بزرگ‌ترین تلویزیون خمیده دنیا رونمایی شد!

ULTRA-HD-CURVED-OLED

نمایشگاه CES محلی برای رونمایی از تلویزیون‌های خمیده بود و حال در IFA آلمان، بزرگ‌ترین مدل این سری از نمایشگرها رونمایی شد. ال‌جی الکترونیکس با معرفی بزرگ‌ترین تلویزیون ULTRA HD OLED در IFA، بزرگ‌ترین نمایشگاه لوازم الکترونیک مصرفی و لوازم خانگی در اروپا، نقطۀ عطف دیگری را مشخص کرد. تلویزیون ۷۷ اینچ ULTRA HD CURVED OLED ردپای تلویزیون ۵۵ اینچ CURVED OLED TV این شرکت را دنبال می‌کند که ۸ ماه پیش در نمایشگاه CES در لاس‌وگاس به عموم معرفی شد.

هویس کان، رئیس و مدیرعامل شرکت سرگرمی خانگی ال‌جی الکترونیکس، گفت: «ال‌جی مفتخر بود که اولین شرکتی است که تلویزیون OLED را عرضۀ عمومی کرده است و ما باز هم نگرش خود را با تلویزیون ULTRA HD CURVED OLED بالاتر می‌بریم. این تلویزیون ۷۷ اینچ گواهی است بر اینکه ما هرگز در برداشتن مرزها و کشف امکانات جدید متوقف نمی‌شویم.»

در حال حاضر بزرگ‌ترین تلویزیون OLED دنیا، تلویزیون ۷۷ اینچ ULTRA HD CURVED OLED ال‌جی است که جدیدترین نسل از تلویزیون‌های پیشرفته تا به امروز است. ، انحنای IMAX مانند این صفحه‌نمایش بزرگ، با قطر کلی ۷۷ اینچ، میدان دید بیننده را بیشتر از تلویزیون صفحه‌تخت پر می‌کند. تلویزیون ULTRA HD CURVED OLED ترکیبی از فناوری استثنایی WRGB OLED و ULTRA HD است که این تلویزیون را قادر می‌سازد نسبت تصویر نامحدود و وضوحی ۴ برابر بیشتر از تلویزیون‌های FULL HD ایجاد کند. این تلویزیون بزرگ با ظاهر آینده‌نگرش کیفیت تصویری بی‌رقیب دارد و به گفتۀ کان “یک اعجوبۀ سرگرمی خانگی است که تا نبینید باور نمی‌کنید”.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 دیدگاه
  1. مبین می گوید

    اگه من پول اینو داشتم ……………………………………………. نمی خریدمش

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان