بررسی اپلیکیشن پولیک (Poulik)؛ پولیک کن تا به پول نزدیک شوی!

اپلیکیشن پولیک (Poulik) یک برنامه ساده برای کسب درآمد اینترنتی است که از طریق یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای پرطرفدار تبلیغ شده و بسیاری از کاربران به دلیل این تبلیغات به استفاده از آن روی آورده و حالا پولیک به یکی از اپلیکیشن‌های پربحث در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده و گزارشات خوب و بد زیادی از آن منتشر می‌شود. در ادامه قصد داریم به بررسی این اپلیکیشن کسب درآمد اینترنتی بپردازیم.

این روزها به دلیل اوضاع اقتصادی کشور، بسیاری از کاربران به دنبال راه‌هایی هستند تا بتوانند با کسب درآمد به معیشت زندگی خود سر و سامان داده و بهبودی را ایجاد کنند که بعضی از افراد از این اوضاع استفاده کرده و راهکارهایی را ارایه می‌دهند که بعضا صرفا کلاهبرداری بوده و یا در موارد دیگر، بدون مشکل فعالیت می‌کنند.

salesman-product بررسی اپلیکیشن پولیک (Poulik)؛ پولیک کن تا به پول نزدیک شوی!

به نظر می‌رسد مسئولین اپلیکیشن پولیک (poulik) به یک راهکار بسیار ساده که آرزوی بسیاری از کاربران ایرانی است، رسیده و با بال و پر دادن به ایده اولیه، درآمد خوبی را از آن خود کرده‌اند ولی آیا کاربران این اپلیکیشن نیز به درآمدی رسیده‌اند یا خیر؟

شاید نقطه ابهام بزرگی که در اپلیکیشن پولیک (poulik) وجود دارد، مبلغ اشتراکی است که شما با پرداخت نکردن آن حتی نمی‌توانید توضیحات ساده‌اش را بخوانید و به طور کلی شرط بسیاری از فعالیت‌های موجود در این اپلیکیشن، پرداخت حق اشتراکی است که برای پولیک تعیین شده است.

موافقان این اپلیکیشن می‌گویند که پرداخت ۳۹ هزار تومان در ابتدای استفاده از این اپلیکیشن یک امر طبیعی است چرا که برای بسیاری از اپلیکیشن‌های خارجی در موضوعات گوناگون نیز این موضوع وجود دارد و برنامه نویسان این برنامه حق دارند که برای نرم‌افزار طراحی شده، حق عضویت دریافت کنند.

poulik-p30plus-sh بررسی اپلیکیشن پولیک (Poulik)؛ پولیک کن تا به پول نزدیک شوی!

در مقابل مخالفین این اپلیکیشن از عدم شفافیت برای دریافت حق اشتراک اولیه سخن می‌گویند و بسیاری از دلایل مختلف و بعضا موجه را برای طرح ابهامات در زمینه اپلیکیشن پولیک (poulik) مطرح می‌نمایند. در ادامه به بررسی کامل این اپلیکیشن می‌پردازیم و اطلاعاتی که از این برنامه اندرویدی لازم دارید، در اختیارتان می‌گذاریم تا بتوانید تصمیم گیری نهایی را برای استفاده از آن انجام دهید.

عملکرد کلی اپلیکیشن پولیک (poulik) چگونه است؟

اپلیکیشن پولیک به طور کلی بر اساس مشاهده تبلیغات و فروش بسته‌های بیمه‌ای و همچنین فروش کالاهای مختلف بنا شده است و بسیاری از افراد در نگاه اول به این نرم‌افزار اندرویدی، به یاد شرکت‌های هرمی سال‌های نه چندان دور کشورمان می‌افتند که بسیاری از افراد را دچار مشکل کرد.

به طور کلی در مورد پولیک می‌توان گفت که سابقه فعالیت نرم‌افزارهای این چنینی بسیار اندک بوده و نمونه مشابهی در این حد مشاهده نکردیم و پولیک اولین نسل از نرم‌افزارهای کسب درآمد اینترنتی در کشورمان محسوب می‌شود که توانسته به صورت جدی و گسترده و با تبلیغات زیاد در فضای مجازی کشور فعالیت نماید.

یکی از روش‌های کسب درآمد موجود در پولیک، روش اشتراک‌ گذاری برنامه‌ها در این اپ است که کاربر با اشتراک گذاری اپلیکیشن‌هایی که در پولیک پیشنهاد می‌شود، کسب درآمد کرده و به ازای هر نصبی که توسط دیگران صورت می‌گیرد، درآمدی را از آن خود می‌کند. حضور بعضی از اپلیکیشن‌های معروف مانند “دینگ” در این بخش قابل توجه بوده و نشان می‌دهد برندهای معتبر نیز از خدمات ارایه شده در پولیک استقبال می‌کنند.

روش های کسب درآمد در اپلیکیشن پولیک (poulik) چگونه است؟

همان‌طور که در محیط ساده این برنامه قابل مشاهده است، چند نوع روش خاص برای کسب درآمد اعلام شده که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم:

تبلیغات: اولین و راحت‌ترین روش کسب درآمد در این برنامه، مشاهده تبلیغات است که طبق تجربه کاربری ما در آی‌تی‌رسان، معمولا از تبلیغات شرکت‌های خارجی استفاده می‌شود و ترکیبی از تبلیغات داخلی و خارجی به کاربر نمایش داده می‌شود.

یکی از اشکالات موجود در این بخش عدم اعلام زمان مورد نیاز برای مشاهده تبلیغات است ولی به طور حدودی هر تبلیغ، می‌بایست در ۳۰ ثانیه مشاهده شده و ظاهرا در هر دقیقه دو تبلیغ به کاربر نمایش داده می‌شود و بیش از این مقدار، امکان مشاهده تبلیغ نخواهد بود.

به طور مثال ما در طی بررسی‌هایی که برای نگارش بررسی این اپلیکیشن انجام می‌دادیم، توانستیم ۱۷۲ تومان کسب درآمد کنیم که حاصل مشاهده سه تبلیغ بود.

اشتراک گذاری برنامه: دومین روش کسب درآمد، اشتراک گذاری اپلیکیشن‌هاست که محلی برای تبلیغات دیگر برنامه‌ها شده است. کاربران می‌توانند اپلیکیشن‌های پیشنهاد شده توسط پولیک را بین دوستان و آشنایان خود به اشتراک گذاشته و پس از هر نصبی که توسط آن‌ها صورت می‌گیرد، درآمدی به حساب کاربر واریز می‌شود.

البته به دلیل حضور اپلیکیشن‌های معروف در این بخش، کار کاربر برای تبلیغات آسان بوده ولی بدیهی است که حضور اپلیکیشن‌های تازه کار، به سختی کاربر کاربران خواهد افزود.

بسته‌های بیمه: سومین روش کسب درآمد در اپلیکیشن پولیک، کسب درآمد از طریق فروش بسته‌های بیمه است که کاربران می‌توانند به عنوان بازاریاب بیمه فعالیت کنند و با فروش هر بیمه نامه، پورسانتی را که قبل از آن به رقمش پی برده‌اند، دریافت نمایند. متاسفانه به دلیل عدم دسترسی به جزئیات این بخش، امکان ارایه اطلاعات بیشتر از آن نداشتیم ولی طبق شواهدی که از کاربران دریافت کردیم، بعضی از محصولات پرفروش و پرطرفدار بازار بیمه در این اپلیکیشن وجود دارد ولی پورسانت کاربران بسیار اندک است.

فروشگاه: شاید جنجالی‌ترین بخش پولیک که ما را به یاد شرکتهای هرمی می‌اندازد، همین بخش فروشگاه آن است که دارای محصولات متنوعی بوده که با قیمت‌های نجومی به کاربران عرضه می‌شود. کاربران در اپلیکیشن پولیک (poulik) می‌بایست از بین محصولات در انواع: آرایشی و بهداشتی، تزیینی، آثار دست ساز، کیف و کفش، بهداشتی و پزشکی، لوازم خانگی، مد و پوشاک و نوشیدنی‌ها بازاریابی کرده و از طریق فروش آن‌ها، پورسانت خود را دریافت کنند.

به طور مثال یک جنسی که در بازار به راحتی با قیمتی در حدود ۱۰۰ هزار تومان قابل دسترسی است، در این اپلیکیشن با قیمت ۲۴۰ هزار تومان عرضه شده و به دلیل قیمت بالایی که برایش در نظر گرفته شده است، پورسانت ۶۰ هزار تومانی برای کاربر معین شده و کاربران را برای یک درآمد بی نظیر وسوسه می‌کند!

طریقه کار این بخش به این گونه است که کاربر پس از بازاریابی و پیدا کردن مشتری، وجه کامل محصول را به حساب پولیک واریز می‌کند و پولیک در لحظه، پورسانت معین شده را به حساب کاربری او منتقل می‌کند و جنس نیز برای خریدار ارسال می‌شود.

اپلیکیشن پولیک (poulik) چه مزایایی برای کاربرانش در نظر گرفته است؟

طبق توضیحاتی که در سایت رسمی اپلیکیشن وجود دارد و در تبلیغات آن مشاهده می‌شود، پولیک مدعی است که در زمان افراد صرفه‌جویی می‌کند و آن‌ها می‌توانند نیازهای روزانه خود را از این برنامه تامین نمایند! از دیگر مزایایی که بسیار بزرگنمایی شده، امکان رایگان زیر است:

یک‌سال بیمه حوادث و هزینه‌های غرامت و پزشکی به میزان ۱۰ میلیون تومان

البته این بیمه با پوشش‌هایی که در این اپلیکیشن ذکر شده است هزینه زیادی ندارد ولی همانند سایر مطالبی که در این اپلیکیشن وجود دارد، گزارشی مبنی بر دریافت این بیمه نیز وجود ندارد! همچنین این اپلیکیشن، یک باشگاه اختصاصی دارد و خدمات ویژه‌ای به کاربران عرضه می‌کند.

مشکل نسخه آی‌او‌اس پولیک چیست؟

از نکات قابل ذکر برای اپلیکیشن پولیک، وجود نسخه‌های اندروید و آی‌او‌اس این برنامه است که البته گزارشاتی پیرامون نسخه آی‌او‌اس وجود دارد که طبق اطلاعیه این اپلیکیشن در کانال تلگرامی‌اش، به روش زیر قابل حل خواهد بود:

از دیگر نکات قابل ذکر برای اپلیکیشن پولیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از پولیک نیازمند مکان و زمان خاصی نیست و بدون محدودیت در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.
 • اعتبار کسب شده در پولیک قابل انتقال بین کاربران است.
 • استفاده از اپلیکیشن پولیک تنها از طریق یک دستگاه امکان‌پذیر است.
 • درآمد کسب شده به کیف پول کاربران واریز می‌شود و پس از آن و با درخواست کاربران به شماره کارت بانکی آن‌ها منتقل می‌شود.
 • به طور کلی همیشه مبلغ ۱۰ هزار تومان برای فعالیت در پولیک باقی خواهد ماند و در صورتی که درآمد شما از مشاهده تبلیغات در پولیک به ۱۰ هزار تومان برسد، امکان دریافت نخواهید داشت.
 • در بخش آموزش این اپلیکیشن، آموزش‌هایی برای کاربران در نظر گرفته شده تا آن‌ها بتوانند روش‌های کسب درآمد بالاتر و بیشتر را فرا بگیرند.
 • کاربران می‌توانند در هر لحظه با پشتیبانی این برنامه تماس بگیرند و با اپراتور آن صحبت کنند.

 

نظر شما در مورد پولیک چیست؟ اگر تجربه استفاده از این اپلیکیشن را دارید در بخش نظرات مطرح کنید.

125 دیدگاه
 1. نیما فلاح می گوید

  جالب اومد به نظرم …

  1. مریم وزیری می گوید

   وای نه کلاه برداریه من عضو شدم نشین

  2. Mehran9494 می گوید

   عضو نشین کلاهبرداریه…۳۹ هزارتومان هم برای ثبت نام برنمیدارن.۵۹ هزار تومان از من برداشت کردن…. در ضمن باید بری اونجا جنس بخری بعد بری خودت بفروشیش..اگه من پول داشتم مگه مریض بودم بیام اینجا …دزدن همه

  3. Mehran9494 می گوید

   دزدای کثیف

  4. کیانوش می گوید

   داداش وارد نشو سر من که کلاه رفت عضو نشین عزیزان(۵۹ تومان از کفم رفت)

 2. صورتی می گوید

  خیلی خیلی ممنون که بررسیش کردید اپلیکیشن پولیک رو.

 3. فرید می گوید

  سلام کلاه کلاه برداریه. باید متخصص کامپیوتر باشی تا سه ریال بهت به. بعد میگه جریمه شدی دو ریالشو برمیگردونه. من پولم رفت. شما کلک نخور

  1. آرمین می گوید

   من با این برنامه کار کردم. هیچ مکانیزم جریمه ای نداره (فعلا). تخصص کامپیوتر هم نمیخواد، فقط باید بیکار واقعی باشی تا بتونی کسب درآمد بکنی.

   1. علیرضا می گوید

    من اعتبار کیف پولم از ۰ بیشتر نمیشه ولی اعتبار کلی ۳۰۰۰۰ کی ب حسابم واریز میشه ؟

   2. امیرحسین می گوید

    والا من فقط امتیاز بهم میده میرم میبینم تو کیف زدهد صفر

  2. علی می گوید

   یعنی کلا کلاه برداریه؟یه ریالم نمیتونی برداری؟

 4. مریم می گوید

  سلام
  از روی کنجکاوی نصب کردم
  درآمدکسب کردن از طریقش جون کندنه…
  میگه کاربرانی که تابیست فروردین عضو شدن پیامک بیمه براشون آمده درحالیکه برای من نیامده
  تبلیغ برای جذب ۳۹تومنهاست.

 5. ali می گوید

  چیزی که تو تلویزیون تبلیغ کرده و چیزی که خودش میگه واسه کسب درامد الکیه وقت تلف کنیه کل وقتت رو باید بزاری روش اونم بگیر و نگیر داره.
  این مدل درامد نتی الان زیاد شده و بعنوان کسب درامد مکفی نمیشه روش حساب کرد.
  بیشتر در حد در اوردن هزینه تلفن و نت هست .

 6. یوسف می گوید

  زمونه زمونیه کلاه برداری میخواد سه ساعت سرت تو گوشی باشه برای تبلیغ که با هر ده تا کلید یک بار باز میشه .فروشگاه ش هم قیمتش از تو بازار گرونتره اونم با اختلاف بالا.یعنی جنس صدتومنی رو باید اینجا صدوهفتاد بخری ……بیمه ام که خودت بری خود بیمه صد جور قرمیریزه تا شاید بهت تعلق بگیره یا نه.. دیگه بیمه اینترنتی هم که تو هواست…. ما که چهل تومن پول دادیم رفت تو هوا
  …. به قول معروف که میگه تا ابلح در جهانه مفصد در نمی مانه ……

 7. aynaz می گوید

  همش پول دراری واسه خودشونه
  اول که ۳۹تومن بدی تا برنامه برات باز بشه دوم که کلی تبلیغ ببینی اونم دو ریال سه ریال تا جمع شه تازه ۱۰تومن بشه که اجازه برداشت نداری باید برای اوامه فعالیت بمونه تو کیف پول.
  سوم اجناسشون قیمتش با بیرون هیچ فرقی نداره بلکم بیشتره مگه مردم دیوونن بخرن تازه هزینه پستم بدن از محلشون میخرن.

 8. Faribabiashad می گوید

  من که پولم رفت نمی‌دونم چطوری پس بگیرم فقط پول خورد

 9. Faribabiashad می گوید

  بلد نبودم اشتباهی از برنامه بیرون آمدم فقط پولم از دست رفت

 10. محمدحسن زری پور می گوید

  خیلی کمه پولی که بابت کلیک رو تبلیغات میدهد

  1. ناشناس می گوید

   مگه برای هر تبلیغ چه قدر پول میده؟؟؟؟؟؟

 11. مریم وزیری می گوید

  من گول خوردم عضو شدم کلاه برداریه واقعا و من به هیشکی پیشنهاد نمیدم تبلیغاتش دیدن که اندازه ده تک تومنی میره رو اعتبارت یعنی جونت درمیاد تا بالا بره جنساشم گرون واقعا کسی نگیره اینا فقط برا همون ۳۹ هزار تومن راه اندازیش کردن واقعا کلاه برداریه خواهشا گول نخورین

 12. کارگر روز مزد می گوید

  کلاهبرداری اطلاع رسانی کنید
  فقط ۳۹۰۰۰تومن می خواهند
  اگر کمی توجه به تبلیغش کنید دستتون میاد که کلاهبرداری آن پیرمرد کل زندگی چیزی جمع نکرده وبرای بچه هاش بزار ه آنوقت بهبچه هاش میگه خنده نکنید و…
  آن موتوری هم قالتاقه میگه هی برات پول میریزه کجا پول میریزه اصلا صفحه تبلغ دیگه باز نمیشه
  حال تصمیم با خودتونه ما که پول ما رفت گفتم لا اقل شما پول به حساب این از خدابی خبرها نریزید
  البته اضافه کنم پول منو هر که بخوره خونواده اش سرطان میگیره باور ندارید خودشون اعلام مکنند

  1. sh می گوید

   خخخ لایک

 13. sasan می گوید

  من برنامه رو نصب نکرم فقط از رو کنجکاوی و طبق تبلیغاتی که دیدم خواستم بخرم برنامه رو ولی با تحقیقاتی که تو سایت ها کردم و نظرات دوستان رو مشاهده کردم به کل منصرف شدم.با این شرایطی که هست به جز یه کلاهبرداری شیک و مجلسی چیزه دیگه ای نمیتونه باشه.

 14. Omid می گوید

  بچه ها سلام نگران ۳۹ هزار تومن نباشید روزی ۵۰۰۰ تومن تبلیغات نگاه کنید ۳۹ هزار تومن تون رو میتونید بدست بیاریید پولتون رو گرفتیید دیگه کار نکنید فقط سریع کار کنید تبلیغات رو بر ندارند فقط رو دکمه تبلیغات سریع کلید کنید روزی ۲۰۰۰ تومن هم به پولتون میرسید

 15. payam می گوید

  سلام من این اپ رو نصب کردم و الان چند روزه استفاده میکنم توی تلگرام یه گروه درست کردم و کالا های توی پولیک رو گذاشتم دارم میفروشم خوبیش اینه که خریدار متوجه درآمد من نمیشه ، متاسفانه توی ایران اپ باید رایگان باشه یکم توی گوگل پلی بچرخین متوجه میشین که ۳۹ تومن چیزی نیست کلی اپ هستن که اول پول میگرن به نظرم خوبه باعث میشه همه نداشته باشن.

 16. سارا می گوید

  مدم فقط بد بینن باب یارو بیمون داره میکنه خود این بیمه که با ۳۹ تومن میدی ۷۰ تومن میرزه
  مردم فقط میخوان پول مفت دربیارن ، باید کار کنی بازار یابی کنی خوبیش اینه که تک سطحیه

  1. کیا می گوید

   من کارم بیمس اون بیمه بر اساس شغل شما صادر میشه و کسی که پشت دستگاه کامپیوتری میشینه سالیانه با تعهد ۱۰ تومن میشه حق بیمه ای حدود ۱۰تومن

  2. علی می گوید

   میبینم که عوامل پولیک اینجام فعال شدن(تو دو سه نظر اخر) اخه این پولا خوردن داره؟ دوستان صددرصد کلاهبرداریه من نصب کردم فقط پولم رفت حتی بیمه هم که میگن گیرم نیومد اصلا هرجایی که چیزی ازشون بخای ارور میده ولی جایی که بخان بگیرن سه سوت جواب میده، گول نخورید که هدفشون گرفتن ۳۹تومنه

 17. استيون می گوید

  کلاه برداریه. تبلیغاتی نداره که کلیک بکنی. تازه ٣٩تومنم هم پرید

 18. نوید می گوید

  کلاه برداریه . تبلیغی که تو ماهواره میکنه با واقعیت فرق میکنه . من میخواستم از طریق بازدید تبلیغات کسب درامد کنم ولی تو ۲۴ ساعت به زور ۱۰۰۰ تومن شد

 19. مهرداد می گوید

  دوست دارم بدونم چطوری این پولا از گلوتون میره پایین ؟؟؟؟ همش دروغه من نصب کردم پشیمونم.
  ۴۰ تومن چیزی نیست درد دروغس که زیاده…

  1. سعید می گوید

   ذره ذره جمع گردد وانگهی دریا شود

 20. حمید می گوید

  کلاهبرداری ۱۰۰% . من هیچ وقت گول این تبلیغات رو نمی خوردم ولی اینبار وسوسه شدم همون روزای اول واریز کردم ۳۹ تومن دوران عید بود اومدم برداشت کنم نوشت به دلیل تعطیلات نمیشه بعدش خواستم ۱۰ تومن برداشت کنم گفت زیر بیست تومن نمیشه برداشت کرد بعد اومدم بیست تومن برداشت کنم با کلی جون کندن گفت حداقل موجودی باید ۱۰ تومن باشه کلا تا میای برسی یه دلیلی میارن که برداشت نشه کرد. در مورد تبلیغات که من استفاده کردم دو سه روز اول خوب بود تا گول زنک باشه بعدش تا الان دیگه کار نمی کنه کلی باید کلیک کنی تا یه تبلیغ بیاره یه ریال بهت بده. ۳۹ تومن من رفت الانم پولم ۲۲ تومنه ولی یک ریال یک ریال به زور میره بالا. حرومشون کردم

  1. علی می گوید

   اخه چرا به همهاسم کلاه بردار میزارین
   اینا اومدن کلی هزینه کردن یه زیر ساخت اماده کردن تا پول دربیارین مردم میخوان بشینن فقط پول بیاد تو حسابشون، من عضو شدم بیمه حوادث ام شدم راضی ام دمشون گرم

   1. سمیه احمدی می گوید

    اقا علی چرا من هرچقدر تبلیغات میبینم به اعتبارم اضافه میشه ولی توی کیف پولم نمیره..چرا؟

   2. قاتل پولیک می گوید

    چقدر گرفتی شرافتتو فروختی
    اونایی که نصب کردن لااقل نزارید اطرافیاتون نصب کنن
    نمیدونم چرا پلیس فتا جلو این حرومزاده ها رو نمیگیره

 21. احمد می گوید

  من نصب کردم…پول در آوردن از طریق مشاهده تبلیغات یه کم خسته کننده است اما در عوض از فروش کالا کلی میشه پول در آورد…انگار که برای خودت فروشگاه داشته باشه…خب بدون کار کردن که نمیشه پول در آورد کاری که به نظرم پولیک کرده اینه که اومده به همه امکان بازاریابی و فروش داده…

 22. سهیل می گوید

  بله پول من هم از دستم رفت

 23. سهیل می گوید

  بله پول من هم از دستم رفت متاسفانه تبلیغ دروغ گذاشتند

 24. کامــــــــــــران می گوید

  سلام . من با کلی اشتیاق خواستم برنامه رو فعال کنم ولی با خوندن نظرات متوجه شدم کلاهبرداریه . البته خودم حدس میزدم و در ایران عزیز ما کلاه برداری و مال مردم خوری امریست عادی و عامیانه . البته بلا نسبت بعضی ها . نصب نکنید . مهم ۴٠ تومان نیست ولی چرا باید اجازه بدیم حتی ۴٠ ریال ازمون کسی دزدی کنه وقتی میدونیم دزدیه . این کار باعث میشه همه جای دنیا پر بشه که ایرانی جماعت کودنه و براحتی میشه سرش کلاه گذاشت . ممنـــــــــــون .

 25. ناصر می گوید

  سلام به نظر من برنامش عاااالییییههه ببخشیدا مردم ما تنبل تشریف دارن دلشون میخواد لقمه رو بجون بذارن تو گلوشون خوب یه کم حرکت بدید به خودتون بابا از نظر من اینکار شرایطی رو فراهم میکنه برای کسانی مثل من که سرمایه اولیه ندارن برای شروع کسبو کار من خودم کانال زدمو داذم محصولاتو میفروشم خدارو شکر مشکل ندارم اینطوری مشتری پیدا میکنم کم کم جنسای خودمم قاطیش میفروشم عالیه ????

  1. علی می گوید

   اقا ناصر میشه بگی کدوم ادم عاقلی میاد این اجناسو که توبازار نصف قیمت گیرش میاد بخره؟ تازه اونم اجناس بنجولی که تو ماهواره نصف قیمت تبلیغش میکنن.
   اگه دین نداری آزاده باش شرافتتو به هیچ نفروش
   این اپ کلاهبرداریه

 26. آرين می گوید

  من همون اول که اینستا میشد پیام گذاشت گفتم نماد اعتماد الکترونیک ندارین گفتن اگه نداشتبم که درگاه پرداخت نمیدادن بعد من رفتم تو سامانه چک کردم که دروغ میگن و نماد ندارن و درگاه بانکی هم که دارن احتمالا از سایت دیگه که دارای نماد بوده برداشتن و استفاده میکنن. من عضو نشدم

 27. Ahmad می گوید

  سلام وااااای چه قدر مردم ما نادان هستن بلا نسبت بعضیهاشون هم نادان هم تنبلو تن پرور واقعا خجالت آوره همش دنبال مفت خوری هستن خو معلومه کسی که میخواد با تبلیغ نگاه کردن پول دربیاره چه قدر آدم بدبختیه اصلا پولیک بگه پول درمیاد شماها مگه عقلو شعور ندارین من خودم این برنامه رو نصب کردم نسخه های جعلی پولیک زیاد هست که سر مردم به روشهای مختلف کلاه گذاشتن اما به نظر من خیلی خوبه چون برای خیلیها فرصت کارکردن ایجاد کرده نه تخصص میخواد نه چیز دیگه والا ما روزی هزارتا از این ۴٠تومنارو خرج الکی میکنیم به جاش اینو نصب کردم پسرم باهاش کار میکنه یه گروه زده الان داره محصول میفروشه راضی هم هست چون پورسانتش خوبه سرمایه هم نمیخواد خیلی ممنونم از اونایی که پولیکو درست کردن بسیار برنامه مفیدیه برای اونایی که واقعا میخوان کارکننو دنبال تغییرن شروع خوبیه ????

  1. امیر می گوید

   شما اول تکلیفت رو با خودت مشخص کن

  2. علی می گوید

   معلومه از عوامل پولیک هستی ولی شرف داشته باش فقط جواب یه سوال منو بده: فروختن اجناس بنجول وبی کیفیت که نیاز ضروری مردمم نیست اونم به دوبرابر قیمت بازار کجاش خوبه وکلاه گذاشتن سرمردم بدبخت چه لذتی داره؟

 28. مینی فلفل می گوید

  سلام. لطفا عضو نشید. پولتون میره. اساس کار بر پایه کلاهبرداریه. یعنی یک اکیپ آمده اند و برنامه ای را نوشته اند و تعدادی سایت را هم خودشان ثبت کرده اند. حالا از کجا کلاهبرداری شروع میشود. برای این گروه فقط پول اولیه ثبت نام مهم است که ۱۹۵۰۰ مبلغش میباشد. اگر در روز هزاران نفر گول این تبلیغات را بخورند و عضو شوند ببین در دو سه ماه چه مبلغ کلانی میشود و توسط همان سایتهایی که دارند ممکن است مبلغی حدود روزی ۱۰۰۰ تومان به حساب همه بریزند ولی خیلی زود وقتی همه صداشان در اومد اونموقع اپلیکیشن غیر فعال میشه. من که خودم روزی حدود بالای۱۰ ساعت مرتب در نت هستم و خیلی بقول خودم شاخم واقعا نتونستم با این اپ کار کنم. مخصوصا خیلی پیچیده برنامه نویسی شده. عضو نشید. لطفا پولتونو برین پیتزایی چیزی بخورین و کیف کنین. گول نخورید

  1. علی می گوید

   دوست عزیز مبلغ اولیه ثبت نام ۳۹تومنه و هدفشونم همین پوله هست

 29. مینی فلفل می گوید

  سلام مجدد. دیدم همه حرف از چهل تومن میزنند ولی من دوشب پیش که خریداری کردم ۱۹۵۰۰ با تخفیف بهم تعلق گرفت. از همین مبلغم که ازم رفته دارم دق میکنم خدا بداد شما برسه که ۳۹ تومن دادید. هر کی متن رو میخونه. لطفا از روی کنجکاوی و بی پولی نرین عضو بشین بخدا دروغه. چند وقت دیگه هم همین پسره که روی موتور میشینه و بقول خودش افلیکیشن میفروشه از چشم خونواده و فامیلشم میفته.

 30. علی می گوید

  دوستان سلام. خوب گوش کنید.من خودم طراح استارتاپم.یه اپ اندروید با این قابلیت ها اگر یکی برات بنویسه ۵ میلیون هزینه داره. اگر ۵ میلیون تمنو تقسیم بر ۳۹۰۰۰ تومن بکنیش میشه ۱۲۸ .یعنی اگر ۱۲۸ نفر نصبش کنم پول نرم طراحی اپ درومده و بعد همش سوده خالصه. خوب پس اول ۱۲۸ نفر ساده لوح میخواد و بقیش هم دیگه خدا بده برکت.حالا فرض کنید یک میلیون نفر نصب کنن.میشه ۳۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومن.آره درست دیدید. سی و نه میلیارد تومان.حالا دو سه میلیارد پول تبلیغ و پورسانتا. ۳۵ میلیارد بقیه دیگه خدا بده برکت.ما همه میشیم حماله یه میلیاردر.اونی هم که اینو طراحی کرده نه ریاضی دانه نه مخ .یه نفره یه نبض ایرانیا دسته.
  دیگه ایرانیه و ساده لوح
  انتخاب با شماست

 31. Nima می گوید

  سلام به همه دوستان،
  رک و راست بگم،
  خودم نصب کردم ، ولی به محض دیدن اینکه باید این مبلغ رو با عنوان بیمه و این چرت و پرتا پرداخت کنم شصتم خبردار شد!
  عاقلان خودشون میدونند که این شیوه نوین کلاه برداری هست، توی هر جامعه ای افراد احمق پیدا میشن تا جیب زرنگهای حروم خور رو پر کنند،
  انسان اگه بجای نصب پولیک و امثالهم ، تلاش کنه توکل کنه و راه خودشو بسازه، حتما به نتیجه میرسه.

  جای تعجب هم نیست که کامنتهایی هم هست توی سایت که از پولیک تعریف کرده و حتی لایک هم دارند!!!
  پولیکی ها مجازی هستند و کارشون اینه که توی مجازی قوی باشند…

  لایک کنید..
  یا حق

 32. امیر می گوید

  ینی واقعا اینهمه آدم نصب کردن؟ آقا اینجا هزاری رو تو هوا میزنن رو چه حساب فک کردین میتونین کسب درامد کنین????????????????

 33. کاوه می گوید

  کلاهبردار بودنش نیاز به بررسی نیست دوستان!!
  نرم افزاری که قراره برای شما درامدزایی داشته باشه چرا باید از همون لحظه اول از شما پول بگیره!!
  اگر روزی به قول خودشون ۴۰ ۵۰ تومن درامد داره برای شما پس دیگه مرده این ۳۹ تومن نباید باشند!!
  اپ های پولی توی دنیا زیاده ولی هیچ اپ درامدزایی پولی نیست
  لطفا برای کنجکاوی هم که شده نصب نکنید و به دیگران هم اجازه ندید نصب کنند
  میلیونی توی جم تبلیغ میکنند و میلیاردی دزدی!!!

 34. امیر می گوید

  خوب دزدی راه انداختن. جنس ها رو‌ به یه کسی که قیمتشو نمیدونه ۲ برابر بفروشیم براشون یه پولی اون وسط به ما بدن ؟ خر فرض کردن اگه کسی فروشنده خوبیهمیره برا خودش کار میکنه خیلی هم بیشتر پولدر میاره نیازی به‌پولیک و پولک پول پولک نیست

 35. رضا می گوید

  عجب که اینطور

 36. رضا می گوید

  عجب

 37. Bell می گوید

  سلام من کنجکاوم واقعا پول در میاریم با این اپ ؟؟؟؟؟

  1. نوراله منصوری می گوید

   ۵۹ هزارتومان براش پرداخت کردم و قسمت فروشگاه که برای درامده همش میگه بزودی یعنی قسمت پول در اوردن و محصول همیشه غیر فعاله یعنی کلاهبرداری محض من تو این اپلیکشن خبره ام فرض کن محصولات وجود نداره بخوای بفروشی فقط عکس گذاشتن و یه قسمتش چند محصول ناچیز گذاشتن که لعنت خدا نمی ارزه همین کلا کلاهبرداریه پولمو از کی پس بگیرم

 38. سیاوش می گوید

  فکر کن با تبلیغات جم هزار نفر این اپ کلاهبردار رو نصب کرده باشن و پول داده باشن در نتیجه حدودا چهارصد میلیون تومان به سازنده اپ پول دادن، حالا تصور کن این هزار نفر بشن ده هزار نفر، عایدی این اپ از این کلاهبرداری میشه چهار میلیارد تومان، حالا این وسط چند میلیون هم پورسانت میده که بهش نگن کلاهبردار. توی مقیاس بزرگتر ببین چه پولی به جیب زده
  هموطنان عزیز من گول این کلاهبرداری رو نخورید

  1. reza می گوید

   داداش درجواب شما باید بگم که شبکه جم در روز حدو د یک ملیون نفر شایدم بیشتر بیننده داره اکه از این یک ملیون نفر ۱۰هزار نفرشون نصب کنن با مبلغ ۳۹۹۰۰ تومن میشه ۳۹۹ ملیون تومن که همین براش کافیه که اگه برای تبلیغاتش هم ۳۰ ملیون هزینه کرده باشه با احتساب ۵۰ ملیون هم پورسانت کسای که نسبش کردن باز۳۱۹ ملیون سودشه و هزینه اینترنتی که استفاده میشه هم به حساب شرکت واریزمیشه که این خودش کلی پوا اضافس پس در نتیجه سازنده این اپ میتونه در روز ۵۰۰ ملیون تومن سود خالص داشته باشه به لطف نادانی و تنبلی ما ایرانیا همین

 39. پولیک می گوید

  سلام
  ببخشید من پول واریز کردم ولی منصورف شدم اینها یک شماره موبایل هم ازخودشان نگذاشتن یایک تلفن ثبت هم ندارند نمی دانم بایدچکارکرد خداراراضی هست این طوری خواهش می کنم پیگیری بفرمائید باتشکر ازشما

 40. Std می گوید

  دوستان سلام : من تمام نظرات شما را خواندم ؛ بیشتر نظرات مبنی بر کلاه‌برداری پولیک هست و هرکسی هم دلیلی برای گفته‌اش بیان کرده … در این بین یکی از دوستان عنوان کرده که اینها نماد اطمینان و اعتبار ندارند ، همین کافی است و نشانه نامعتبر بودن فعالیت پولیک هست و فقط گله‌مند هستم از سازمانها و اداراتی که مسئولیت انها است تا با این نوع اپلیکیشن‌های کلاه بردار برخورد کنند و در رسانه‌های داخلی(روزنامه،رادیو و تلویزیون) با ذکر نام انها به قشرهای نیازمند و بی اطلاع اگاهی لازم را بدهند و درنهایت با امکانات در دسترس در فضای مجازی بر روی صفحات انها اعلام بی‌اعتبار بودن را عنوان کنندو درنهایت وظیفه مقابله بر عهده احتمالا پلیس فتا است ….. کوتاه سخن خودمان اطلاع رسانی کنیم

 41. میعاد می گوید

  تورو خدا گول اینارو نخورید….کار اینا دزدیه تو روز روشن….رسماً دارن کلاهبرداری میکنن…من سی و نه تومن دادم.پولم رفت….شما اشتباه منو مرتکب نشید.بقران دزدن….چقدر راحت سر مردم کلاه میزارن.من که حلال نمیکنم.خدا ازشون نگذره

 42. زهرا می گوید

  اختلاس فقط بردن پول زیاد و یکجا نیست یه کم فکر کنید آخه این ٣٩ تومنو ضربدر چندهزار نفر کنید خودش میشه یه اختلاس ، تو ایران خودمون مثالش میشه مسابقه نما به نما مردم چقدر هزینه کردن هر سرى ۵٠٠٠ تومن اینا همش اسمش اختلاسه، هفته اى میلیاردى درمیارن بعد هفته اى یه ماشین ٣٠ میلیونى میدن

 43. محمد می گوید

  شاید کار بدی کردن شاید… ولی در کل باید توجه کنیم که خیلی وقته شبکه های جمو رایگان نگاه میکنیم.. من خودم میفا و ۲۴bهستم صبح تا شب.. گروه جم بروشی جیب مشتریارو در نهایت خالی کرد.. شاید چون میترسه دیگه فرصت پیش نیاد تیغ بزنه مساله جدیه

 44. friend می گوید

  از وقتی کریمیان، مدیر جم فوت کرده، این شبکه‌ها مدام دنبال پول درآوردن از همه طریقی هستن. شاید اینم یه آپ خودشونه. من حتی دیگه به تبلیغات خیریۀ کودکانش هم اعتماد ندارم.

 45. زهرا (°^°) می گوید

  من از اولشم شک کردم یه مشکلی داره آخه کی میاد هرروز اونم به اینهمه کاربر اونم فقط با دیدن یا ارسال تبلیغ روزی ۴۰۰۰۰تومن پول بده خوب شد اومدم این نظرارو خوندم داشتم وسوسه میشدم نصبش کنم!!!

 46. علیرضا می گوید

  با چشم باز تصمیم بگیرید. این برنامه کلاهبرداری هست. من فعالیت کردم.پول هم توی پنل موجود هست.ولی شما مبلغ رو نمیتونید دریافت کنید…در پایین تصاویر مقدار موجودی و درخواست وجه رو میزارم تا ببینید ک این برنامه کلاهبرداریه و فقط ۴۰تومن پولتون رو میریزید دور
  ۱

  http://s8.picofile.com/file/8324987976/Screenshot_2018_04_30_11_46_01.png

  ۲

  http://s9.picofile.com/file/8324988026/Screenshot_2018_04_30_11_46_14.png

  ۳

  http://s8.picofile.com/file/8324988068/Screenshot_2018_04_30_11_46_06.png

  ۴

  http://s8.picofile.com/file/8324988092/Screenshot_2018_04_30_11_45_56.png

  حتی اون بیمه حوادث هم ک میگن وجود نداره..هیچ مرجعی هم وجود نداره ک بتونید باهاشون ارتباط برقرار کنید.
  بخش پشتیبانی برنامه هم اصلا جواب نمیدن…
  گول این کلاهبردارارو نخورید.
  لطفا اطلاع رسانی کنید تا جیب اینا از بی اطلاعیه ما پر نشه.

 47. س. غ می گوید

  جالبه همه کسانی که ازین برنامه تعریف کردن یه حرف زدن مردم ما از تبلی خوششون میاد میخوان بشینن پول بدن بهشون. الآن من یه گروه زدم دارم جنسارو میفروشم. دقیقا انگار همه یه پیام رو دارن میدن. خب معلومه کی و به جه نیتی این پیام ها رو داده. ما مخالف استارت اپ های خوب و نو نیستیم اما استارت اپی که کلاه برداری نباسه مثل اینپ مثل تپسی یا خیلللییی های دیگه. این اول پول میگیره دو روزی تبلیغاتو میبیننین پول نتتون میره بعدشم که کلا تبلیغی نداره. کلاهبردارییییی به تمام معنا

 48. احمدرضا اصفهان می گوید

  سلام منم میخواستم عضو بشم تانظرات راخواندم بکل پشیمان شدم لطفا کسایی که مثل من هستند عضو نشید باتشکر ازدوستانی که نظرات خوبشان باعث میان برشدن مقصدماشد واقعا سپاسگزارم.

 49. علی می گوید

  زیاد لازم نیست خودتونو اذیت کنین اگر به واقع این اپیلیکیشن درآمد زایی در حد تبلیغاتی که میکنه داشته باشه سازندگانش با گرفتن درصد کمی از اون درآمد می تونستن سود زیادی بکنن دیگه احتیاجی به گرفتن مبلغ اولیه نبود و تعداد خیلی بیشتری هم میتونستن جذب کنن

  1. حميد می گوید

   یک حرف کاملا منطقی ؛ خیلی راحت میتونن مثل موسسات کاریابی فلان درصد از درآمد شما رو خودشون بردارند ( با اطلاع شما ) …

 50. شهرام می گوید

  من پول ۳۹ هزار تومن دادم ولی بازم فعال نمیشه میگه باید دوباره ۳۹ تومن دیگه بدی این چه وضعیه بابا رسیدگی کنید

 51. Rozbeh می گوید

  من ۳۹تومان ریختم فعال نشده بازم پول میخواد

 52. saber می گوید

  کلاه برداری تو روز روشن. پلیس فتا باید زودتر جلوی این اپلیکیشن رو بگیره
  من این اپ رو نصب کردم در حالت معمولی که هنوز پولی پرداخت نکرده بودم روی تبلیغات کلیکی زدم . حدود یک ربع تبلیغای مختلفی دیدم که هرکدوم پورسانتای خوبی در حدود ۱۴۰ تومن تا ۴۰۰ تومن داشت و حسابم خیلی سریع رسید به ۲۰۰۰ تومن. گول خوردم رفتم حسابم رو ارتقا دادم نزدیک ۳۰ ۴۰ هزارتومن واریز کردم . بعدش دیگه هر تبلیغ که دیدم واسم ۱ تومن نهایت ۲ تومن حساب شد. مسئولین پولیک اگر این پیام من رو میخونید بدونید که این پولا خوردن نداره خدا ۱۰۰ برابر بدترشو نصیبتون میکنه

 53. مصطفی می گوید

  نمیدوم چرا یهو یاد اول مارکت افتادم .با این تفاوت که اون ۱۰۰۰۰ تومن میخواست پولیک ۳۹۰۰۰ تومن..البته ناگفته نمونه اول مارکت یه مقدار جایزه هم درنظر گرفت .اما پولیک !؟
  یه محاسبه ساده انجام بدیم .اگر فقط یک میلیون نفر از جمعیت ایران در پولیک عضو بشن چی میشه؟
  ۱۰۰۰۰۰۰ × ۳۹۰۰۰ = ۳۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰
  ۳۹ میلیارد تومن ..کی پاسخگو هستش.این پولها توی جیب کی میره؟

 54. Taha می گوید

  دوستان. تو ایران هر چیزی که اول پول بدی بعد بهت بگه چکار باید بکنی. ازش فاصله بگیر که توش کلاه برداری هست . حالا میخواد اپلیکیشن باشه یا هر کوفت دیگه

 55. افشین می گوید

  با لام دوستان کامنت هاتون رو خوندم و به این نتیجه رسیدم که این برنامه یه کلاه برداری محضه و شبکه های جم هم مدام از این طریق دارن جیب مردم مارو خالی میکنن یه بار میان لاینز باکس رو طراحی میکنن یا اون اپلیکیشن اوکسین چنل و اپ ترجمه رو تبلیغ میکنن اخیرا هم اومدن از عاطفه مردم سوء استفاده کنن و اون تبلیغ های خیریه و حمایت از کودکان دارای بیماری خاص رو آوردن خدا میدونه که صحت داره یا بازم نیتشون خالی کردن جیب هموطنان نوع دوست ماست دوستان آگاه باشید قبل از انجام هر کاری در موردش تحقیق کنید من اپ رو نصب نکردم و در موردش تحقیق کردم و کامنت های شما رو دیدم که فهمیدم جریان چیه…

 56. هادی می گوید

  مللتی که گذشته خود را فراموش کنند محکوم به تکرار آن هستند…
  دوستان و عزیزان این هم گذشت و باز گول خوردید دقیقا مثل ماجرای گل کوییست یا برای نسل جوانتر بگم مثل بازاریابی اینترنتی یا نام تجاری biz یا تکرار نام های آشنای دیگر
  برای این بحران باید چاره اندیشی کرد همین فردا به پلیس فتا برید و گزارش بدید و شکایت رسمی کنید تا اگه عوامل داخلی هم دست داشتند دگ پیش روی نکنند و جریان همین نکته متوقف بشه
  از این به بعد هم با هر بادی از خود بی خود نشید مشکل داریم میدونم…پول نداریم…موقعیت نداریم و خلاصه کلی حرف و کلی درد ولی اگه کمی ذهنتونو آروم کنید متوجه میشید که شما بعله خود شما فوق العاده اید چون تنها شمایید که میتونید نقش خودتونو بازی کنید…دنبال بهترین نباشید دنبال بیشترین نباشید فقط جایگاهتون رو توی این نمایش دنیا پیدا کنید
  ممنون که گوش دادید

  1. م ح می گوید

   سلام.این روزهاباافزایش مشکلات اقتصادی وبیکاری ورکود،بازارهمه جورکلاه برداری داغه داغه.ازبخت آزمایی وپیش بینی نتیجه ی مسابقات تاتخته نردو…درفضای مجازی ،از قرعه کشی ها ی تلویزیونی تاخدمات مبتنی برمحتوی درهمراه اول و…خلاصه دراین آشفته بازار یه عده بیشرف ازدردمندی مردم وگرفتاریشان سوءاستفاده کرده وبارخودرامیبندن.توصیه من به همه ی عزیزان اینه فریب این نوع تبلیغات وبنز شاسی بلندوآپارتمان مبله و…نخوریدتانسل اینگونه کلاهبرداریهای تلویزیونی واینترنتی برداشته بشه.درودبرتو

 57. تنها می گوید

  سلام کسی دلش برام نسوخته چرا عضومیشید اگه خوب بود که شبکه های خودمون تبلیغ میکردم مشکل اینه به خودمون بدبین شدیم پوله هممون می‌ره تو جیبشون

 58. Amirhosein می گوید

  Updite jadidesh chejorie?

 59. بهنام می گوید

  منم عضو شدم به زور تو یک ماه ۲۵گرفتمارزششو نداره

 60. 🔫سالار بـلوچستان🔫 می گوید

  داش امیر حسین اپدیت جدیدشم
  اینه👈👌👌💩💩💩💩💩💩💩💩

 61. syachoom می گوید

  خوب راستش منم نصبش کردم اما فعالش نکردم. ب نظرم کلاهبرداری اومد. چون قرار بود منبع درآمد باشه ن اینکه پول بگیره…. بعدم ک سرچ کردم و نظرات بقیه رو خوندم مطمئن شدم ک کلاهبرداریه!!!
  اما یک سوال از دوستان کانال زده و فروشنده عزیز: واقعا اونایی ک از شما خرید میکنن (اگه اونایی در کار باشه) جای مغز تو سرشون چی پر شده؟؟؟؟ من خودم جزو کسانی هستم ک خریدهای اینترنتی دارم اما قیمتها همیشه دستمه و از بازار بی خبر نیستم…
  باری ب هر جهت
  نمیدونم کی پشت این اپ هست ک هنوز برخوردی باهاش نشده اما مطمئنم دور نیست روزی ک صدای اینم در میاد…
  مطمئن باشید اگر جایی تو ایران پول مفت خیرات میکردن چند برابرشو از جیبتون میکشن بیرون… فقط دیتای مورد نیاز برای دیدن تبلیغات هزینه اش بیشتر ازون چند ریاله … (ریال ک مینویسم خودمم خنده ام میگیره اونم تو زمونه ای ک تراول ۵۰ای پول خورد حساب میشه تازه مگه واحد رسمی پول کشور تومان نشده بود!!!!!) ک با این احتساب اگرم ورودی نداشت بازم شما نبودید ک پولدار میشدید و شرکت ارائه اینترنت ب شما خوش ب حالش میشد…
  دیگه خود دانید

 62. مغز متفکر می گوید

  سلام.دزدی تو روز روشن.بعضی دوستان نظر دادن که خوبه گروه
  تشکیل دادن جنس میفروشن.داداش چرادروغ میگین این اجناس توی
  پولیک جنس صد هزاری.میده دویست هزاربعدشم شصت هزار پور
  سانتت میشه…خوب برادر من خودت جنس از بازار بیرون بگیر تو گروه بفروش بیشتر گیرت میاد صد هزاربیشتر…مگه مغز خرخوردی.که درصدی واسه دیگران کار میکنی.ما که بدمان نمییاد .خودت بخور.ولی به این دزدان سایبری نده…….این جواب کسانی که از پولیک خوششون میاد…….بیایید جواب بدین

  1. علی می گوید

   دمت گرم مغز متفکر، عوامل پولیک بیان جواب بدن. بعدم بنظر من این اپ مال خود جمه پروژه لاینس باکس یادتونه دیدن بااجراش دیگه بیننده ای نمیمونه که بخان سرش کلاه بزارن لغوش کردن این پولیکو جایگزین کردن، اینم تموم شد کلاهبرداری بعدی

 63. امیر می گوید

  از همه شما دوستان تشکر میکنم و همین الان برنامه و از روی گوشیم حذف کردم

 64. reza می گوید

  از نظر فنی ! عقی ! اجتمای و….. کلاه بردای محض است و با این که خودم نصبش نکردم ولی چند روزی است که دارم روش تحقیق میکنم و به این نتیجه رسیدم که اکه ۳۹۰۰۰تومنت رو بدی دوماه باید کار کنی تا ۳۹۰۰۰ تومنتو پس بگیری در کل نصبش نکنید بجز ضرر هیچی نداره تمام موافقاش لایک کنن .

 65. رسول می گوید

  سلام دوستان شما فقط با یه حساب کتاب ساده میتونید متدجه بشد که کل داستان کلاه برداریه اینا فقط وفقط همون ۳۹تومنه واسشون مهمه وگرنه پور سانتایی که بابت دیدن تبلیغ وفروش محصول به شما میدن از جیبیشون که نیست ازناون شرکتها پول واسه تبلیغات میگیرن جنساشونم دو برابر قیمت واقعیه پولی که از فروش جنسی که شما میعروشید رو من میگم هیچ اگه ۱۰ میلیون ایرانی عضو بشن اینا پولی معادل ۳۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ به جیب مبارک میزنن حالا خودتون قاظی کی دزده کی مال باخته بعدشم گرفتن مجوز واسته دریافتو پرداخت اینترنتی رو به هر کسی نمیدن اینا میخوان ادمایه بد بختو بد بخت تر کنن از خودشونن گول نخورید

 66. majid.taaj می گوید

  حق بهتون میدم اول نظراتو بایست نگاه میکردن که پولتون هاپولی نشه منم نصب نکردم اول نظراتو خوندم الان خیلی هم پولیکی ها خوش حالن که کلاه گشادی سرتون گذاشتن😊😊😊😊

 67. مرتضی می گوید

  با سلام
  سالها پیش یه مقاله میخوندم خیلی جالب بود
  در سال ۱۹۹۸ در امریکا ایمیلی فراگیر برای مردم ارسال شد با این مضمون که یک راه ساده و بی دردسر برای پولدار شدن و مبلغ ۱ دلار برای ارسال جواب برای مخاطبین قرار داد!!
  در نهایت خیلی از مخاطبین گفتن که یک دلار که چیزی نیست به امتحانش می ارزه اما پس از پرداخت ۱ دلار ایمیلی بهشون زده شد که شما باعث پولدار شدن من شدید و من الان یک میلیاردر امریکایی هستم و به همین راحتی میشه پولدار شد.
  مراقب باشید کسی از شعورتون سواستفاده نکنه&&

 68. Mahan می گوید

  واقعا خدا واستون‌نسازه کلاهبردارا.من واسه همین ۳۹ تومن جون‌کندم

 69. ونوس می گوید

  نصصصصصصصب نکنیییییید اقا ! خانم وسوسه نشید. ۵۹ هزارتونن از پولم رفت‌. اومدم اینجا بگم که ادمای بیشتری قربانی نشم. فقط انشاءالله که مسئول این اپ و همه اونایی که تو تبلیغش شریک بودن بابت تمام پولهایی که کلاهبرداری کردن خیلی زود به دام بیفتن.

 70. هانی نصر می گوید

  هموطن های عزیزم سلام باوجوداینکه روزانه صدهاخبر کلاهبرداری ودزدی رو درفضای مجازی باخبرمیشیم ولی بازم ناشیانه گول کلاهبردارهای مفت خور رومیخوریم پس کی قراره به خودمون بیایم واجازه ندیم گوشمون روببرن بسه دیگه به خودمون بیایم این اپ پولیک هم یکی ازهزارحروم زادهءحروم خوره که ازصفاوسادگی دل ایرونی جماعت میخوادبارخودشوببنده قضاوت باشما ممنون که وقت گذاشتین

 71. لنا می گوید

  خیلی جالب ه تمام کسایی که تو این پست حامی این اپلیکیشن هستند و ازش دفاع میکنند با یه روش کار کردن و یه حرف میزنند. ‘شما تنبل هستید من گروه زدم’
  . تو همه دنیا یه کار غیر قانونی وجود داره که اونم کسب در آمد از طریق کلیک روی آگهی هست. ولی در غالب آپ ارائه نمیشه و پولی هم نمیخواد از طرف.
  درباره دروغ و کلاهبردار بودن این آپ همین بس که تو تبلیغاتش سعی کرده از خانواده و الان یه دانشجو با ظاهر مثبت استفاده کنه.

 72. I.h می گوید

  واقعا اینایی که میان مینویسن شما تنبلین و ما کانال زدیم داریم پول در میاریم و …،فک کردین همه مثل خودتون نفهمن این کارا قدیمی شده که از تیم خود این نرم افزار بیان اینجا اینا بنویسن تا بازم یه سری از افراد و تحریک کنن.خب کدوم آدمه شوتی توی این اوضاع اقتصادی پیدا میشه جنس ۱۰۰تومنی رو تو کانالای شما به ۲۰۰ تومن بخره.همین تبلیغی که در مورد این اپلیکیشن اینجا میشه نشون میده که کلاهبرداری شیکی داره صورت میگیره

 73. Erf می گوید

  خدا رو شکر من اومدم پول بدم سامانه درگاه eror داد منم فهمیدم کلاهبرداریه اومدم راجبش تحقیق کنم نصب نکنید

 74. alireza می گوید

  ((توجه))
  مردم پرداخت نکنید این ۳۹ هزار تومان نیست اگه به پایین درگاه پرداخت بانکی برید نوشته ۵۹ هزار تومان اینم یکی از کلاه بردایاشونه که ۲۰ هزار تومان دیگه گیر بیارند.
  من که خودم گول خوردم نصب کردم چه اشتباهی کردم.

 75. کامبیز می گوید

  چرا فکر نمیکنید اونی که پول داده برای اینکه براش تبلیغ بشه انتظارش اینه که مردم واقعی تبلیغشو ببینن نه اینکه یکسری سیاهی لشگر.
  شماهایی که رفتین این اپ رو گرفتین و نصب کردین همتون مدیونین به اونایی که برای تبلیغ کارشون به امثال اینها پول دادن.
  قبل از انجام هر کاری *** فکر *** کنید.
  وجدانهای ما هنوز بالغ نشده.

 76. کامبیز می گوید

  الان هم مد شده که تو شبکه های اجتماعی سین و لایک و … میفروشن و متاسفانه هستند افرادی که مشتری اینها هستند.
  کلا رفتین تو کار پول در آوردن به هر قیمتی

 77. مجتبی می گوید

  لعنت بهشون که دارن سر ما بیکار ها رو هم کلاه میزارن از دار و دنیا یه ۱۰۰ تومن داشتیم که مثلا میخواستیم با ۴۰ تومن کسب درامد کنیم که نه تنها ۴۰ تومن برنداشت که ۶۰ تومن برداشت کثافت های مریض کلا این اپیکیشن کلاه برداری سر مردمان ایرانی هستش اگه پولتون براتون اضافی نکررده این اپلیکیشن رو نصب نکنید من که واقعا به اون پول احتیاج داشتم خیلی کثافتن

 78. وحید می گوید

  داشتم وسوسه میشدم نصبش کنم ممنون از راهنمایی هاتون

 79. کیان می گوید

  دروغ چرا منم وسوسه شده بودم نصب کنم ماباخوندن
  تجربیات ونظردیگردوستان خوب بیخیال شدم
  چون خداعقل داده دیگه ✌

 80. نازي می گوید

  من خواستم استفاده کنم ولی قبلش تحقیق کردم الان به این نتیجه رسیدم روزه شک دار نگیرم بر فرض محال که به یه عده یه مقداری پول بدن ولی کاری که اولش پول بگیرن معلوم چیه تحقیق خوب الان هر چیزی یه سرچ تو گوکل کلی میتونی اطلاعات بگیری درامد از راه تیک هست ولی خیلی مبلغش ناچیز و معمولا کسایی که جدین دستگاه دارن میتونن همون مبلغ نا چیز کسب کنن مثلا یه تبلیغ بنج دیقه صد ریال حساب میکنن انقدر ناچیز که ارزش وقت نداره هزینه اینرنت بیشتر از اون تیک اونا که ثبت نام کردن دیگه حداقل تجربه بشه براشون من یه بار از تلوزیون خرید کردم از اونجا فهمیدم که رو تبلیغ اصلا اعتماد نباید کرد تلوزیون وظیفه نداره ببینه واقعیت داره یا نه فقط باید مردم به این دید برسن همه تبلیغات که نشون میدن تبلیغ جنس اروپایی ولی جنس چینی به دست شما میرسه جنس المانی کجا چینی کجا

 81. علیرضا حیدری می گوید

  #پولیک_کلاهبردار
  من یه طراح سایت هستم که چند ماهه متاسفانه بیکارم توی این مدت به هر دری زدم که بتونم کاری مناسب پیداکنم که متاسفانه موفق نبودم تا امروز که با معرفی یکی از بستگانم متاسفانه گول تبلیغات این کلاهبردارهای بی شرم رو خوردم و عملا ۵۹ هزار تومان پولم رو دور ریختم جالب برای من اینجاست که چند وقت پیش من برای سایت خودم درخواست درگاه پرداخت کردم ولی همین بانک پاسارگاد بدلیل نداشتن لوگوی اعتماد بمن درگاه پرداخت نداد الان چطور این کلاهبردارهای بی وجدان براحتی بدون لوگوی اعتماد بدون حتی یک ادرس یا شماره تلفن دارن از خدمات بانک پاسارگاد استفاده میکنن ، یقیننا یا صاحبان این موسسه کلاهبرداری #ژن_خوب هستند یا سرشون به اخور جای خاصی بنده ولله و اعلم

 82. مصطفی می گوید

  دوستان جهت شکایت از این شیادها کافیه توی گوگل این موارد رو سرچ کنید و شکایت خودتون رو واسشون بفرستین:
  ۱- سایت پلیس فتا
  ۲- سایت کمیته فیلترینگ
  ۳- سایت نماد اعتماد
  ۴- سایت ساماندهی
  واسه اینکه بقیه ضرر نکنن و این شیادها رو بگیرن حتما همگی همین کارو انجام بدین وگرنه مدیون هستین. در پناه حق

 83. امید می گوید

  تا کی میخوایم ساده باشیم و احمق فرض کنن مارو مردم گول نخوردید شما تا بخواین هزار تومن از این راه در بیارید ک بفرض هم ب شما تحویل بدن پولو باید دو برابره همونو فقط پول حجم و اینترنت بدین این ی کلاه برداری و حقس برای افراد ساده و بیچاره من خودم نصب نکردم و فقط نظرات شما رو خوندم هر چند ک مخالفم بودم لطفا ب همه بگید چرا اینقدر راحت فریب میخوریم

 84. مرضیه می گوید

  کلا این شبکه مال خودشونه هر چی جنس بنجل و تبلیغ کلاهبرداریه تو همین شبکه هاست یه بزرگ زاده میاد یه محصول آرایشی وارد می کنه با اسم سریال تبلیغ می کنه چای گوزل رنگ موی اوکیا و ماکسیرا و هزار کوفت و زهر مار دیگه سریال هاش هم که همش بدآموزی داره می خوان مردمو مریض و روانی کنن با این سریال های مزخرف سر مردم به این چرت و پرت ها گرم شده

 85. رزا می گوید

  تو تبلیغاتش میگه ۳۹ تومن ولی من خواستم عضو شم ۵۹ تومن بود تازه برنامه‌ای که تو کانال خیر سرشون رسمی خودشون گذاشتن با اونی که تو سایتشونه فرق داشت…اینا از کنجکاوی آدما سو استفاده میکنن من که منصرف شدم خدا کنه بقیه هم قبل نصبش تحقیق کنن

 86. علی می گوید

  سلام
  منم نصب کردم ۵۹۰۰۰تومن ازم گرفت اخه به این همه تبلیغ توی یک شبکه ماهواره ای نباید اعتماد کرد کاش قبل نصبش یه سری به این سایت میزدمو نظرات شما رو میدیدم.برنامشم میگه امتیاز جمع کنید تا یه ماه آینده به کیف پولتون اضافه میشه که اگه هم اضافه شه ارزشش کم باید باشه گول نخورید و نصبش نکنید . ما که پولمون رفت

 87. امین می گوید

  سلام.کل نظراتو خوندم چون حدود ۲ماهی هست پیگیر این به قول خودشون افلیکیشنم. تا وقتی قانع نشم که مطمئن هست و مورد تایید و اعتماد مردم هست ازش استفاده نمیکنم.
  تقریبا جمع بندی نظرات میخوام بنویسم.

  اول اینکه اون نظرات مثبت همه از یک نوع طرز فکر بودو نوع بیان همان نوع بیان تبلیغات پولیک بود.

  بعضیا نظرات کاملا جالب و عاقلانه ای دادند. بارزترینش نداشتن نماد اعتماد الکترونیک هستش که دوستمون اشاره کرد.
  مورد بعدی دستمزد ساخت اپلیکیشن هست که دوستمون اشاره کرد بعد از چندین ثبت نام پول و سود کلانیکه واسشون داشته میتونسته هم دستمزد تمامی افرادشونو بده و هم پول تبلیغاتشونو و کلی هم اضافه بیاد.

  مورد بعدی اینه که اپلیکیشن درآمدزا نباید پول بگیره و نباید محدودیت ظرفیت داشته باشه. هرچه عضو بیشتر باشه بازدید تبلیغاتش بیشتره و درآمدش از جذب تبلیغ بیشتره مثل یه رسانه. مگه از ما بابت دیدن تلویزیون پول میگیرن؟؟

  مورد بعدی نحوه ی تبلیغشه. اگه کارشون قانونی و درست هست چرا فیلمبرداری تبلیغش توی ایرانه ولی پخش تبلیغشو توی جم که هیچوقت محض رضای خدا موش نگرفته انجام می ده

  مورد قابل توجه واسه من اینه که چطور پلیس فتا که حواسش به همه چی هست اگه این اپلیکیشن کلاهبرداره جلوی فعالیتشو نمیگیره یا اگه کارش درسته یه اطلاعیه نمیده. یعنی ممکنه حتی دست یکی از دوستان و ژن های خوب بزرگوار با مسعولین جم تو یه کاسه باشه که سرانجام یکی دو نفرو قربانی کننو خودشون پولو تقسیم کننو برن جزایر بل بل ها موج سواری…

  مردم ایران سعی کنید نذارید ماهارو ساده فرض کنند و هیچ موضوعی رو بدون تحقیق و چشم بسته قبول نکنیم.
  همیشه یادمان باشد هیچوقت هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره…

 88. مریم می گوید

  متاسفانه شبکه جم هر سال داره یه جور کلاهبرداری میکنه اون از رسیورهاش که فروش نرفت امسال هم تبلیغات پولیک

