شکایت کاربران سرفیس پرو 4 از لرزش صفحه نمایش آن

هنگامی که دستگاه‌های دیجیتالی داغ می‌شوند، عملکرد و سرعت پاسخ‌دهی آنها به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد. به عنوان مثال در صورتی که گوشی، تبلت یا لپ‌تاپ داغ کند، کاربر به راحتی می‌تواند سرعت پایین باز شدن نرم‌افزارها و اجرای آنها را حس کند. داغ کردن می‌تواند بر روی سخت‌افزار دستگاه‌ها نیز اثر گذارد؛ مانند سرفیس پرو 4 که کاربران آن لرزش صفحه نمایش را به هنگام داغ کردن دستگاه گزارش کرده‌اند.

براساس این گزارشات، ظاهرا حدود 1600 نفر از کاربران سرفیس پرو 4 مشکل مشابهی را تحت عنوان لرزش صفحه نمایش هنگام داغ شدن دستگاه تجربه کرده‌اند. این کاربران در مواجهه اولیه با این مشکل دستگاه خود را به یخچال یا جاهای خنک برده‌اند تا لرزش تصویر متوقف شود.

سخنگوی مایکروسافت در گفتگو با The Verge بیان کرده است:

ما خبر داریم که برخی کاربران مشکل لرزش صفحه نمایش را با سرفیس پرو 4 تجربه کرده‌اند و از نزدیک پیگیر این مساله هستیم. افرادی که با این مشکل روبرو هستند باید با پشتیبانی مایکروسافت تماس بگیرند.

ظاهرا مشکل ذکر شده مشکلی سخت‌افزاری است و نمی‌توان امیدوار بود تا مایکروسافت با ارایه به‌روزرسانی نرم‌افزاری آن را حل کند. با این وجود، علی‌رغم حجم نسبتا گسترده این مشکل، به نظر نمی‌رسد لرزش صفحه نمایش به هنگام داغ شدن سرفیس پرو 4 در همه دستگاه‌های تولیدی شرکت وجود داشته باشد.

  
5 دیدگاه
 1. Arash_rahmati می گوید

  اینم از شاهکار مایکروسافت ک این همه تعریفش میکردن????

 2. نگین می گوید

  این همه ک این لب تاب ها ب مشکل میخورن ندیدم ی بار یکی بگه اپل فلان مشکل داشت خیلی عالیه اپل

 3. مهدی حاجیان می گوید

  بعید میدونم سرفیس های مایکروسافت چنین مشکلاتی داشته باشند و اگر هم هست قطعا به زودی برطرف میشه

 4. حامد می گوید

  من چند روزی هست با این مشکل مواجه شدم صفحه تصویر حدود یک سانت پرش و لرزش داره هر کاری هم کردم درست نشد. البته با نمایندگی تماس گرفتم گفتند بیارید چک بشه اگر درست نست تعویض می کنن ولی فعلا که برای من خیلی درد سر درست کرده اصلا فکر نمی کردم محصول مایکروسافت اینطوری باشته.

 5. بابک می گوید

  من هم ۲ ماه هست که با این مشکل مواجه هستم و تصویر لرزش داره و غیر قابل استفاده هست

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم