پتنت جدید اپل در رابطه با تنظیم خودکار بند اپل واچ

شاید در آینده نیازی نباشد که به‌صورت دستی بند اپل واچ خود را تنظیم کنید. به‌تازگی ما متوجه شده‌ایم که اپل چندین پتنت جدید مربوط به تنظیم خودکار بند ساعت‌های هوشمند را ثبت کرده‌ است. این بندها قابلیت شل و سفت شدن به‌صورت خودکار بسته به اندازه مچ کاربر برای فیت شدن با دست او دارند.

پتنتی که با عنوان تنظیم متغیر مناسب برای دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی ثبت شده، جزئیات اینکه چگونه این بندها به‌صورت الکترونیکی تنظیم می‌شوند یا چگونه می‌توان به‌صورت دستی آن‌ها را شل یا سفت کرد و یا حتی این‌که چگونه به داده‌های بیومتریک ساعت پاسخ می‌دهند را، شرح داده است.

بدون شک این بندها از بندهای ساده چرمی یا پلاستیکی موجود در بازار پیچیده‌تر هستند. جزئیات پتنت مشخص می‌کند که این بندها با حافظه‌های سیمی شکل که با سیگنال‌های الکتریکی منبسط و منقبض می‌شوند یا با مایع و یا با کیسه‌های پر شده از گاز قابل استفاده هستند.

اپل واچ

 

از آن‌جایی‌که فعلا این تنها پتنت ثبت شده در این رابطه است، هنوز بسیار زود بوده که بخواهیم بگوییم اپل قصد استفاده از این پتنت را در محصولات خود دارد، ولی اگر روزی اپل از آن استفاده کند، قطعا یکی از جالب‌ترین گجت‌های پوشیدنی را به بازار عرضه کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 دیدگاه
 1. Asoo می گوید

  چرا صورتی دخترونه نداره

 2. Arta20 می گوید

  خیلی زشته که .کی اپل واچ میخره اخه

 3. مریم می گوید

  چه زشت

 4. اشکان موسوی می گوید

  اپل خودخواهه ساعت هاش فقط ب iosها وصل میشه

 5. Maahdi2000 می گوید

  اپل فقط ساعتاش خوبه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان