم یانه

   1. سعید صانعی می گوید

    سلام
    قبول نمیکنه یعنی چه ارورری میده؟

 7. امیر می گوید

  سلام
  من پیجم بخاطر استفاده از اینستا غیرفعال شد
  بعد الان وفتی میخام درخاست گزارش بدم قسمت ایدی نوشته حساب کاربری پیدا نشد چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، غیر فعال شده یا اینستاگرام یوزر؟
   مطمئنید نام کاربری رو درست وارد می‌کنید؟

 8. نلی می گوید

  decision to disable your account can’t be reviewed. This is either because we already reviewed it and decided it can’t be reversed, or because more than 30 days have past since your account was disabled.

  سلام.برای من این پیام اومده ولی پیج بعد از چند روز برنگشته.اکانت جدید با ایمیل جدید هم می‌سازم دوباره suspend می‌کنه.چیکار کنم؟اصلا نمیتونم پیج جدید بسازم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در این پیام میگه بررسی اطلاعات شما برای بازگردانی اکانت ممکن نیست که دلیلش یکی از موارد زیر هست:
   1- اطلاعات شما مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم بر این هست که اکانت برنگرده
   2- از زمانی که اکانت دیسیبل شده بیش از 30 روز گذشته و زمان بررسی اطلاعات شما برای بازگردانی پیج به اتمام رسیده
   به نظر شما به دلیل نقض قوانین اینستاگرام اکانتتون دیسیبل شده و بازگردانی اکانت ممکن نیست. باید بیخیال پیج بشید

   اما در خصوص پیج جدید، باید با شماره جدید، ایمیل جدید و ترجیحا ip جدید اکانت بسیازید

 9. Meysam می گوید

  سلام
  The decision to disable your account can’t be reviewed. This is either because we already reviewed it and decided it can’t be reversed, or because more than 30 days have past since your account was disabled.
  این پیغام برا من میاد ، باید چکار کنم ؟😕

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در این پیام میگه بررسی اطلاعات شما برای بازگردانی اکانت ممکن نیست که دلیلش یکی از موارد زیر هست:
   1- اطلاعات شما مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم بر این هست که اکانت برنگرده
   2- از زمانی که اکانت دیسیبل شده بیش از 30 روز گذشته و زمان بررسی اطلاعات شما برای بازگردانی پیج به اتمام رسیده
   به نظر شما به دلیل نقض قوانین اینستاگرام اکانتتون دیسیبل شده و بازگردانی اکانت ممکن نیست. باید بیخیال پیج بشید

   1. محمد می گوید

    سلام من با نرم افزار story saver همزمان با اینستا وارد شدم بعد ایسنا به ورودم شک کرد و پیام داد یکی وارد حسابتون شده ایا شمایید من اشتباهی زدم من نیستم در صورتی که خودم بودم الان حسابم بسته شده و رمز ایمیلی که ثبت نام کردم و شماره تلفنم رو ندارم راهی هست که بتونم به حسابم دسترسی دلشته باشم؟ممنون

 10. محمد می گوید

  سلام، پیج من به خاطر استفاده از آنفالو یاب دیسیبل شده، ۲ بار هم با استفاده از راهکارهای شما، عکس و‌کد رو فرستادم، جوابی دریافت نکردم، پیجم با فیس بوکم لینک بود، چه کاری میتونم انجام بدم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید همه پیج‌ها برنمیگرده، شماا گر قوانین اینستاگرام رو زیر پا بگذارید امکان بازگشت پیچ خیلی کم میشه، شما هم با استفاده از ربات قوانین اینستاگرام رو زیر پا گذاشتید
   به نظرم به دنبال یک پیج جدید باشید

 11. فریده عباسی می گوید

  سلام هفته پیش پیج من از اینستا پریدهر کاری کردم برنگشت حتی با ایمیل و شماره موبایلم امتحان کردم پیدا نکرد و به یکی گفتم نگا کن بهم گفتن که کلا پیجتون دسیبل کامل شده و پاک شده و گفتن هزینش بالاست 2 تومن میشه تا برگردونم میشه لطفا کمکم کنید تا پیجم برگرده. ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راهکار بازگشت پیچ در متن هست، از روش سوم اقدام کنید و امیدوار باشید که برمیگرده

 12. فاطمه می گوید

  سلام وقتتون بخیر پیج من اینستاگرام یوزر شده باید چیکار کنم؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه پیجتون بن شده
   از روش سوم مقاله امتحان کنید

 13. Ayda می گوید

  با سلام من چندروز است که اینستا ایکس نصب کردم اما مدام با vpn وارد میشوم ، اکنون پیام پوشش خبری باز خوانی نمیشود دریافت کردم اما وقتی با اکانت دیگری نام کاربری خود را سرچ میکنم اصلا پیج من نشان داده نمیشود ، مشکل چیست؟ ایا پیج من دیسیبل شده ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مقاله رو بخونید و راه‌کارهاش رو انجام بدید، اگر مشکل درست نشد احتمالا دیسیبل شدید

   1. Asm می گوید

    سلام پیج من دیسیبل شد بعد تو خود اینستا ازم خواسته بود عکس خودمو با کد بگیرم بفرستم که من احمق بازی در اوردم نخونده یه عکس الکی گذاشتم و تایید کردم الان باید چیکار کنم

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، در این حالت درخواست شما تایید نمیشه، باید مجددا درخواست بدید

     1. نیوشا می گوید

      چطور میتونم دوباره درخواست بدم

     2. سعید صانعی می گوید

      روش‌هاش در مقاله توضیح داده شده

 14. سُرور می گوید

  سلام
  ببخشید دیشب اکانت اینستاگرام من دچار تعلیق و ارور ٣٠ روزه شد و من وقتی خواستم اقدام کنم اون حالت من ربات نیستم اومد و اونو تکمیل کردم و شماره هم دادم وکد اومد،
  بعد یه پیام برام اومده که ما بررسی میکنیم و اگه تایید کنیم ظرف مدت ٢۴ ساعت میتونین به اکانتتون دست پیدا کنید…
  الانم اطرافیانم میگن که اسم پیجت حالت اینستاگرام یوزر شده ولی تعداد فالوورا و فالووینگا و پستای بالای پیجمو میبینن…
  ایا جای امیدواری هست که برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   واقعا نمیشه مشخص کرد که در این حالت پیج برمیگرده یا نه

 15. فرزان می گوید

  با سلام دوسه روز هست که در حالی اینستا را دارم اما نمیتوانم چیزی بگذارم ویا پست های دوستان را ببینم گفتند با فیلتر شکن وارد شوم که فیلتر شکن هم فعال نمیشود حتی نمیتوانم دانلود کنم ممنونم راهنمایی بفرمایید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یا باید با استفاده از یک برنامه درست و حسابی آی‌پی‌تون رو تغییر بدید یا این که باید صبر کنید تا اختلالات برطرف بشه

 16. کیمیا می گوید

  سلام:(
  من اون ارور go to your instagram and confirm میاد 🙁 نتونستم احراز هویت کنم اون صفحرو بستم حالا باید چیکار کنم میشه کمکم کنین لطفا

  1. سعید صانعی می گوید

   اول باید ای‌پی‌تون رو تغییر بدید و بعد وارد اینستاگرام بشید

 17. فاطمه می گوید

  سلام ببخشید من چن تا پیج رو گوشیم داشتم که همگی با هم پریدن بعد اینکه مراحلو انجام میدم و سلفی میفرستم پیجم برمیگرده ولی بعد یک روز دوباره دیسیبل میشه حدود یک ماهه همینجوریه و همش دیسیبل میکنه همه قوانینم رعایت کردم ولی باز پیج میپره میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم بعد اینکه پیج برگشت دوباره یه روز بعد دیسیبل نشه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، احتمالا محتوای پیج شما کپی رایت داره

   1. فاطمه می گوید

    نه هیچ پستی ندارم و بقیه پیجا هم فقط عکس گذاشتم این مشکل برا چندتاشون هست حتی پیجی که زیاد باهاش فعالیت نداشتم

 18. وحید می گوید

  سلام من پیچم اینستاگرام شده تمام فیلم عکی فلوورهام نیست

  1. سعید صانعی می گوید

   از روش‌هایی که گفته شده باید پیج رو برگردونید

 19. امیرمحمد می گوید

  سلام پیج من به خاطر انفالویاب بسته شد حالا پنج بار درخواست دادم و عکس خودمو با کد براش فرستادم ولی جواب نمیده بنظرتون بعد فرستادن عکس با کد باید منتظر بمونم یا میتونم چند بار دیگه درخواست بدم که احتمالش بیشتر بشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما قوانین اینستاگرام رو زیر پا گذاشتید، احتمال اینکه پیجتون برگرده خیلی کمه
   با این وجود بعد از ارسال ایمیل بهتره حداقل 24 ساعت منتظر دریافت ایمیل باشید

 20. سعید می گوید

  سلام من داخل لایو بودم که یک دفعه از داخل لایو بیرون اومد اکانتم و صحفه ای که تشخیص بده من رباط هستم را اوررد و الان کلا پیجم disabled شده و مثل اینکه پاک شده باید چکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   از راهکارهایی که در مقاله گفته شده باید استفاده کنید

 21. Zahra می گوید

  سلام، ببخشید پیج من امروز وقتی وارد شدم نوشت این حساب تعلیق شده و بعدم تست ربات آورد ولی اصلا نمیشه اون تست رو انجام داد، الانم نوشته کاربر اینستا گرام، یعنی پیجم چی شده؟ و این که بخوام پیج جدید بزنم مشکلی نداره؟ یا پیج جدید هم دوباره پاک میشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای این که تست باز بشه باید ای‌پی‌تون رو تغییر بدید
   در حال حاضر میتونید از راه حل سومی که گفتیم برید

 22. Negar می گوید

  سلام من اکانتم غیر فعال شده میزنه ب دلیل نقض شرایط ما غیر فعال شده توروخدا راهنماییم کنید چکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   مقاله رو بخونید و به راهکار هاش عمل کنید

 23. رومینا می گوید

  سلام من الان ده روزه که با استفاده از آنفالویاب پیجم بسته شده
  هیچ ایمیلی هم بهم نزدن
  متاسفانه رمزمم یادم رفته
  موقع ی پر کردن فرها هم بهم این مسیج رو میده
  You Can’t Use This Feature Right Now
  We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More
  If you think this doesn’t go against our Community Standards let us know.
  ممنون میشم کمکم کنین

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما بن شدید و بهتره بی خیال این اکانت بشید
   معمولا اکانت‌هایی که به اشتباه بسته شده باشند برمیگردند، اکانت شما به خاطر استفاده از ربات کلا بسته شده

   1. مرتضی می گوید

    سلام چهار تا از پیج هام که پیج خبری بودن باهم بسته شدن تو همشون هم ازم شماره تلفن خواست فقط ی کد برام آمد کدو وارد کردم گفت تا ۲۴ ساعت آینده برمیگرده ولی الان دو روز شده برنگشته ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام از مسیر سوم مقاله باید پیج‌های رفع دیسیبل کنید

 24. امیر می گوید

  سلام وقتتون بخیر من پیجمو حذف کردم و قبل حذف نوشت که اگه بخواید دوباره برگردونید باید گذرواژتو دوباره بزنید و من گذرواژمو یادم رفته هم هرچی پیجرو سرچ میکنم تو اینستا نیست راهی هست

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، باید پسورد رو داشته باشید

 25. امیر حسین می گوید

  سلام اکانته من به دلیل استفاده از انفالو یاب بسته شد فرم هارو پر کردم و عکس با کد رو ارسال کردم و جوابمو دادنو همچین ایمیلی برام فرستادن:Hi,

  We just investigated your report and it looks like this is no longer an issue. If it comes up again, just reply to this message and let us know what’s going on and we’ll do our best to help.

  We’d also recommend checking out the Help Center for more information and answers to common questions:
  https://help.instagram.com?ref=cr

  Thanks
  اما الان هرچی مینویسم که پیجم رو بازیابی کنید دوباره همین ایمیلو میفرستن میشه کمکم کنید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، معمولا بعد از این پیام تا 24 ساعت پیج بر میگرده، الان پیج همچنان دیسیبل هست؟

   2
   1
 26. مهدی می گوید

  سلام خوبین ببخشین من وقتی اینستاگرامو نصب میکنم یوزر و پسورد میزنم وارد پیج میشم بعد چند ثانیه عکس صفحه سفید با ارم اینستا میاد رو پیج انگار از کار افتاده پیجم حتی شماره تلفن و ایملمو وصل کردم درس نشد راهنمایی میکنین دقیقا چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مطلب رو بخونید

 27. محمد کاردی می گوید

  سلام من از تاریخ ۳۰ آگوست اخطار ۳۰ روز برام اومد و روز بعد درحین عکس با کد برای ارسال بودیم که پیج برگشت و بعد از یکساعت غیرفعال شد.تا الان دو بار فرم پر کردم و آخرین فرم ۲ سپتامبر بوده و هنوز خبری نشده.ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   غیرفعال شده یعنی اینستاگرام یوزر شدید یا اینکه مجددا دیسیبل؟

 28. فاطمه‌ می گوید

  سلام به شما
  وقتتون بخیر
  خدا قوت
  پیج من حدود یک هفته میشه دیسبیل شده
  فرم تجدید نظر برای برگشت پیج رو که پر میکنم
  قسمت نام کاربری ، حساب من رو پیدا نمیکنه
  چیکار کنم واسه رفع این مشکل ؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، خیلی‌ها این مشکل رو دارند، معمولا نام کاربری رو درست وارد نمیکنند، نام کاربری رو باید به شکلی که در عکس مقاله توضیح دادیم وارد کنید

  2. امیدد می گوید

   با سلام
   پیج من بعد از چندین بار احراز هویت با عکس سلفی و تایید مجدد توسط اینستاگرام در آخر تایید هویت نشد و غیر فعال شد الآن چطور می توانم پیحم را بازیابی کنم

   1. سعید صانعی می گوید

    سلام، ببینید همه پیج‌ها برنمیگردن، اگر قوانین اینستاگرام رو زیر پاگذاشته باشید، احتمال بازگشت پیج کمه

 29. Mona می گوید

  با سلام
  سه روزه پیج من غیرفعال شده فکر میکنم بخاطر نصب دانلودراینستاگرام باشه
  کد به ایمیلم برای ورود میاد اما وقتی میزنم میگه کد زیاد زدید کمی صبر کنید
  چکار باید کنم لطفا راهنمایی کنید
  امیدی هست به برگشتن پیج؟؟
  چه زمان باید هی امتحان کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما احتمالا چند بار پشت سر هم کد زدید الان دیگه نمیتونید کد بزنید، یک هفته صبر کنید، مجددا تست کنید، اگر باز هم نزاشت دیگه بیخیالش بشید

 30. راضیه می گوید

  سلام وقت بخیر ، به تازگی پیج زدم ولی ارور میده و نمیتونم وارد پیج بشم حتی ازم خواست عکس بفرستم عکسو که ارسال کنی معمولا چه قدر طول میکشه پیج برگرده میشه به اینستا ایمیل زد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما اگر به قوانین اینستاگرام عمل کنید مشکلی پیش نمیاد، در خصوص بازگشت پیج هیچ زمان دقیقی نمیشه داد

 31. کیمیا می گوید

  سلام اینستای من بخاطر مشکل امنیتی ازم خواست که کدی که به گوشیم فرستاده وارد کنم ولی به اون شماره اصلا نمیفرستاد تا اینکه با شماره ای دیگ ک تغییر دادم و نوشتم برام فرستاد و لاگین کرد .الان این شماره دوم، همونیه که اینستای قبلیم باهاش دیسیبل شده میترسم این پیجم هم دیسیبل بشه .راه حلش چیه ؟ممنونم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بعد از این که لاگین شدید شماره رو به شماره‌ای که مشکلی نداشت تغییر بدید و سعی کنید طبق قوانین اینستاگرام عمل کنید تا مجدد دیسیبل نشید

 32. عسل می گوید

  سلام پیج بنده ارور ربات خورده تشخیص ربات انجام دادم و هم از طریق ثایت سن رو عوض کردم حالا میخام از طریق نقض و قواینن یا پاسپورت اقدام کنم برام اخطار میاد یا اخطار نامعتبر بودن ایدی میاد هم با vpرفتم هم خاموش اما اثری نکرد راه دیکه ای وجود نداره اول پیج اولم رفت بعد پیج دیگم ک متصل به اون ایمل بود

  1. سعید صانعی می گوید

   بله اگر یک حساب به دلیل تشخیص ربات بسته بشه، کل حساب‌های متصل به اون ایمیل یا حتی شماره موبایل در معرض خطر هستند، شما کار خاصی نمیتونید بکنید، از روش سوم مقاله تست کنید تا حسابتون برگرده

 33. معصومه می گوید

  سلام پیج من ب خاطر وارد شدن با سابت ماکروسافت و‌کامپیوتر قفل شده از طرف اینستا
  الان مراخل و انجام میدم ی کد میفرسته ب ایمیل ولی برای من عیچ کدی نمیاد مشکل کجاست چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه راه حل خاصی نیست، باید دوباره تست کنید

  2. عسل می گوید

   سلام پیج بنده ارور ربات خورده تشخیص ربات انجام دادم و هم از طریق ثایت سن رو عوض کردم حالا میخام از طریق نقض و قواینن یا پاسپورت اقدام کنم برام اخطار میاد یا اخطار نامعتبر بودن ایدی میاد هم با vpرفتم هم خاموش اما اثری نکرد راه دیکه ای وجود نداره اول پیج اولم رفت بعد پیج دیگم ک متصل به اون ایمل بود

 34. زهر می گوید

  سلام وقتتون‌بخیر
  چطور میتونم با کارشناس شما در ارتباط باشم؟
  پیج من هنوز برنگشته و میخوام که حتما برگرده.اگر براتون مقدوره یک راه ارتباطی به من بدید که بتونم ازتون کمک بگیرم.ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، به دایرکت پیج اینستاگرام ما پیام بدید

   1. زهرا می گوید

    سلام متاسفانه هنوز پاسخ من رو در دایرکت ندادید

 35. پارادوکس می گوید

  سلام. ببخشید حدود 6 ماه پیش پیج من دیسیبل شد و هرچی ایمیل زدم پاسخی دریافت نکردم. اکانت جدید هم با مشخصات و ایمیل جدید میزدم بعد چند دقیقه دوباره اونام میپرید. چند روز پیش یک اکانت دیه رو گوشیم زدم اونم اول پرید ولی بعد احراز هویت (بدون عکس فقط با همون مراحلی ک میادش) که کردم ایمیل داد که اشتباه شده و پیج جدیدو برگردوند. چنتا اکانت دیگ هم زدم دیه نپرید. میخواستم ببینم الان گوشیم از بلاک لیست اینستا خارج شده و میتونم پیج دیگ ای که با یه گوشی دیه درست کردم و وارد این یکی کنم و نمیپره دیه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، به طور قطع نمیشه گفت، ولی مواردی که در ابتدای مقاله گفتم رو رعایت کنید تا احتمال بن شدن اکانتتون بیاد پایین

 36. ali می گوید

  سه ماه گذشته پیج من برنگشته آیا امیدی هست باز هم پیام بدم؟
  منو ربات تشخیص داد
  ثابت کردم ربات نیستم و به ایمیلم کد اومد و شماره ازم گرفت و دیسیبلم کرد و تا الان چند بار عکس و کد فرستادم که درست شه ولی نشد فالورم هم بالا بود ۲٠کا، و اینکه خیلی کم فعال بودم کم پست میذاشتم کم لایک و فالو میکردم فقط استوری میذاشتم، هیچ قانونی هم نقض نکردم خیلی بیخودی پیجم پرید

  2
  6
  1. فاطمه می گوید

   نه هیچ پستی ندارم و بقیه پیجا هم فقط عکس گذاشتم این مشکل برا چندتاشون هست حتی پیجی که زیاد باهاش فعالیت نداشتم

 37. امین می گوید

  سلام.وقتتکن بخیر.. پیج من دو روز پیش یکدفعه پرید و ازم راستی آزمایی،خواست و من هم جواب همه رو دادم و بعد از اون پیام‌داد که بعد از ۲۴ ساعت به شما اطلاع میدیم.. ولی الان ۴۸ ساعت گذشته.. یعنی دیگه پیجم بر نمیگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از روش سوم مقاله امتحان کنید

 38. saye می گوید

  سلام وقت بخیر من چندتا اکانت اینستا داشتم حدود دو ساله بدون هیچ مشکلی ازشون استفاده میکردم دیروز بدون هیچ اخطاری و هیچ ایمیلی خطای suspended داد بعدشم گفت که اثبات کنید ک ربات نیستید سلفی بگیرین با یه برگه و اپلود کنین این کارو کردم گفت ی روز دیگ برسی میشه
  امروز اکانت خاهرمم که با ایمیل من بود بدون هییچ دلیلی بن شد
  من روی گوشی خودم خیلی از vpn استفاده کردم این ی مدت
  ولی اکانت خاهرم هیچ کاری نکرده
  چطور میتونم بفهمم به چه دلیلی اکانتام مسدود شدن؟ ممکنه سریال گوشیم بن شده باشه
  اخه ی پیج دیگ که فقط با شمارمم بود امروز پرید اصلا داخلش فعال نبودم و کاری نمیکردم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما چون زیاد از وی‌پی‌ان استفاده کردید، اینستا شما رو ربات تشخیص داده و همه اکانت‌هایی که با شماره شما بوده رو بسته، باید منتظر باشید تا جواب اینستاگرام بیاد، فقط در صورتی که اکانت باز بشه، دسترسی تون به بقیه اکانت‌ها هم ازاد میشه

 39. مهران می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید اکانت من یه ماه خودبخود پرید ایمیلم. دادم به اینستا عکس خودم و یه کد رو فرستادم ولی بازم پیجم درست نشد ممنون میشم راهنمایی کنید😍🙏🙏

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راه دیگری نیست، تا چند مرتبه تلاش کنید اگر برنگشت دیگه ولش کنید

 40. شاهرخ شفیع می گوید

  سلام اکانت من بالای چند سال است بن شده و جدیدا میخوام تلاش کنم به بازگردانیش امکانش هست؟ اینستا گرام برام پیغام اکانت شما بن شده و بیشتر از سی روز است و قابل برگشت نیس میاورد امکان بازگردانی داره؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در مورد بازگشت ایمینان ندارم ولی متونید تلاش کنید

 41. امیرمحمد می گوید

  سلام من در یک روز زیاد فالو کردم بعد پبجم پرید راستی ازمایی اومد انجامش دادم حالا نوشته حسابتان را برسی میکنیم و اگه مشکلی نداشته باشد میتوانیدظرف 24ساعت به حسابتان دسترسی پیدا کنید حالا پیجم بر میگرده یا نه اگه بر نگشت باید چکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مشخص نیست که برمیگرده یا نه، اگر برنگشت باید از روش‌هایی که در مقاله توضیح دادم استفاده کنید

 42. زهرا می گوید

  سلام.برای روش اول دیسیبل شدن،زمانی که عکس میفرستیم چقدر طول میکشه که ایمیل بعدی بیاد؟در کل بعد از فرستادن عکس کاری نباید انجام بدم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بعد از ارسال عکس نباید کاری انجام بدید، در خصوص تایم نمیشه زمان مشخصی گفت ولی اگر بعد از یک یا دو روز خبری نشد مجددا تلاش کنید.

 43. Zár می گوید

  وقت بخیر. این چند روز به دلیل اختلالات زیادی که در اینترنت کل کشور بود مجبور بودیم هی از وایفای بریم رو دیتای گوشی یا وی پی ان روشن کنیم که اینستاگرام باز بشه و در همین حین پیج کاری من دیسیبل شد. با شرایط درخواستی اینستاگرام عکس گرفتم فرستادم حالا یه ایمیل دیگه هم داده که یکی ازین موارد رو (مجوز کسب و کار محلی (صدور توسط شهر، شهرستان، ایالت و غیره شما) -پرونده مالیاتی -گواهی تشکیل -مقالات اختلاط -قبض آب و برق) بفرست تا حسابت بررسی بشه. میخوام بدونم دقیقا چی باید براش بفرستم که قابل قبول باشه و پیج برگرده ؟ چون بغیر از اون قبض اب و برق هیچکدوم دیگه رو ندارم و نمیخوام پیجم از دست بره 😕

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام اگر پاسپورت ندارید می‌توانید تصویر هر نوع مدرک دیگر مانند گواهی تولد، ازدواج، گواهینامه، گواهی تحصیلی یا هر مورد دیگری را ارسال کنید، اما این مدرک باید شامل نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد شما باشد، همچنین اطلاعات آن به صورت انگلیسی نوشته شده باشد، زیرا اینستاگرام قادر به خواندن زبان و فرمت نوشتان حروف و اعداد به صورت فارسی نیست.

 44. Za.sh می گوید

  سلام من فرم را پر کردم ولی میزنه خطایی رخ داده و در اسرع وقت مشکلو حل میکنیم ولی ایمیلی واسم نمیاد.

  1. سعید صانعی می گوید

   با VPN تست کنید ببینید درست میشه؟

 45. علیرضا می گوید

  سلام وقت بخیر
  متاسفانه ازهر روشی امتحان میکنم وقتی فرم روپر میکنم وارسال رومیزنم یه پیغام میده که شمانمیتوتی ازین ویژگی استفاده کنی و…..فقط پایینش یه انتخاب هست و اونم گزینه بستنه. یعنی چی؟

  1. سعید صانعی می گوید

   با VPN روشن فرم ها رو پر کنید و ارسال رو بزنید

 46. علیرضا می گوید

  البته دوتا اکانت دارم که تقریبا باهم دیس شدن،وشماره و ایمیل هردوتا یکیه،وبرای هردوتاشون درتلاشم واسه بازشدن،فکرکنم اشتباه کردم

  1. فرهاد می گوید

   سلام خسته نباشید من اول یکی از پیچام پرید بعد همش باهم به اینستا درخواست که کدراباعکس بفرستید دادم برگشت.بعدش هیچ کاری تو پیجم نکردم اصلا
   فقط و فقط یکبار واردش شدم همین
   نه پستی دیدم نه استوری ای
   خودمم چیزی نزاشتم عکس فقط روپیچ کاریم هست
   بعدش به ۲۴ ساعت نکشید باز پرید پیجم باز اومده که نشان بدید ربات نیستید وشناره موبایل وکد ارسالی وایمیل وکدارسالی ودراخر یه کد دادکه گفته بود عکس بگیریدواپلود کنید منم فرستادم ولی جوابی نگرفتم تا الان وفقط میزنه یک روز طول میکشه ودحال بررسی اطلاعات هستین
   الان چی کار کنم چون پیچ کاری بود

   1. سعید صانعی می گوید

    شما الان دو تا پیج داشتید که الان بسته شده؟

    1. مهدی می گوید

     باسلام. ببخشید تو قسمت رمز ایمیل وارد کردن میزنم بعدش عکسمو میفرستم. اصلا جوابی بهم نمیاد قبول شده عکسم یانه. لطفا راهنمایی بفرمایید

 47. علیرضا می گوید

  سلام خداقوت
  پیجم دیس شده،چندباراز راهای مختلف درخواست دادم وکد فرستاداینستا وعکس گرفتم وفرستادم.اما الان وقتی واردصفحه مربوط به ارسال درخواست میشم وقتی ارسال رومیزنم ارسال نمیشه وپیغام میده که پایینش نوشته بیشتربدانید و به ما اطلاع دهید،،،دلیلش چیه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   این مشکل با روشن شدن vpn درست میشه

 48. Mahmoud می گوید

  باسلام و احترام
  من شب وارد پیجم شدم ولی روز بعدش که خواستم وارد بشم دیدم نوشته اصلا پیجی با این اسم وجود نداره از پیج های مختلف امتحان کردم ولب بازم پیداش نکردم همون کاری که در مقاله گفتین من انجام دادم ولی هنوز جوابی نگرفتم کد شش رقمی هم واسم اومد ولی اصلا هنوز پیجم نیست آخه این چ کاریه آدم این همه زحمت میکشه بعدش یهویی میبینه که همه چی پرپر شده
  لطفا بهم کمک کنید
  باتشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   یعنی بدون این که هیچ پیام یا ایمیلی برای شما بیاد، اکانتتون حذف شده؟

   1. delaram می گوید

    سلام واسع منم دقیقاالان یه هفته هست این اتفاق افتاده

  2. Mahmoud می گوید

   اره استاد …نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید

   1. سعید صانعی می گوید

    این مورد کمی عجیبه ولی میتونید از روش سومی که در مقاله نوشته شده تست کنید

 49. رویاعبدی می گوید

  پیج من یدفعه پرید و خطایی که میده اینه
  بعد 24ساعت ممکنه درست شه؟
  thanks for providing your info well review and if we can confirm it,you will be able to access your account whitin approximately 24hours

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما احتمالا قسمت تشخیص ربات رو به درستی رد کردید، حالا اگر پیچ مشکلی نداشته و قوانین رو نقض نکرده باشید، طی 24 ساعت پیج برمیگرده

   1. amin می گوید

    برا من ایمیل اومد ک ی عکس با چهرت بگیر بفرست ولی موقع فرستادن ایمیل ی چیزی ب انگلیسی میاره بعدشم معلوم نیست ک ایمیل فرستاده شده یا ن۔۔ دلیلش چیه ک نمیتونم ایمیل بفرستم

    1. سعید صانعی می گوید

     اون متن انگلیسی چیه؟

 50. کیمیا می گوید

  سلام .اینستای من چندتا پیج جدید نزدیک ۲۰ تارو فالو کردم بعد یدفعه اخطار داد ک اینستای شما lock(قفل)شده بعد ادامه رو زدم و برام کد فرستاد و وارد کردم و بعد گفت پسوردمو باید تغییر بدم ک دادم بعد مشکلش رفع شد و الان کار میکنه .میخوام یمدت اینستامو دیسیبل کنم میترسم برای همیشه دیسیبل بشه .امکانش هست دیگه نتونم لاگین کنم؟ممنون از پاسخگوییتون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در حالت عادی نباید اتفاقی برای اکانتتون بیوفته، البته این چند وقت مشکل عجیب در اینستتاگرام زیاد داشتیم. بهتره غیرفعالش نکنید

 51. حامی می گوید

  سلام
  من چند روز پیش اینستاگرامم رو لغو نصب کرده بودم
  الان هر کاری میکنم نمیتونم وارد شم .
  رمز رو درست میزنم اما بعد از اینکه رو گزینه ادامه با زبان انگلیسی کلیک میکنم برمیگرده و میگه دوباره اطلاعات رو وارد کنید
  دلیل چیه؟ ممکنه هک یا دیسیبل شده باشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مطمئنید نسخه اصلی اینستاگرام رو نصب کردید؟

 52. محسن می گوید

  سلام
  من پیجم بسته شده و ایمیل هم زدم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم .
  الان یه پیج جدید زدم با همون شماره ایی که تو اکانت قبلی که دیزیبل شده هست .
  و می ترسم چون این شماره تو اون پیج که بسته شده هست ، این پیج هم دیزیبل شه..
  میشه کمکم کنید
  یعنی چون دسترسی ندارم به پیج قبلی که شماره رو از اون حذف کنم امکان داره این پیج بپره باز به دلیل شماره مشترک؟؟؟
  یا یه دفعه درست شه پیج قبلیه و این بپره؟؟؟؟؟؟

 53. محسن می گوید

  سلام
  لطفا کمک کنید .
  من یه پیج کاری داشتم که متاسفانه چند روز پیش وقتی داخل اینستا بودم به دلیل سرعت پایین اینترنت تند تند نتم رو بین نت سیم کارت و وای فای تغییر می دادم که یکدفعه پیجم از دسترس خارج شد .
  چند روزی هست که ایمیل هم میزنم ولی ایمیلی دریافت نکردم .
  و الان سوال و نگرانی من این هست !!!!!!!!!!!!

  من با همون خطی که تو پیج قبلیم بود که الان دیزیبل شده یه پیج جدید ساختم
  و نگرانیم اینه که نکنه چون اون شماره رو استفاده کردم اینم بعدها به مشکل بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  با خودم میگم برم یه سیم کارت دیگه بخرم یا نه
  لطفا کمکم کنید .

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، احتمال اینکه پیج جدید هم به مشکل بخوره زیاده، خیلی از افراد بودند که با همون شماره قبلی یک پیج ساختند و بعد از چند رو دیسیبل شده، بهتره از یک شماره جدید استفاده کنید.

   1. محسن می گوید

    ممنون آقا سعید عزیز

   2. محسن می گوید

    اگه بعد چند روز دیزیبل نشده یعنی اوکیه ؟
    مورد اول اینه که الان بعد اون روز 3 روزه می گذره ولی اوکیه .

    و مورد دوم اینه وقتی میرم تو قسمت پیدا کردن اکانت با شماره تماس .. وقتی شماره تماس و میزنم و کد میاد و کد و میزنم من و می فرسته تو همین پیج جدیده.
    میگم شاید با این شرایط مشکلی نداشته باشه .

    نظرتون چیه باز با این دوتا مورد ؟؟

    1. سعید صانعی می گوید

     در این شرایط به نظر می‌رسه که مشلی وجود نداره، ولی نمیشه زیاد به اینستاگرام اعتماد کرد، در این مواقع خیلی حساب و کتاب نداره

 54. M می گوید

  سلام خسته نباشید مراحلی که کفتین رو انجام دادم عکس و کد رو فرستادم ولی بعدش هیچ ایمیلی از اینستاگرام دریافت نکردم چکار کنم الان چقدر زمان میبره پیج برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   دوباره تلاش کنید

 55. مهسا می گوید

  سلام من میخام وارد پیجم بشم میگه دوباره امتحان کنید از طریق ایمیلم هرکاری میکنم نمیشه باید چیکار کنم؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   یعنی ارور اشتباه بودن رمز ورود، یا ایمیل رو نمیده؟

 56. M می گوید

  سلام خسته نباشید من به دلیل نصب انفالویاب پیجم پرید بعد یسری اطلاعات دادم و ربات نیستم رو زدم نوشت بعد ۲۴ ساعت پیج برمیگرده و پیج برنگشت و کارایی ک گفتین رو انجام دادم با ایمیل کد برام اومد نوشتم رو کاغذ و به همون ترتیبی که گفتین و تو‌خود ایمیل نوشته بود انجام دادم و فرستادم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم چقدر باید منتظر باشم درست میشه یا نه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، واقعا مشخص نیست، نمیشه پیشبینی کرد، چندبار اطلاعات رو ارسال کنید، اگر جواب نداد، بیخیال شید
   اگر قوانین اینستاگرام رو نقض کرده باشید، احتمال بازگشت پیج پایینه

   1. علی می گوید

    سلام پیج من ب دلیل نقض شرایط اینساگرام بسته شده چندباری فالو انفالو کردم بعد بسته شد هرکار کردم بالانمیاد

    1. سعید صانعی می گوید

     باید راه‌حل‌های گفته شده در مقاله رو انجام دهید

 57. صحرا می گوید

  سلام وقتتون بخیر صبح اینستا منو ربات تشخیص داد و منو از پیج انداخت بیرون و شدم کاربر ایسنتا بدش درخاست دادم عکس فرستادم پیجم الان برگشت الان میخوام شماره ای ک زدم پیجو باهاش چنج کنم میشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر می‌خواید شماره رو عوض کنید مشکلی نداره، اما بهتره این کار رو انجام ندید، یک مقدار ریسکی هست

 58. معصومه می گوید

  سلام خسته نباشید من پیجم پرید بعد به اینستا درخواست دادم برگشت.بعدش هیچ کاری تو پیجم نکردم اصلا
  فقط و فقط یکبار واردش شدم همین
  نه پستی دیدم نه استوری ای
  خودمم چیزی نزاشتم
  بعدش به ۲۴ ساعت نکشید باز پرید پیجم باز درخواست دادم ولی جوابی نگرفتم
  الان چی کار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مورد شما کمی عجیبه، ولی راهی به جز ارسال تصویر ندارید
   احتمال داره یکی از پست‌هایی که الان دارید مشکل داره، احتمالا ویدیو یا موسیقی درش هست که کپی راست داره

 59. Sadi می گوید

  من اینستامو دی اکتیو کردم اومدم دوباره نصبش کنم از راه سایت میتونم برم تو پیجم اما اپلیکیشن نه ی صفحه سفید میاره حتی نزده دیسیبل شده چکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   هیچ پیامی در صفحه نمیاد؟

 60. ملیکا می گوید

  سلام وقت بخیر من رو پیج همسرم بودم داشتم براش فالوراشو بالا مبردم دیروز براش انفالو یاب نصب کردم ک یهو کلا نوشت رفرش نمیشه پیج و جفتمون و انداخت بیرون و کلا پیجش پربد و شد کاربر اینستا و بالا نمیاد دیروز هر کار کردیم ک بشه نشد گزیته من ربات نیستم و میزدم ولی تصویری ک باید میومد و نشون نمیداد دیگ امروز برد خدمات موبایل براش درخاست دادن گفتن ۲۴ ساعت دیگ جواب میاد آیاا امیدی ب برگشت هست تا حالا هم همچین مشکلی پیش نیومده

  1. سعید صانعی می گوید

   اینستاگرام شما رو ربات تشخیص داده، نیازی نبود به خدمات موبایلی مراجعه کنید، با روشن کردن VPN تصاویر براتون به نمایش در میومد و در صورت درست زدن عکس‌ها، پیج در کمتر از 24 ساعت برمی‌گرده
   حالا من نمیدونم این جایی که شما بردید، چه کاری رو ی پیج انجام دادند به همین دلیل بازگشت پیج مشخص نیست

  2. مینا می گوید

   سلام اره امیدی به برگشتن هست ولی اگه انفالویاب نصب کردید نه به احتمال 10٪ پیجتون برمیگرده من خودم دو تا اکانتم اینطوری شده و عکس هاش لود نمیشد با fast vpn pro که فقط برای گوشی های شیامی هست وارد شدم عکس ها لود شدن

 61. مونا می گوید

  سلام.من پنج روزه پیجم دیسیبل شده بی دلیل.به فیسبوک نامه زدم کد ارسال کرد رو کاغذ هم براشون فرستادم اما از اون روز هیچ جوابی نگرفتم.پیج کاریم بود و برام مهمه.میشه راهنماییم کنین مرسی

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راه چاره دیگه‌ای وجود ندارده، متاسفانه پشتیبانی اینستاگرام در قضیه دیسیبل شدن خیلی ضعیفه، چند روز صبر کنید اگر جواب ندادن، مجددا ایمیل بفرستید

 62. سودا می گوید

  سلام.الان شش روز حساب من دیسبیل شده اونم بخاطر اینکه انفالویاب نصب کرده بودم و 40نفر و انفالو کردم.الان مینویسه حساب شما به دلیل نقض شرایط ما غیر فعال شده.با نحوه ی بازیابی حسابتان آشنا شوید.هب من چه جوری میتونم حسابمو برگردونم.

  1. سعید صانعی می گوید

   روش‌هایی که در مقاله گفته شده رو انجام بدید

  2. کیان می گوید

   سلام…من هیچکدام از این مشکلات رو ندارم .در حدود ۳سالی میشه که از اکانتم استفاده نکردم…الان که میخوام استفاده کنم اصلا نمیشه به اکانتم وصل شد…حتی برای دوستانم اصلا این اکانت من بالا نمیاد

   1. سعید صانعی می گوید

    سلام، شما اگر برای مدت طولانی از حسابتون استفاده نکنید، پاک میشه

 63. پرستو می گوید

  سلام خسته نباشید پیج من دیسبیل شده و چند بار درخواست فرستادم و برای من ایمیل فرستادن با این مضمون Hi,

  We just investigated your report and it looks like this is no longer an issue. If it comes up again, just reply to this message and let us know what’s going on and we’ll do our best to help.

  We’d also recommend checking out the Help Center for more information and answers to common questions:
  https://help.instagram.com?ref=cr

  Thanks
  ولی نتونستم به پیجم برم باید چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اگر همچنان به پیج دسترسی ندارید، همین ایمیل رو ریپلای کنید و اعلام کنید (به زبان انگلیسی) که پیج هنوز باز نشده

 64. نیما می گوید

  سلام میبخشید من پیجم دیسبیل شده چیکار کنم کسی میتونه راهنماییم کنه

  1. سعید صانعی می گوید

   روش‌های گفته شده در مقاله رو انجام بدید

 65. محسن می گوید

  سلام روز بخیر بنده پیجم توسط اینستا دی اکتیو شده و هرسه مرحله گفته شده رو انجام میدم اما فرم را که میفرستم دیگه پیامی مبنی بر اینکه فرم درخواستی بنده ارسال شده یا نه بهم نمیده…البته ایمیلم واسم هنوز نیومده…چکار کنم؟ممنون میشه کمک کنین

 66. . می گوید

  سلام
  من پیجم هک شد و محتوای جنسی استوری کرده بود الان دیسیبل شده ووقتی اینستا رو باز میکنم با صفحه سفید مواجه میشم لطفا کمکم کنید ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   راهکارهایی که در مقاله گفته شده رو انجام بدید

   1. aida می گوید

    واسه من قسمت اسم میزنه اشتباه راهنمایی کنید

    1. سعید صانعی می گوید

     اسم رو باید به صورت انگلیسی وارد کنید، بدون هیچ کاراکتر اضافه‌ای

 67. atena می گوید

  سلام پیج من بی دلیل دیسیبل شد و بعد از فرستادن عکس و نوشتن کدی که برام ایمیل شده بود فیسبوک ایمیل زد که بررسی کردیم و مشکلی نبود ولی من همچنان نمیتونم وارد پیجم بشم و دیسیبله.ایمیل هم زدم جوابی نگرفتم.شما میتونید راهنمایی کنید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   در ایمیلی که فیسبوک به شما داد، چی نوشته شده بود؟

   1. atena می گوید

    We just investigated your report and it looks like this is no longer an issue. If it comes up again, just reply to this message and let us know what’s going on and we’ll do our best to help.

    1. سعید صانعی می گوید

     پیام درسته، الان طبیسعتا باید بتونید وارد حساب بشید، موقع ورود به حساب چه مشکلی دارید؟
     البته در همین پیام نوشته شده که اگر باز مشکلی بود ، همین پیام رو ریپلای کنید و اطلاع بدید که هنوز دسترسی شما درست نشده

 68. مروارید می گوید

  وقت بخیر،

  پیج کاری من غیر فعال شده.
  پیامی که میدهد این هست که ۱۰ روز مسدود و بعد ۳۰ روز غیر قابل برگشت هست.
  برای بازیابی، فرم مربوط را پر کردم.
  فیلد مربوط به یوزرنیم، ارور میدهد؛
  که باید از طریق ورود به اکانت مربوط کانفرم بشود.
  ولی امکان ورود به اکانتم نیست و به طور کل زمان ورود به اکانت اینستاگرام پیام عدم وجود اکانت دریافت می‌کنم.
  راهکاری برای این مشکل پیشنهاد می‌فرمایید.

  1. سعید صانعی می گوید

   در فرمی که ما در مقاله گذاشتیم، فیلد یوزرنیم نیاز به تایید نداره، در هنگامی که میخواید فرم رو ارسال کنید، پیام کانفرم یوزرنیم رو دریافت میکنید؟

 69. پریا می گوید

  سلام پیجم به خاطر نقض شرایط اینستاگرام غیر فعال شده میشه کمکم کنید

 70. سارا می گوید

  سلام من یه برنامه‌ی مشاهده‌ی مخفیانه استوری نصب کردم بعد اون هم پیجم پرید و بخاطر نقض دیسیبل شد همه ی این راهارو هم امتحان کردم ولی هنوز جوابی از اینستا دریافت نکردم. پیجم ممکنه برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما قوانین اینستاگرام رو نقض کردید، احتمال این که پیجتون برگرده پایینه، تنها راهش هم همینی هست که در مقاله توضیح دادم

   1. مینا می گوید

    سلام اکانت قبلی من هک شد و من یعنی خودم به هکر دادم طرف به من گفت در قسمت ادیت پروفایل بزن و جای تنظیمات ایمیل ایمیل من رو به جای خودت قرار بده منم اینکارو کردم و بعد 5 دقیقه رمز رو عوض کرد و اکانتم پرید از همون موقع هرچی اکانت میزنم این ارور رو میده we suspended your account on 18 jul 2022 و پایینش هم میزنه مخالفت با تصمیم اینستاگرام و یا خارج شدن از اکانت برای همیشه وقتی رو مخالفت میزنی من ربات نیستم میاد رو ربات نیستم میزنی یک عکسایی میاره که باید انتخواب کنم اما باز نمیشه یعنی نصفه بارگیری میشه من الان چیکار کنم

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، برای باز شدن تصاویر بخش ربات باید از VPN استنفاده کنید.
     شما قصد دارید وارد اکانت قدیمی‌تون بشید یا اینکه می‌خواید اکانت جدید بسازید؟

     1. مینا می گوید

      اکانت قدیمی دوست دارم اما نمیشه
      من 2 تا اکانت جدید زدم یکیش یه دفعه ای دیسیبل شد و من ربات نیستم زدم و شماره… زدم همون لحظه برگشت ولی اکانت 2 وقتی دیسیبل شد و من ربات نیستم و مراحل رو انجام دادم گفت طی 24 ساعت دیگه اگه بتونیم اکانت شمارو برمیگردونیم الان اگه 24 ساعت دیگه اکانتم بالا نیاد و برنگرده چیکار کنم

     2. سعید صانعی می گوید

      اگر نگشت میتونید برای رفع دیسیبل به روش‌هایی که گفته شده اقدام کنید

 71. احمدی می گوید

  سلام انفالویاب نصب کردم قبلشم خیلی فالو کرده بودم پیجم پرید تشخیص ربات و تصویرم انجان دادم بعد از ۲۴ ساعت پیجم برنگشت.چیکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما قوانین اینستاگرام رو نقض کردید، احتمال این که پیجتون برگرده پایینه، تنها راهش هم همینی هست که در مقاله توضیح دادم

 72. امیر می گوید

  خسته نباشید پیجم از دیروز تا حالا لود نمیشه صفحه اصلی کاملا سیاه هستش تو اکسپلور کیلپ بالا میاد ولی صفحه اصلی سیاه هیچی نیست دایرکتم میشه داد دایرکت میاد برام ولی صفحه اصلی اطلاعات پیج ها دیگ نمیاد لطفا کمک کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این اموزش رو بخونید وراهکارهاش رو انجام بدید

 73. سعید می گوید

  سلام من اموزش شو تو یوتیب دیدم ولی کاری که اون میگه انجام بدم کردم نشد که بهش بگیم اشتباهی رخ داده وارد صحفه بشم ولی می کانکت ارور امیدی هشت شما می تونید بگر دونید ولا بار ۲۰ پیج زدم که این اتفاق افتاده بازم فلش کردم ولی گیر می ه به دادشم گیر نمی بااین که یک مارکه یه مدله

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، رفع این مشکل راه حل دیگه‌ای نداره، بازد از طریق آموزشی که در مقاله داده شده تست کنید.

 74. فروزان می گوید

  سلام من وارد ی برنامه انفالو یاب شدم بعد پیجم پرید بعد ربات هم زدم تشخیص عکس هم دادم ک ربات نیستم ۲۴ ساعت گذشته پیجم برنگشت.چیکار باید بکنم الان میشه لطفا راهنمایی کنید مچکر

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما قوانین اینستاگرام رو زیر پا گذاشتید و احتمال بازگشت پیجتون خیلی کمه
   به جز روشی که در پیج گفته شده راه دیگه‌ای ندارید

  2. مینا می گوید

   مال منم همینجوریه همش این ارور رو میده we suspended your account on jul 18 2022 برای توهم همینطوریه

 75. جواد می گوید

  سلام من پیجم یهو منو انداخت بیرون
  و میخوام وارد بشم رمزو قبول نمیکنه یا میگه اکانتی وجود ندارد
  user not found

  راهکارتون چی هست.

  از گیجای دیگ پیجم قابل مشاهده هست
  دلی instgram user نشون میده

  1. سعید صانعی می گوید

   پیجتون دیسیبل شده، از روش‌هایی که در مقاله گفته شده استفاده کنید

 76. سکوت دریا می گوید

  درود کسانی که درباره اینستاگرام کوچیک ترین مشکل دارن پیجشون بسته شده هست دیسیل شده رمزتو فراموش کردی و..هر مشکلی داره اینستاگرام درخدمت هستیم *****

  1
  1
  1. مینا می گوید

   اسم پیجتون چیه

  2. شیما می گوید

   سلام پیچ من دیسیبل شده
   برای من وقتی میخوام واردی پیچم بشم اسمش نیست زده کاربری اینستاگرام میشه بگین چیکار کنم خواهش میکنم لطفا😭😭😭😭

   1. سعید صانعی می گوید

    همین روشی که در مقاله گفته شده رو باید انجام بدید

 77. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر
  پیج من دی سیبل شد وقتی میخوام درخواست بدم میگه اکانت درست را وارد کنید
  من درست وارد کردم
  دیگه پیج دیگه ای درست کردم بعد چند دقیقه اونم دیسیبل شد 🥴
  بعد دیگه پیج دیگه ای رو روی گوشی دیگه ای درست کردم الان دیگه حدود سه هفته میشه این پیج رو درست کردم حالا میتونم پیج رو روی گوشی خودم بزارم؟
  خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید 🌸

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، نحوه وارد کردن یوزرنیم اکانتتون به چه شکله؟
   برای اکانت جدید بهتره از شماره تلفن همراه و ایمیل متفاوت با شماره و ایمیلی که در اکانت قبلی استفاده کردید استفاده کنید، همچنین نام و محتوای اکانت هم متفاوت باشه، در این صورت مشکلی نخواهید داشت و میتونید روی گوشی جدید تون اکانت جدید داشته باشید.

 78. احسان می گوید

  سلام بنده پیجم غیر فعال شده هرچی پیام میدم و عکس میفرستم جواب نمیدن و پیج همچنان غیر فعاله ، ایا امیدی هست؟

  1. سعید صانعی می گوید

   پیج‌هایی که به خاطر نقض قوانین بسته میشن دیگه برنمیگردن، احتمال بازگشت برای پیج‌هایی هست که به اشتباه بسته شدن
   به صورت مداوم این کار رو نکنید، هفته‌ای یک بار پیام بدید، اگر جواب ندادن بهتره بیخیال شید

  2. علی کرمی می گوید

   سلام از خودتون عکس داری تو پیج

   1. ali می گوید

    سه ماه گذشته پیج من برنگشته آیا امیدی هست باز هم پیام بدم؟
    منو ربات تشخیص داد
    ثابت کردم ربات نیستم و به ایمیلم کد اومد و شماره ازم گرفت و دیسیبلم کرد و تا الان چند بار عکس و کد فرستادم که درست شه ولی نشد فالورم هم بالا بود ۲٠کا، و اینکه خیلی کم فعال بودم کم پست میذاشتم کم لایک و فالو میکردم فقط استوری میذاشتم، هیچ قانونی هم نقض نکردم خیلی بیخودی پیجم پرید

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، فکر نمیکنم دیگه پیج برگرده

 79. Setareh می گوید

  سلام ببخشید پیج منم دیسیبل شده نه خودم میتونم پیجم رو ببینم ونه اطرافیان غیر فعال شده چیکار میتونم بکنم

  1. سعید صانعی می گوید

   همه مراحل در مقاله توضیح داده شده

 80. مهشاد می گوید

  میشه بگید چرا اینستای من فقط با وی پی ان باز میشن؟ مال دوستان و اطرافیانم اینجوری نیست و تا چندوقت پیش فکر کردم فیلتره ولی فهمیدم نیست

  1. سعید صانعی می گوید

   مورد عجیبی هست. این چند راهکار رو انجام بدید، ببینید درست میشه
   کش برنامه رو پاک کنید
   برنامه رو اپدیت کنید
   برنامه رو پاک کنید و جدیدترین نسخه‌ رو نصب کنید

 81. مهسا می گوید

  سلام من موفق شدم پیجمو برگردونم
  دست شما درد نکنه

  2
  1
  1. محمدصالح می گوید

   چجوری میشع واتساپ راهنمایی کنید*********

 82. hamid می گوید

  اکانت من کلا پاک شده و نمیدونم چه کار کنم

 83. سعید صانعی می گوید

  پیچ شما همچنان دیسیبل هست، از اطرافیان بپرسید، احتمالا در دایرکت تا فالوینگ‌های اون‌ها، اکانت شما رو instagram user نشون میده

  1. مسعود می گوید

   سلام برای من این حالت شده چیکار کنم

   1. سعید صانعی می گوید

    کدوم حالت؟

  2. مینا می گوید

   برای من میزنه کاربرinstagram

  3. میثم می گوید

   برای این که پیج خود به خود دیسیبل بشه راه برگشتی برای اون پیج هست یانه

 84. rasuolrazaei می گوید

  سلام پیچ اینستاگرام غیر فعال شده خواش می کنم باز کنید پیچ کاریم بود

  1
  6
  1. rasuolrazaei می گوید

   کمک کنید کسی بلده ******* 1تماس بگیرید

  2. سعید صانعی می گوید

   کار خاصی از دست ما بر نمیاد، باید همین آموزشی که در مطلب داده شده رو اجرا کنید

 85. مجید می گوید

  سلام وقت بخیر منظور از این که عکس بگیریم از خودمون ینی کد رو بنویسیم رو‌کاغذ همراه با نام پیج در دست بگیریم عکس بگیریم ازخودموت بفرستیم

  1. سعید صانعی می گوید

   بله

   1. مجید می گوید

    آیا امکانش هست پیجم برگرده

    1. سعید صانعی می گوید

     مشخص نیست

     1. سینا می گوید

      سلام خسته نباشید پیج من یه سال یا بیشتره که بسته شده و دیروز تست کردم تونستم برم تو پیج ولی صفحه سیاه میشه و هیچی لود نمیکنه جز عکس پروفایل راه حلی داره ؟

     2. سعید صانعی می گوید

      پیچ شما همچنان دیسیبل هست، از اطرافیان بپرسید، احتمالا در دایرکت تا فالوینگ‌های اون‌ها، اکانت شما رو instagram user نشون میده

     3. میثم می گوید

      یلام همراهی کنزد من دیشب پیجم فعال بود صب که نتو باز کردم رفتم اینستا پیجم خود به خود پرید الان یه سالی هست پیجو دارم اولین باره این مشگل برام پیش اومده الان پیجم دیسیبل شده و جای یوزر نیم نوشته اینستا یوزر ایا. راه برگشتی داره پیجمو برگردونم یانه کمک کنید

     4. سعید صانعی می گوید

      راه حلش رو در مقاله توضیح دادم

    2. سعید می گوید

     سلام من اموزش شو تو یوتیب دیدم ولی کاری که اون میگه انجام بدم کردم نشد که بهش بگیم اشتباهی رخ داده وارد صحفه بشم ولی می کانکت ارور امیدی هشت شما می تونید بگر دونید ولا بار ۲۰ پیج زدم که این اتفاق افتاده بازم فلش کردم ولی گیر می ه به دادشم گیر نمی بااین که یک مارکه یه مدله

   2. سعید می گوید

    استاد بی زحمت جواب بدین

 86. علی عارف می گوید

  سلام پیج من بسته شده خودم بلد نیستم برگردونم پیج رو کسی رو می‌شناسید مراحل بازپس گیری پیجم رو انجام بده در عوض هزینه ای دریافت کنه ؟ اگه می‌شناسید لطفا بگین ممنون .
  شماره خودم هم اینه اگه کسی بود توی واتساپ پیام بده لطفا
  **********

  3
  6
  1. SECURITY می گوید

   سلام در واتساب با بنده در ارتباط باشید
   *********

   2
   5
   1. فرزانه می گوید

    سلام کمک میشه بکنین ب من هم لطفا؟؟؟؟ نمدونم چ اتفاقی رخ داده

  2. ja می گوید

   ******* بنده در خدمتتون هستم

   2
   2
 87. اتنا می گوید

  سلام من از حساب اینستام خارج شدم بعدکه اینستارو نصب کردم ونام کاربری وگذرواژه راواردمیکنم میزنه خطا صبرکنیدبعداامتحان کنید میشه راهنمایی کنیدکه درست میشه یانه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   در قسمت لاگین زمانی که رمز عبو و پسورد رو میزنید بهتون ارور میده؟

 88. مهیمی می گوید

  سلام خسته نباشید پیج من غیرفعال شده الان نمیتونم برش گردونم میشه راهنمایی کنید؟از کجا متن پیدا کنم و به اینستاگرام بفرستم

  1. سعید صانعی می گوید

   چه متنی؟

 89. مرتضی می گوید

  سلام پیچم بخاطر سن اشتباه پریده الان فرم تجدید نظر پر میکنم هی میزنه ۲۴ تا ۳۶ ساعت دین امتحان کنید چرا چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   یعنی فرم رو نمیتونید ارسال کنید؟ یا بعد از ارسال فرم این پیام میاد؟

  2. علی حیدری می گوید

   ازواتساپ پیام بدید حل کنم ********

 90. ندا آذری می گوید

  سلام وقت بخیر
  من سه روزه وارد اینستاگرام که میشم این ارور را میده لطفا منو راهنمایی کنید
  Message:status:fail

 91. Mina می گوید

  سلام از دیشب وقتی میخوام وارد پیجم بشم این متن میاد رو صفحه همش و گزینه اعتراضم میزنه وارد گوگل میشه ولی دیگ چیزی نمیاره صفحه سفیده

  ممکن است برای استفاده از اینستاگرام به سن کافی نرسیده باشید، اگر نتوانید تأیید کنید که حداقل 13 سال دارید، ظرف 30 روز حساب شما را غیرفعال خواهیم کرد. پس از این مدت، حساب شما قابل بازیابی نخواهد بود. برای اعتراض به این تصمیم، روی زیر کلیک کنید.

  3
  6
  1. سعید صانعی می گوید

   باید با vpn آی‌پی‌تون رو تغییر بدید تا صفحه باز بشه

   1. الی می گوید

    سلام من چطور میتونم VPN رو تغییر بدم منم همین مشکل رو دارم فقط واسه من مسیج میاد باید یه فرم رو پرکنم که شامل نام واقعی آیدی اینستا ایمیل کپی کارت شناسایی و عکس واقعیم اصلا منطقی نمیاد برام که کارت شناسایی و عکس بفرستم واسه کسانی که اصلا نمیشناسمشون .سی روز زمان دارم نمیدونم چکار کنم عکسها و پست هام هم ارزش معنوی دارن برام.

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، شما نباید VPN رو تغییر بدید، باید با vpn، آی‌پیتون رو تغییر بدید، درواقع از فیلترشکن استفاده کنید.
     نکته دوم در مورد ارسال اطلاعات واقعیت اینه که چاره دیگری ندارید، یا میتونید به اینستاگرام اعتماد کنید و اطلاعاتتون رو بفرستید یا این که این کار رو نکنید، ولی پیچ فقط در صورت ارسال اطلاعات برمیگرده، تازه تضمینی هم در این خصوص نیست

 92. مهدی می گوید

  سلام.پیج من دیسبل شده.موقع پرکردن فرم و تایید ،تایید نمیشه.مبنویسه بدلیل همه گیری گرونا داوران کمی در دسترس است…و ارسال نمیشه.مشکل ازکجاست؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، تعداد درخواست‌ها زیاد شده، چند روز صبر کنید و مجددا تلاش کنید

 93. پریا می گوید

  من سری پیش هم که یک پیج دیگم پرید این رو تو ۳۰ روز سعی کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد نه ایمیلی نه چیزی نمیدونم چی میشه هی

  1. سعید صانعی می گوید

   به طور کلی چند ماهی هست که وضعیت اینستاگرام در دیسیبل و رفع ریسیبل اصلا مناسب نیست، خیلی از پیج‌ها بی دلیل دیسیبل شدند و از طرفی به دلیل افزایش چشمگیر درخواست رفع دیسیبل، نمیتونن به تمامی درخواست‌ها پاسخ بدن و اصلا به بخشی از درخواست‌ها رسیدگی نمیکنن

 94. پریا می گوید

  سلام من متاسفانه پریروز پیج اینیستاگرامم بالا نمیومد و این رو برام م آورد Confirm it’s you to log in
  We noticed unusual activity from your account, so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled. ترجمش کردم شد تأیید کنید که این شما هستید که باید وارد شوید ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شدیم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم. مراحل بعدی را ظرف 30 روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حسابتان، شما را به آن بازگردانیم. امید وارم بتونید بهم کمک کنید.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیجتون دیسیبل شده، به کمک روش‌هایی که معرفی کردم، باید تلاش کنید تا رفع دیسیبل بشه

   1. سعید رضاپور می گوید

    سلام من هم میخوام یکی از پیج های فامیلمون رو برگردونم سنشون اشتباه زده همین اطلاعات میخواد میفرستم همه رو کامل میگه که ۲۴یا ۳۶ ساعت دیگر امتحان کنید

    1. سعید صانعی می گوید

     یعنی اطلاعات تایید نمیشه؟

 95. شیما می گوید

  زمانی که آیدی به instagram user تغییر کنه یعنی دیگه کلانیج بسته شده؟یا میشه برش گردوند؟

  1. سعید صانعی می گوید

   شخصا تا حالا ندیدم بعد از تبدیل اکانت به اینستاگرام یوزر دیگه برگرده

 96. مطهره می گوید

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من امروز یه اکانت جدید با شماره اکانتی که داشتم ساختم بعد اکانت جدیدم خودبه خود پرید میخوام بدونم اکانت قبلی هم ممکنه موردی براش پیش بیاد باید چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر اکنت قبلیتون دیسیبل نشده، خیر

 97. کسرا می گوید

  سلام وقت بخیر دو روزه که اینستا گرام بلاک دائم کرده پیجمو. قبلش هم هیچ پیغامی نیومد و پیجم کاری و پوشاکه. تازه ۳ ماهه راه اندازی شده خیلی تلاش کردم براش . هیچ کاری انجام ندادم که قوانین نقض شه. همه این کارهایی که شما گفتین انجام دادم و فرم پر میکنم ولی در اخر میگه نمیتونید از این ویژگی استفاده کنید و فقط گزینه بستن داره. چیکار کنم. ایمیل هم به اینستا گرام فرستادم

  1. سعید صانعی می گوید

   الان چه ارورری به شما میده؟

   1. کسرا می گوید

    فرم تایید نمیکنه میگه براساس حمایت از انجمن
    بالای کادر هم میگه شما فعلا نمی توانید از این ویژگی استفاده کتید و پایین کادر هم گزینه بستن هست فقط

   2. کسرا می گوید

    الان میگه نمیتوانم شناسه رو پیدا کنم شناسه معتبر بدید. بعد اینکه فرم پر میکنم تایید میزنم اینو میگه
    تروخدا بگید چیکار کنم

   3. کسرا می گوید

    میگه شناسه معتبر وارد کنید. و همون شما قادر به استفاده از این ویژگی نیستید همین میگه

    1. سعید صانعی می گوید

     ببینید پیج شما بیزینس بوده، گزینه مربوط به پیج بیزینس رو میزنید؟

 98. محمدرضا می گوید

  سلام وقت شما بخیر
  یه اکانت 63K داشتم از صبح تاحالا غیر فعال شده
  نه پیام نه ایمیل نه ارور، هیچی برام نیومد
  یعنی الان پیج از دسترس خارج شده
  نه برای من و نه برای دیگران هم نمایش داده نمیشه.
  instagram user شده
  میدونید علتش چی هست؟

  1. محمدرضا می گوید

   میخوام لاگین هم بشم
   میگه همچین یوزری وجود نداره.
   میخوام به پشتیبانی هم پیام بدم میگه اول وارد شو
   که نمیتونم وارد بشم

   1. سعید صانعی می گوید

    باید طبق مقاله از صفحه رفع دیسیبل اینستاگرام اقدام کنید.

  2. سعید صانعی می گوید

   آخرین فعالیتی که انجام دادید چی بود؟

   1. محمدرضا می گوید

    لایک قابل خرید برای پستم استفاده کردم.

    1. سعید صانعی می گوید

     این کار برخلاف قوانین اینستاگرام هست و خیلی از پیج‌هایی که این حرکت رو انجام میدن برای همیشه بسته می‌شوند

   2. سلامی می گوید

    سلام ببخشید من هم حساب اینستاگرامم دیسیبل شد برام اون پیام های تو دایرکت مهمه که اطلاعاتی مثل شماره و نشانی مو به دوستام داده بودم سوالم اینه که بعد دیسیبل کسی نمیتونه اون پیام هارو ببینه؟مثل خود اینستا یا هکری یا کسی؟چون میخوام اگه کسی اونارو نتونه ببینه برنگردونم!و اینکه بعد دیسیبل حساب حذف کامل هم میشه؟بعد چه مدت حذف میشه؟(برام اون دایرکتها مهمه که کسی نبینه!ایا کسی نمیتونه ببینه) ممنون و خسته نباشید

    1. سعید صانعی می گوید

     ببینید دو حالت داره، زمانی که حساب شما بسته بشه و به حالت instagram user در بیاد، پیام‌های دایرکتتون از بین نمیره، طرف مقابل میتونه پیام‌ها رو بخونه ولی اسم شما رو اینستاگرام یوزر زده
     اما خیلی مواقع حساب حذف میشه و کلا قابل دسترسی نیست، در این حالت پس از چند ماه حساب و اطلاعاتش هم حذف میشه و دیگه پیام‌های دایرکتتون قابل مشاهده نیست

     1. مهدی می گوید

      سلام خوبید
      من پیج کاریم بخاطر دایرکت دادن مسدود شده دیروز.
      کارای پیجو انجام دادم گفت ۲۴ ساعت زمان میبره تا برگرده پیج اگه برنگشت راه دیگه امتهان کن .
      برنگشت و برام یک ایمیل اومد که نام و اینجور چیزارو ارسال کن منم ارسال کردم
      چند ساعت طول میکشه اینستا جواب بده؟

     2. سعید صانعی می گوید

      مشخص نیست

 99. محمد می گوید

  سلام خوبی داداش پیجم مسدود شده اگه میتونی بری گردانی بااین شماره من تماس بگیر*****

 100. عباسیان می گوید

  سلام وقت بخیر
  پیج فروشگاه لباس ما دیسیبل شده..ادمین به اشتباه سن تاسیس پیج رو زده..عکسی از خودمون داخلش نداریم..عکس مدل لباسمون هست..یه بار عکس پاسپورت مدیریت رو فرستادیم قبول نکردن…چکار کنیم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   یعنی فروشگاه به دلیل سن مالک پیج رو پایین زدید بسته شده؟

   1. عباسیان می گوید

    اینستاگرام ازمون خواسته که سنتون رو وارد کنید ادمین سال ۲۰۱۵ رو وارد کرده..سالی که پیج رو تاسیس کردیم..و به دلیل سن کم بسته شده..از ما مدارک میخواد اما عکسی از خودمون داخل پیج نداریم..عکس خانمی که به عنوان مدل عکاسی شده داخل پیج هست.‌۲۵ روز فرصت داریم مدارک ارائه بدیم..پاسپورت مدیریت رو گذاشتیم اما قبول نکردن..چکار کنیم؟

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، از روش سوم در مقاله باید برید، فقط سنتون رو دقیق بزنید و در کادر آخر به انگلسیس توضیح بدید که سال تولدتون رو اشتباه زدید

     1. الی می گوید

      من الان همین کار رو کردم ولی بازم پیام اومد همه فرم رو کامل باید پرکنم یعنی عکس و کارت شناسایی هم باید بفرستم

     2. سعید صانعی می گوید

      بله باید بفرستید

   2. عباسیان می گوید

    بله به دلیل سن کم

    1. عباسیان می گوید

     ممنونم از توضیحات شما..پیجمون برگشت☺

    2. علی می گوید

     سلام پیج من دیسیبل شده
     قسمت learn more رو که میزنم اون گزینه هایی که شما گفتین نمیاد
     یه سری سوالات دیگه میاد! چیکار کنم؟

     1. سعید صانعی می گوید

      سلام، چه سوالاتی؟ احتملا سوالات تصویری تشخیص ربات هست که باید تصاویر درست رو در اون انتخاب کنید

 101. Atefeh می گوید

  سلام پیج من امشب دیسیبل شد و بعنوان ربات تشخیص داده شدم تست تشخیص ربات (تشخیص چراغ راهنمایی و اینا منظورمه)برام میاد اما اون تصاویر برام لود نمیشن که بخوام تست رو انجام بدم الان باید چیکار کنم؟ممنون میشم کمکم کنید وی پی ان هم روشن کردم فایده ای نداشت

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یک بار همه برنامه‌ها تون رو ببندید، کش اینستاگرام رو هم پاک کنید، بعد با وی‌پی‌ان روشن وارد اینستا شده برید تو حسابتون، عکمس‌ها لود میشه

 102. ويونا می گوید

  سلام.وقتتون بخیر. اکانت من واردش که شدم تشخیص ربات داد فک کنم چون از این پیغام خا اومد که تو تصاویر قایق رو مشخص کنین.بعدش مرحله بعد شماره تلفنم خواست که زدم. حتلا این پیغام اومده. بنظرتون قابل برگشتن هست؟
  Thanks for providing your info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll
  be able to access your account within approximately
  24 hours,

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما باید 24 ساعت صبر کنید تا بررسی اینستاگرام تموم بشه، اصلا مشخص نیست که حساب برمیگرده یا نه، در خیلی از موارد بعد از این 24 ساعت حساب به حالت اینستاگرام یوزر باقی مونده

   1. nina می گوید

    سلام وقت بخیر.. میتونم بپرسم به چه دلیل جدیدا من هر پیجی میزنم بعد از یک ماه دیسیبل میشه؟ دلیلش به نظر شما چی میتونه باشه؟

    1. سعید صانعی می گوید

     پیجتون مربوط به چه حوزه‌ای هست؟

   2. K می گوید

    کن ۲۴ ساعت صبر کردم اتفاقی نیفتاد همون Instagram user مونده چیکار کنم؟😭

    1. سعید صانعی می گوید

     در این موارد معمولا شانس بازگشت پیج خیلی کمه

 103. ss.light می گوید

  سلام خسته نباشید اکانت من مشکل
  Confirm it’s you to login پیدا کرده
  فکر میکنم چون چندبار وارد پیجم شدم
  چطور میتونم این مشکلو حل کنم
  خواهش میکنم کمکم کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
   از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
   گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

 104. علی می گوید

  سلام وقت بخیر؛
  برا رفع دیزایبل شدن پیجمون داخل کادر چه متنی رو بنویسیم‌که اینستا اقناع بشه

  1. سعید صانعی می گوید

   بستگی داره پیجتون چی باشه و به چه دلیل دیسیبل شده باشه

 105. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر
  من عکس‌م رو برای اینستا ایمیل کردم؛ چقدر زمان می‌بره تا جواب بیاد؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مشخص نیست

 106. محمد می گوید

  سلام، من یکباره ۱۰۰۰ تا فالویر فیک و یا پرفالویینگ را از پیچ بیزنسی ام حذف کردم، پیام دیسیبل شده، اجازه ارتباط و ارسال فرم هم نامیده، در این موارد چه کاری می‌کنند، سپاس

  1. سعید صانعی می گوید

   باید به روش‌هایی که توضیح دادیم، حسابتون رو رفع دیسیبل کنید

 107. miladrezvani می گوید

  سلام ببخشید من دومرحله ای کردم داخل انفالویاب رفتم پیجم پرید و یه متن اومد نوشته بود ۳۰روز دیگر بررسی میشود چیکار باید کنم الان هرکاری میکنم نمیشه این ۳روش هم انجام دادم نشد

  1. سعید صانعی می گوید

   راه دیگه ای نیست، ممکنه که پیجتون به طور کامل بسته شده باشه و دیگه باز نشه

  2. Nrgs می گوید

   برای منم همین اتفاق افتاد ؟ینی پیجم برای همیشه بسته میشه؟

 108. عقیل ترابی می گوید

  سلام من یه عکسی نیمه لخت گذاشتم اینستاگرام گیر داده یعنی اکانت بعدا بسته می‌شود؟

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، ولی سعی کنید دیگه تصاویری اپلود نکنید که برخلاف قوانین اینستاگرام هست

   1. فاطمه نصیری می گوید

    سلام من اکانتم دیسیبل شده، از همین روش ها ک گفتید استفاده کردم ایمیل اومد ک مشخصات و بنویسم روی کاغذ و با عکس خودم ارسال کنم‌.اینکارو انجام دادم.فرایند من ربات نیستم و تشخیص تصویر و ارسال کد رو هم انجام دادم.نوشته تایید ک بشه ظرف ۲۴ ساعت پیج برمیگرده.بنظرتون برمیگرده؟

    1. سعید صانعی می گوید

     مشخص نیست واقعا

 109. توانکی tavanaki می گوید

  چند سال پیش بنده در سایت شما و چندین سایت و به افراد متخصص اعلام کردم
  موقع ارسال درخواست رفع دیسبل خطایی با عنوان قبل از ارسال درخواست رفع دیسب خطایی با عنوان به اینستاگرام بروید و تایید کنید میامد

  این مشکل از زمان همه گیری کرونا اتفاق افتاده

  و هیچکس دلیلی برای آن پیدا نکرد

  این خطا برای تایید شماره تلفن بعد از دیسبل شدن اکانت میباشد

  البته در افراد بدشانس که تعدادشان هم کم نیست این مشکل بعد از تایید شماره موبایل هم وجود دارد

  این مشکل ربطی به پاک کردن کوکی ها و این مسائل ندارد حتی با ریست فکتوری موبایل هم این مشکل پابرجا خواهد بود

  این مشکل باید یا با ترفتدی خاص حل شود یا با گزارش میلیونی یا هرطوری که ممکن است اینستاگرام وادار به رفع این مشکل کنیم

 110. _saama_1379 می گوید

  من یه پیج دارم رمزش یادم نیست از طریق گوگل میزنم لینک میاد ولی لینکه باز نمیشه که رمز جدید بزارم مشکلش چیه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از vpn استفاده کنید

   1
   1
   1. _saama_1379 می گوید

    امتحان کردم باز نشد لینکه

   2. فاطمه می گوید

    سلام وقت بخیر
    وارد پیج شدم ازم سن خواست اشتباهی سن کم زدم اینستام مسدود شد؟؟؟؟

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، از روش سوم در مقاله باید برید، فقط سنتون رو دقیق بزنید و در کادر آخر به انگلسیس توضیح بدید که سال تولدتون رو اشتباه زدید

   3. tavanakiiiiiii می گوید

    اقای صانعی اکانتی هست دیسبل هست اما در اینستا قابل نمایش نیست نمایه کاربر نشان داده نمیشه
    از طریق لینک فرم رفع دیسبل پر میکنم و ارسال میزنم میگه نام کاربری برای اکانت غیرفعال نیست
    چکار باید کنیم!؟

    حساب بین زمین و هوا قرار داره.
    نه دیسبل هست نه ازاد هست

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، حساب‌هایی که به این شکل بسته میشن، معمولا قابل بازگشت نیستن، احتمالا شما در پیجتون قوانین اینستاگرام رو زیرپا گذاشتید و حسابتون برای همیشه بسته شده

   4. اکبر می گوید

    سلام خسته نباشی اینسا ازمن تاریخ تولد خواست بلد نبودم اوکی کنم حسابمو مسدود کرده مشکل از کجاست

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، شما احتمالا سنتون رو پایین‌تر از میزان مجاز درج کردید و حسابتون بسته شده
     از روش سوم در مقاله باید برید، فقط سنتون رو دقیق بزنید و در کادر آخر به انگلسیس توضیح بدید که سال تولدتون رو اشتباه زدید

 111. مریم می گوید

  سلام وقتتون بخیر من چند روز پیش اینستا گرام از من تاریخ تولد خواست و اشتباها سال تولد پایین زیر ۱۳ یال زدم حالا اینستا لگ اوتم کرده چکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از روش سوم در مقاله باید برید، فقط سنتون رو دقیق بزنید و در کادر آخر به انگلسیس توضیح بدید که سال تولدتون رو اشتباه زدید

   1. Mohamad می گوید

    پبجم خراب شده غیرفعال شده

    1. سعید صانعی می گوید

     اگر دیسیبل شده که باید از همین روش‌هایی که در مقاله گفتم برای رفع دیسیبل اقدام کنید

 112. حامد می گوید

  با درود فراوان
  اکانتی که سه ماه پیش بسته شد و تمامی فرم های متنی و هویتی را پر کردن و ارسال نمودم برای اینستاگرام ولی اخیرا من را به بخشی از کمک اینستاگرام ارجاع میدهد که گویا این مساله پیش اورده که خود را جای شخص دیگری معرفی نموده ام
  https://help.instagram.com/1081628722047954
  لطفا من را راهنمایی کنید

 113. ارش می گوید

  سلام و تشکر از راهنمایی های شما.. اکانت اینستاگرام من چند ماهه که مشکل Confirm it’s You to Loginپیدا کرده.. و مراحل رو هم انجام دادم ولی پسوورد برام نیومد . اگر وارد اکانت نشم خودش حذف میشه یا ماندگار هست؟ کلا ایا اینستاگرام اکانت های غیر فعل رو بعد از مدتی حذف میکنه؟ با تشکر فراوان

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، خیر اینستاگرام خود به خود اکانتی رو حذف نمیکنه
   شما احتمالا از فیلترشکن استفاده می‌کنید، برای همین هر بار با یک ip جدید وارد اینستا میشید و این موضوع باحث شده اینستاگرام روی حسابتون حساس بشه

 114. سید جواد داودی می گوید

  سلام دوستان به نظر من اگه چند دفعه واسه ایمیل اینستاگرام عکس ارسال کردید و جواب نداد بیخیال بشید چون جواب نمیده. من الان ۹ماه هفته ای ۳بار عکس میفرستم. به هرکیم گفتم نتونست پیجمو برگردونه. بهتره به فکر یه اکانت جدید باشید بیخودی وقت تلف نکنید. مسخره ترین ساپورتی که دیدم همینه! حداقل جواب بده بگه نمیشه… نمیدیم یا هرچی

  1. الی می گوید

   واسه همین من عکس و کپی کارت شناسایی نمی فرستم .چون اعتمادی نیست و فقط تمام اطلاعات شخصی آدم میفته دستشون

 115. هااانی می گوید

  سلام من پیجم بسته شده بود و نوشته بود تا 30 روز وقت داری اقدام کنی و من فرایند اینکه ربات نیستم هم انجام دادم و گفت تا 24 ساعت مشخص میشه نتیجه. ولی الان هرچی آی دیم رو میزنم زده not found
  و ایمیل هم چک کردم زده بود قوانین کپی رایت رو رعایت نکردی
  الان راهی هست پیجم برگرده؟

  1
  1
  1. سعید صانعی می گوید

   از همین روش بازیابی اکانت باید اقدام کنید

   1
   1
 116. کیمیا می گوید

  سلام وقت بخیر
  چون با اکسپلور هم لاگین کردم اینستا ازم خواست که ایمیل و شمارمو تایید کنم که با کدهایی ک ارسال شد تایید کردم .تو پیام ارورش گفته بود اکانت شما دارای مشکل امنیتی است .ایمیل و شمارتونو تایید کنید تا در صورت مشکل بتونیم متصل بشیم که تایید کردم .الان این ینی اکانتم هنوز مشکل امنیتی داره یا دیسیبل قراره بشه ؟میترسم رو اکانتم حساس شده باشه و اگ دوباره لاگین کنم با اکسپلور حسابمو ببنده چون قبلا با ایمیل و شماره دیگه حسابم بخاطر اینکه چندبار فالو آنفالو کردم بسته شد …مشکل امنیتی هم دیسیبل میشع؟و خیلی نگرانم ..مرسی از شما

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بعد از این که ایمیل و شمارتونو تایید کردید چی شد؟

   1. کیمیا می گوید

    هیچ پیامی نداده بعدش و اینستام عادیه فقط نگرانم دیسیبل شه

    1. سعید صانعی می گوید

     خوب وارد بشید و شمارتونو تایید کنید، تنها راه همینه

   2. کیمیا می گوید

    هیچ اتفاقی نیفتاد .ینی ممکنه بعدا بسته بشه؟

    1. مریم حیدری می گوید

     سلام وقتی فرم my account has been deactivated را پر میکنم پیغام میده confirm your account to request a review خب وقتی اکانت من user not found شده راهی نیست که بشه فرم را پر کرد ?2

     1. سعید صانعی می گوید

      وقتی این پیام رو میده، احتمالا راهی برای تایید حسابتون هست، روی صفحه گزینه‌ای نمایش نمیده؟

   3. _sama_1379 می گوید

    سلام من یه پیج دارم رمزش یادم از طریق گوگلم میزنم لینک میاد ولینک باز نمیشه مشکلش چیهd

    1. سعید صانعی می گوید

     متوجه مشکلتون نشدم، میشه واضح تر توضیح بدین

   4. پریسا می گوید

    سلام پیج اینستاگرام من با حدود۲۵۵ نفرفالوربسته شده وقتی وارد پیج میش میزنه پوشش خبری بازخوانی نمی‌شود و یه صفحه برام باز میشه که محلت ۳۰روزه داده ک فرم کنم و ثابت کنم ربات نیستم رو میاره باید چیکار کنم؟ انجام بدم درست میشه؟

    1. سعید صانعی می گوید

     شما باید همون فرم رو طبق نکاتی که در مقاله گفتیم پر کنید

  2. Zarei می گوید

   سلام وقت بخیر پیج من بسته شده و الان نوشته
   ((ما متوجه فعالیت غیر عادی در حساب شما شدیم بنابراین شما را از حساب خارج کردیم .
   ظرف ۳۰ روز مراحل بعدی را دنبال کنید تا بتوانیم شما را به حسابتان بازگردانیم))

   چیکار کنم ؟؟؟
   لطفا یه راه حل بدین ممنون؟؟؟؟؟؟

   1. سعید صانعی می گوید

    از روش‌های گفته شده در مقاله باید برای رفع دیسیبل اقدام کنید

 117. کیمیا می گوید

  سلام . من با مرورگر هم وارد اینستام شدم بعد وقتی وارد برنامه شدم دیدم تو قسمت تنظیمات ورود به اکانت زده این حساب وارد شده که خودم بودم .بعد برای اون حساب ، خروج رو زدم و گذرواژه رو تغییر دادم بعد پیام اومد اکانت شما دارای مشکل امنیتی است شماره تلفن و ایمیلتون رو تایید کنید که اگه مشکلی پیش اومد بتونیم وصل بشیم منم کد به ایمیل و شماره تلفنم اومد و هردو رو تو قسمت تنظیمات امنیت وارد کردم و اینستام مشکلی نداره هنوز .ولی نگرانم ممکنه مشکلی پیش بیاد و پیجم بسته بشه ؟بخاطر مشکل امنیتی پیج بسته میشه؟اون پیام مشکل امنیتی نگرانم کرده ک دیسیبل بشه .ممنون از پاسخگوییتون

 118. M.Hossein می گوید

  سلام من یه اکانت فیک زدم و قرار بود بعد از دوماه اکانتمو به اسم خودم عوض کنم و فقط فالو آنفالو میکردم که پیجم بالا بره بعد از یکماه یه پیام اومد که سی روز مهلت دارین که ثابت کنین ربات نیستین من هرچی روی تیک من ربات نیستم میزنم صفحه ای که چنتا سوال میپرسه نمیاد باید چیکار کنم پیجم هم 10k فالوور داشت

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، باید با تغییر وی‌پی‌ان و از نسخه مرورگر اینستاگرم، اون صفحه رو باز کنید

   1. محمد مهدی می گوید

    سلام اقا سعید یعنی الان من هم که برای پیج اصلیم ابن اتفاق افاده که فکر کنم بخاطر ویپین بود باید همین کارو کنم ؟ چون من عکس های حاج قاسم رو هم میزاشتم 😞🖤

    1
    1
    1. سعید صانعی می گوید

     احتمال این که اپکنستا به خاطر عکس‌هاتون صفحه رو بسته باشه هم وجود داره

    2. سحر می گوید

     سلام پیج شخصیِ من
     به عنوان یک کاربر Instagram، با شرایط استفاده ما موافقت می‌کنید، که طبق آن از اقدامات دیگران برای انجام هر گونه عملی که حقوق مالکیت معنوی شخص دیگری را در Instagram یا قانون را نقض می‌کند، جلوگیری به عمل می‌آورد. در صورتی که قبلاً حسابتان را به دلیل نقض شرایط یا خط‌مشی‌های خود غیرفعال کرده باشیم، نمی‌توانید از Instagram برای ایجاد حساب‌های جدید استفاده کنید. به همین دلیل، حسابتان غیرفعال شده است و دیگر اجازه استفاده از Instagram را ندارید.
     پیجم بعد از این پیام بسته حوف شد

    3. _sama_1379 می گوید

     سلام من یه پیج دارم رمزش یادم از طریق گوگلم میزنم لینک میاد ولینک باز نمیشه مشکلش چیه

   2. محمد مهدی می گوید

    این کارو کردم صفه حارو زدم ولی پیجم دوستان میگن کلا هیچیش نیست سفید شده و نوشته کاربر اینستاگرام تا چند ساعته پیش بود ولی الان میگن نیست یعنی کلا همه چی تموم شده ؟😭

    1. سعید صانعی می گوید

     این کارهایی که بنده گفتم برای اینه که صفحه تشخیص ربات اینستاگرام باز بشه، اما اگر قادر به دیدن صفحتون نیستید یعنی دیسیبل شدید و باید مراحل گفته شده در مقاله رو انجام بدید تا صفحتون برگرده

    2. آنتی مانتو می گوید

     انتقام سخت بگیر🤣

     3
     1
 119. Rezvane می گوید

  سلام پیج اینستاگرام من با حدود۱۲۰kبسته شده وقتی رفتم داخلش دیدم میزنه پوشش خبری بازخوانی نمی‌شود و یه صفحه برام باز میشه که محلت ۳۰روزه داده ک فرم کنم و ثابت کنم ربات نیستم وقتی گزینه من رباط نیستم رو میزنم هم یه صفحه تبلیغ برام باز میشه لطفا راهنمایی کنید☹🙏💜

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای باز شدن صفحه تشخیص ربات، ipتون رو تغییر بدید و با مرورگر از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید.

  2. ملیحه می گوید

   سلام،پیج شما برگشت؟

 120. مرجان می گوید

  سلام من امروز از طریق نرم افزار آنفالو یاب به پیجم دسترسی پیداکردم ک بعضیارو آنفالو کنم اینستا منو ربات فرص کرد و پیجم غیرفعال شد بنظرتون برمیگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در مورد بازگشت پیج نمیشه نظر قطعی داد

   1. امید می گوید

    سلام یک نفر بی دلیل بی جهت اومد گفت من پیجت رو گزارش دادم و در طول ۱ تا ۲۴ ساعت بسته میشه ولی من باور نکردم ولی در عرض ۱ ساعت واقعا بسته شد بعد هرکاری کردم گفت ما اطلاعات شمارو برسی میکنیم و در طول ۲۴ ساعت برمیگردونیم ولی غیرفعال شد بعد که میخوام برم توی پیج همون کاری ک شما گفتید رو انجام میدم اسم خودم و جیمیل و نام کاربری رو میزنم ولی میگه لطفا نام کاربری مناسبی بنویسید ولی من نام کاربری رو درست مینویسم لطفا راهنمایی کنید

    1. سعید صانعی می گوید

     متاسفانه اتفاقاتی که در اینستاگرام رخ میده اینقدر عجیبه که دیگه هیچ چیزی ما رو متعجب نمی‌کنه.
     شما نام کاربری رو به چه شکل وارد می‌کنید؟

    2. یلدا می گوید

     سلام برا منم دو روز پیش دقیقا اینطوری شد
     چیکار کنم برگردهههه 💔

    3. حسین می گوید

     سلام مشکل شما خیلی راحت میتونم حل کنم
     اول برمیگردونم آخر پول میگیرم

     1
     2
 121. محی می گوید

  سلام وقت بخیر
  لطفا پاسخ بدید.
  من سه ماه پیش صفحه مُ ،خودم برای ی مدتی غیرفعال کردم و نمیدونستم بیشتر سی روز بشه صفحه م دیگه میپره! در واقع صفحه م شخصی بوده و هیچ قانونی رو زیرپانذاشتم الا غیرفعالی بیشتر از سی روز!!!!الان میخواستم فعالش کنم گفت که قوانین رو زیرپا گذاشتی!
  بااین روشهایی که گفتید میتونم صفحه مُ برگردونم یا نه؟ اگر میشه کدوم روش مناسب تره؟

  1. محی می گوید

   ببخشید میشه منُ راهنمایی کنید. خیلی وقته سوالمُ پرسیدم.

   لطفا راهنمایی کنید

   1. سعید صانعی می گوید

    سلام، الان صفحتون دیسیبل شده یا کلا از بین رفته؟
    از روش سوم برید، اطلاعات حسابتون رو در اون لینکی که گذاشتم وارد کنید، اگر حسابتون دیسیبل شده باشه، از همین روش میتونید بازیابی کنید، اگر نه، حسابتون احتمالا از بین رفته و بید یک حساب جدید بسازید

 122. پویا می گوید

  من پیجم سومین باره غیرفعال میشه دوبار قبلی ۲۴ساعت صبر میکردم و وارد میشدم فرم میداد و پر میکردم و پیجم برمیگشت این الان دفعه پنج روزه همش فرصت ۲۴ساعت میده نمیدونم چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، طبیعتا پیچی که سه بار غیرفعال شده بازگشتش سخت تره، با این ال به تلاش ادامه بدید، راه حل دیگه‌ای نیست

 123. _saama_1379@ می گوید

  بله میتونم رمز روعوض کنم ولی چون دومرحله روفعال کرده نمیتونم برم تو پیج

  1. سعید صانعی می گوید

   در این حالت فکر میکنم دیگه راهی ندارید

   1. حسین می گوید

    سلام من پیجم ۱ماهه پریده میتونیم کاری برام انجام بدین

    1. سعید صانعی می گوید

     مراحل بازگشت پیج در متن مقاله هست