 89. حسن می گوید

  انا الانسان خلق هلوعا __سوره معارج
  معنی : همانا که انسان مخلوقی طبعا سخت حریص و بی‌صبر است.
  ——————————————————————————————-
  ای خدا تا کی باید سر شما ملت رو شیره بمالن ؟؟؟؟؟
  همیشه کلاهبرداری در دنیا از طریق آگهی های بازرگانی و تیزرهای غیر واقعی و مهمتر از همه با به طمع کشیدن افراد بوسیله ی وعده های دروغین صورت گرفته و میگیرد و خواهد گرفت.طمع در ذات بشر وجود داره واین امر انکارپذیر نیست.
  اگر همیشه این موضوع رو در ذهن خود داشته باشید که هر چیز باورنکردنی رو نیاید باور کرد اونموقع نمیشه براحتی گول خورد.
  آخه کجای دنیا برای دیدن تبلیغات- بیننده پول میده؟؟؟؟ هان؟ کجای دنیا ؟ معمولا و در واقع همیشه فروشنده برای اینکه محصولات خودشو عرضه بکنه تا اینکه دیگران تبلیغاتشو ببینن پول میده. ما که نباید برای دیدن تبلیغ پول بدیم
  از همون اول هم فقط میخواد ازتون پول بگیره هی پول پول میکنه . خیلی خوب و زیرکانه کار کردن به این شکل که برای اینکه از نحوه کارکرد برنامه مطلع بشید وقتیکه به جای جای برنامه وارد میشید تا اطلاعی پیدا کنید – به هیچ عنوان این اجازه رو به شما نمیده – شما هم از اینور طمع چشمتونو گرفته که روزی ۵۰۰۰۰ تومن که ماهش میشه ۱۵۰۰۰۰۰ تومن عایدتون میشه – مجبور میشید پول رو بحسابشون واریز کنید بعد که خوب وارد برنامه میشید تازه میفهمید که چه کلاه گشادی سرتون رفته

  باباجان اینها یسری افراد هستند که اتاق فکر دارن که چطور سر مردم رو کلاه بزاریم و جیبشونو خالی کنن و باور کنید که فقط از راه تبلیغات باورنکردنی و به طمع انداختن شما میتونن به هدفشون برسن
  ای خدا مردم شما چقدر ساده اید
  کلاهبردارها از پخمگی و خامی ما استفاده میکنن.خدا بهتون عقل داده خو کمی اونو بکار بگیرید خواهشن
  و تا زمانیکه کسی از پولیک به پلیس فتا شکایت نکنه-پلیس فتا هم دست به سیاه و سفید نمیزنه

  پولیک کن و پول دربیار – در واقع پولیک کن و پولتو بده به ما

 90. DAN می گوید

  من نصب نکردم شایدم بعضی ها فکر کنن مخالف این اپلیکیش هستم ولی نه اونای که میخوان عوضش شون بشن ولی من اینو به همه دوستان بگم که اگه به شما پول بدن نه به من می رسه نه به کسی دیگه ولی هیچ احمقی نمیاد واسه ما پول مفتی بده این همون هرم هست که می خوان از یک راه جدید پول ما رو بدست بیارن ازمن شنیدن نصب نکنین به حجمش نمیعرضه ا شما بهشون بگین که اول ۳۹۰۰۰ هزار تومان رو بردارن مفتی عضو بشین ببینن میکنن خاک بر سرشان با این چرندیاتشون

 91. بی نام می گوید

  ســـــــــــــلام
  همش کلاهبرداریه قول اینارو نخورین اگه راس میگن اول پولو نگیرن بقول خودشون روزی چهل پنجاه تومن درامدشه یه روز رو رایگان کنن از روز دوم پول بدن
  اگه اگـــــــــــه راس میگن

 92. آرزو می گوید

  ۳ روز اول کار با برنامه ۲۰.۰۰۰ امتیاز گرفتم ک به حساب اعتبارم رفته بود. ۱۶.۰۰۰ تومنش رفت توی کیف پولم. اما باید حدود ۲۵.۰۰۰ تومن میشد که به حسابم واریز بشه. الان که اعتبارم به ۴۵.۰۰۰ تومن رسیده اپلیکیشن باز نمیشه اصلا. میگه امکان دسترسی به سرور وجود ندارد. کسی میدونه چرا؟

 93. نازنین می گوید

  سلام دوستان نظراتتون واقعا درست بود اینا همش کلاهبرداریه،بیایید همیشه عاقلانه فکر کنیم نه از روی احساس!!!!!
  با یه کم تفکر میشه فهمید که کلاهبرداریه اگه راست میگن از مردم پول نگیرن،اینقدر بی وجدان هستن که واسه بازدید تبلیغات ریال گذاشتن یعنی قشنگ مشخصه زورشون میگیره بخوان پولی به مردم بدهند

 94. Parta می گوید

  درود به دوستان ممنونم از پیام هاتون چون من داشتم گول میخوردم و خیلی وسوسه شدم الان که پیام هاتونو دیدم فهمیدم این اپ کاملا دروغ هست دوستان عزیز کمی اندیشه میفهمید کسی الکی تو این دور رو زمونه پول در نمیاره باید زحمت کشید با سپاس

 95. چیچی می گوید

  ۵۹۰۰۰ تومن دادم کلی هم ترافیک ااینترنت هدر دادم سرطان انگشت هم گرفتم کلی وقت هدر دادم تا پانزده هزار تومن ریخت تو کیف پولی که نتونستم ازش برداشت کنم … ارور داد زیر بیست نمیتونی برداشت کنی

 96. pouya می گوید

  دوستان تبلیغات نگاه کنید اگر درست حسابی باشه انقدر پول کمی میده که به دردر هیچ کاری نمیخوره
  اگر بخواد پول ریاد بده کلاهبرداری چیزی برای خودش نمیمونه

  اونایی که میخواند شکایت کنند

  اول نام بانک درگاه بهشون داده را در بیارند بعد برند بانک بگند میخوایند ازصاحب درگاه با نام مثلا …. شکایت کنیم
  نیاز به مشخصاتش داریم اگر بانک راهی نشون داد که چه بهتر سرپرستی کسی داشته باشند جواب بده

  اگر جواب نداد برید پلیس فتا گزارش بدید که کلاهبرداری و شکایت رسمی تو دادسرا بکنید

  تا بیشتر پول مردم نخوردند بعد که طرف را بکشونید دادگاه میشه خسارت های بیشتری اشون بگیرید

  میشه پول را پس بگیرید و حالشون هم بگیرید باید پیگیری کنید
  اگر دوست دارید میتونید زنگ بزنید ۱۱۰ و مشاوره بگیرید از پلیس

 97. کیانوش می گوید

  سلام الان احساس یک خر گوش دراز را دارا هستم سرم کلاه خوبی رفت ۵۹ تومن گیرشون اومد ولی سعیمو می کنم ۵۹ تومن رو بکشم بیرون از دهنشون

 98. رویا می گوید

  من که نصب کردم وخیلی خوبه تو یه ماه دویست هزار به کیف پولم واریز شد و برداشت هم کردم بنظرم خیلی عالیه و کسب درامد خوبیه

  1. ناشناس می گوید

   پس چرا برای من واریز نمیشه الان یکماه شده

 99. مهدی می گوید

  من دو ماه پیش یعنی اردیبهشت سال ۹۷ در پولیک ثبت نام کردم و ۵۹ هزار تومن به حساب پولیک وارد کردم ، خیلی ها به من گفتند که پولیک و سایتهای شبیه اون در ایران کلاه برداری هست ، ولی من به حرف اونها گوش نکردم و هر روز از ساعت ۶ صبح تا ۶ بعدازظهر روی تبلیغاتی که اونها به من در بخش سرگرمی میدادند کلیک میکردم تا گوگل به ازای دیدن این تبلیغات توسط من به پولیک پول بده و اونها هم قسمتی از پول رو که به ازای هر تبلیغ به گفته خودشان ۵۰ تومن هست به من پرداخت کنند
  من شبانه روز به خاطر مشکل مالی که داشتم و پیدا نکردن کار در پولیک به سختی کار میکردم به امید اینکه بتوانم مشکلات مالی خود را برطرف کنم انقدر رو تبلیغات کلیک کرده بودم که انگشتان و ماهیچه دستام درد گرفته بود و تقریبا داشت از کار می افتاد ، روزها سپری شد و حدود ۲۰ تیر ماه بود که من حدود ۵ میلیون امتیاز کسب کرده بودم که طبق گفته خودشان باید ۵ میلیون به من پول می دادند تا اینکه همان روز اطلاع رسانی کردند که پول شما تا فردا واریز میشود و مشکل اینترنتی پولیک حل شده
  من هم که خیلی خوشحال بودم که ۵ میلیون قراره بگیرم
  ۲۱ تیر ماه بود که وارد کیف پول پولیک شدم و تا چشمم به پولی که آنها برایم ریختند افتاد شکه شدم تمام دنیا بالای سرم می چرخید و تا یک روز حالم بد بود آنها( ۷۰ هزار تومن )به حساب من پول ریخته بودند همان لحظه در قسمت گفتگو اعتراض کردم ولی من را به مسخره گرفتند و گفتند تلاشتو بیشتر کن فعالیت شما کم بوده
  از صاحب این سایت و همه وب سایتها و کاربرانی که این مطلب را خواندند خواهش میکنم و اطلاع رسانی کنند تا این کلاه برداران بیشرف و حرام لقمه پول مردم رو بیشتر از این غارت نکنند و شبکه ماهواره ای جم که شریک که این دزدها هست دستشان رو شود

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم