۸ دلیل برای آنکه از اپلیکیشن پولیک استفاده نکنیم!

اپلیکیشن پولیک که به تازگی به یکی از اپ‌های بسیار پرطرفدار در بین کاربران ایرانی تبدیل شده است، در حال حاضر با ابهامات فراوانی روبرو بوده ولیکن با وجود همه سوالات و اشکالاتی که دارد، توانسته چند هزار کاربر را به سمت خود جذب و طبق آمارهایی که در دست است، در حال حاضر بیش از ۵۰ هزار کاربر فعال داشته باشد.

با فرض اینکه هر کدام مبلغ ورودی پولیک را پرداخت کرده باشند، در حال حاضر چیزی نزدیک به ۲ میلیارد تومان نصیب طراحان این اپلیکیشن شده است!

54fb03a720 8 دلیل برای آنکه از اپلیکیشن پولیک استفاده نکنیم!

در این مقاله قصد داریم به معایب موجود در این اپلیکیشن بپردازیم و به مواردی اشاره کنیم که از جمله دلایل ما برای استفاده نکردن از اپلیکیشن کسب درآمد پولیک محسوب شده و به نظر می‌رسد همین دلایل در آینده می‌تواند از جمله دلایل حذف کامل این اپلیکیشن از گوشی‌های ایرانی‌ها نیز باشد.

قابل ذکر است که در مطلب دیگری به طور مفصل و جداگانه به نقاط قوت و ضعف پولیک پرداخته‌ایم و کار با این نرم افزار را بررسی کرده‌ایم.

salesman-product-1 8 دلیل برای آنکه از اپلیکیشن پولیک استفاده نکنیم!

۱- صاحبان اپلیکیشن پولیک ناشناخته هستند

اولین و بزرگترین مشکلی که در این اپلیکیشن دیده می‌شود، ناشناخته بودن صاحبان آن است که قطعا در آینده برای بسیاری از افراد مشکل ساز خواهد شد. طبق بررسی‌هایی که ما انجام دادیم، فرد یا شرکت رسمی و مشخصی پشتوانه این اپلیکیشن نبوده و تنها چیزی که از پولیک در دسترس ماست، نام‌هایی است که تقریبا سابقه‌ای در فضای مجازی کشورمان نداشته و عملا هیچ پشتوانه موثقی برای اعتماد به پولیک محسوب نمی‌شوند.

۲- پولیک نماد اعتماد ندارد!

با وجود اینکه اپلیکیشن پولیک کلا با معاملات و مراودات مالی سروکار دارد، هیچ گونه نماد اعتمادی در سایت این برنامه دیده نمی‌شود و عملا استفاده از این برنامه را بسیار پرخطر می‌کند. تراکنش مالی میلیاردی این نرم افزار کسب درآمد قطعا دلیل بسیار بزرگی است که مسئولین آن به فکر اخذ نماد اعتماد باشند تا کاربران بیشتری بتوانند با تکیه بر نماد اعتماد از این اپلیکیشن استفاده کنند.

همچنین قطعا برایتان جالب است بدانید که حتی پولیک درگاه اختصاصی نداشته و از یک درگاه واسط استفاده می‌کند که این نشان دهنده عدم رسمیت پولیک در جایگاه‌های قانونی کشور است. به معنای دیگر عدم وجود نماد اعتماد در پولیک و همچنین عدم وجود درگاه اختصاصی و مستقیم از بانک‌های کشور صرفا این معنی را به ما منتقل می‌کند که پولیک وجاهت قانونی نداشته و هر لحظه‌ای که مسئولین این برنامه بخواهند، می‌توانند فعالیت اپلیکیشن را متوقف کرده و میلیاردها تومان پول را به نفع خود استفاده نمایند!

poulik-p30plus-sh 8 دلیل برای آنکه از اپلیکیشن پولیک استفاده نکنیم!

۳- پولیک برای هیچ مارکتی قانونی نیست!

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود استفاده از پولیک توصیه نشود، این است که پولیک توسط هیچ مارکت قانونی اندروید و آی‌او‌اس تایید نشده است و این یعنی علاوه بر مشکل عدم قانونی بودن نرم افزار، خطرات بسیار زیادی برای کاربران در استفاده از این اپ وجود دارد.

به معنای دیگر شما وقتی نرم افزاری را از یک مارکت قانونی مانند گوگل پلی، اپ استور و… دریافت می‌کنید، حداقل بررسی‌های امنیتی روی آن‌ها انجام شده و روی باگ‌ها و مشکلات امنیتی کار شده است، ولی وقتی اپلیکیشن‌هایی مانند پولیک نتوانستند برنامه خود را از طریق مارکت‌ها ارایه نمایند، این نشان دهنده وجود مشکلات احتمالی است که سردسته این مشکلات، ایرادات بسیاری است که در اپ این برنامه وجود دارد.

۴- اجناس گران‌قیمت که هیچ وقت فروش نخواهند رفت!

یکی از راه‌های کسب درآمد در اپلیکیشن پولیک فروش اجناسی است که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و آن‌ها پس از واریز کردن وجه به حساب این برنامه، پورسانت خود را به صورت اعتبار در پولیک دریافت می‌نمایند که مسئولین اپلیکیشن مدعی هستند که این مبالغ را به حساب کاربران واریز می‌کنند.

اما مشکل اینجاست که اجناس پولیک به قدری گران هستند که عملا فروش آن‌ها به یک رویای بزرگ تبدیل شده است و تعداد کمی از کاربران می‌توانند فروش‌های خوبی از این محصولات داشته باشند. به طور مثال یکی از اجناس موجود در این اپلیکیشن با قیمتی در حدود ۲۴۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و پورسانت کاربر نیز ۶۰ هزار تومان تعیین شده است، ولی این جنس در بازار معمولی نهایتا با هزینه ۱۵۰ هزار تومانی قابل خرید بوده و با این وجود چرا و چگونه باید افراد این اجناس را با قیمت گران‌تر خریداری نمایند؟

۵- کامل نبودن محصولات ارایه شده در پولیک

یکی دیگر از مشکلات موجود در اپلیکیشن پولیک علیرغم گران بودن محصولات، کامل نبودن آن‌هاست که با وجود ادعای تامین همه نیازهای کاربران در این اپلیکیشن، صرفا حدود ۲۰ محصول عرضه شده است که اغلب از موارد غیرضروری و یا ناشناخته هستند و جذابیتی برای خرید ندارند. این اتفاق قطعا کار کاربران را برای فروش سخت‌تر خواهد کرد.

به نظر می‌رسد مسئولین پولیک در صورتیکه بخواهند کاربران به درآمد بیشتری برسند، می‌بایست نسبت به اضافه کردن محصولات متنوع‌تر با قیمت متعادل و متناسب اقدام نمایند که با توجه به رویه این برنامه بعید است!

۶- حق عضویت بالا و غیرمنطقی اپلیکیشن پولیک!

یکی دیگر از اشکالات بزرگ اپلیکیشن پولیک وجود حق عضویت بالایی است که در ابتدای کار از کاربران دریافت می‌شود. سوال بسیاری از کاربران در این زمینه به حق است که چرا اپلیکیشنی که در زمینه کسب درآمد فعالیت می‌کند و مدعی است که کاربران را به درآمدهای آنچنانی خواهد رساند، برای عضویت مبلغی را دریافت می‌کند؟

آیا مسئولین پولیک نمی‌توانستند این حق عضویت را از درآمدهای کاربران کم کرده و با این شرط بتوانند اعتماد بیش از پیش را به کاربرانشان بدهند که قطعا درآمدهای مذکور در پولیک حقیقی و رسیدن به آن قطعی است؟

رقم ۴۰ هزار تومانی برای عضویت در این اپلیکیشن نیز در نوع خود جالب است چرا که این عدد با توجه به اپلیکیشن‌های دیگر پولی حاضر در مارکت‌های ایرانی بی نظیر بوده و تعداد بسیار اندکی از اپلیکیشن‌های صرفا “خدماتی” این مبالغ را برای عضویت کاربران دریافت می‌نمایند!

۷- مسدود شدن ۱۰ هزار تومان از درآمد کاربران!

اینکه چقدر دلیل ششم برای استفاده نکردن از پولیک منطقی بوده یا خیر، وقتی جالب‌تر می‌شود که بدانید ۱۰ هزار تومان از درآمد کاربران در اپلیکیشن پولیک مسدود می‌شود و عملا پرداختی کاربران به پولیک به عدد ۵۰ هزار تومان می‌رسد!

طبق بررسی‌هایی که ما در زمینه کسب درآمد انجام دادیم، رسیدن به عدد ۱۰ هزار تومان آن‌هم در بخش مشاهده تبلیغات به قدری سخت است که شاید چند تار مویی را در این زمینه سپید کنید! حال باید دید که کاربر با پرداخت ۵۰ هزار تومان تا چه زمانی باید روی پولیک کار کند تا به سوددهی برسد؟

این دلیل را در کنار این موضوع قرار دهید که تمرکز اصلی تبلیغات پولیک در این زمینه است که صرفا با مشاهده تبلیغات کسب درآمد کنید و بسیاری از کاربران را با این ویژگی جلب و حذب کرده است.

۸- کسب درآمد در پولیک بسیار سخت است!

آخرین دلیل ما برای استفاده نکردن از اپلیکیشن کسب درآمد پولیک، سخت بودن کسب درآمد در آن است که عملا به یک هفت خوان مشابه است و چیز دیگری به ذهن ما نمی‌رسد!

محدودیتی که در نمایش تبلیغات در ساعت وجود دارد عملا باعث می‌شود که کاربران برای کسب درآمد حداقل چند هزار تومانی ساعت‌ها و روزها منتظر مانده و در دیگر بخش‌ها از جمله فروش بیمه و فروش کالاهای مختلف به دلایلی که در بالا ذکر کردیم، عملا موفقیت چندانی نصیب‌شان نشود.

۸ دلیل بالا از جمله دلایل مهم برای استفاده نکردن از پولیک به شمار می‌رود که قطعا بسیاری از کاربران دلایل دیگری برای استفاده نکردن از این اپلیکیشن اندرویدی دارند که می‌توانستیم در این مقاله به آن اشاره کنیم ولی به نظر همین دلایل اندک نیز از جمله مهم‌ترین مواردی است که پولیک را برای همیشه از حافظه گوشی‌های هوشمند حذف نماید.

نظر شما چیست؟ آیا تجربه موفقی از پولیک دارید؟

40 دیدگاه
 1. پریا می گوید

  کلا استفاده از اپ ایرانی مساویه با از دست دادن اطلاعات شخصی

 2. نیما فلاح می گوید

  اصلا نرم افزار مورد اعتمادی نیست خیلی بی خوده

 3. صورتی می گوید

  مرسی که اطلاع دادید

 4. سعید می گوید

  دوستان پول من رو که دزدیدن (دزدی مجازی) ۳۹ تومن ریختم حدود یک ماه و نیم تبلیغات الکی دیدم آخر هم اجازه ی برداشت بهم ندادن و با وضعیت افتضاح کلیک تبلیغات که هر کلیک غیر تکراری ۱۰ ریال بهت بده بعد از کلی رفرش کردن. در نهایت مجبور شدم هفته پیش این برنامه ی کلاهبرداری اینترنتی رو پاک کنم چون مطمئن شدم گول خوردم( بعد از کلی سر و کله زدن بیهوده، زمان گذاشتن، چشمم خسته میشد) در نهایت فکر میکنم الان مردم اکثراً متوجه هدف این برنامه شدن و دیگه نصب نمی کنند ولی مطمئن باشید این کلاهبردار ها آرام نمی شینن و با یک کلک و یک برنامه یا حقه جدید وارد میشن. در نهایت به نظر من فقط از گوگل پلی یا اپ استور برنامه دریافت کنید. (الان پولیکی ها میان اینجا متن نوشته شدشونو میذارن که مردم تنبل هستن و میخوان از دیدن تبلیغات پول در بیارن در صورتی که آگهیشون تبلیغ برای دیدن تبلیغات پولیک هست)

 5. سعید می گوید

  صاحبان پولیک همون فروشنده های اجناس بنجول در ماهواره ها هستن چرا که بادیدن رکود در فروش از طریق ماهواره به فکر اپ افتادن تمام اجناسی که در پولیک هست تو تبلیغ ماهواره هم هست و اونا اصلا به فکر تولید کسب وکار برای من و شما نبودن حساب کردن دو سه میلیلرد از طریق ثبتنام در بیارن میرن سراغ یه اپ و حیله ی دیگه برای همین طبلیقشونم از ماهوارهها پخش میشه تا رد گیری صاحبانشون مخفی بمونه …… حذف کنید این اپ رو تا خودشونم نتونن تبلیغ جدید بگیرن و مردمان دیگری رو گول بزنن …ممنون از این سایت که اطلاع رسانی کردین

  1. کیا می گوید

   آفرین دوستان اطلاع رسانی کنید تا کلاهبردارا رسوا بشن. منم میخواستم نصب کنم. ولی وبسایتش فیلتر شده بود و وقتی با فیلتر شکن وارد شدم دیدم هیچ چیزی نشانی تماس با ما در باره ما نداره یعنی بی هویت شک کردم گوگل کردم ببینم کسی چیزی در بارش می دونه که شما دوستان گرانقدر رو پیدا کردم با کامنتهای روشنگرایانه تون ممنون از شما عزیزان.

 6. Shaghayegh می گوید

  عجب کلاهبرداریی خیلی ممنون از راهنماییتون میخواستم نصبش کنم☹️☹️☹️

 7. پرهام می گوید

  همش دورغه لعنت بر پدر و مادرشون

 8. sara می گوید

  خیلی اشغاله اصلا نصب نکنیددمن تازه نصب کردم عین چی پشیمون شدم حتی ازحساب من ۵۹۰۰۰تومن کم کرد بیشرف دزد

 9. اشکان می گوید

  واقعا که خیلی…….

 10. مصطفی می گوید

  (ببخشید پیام قبلی یه چند تا غلط املایی داشت بعد از خوندن متوجه شدم اگه بازم داشت به بزرگی خودتون ببخشید تند تند تایپ کردم)
  سلام
  به نظرم من چند تا نکته رو میگم نتیجه گیری و برداشت با شما
  ۱-یه قرص چاق کننده یا لاغر کننده مثل مکس فت چرا تبلیغ میشه اونم انقدر زیاد؟(چون کسی نمیخره و عواقب از دست دادن کلیه و معده و عوارض خیلی زیاد همش تو تبلیغاتشون از مثبت بودن این قرصها حرف میزنن چرا اونایی که با این قرصها بد بخت شدن رو نشون نمیدن؟)
  ۲-قرص گارسینیا کامبوجیا که دکتر آز رفته ترکیه برا تبلیغش(آیا واقعا این دکتر راستکی هست یا نه؟ایا واقعا برای تبلیغ این دارو رفته ترکیه یا برا سمیناری یا تفریحی چیزی رفته به فرض که ادم سرشناسی هم باشه چرا متن مصاحبه رو پخش نمیکنن فقط یه کلمه گارسینیا کامبوجیا از دهنش در میاد و سریع ازش میگذرن.شاید داره بدی این قرص رو میگه)غیر از اینه؟بعدش تا دیروز یه بسته رو میفروختن الان با هر خرید سه بسته بهت میدن اونم با قیمت کمتر چرا؟چون جنسها رو دستون باد کرده درسته؟
  ۳-کمر بند لاغری اسلیم لیفت ه چیه کمر رو به حالت ساعت شنی در میاره میدونید با این کار چقد روی معده و اعضای داخل بدن فشار میاد دقت کردین تو تبلیغاتشون وقتی کمر بند رو باز میکنن چقدر عرق جمع شده زیرش ایا این واقعا عرقه بدنه یا پوستو چرب کردن روش مایع یا اب یا هرچیز دیگه ای ریختن؟در ضمن فرض بر اینکه این تبلیغات ماهواره ای درست باشن چرا امریکایی ها همشون قیافه های بیخود و چاق دارن که شکل ادمی زاد نیستن یا عکسهایی که نشون میدن اولش چاقن بعدش لاغر میشن یه فتوشاپ کار میفهمه که اینا فتوشاپن ولاغیر در ضمن یه تیکه برزنت بیشتر نیست من دیدم از کسایی که خریدن.چرته
  خوب با این تفاسیر از پولیک چه انتظاری دارین؟معجزه یا پولدار شدن ، اگه اینا دلشون به حال منو شما میسوخت که این نادرست بازی رو در نمیاوردن که معلوم نیست کجاس کی پشتشه مثل اسنپ نیست مثل دینگ نیست که علی دایی پشتشه حداقل کره زمین میشناسنش غیر از اینه
  پس گول این حرفها و تبلیغات منفی رو نخورید عاقل باشید
  ۳۹۰۰۰تومن (احتمال لو رفتن رمز حساب یا کارتتون هم هست که حسابتونو خالی کنن بعد از کجا میخواین پیگیری کنید؟) در بعضی از خانواده ها خرج دو سه هفتشونه که زندگیشون میچرخه به جای پول دادن به این مذخرفات ماهواره و این اپلیکیشن ها ،این پولهارو با دست خودتون بدین به اون خونواده ضعیفی که میشناسین که هم این دنیا رو داشته باشین هم اون دنیاتونو تضمین کنید
  یا حق

 11. سارا می گوید

  بسیار ممنون از اطلاعاتتون میخواستم نصبش کنم منصرف شدم

 12. علی می گوید

  پول من که رفت ولی شما گول نخورید که کلاهبرداریه میگه جنسو بخر حالا براش مشتری پیداکن اخه کی میاد این اجناس بنجولو به ۲برابر قیمت بخره هرجاهم هرکی گفت خوبه مطمءن باش از عوامل خودشونه

 13. محمد می گوید

  بسیار ممنون از اطلاع رسانی شما من هم مجذوب این کلاه برداری شده بودم که با راهنمایی شما منصرف شدم.

 14. علی می گوید

  هوس کرده بودم نصبش کنم ولی پشیمون شدم
  مرسی که اطلاع دادید

 15. فاطی می گوید

  ممنون ک اطلاع دادید میخاستم نصب کنم

 16. علی می گوید

  خوب شد قبل از نصب این مقاله رو خوندم خیلی ممنون

 17. آدینه محمد ولیزاده می گوید

  سلام ، من از ابتدا میدونستم پولیک کلاهبرداریه ، و ورود نکردم ، حتی برای ارضاء حس کنجکاوی ، اما خیلیها انجام دادند ، چرا نکردم ، چون یکی از متداولترین روشهای هک حسابهای مردم ، توسط همین درگاههای بانکی و اپلیکیشنهایی که هیچ شکل قانونی هم ندارند . همانطوریکه میدانید اخیرا سایتهای پیش بینی فوتبال و شرط بندی و بازیهای پوکر و بیلیارد و ..‌ کلی اطلاعات بانکی مردم رو هک کردن
  اینجا روشی رو بهتون میگم که حداقل باعث ازدست دادن موجودیهاتون نشه
  اگر هم نتوانستید خودتونو کنترل کنید و وارد این سایتها شدید و کلا برای خریدهای اینترنتی همیشه یک کارت حاشیه‌ای داشته باشید و مبلغی هم داخلش نداشته باشید و هرزمان نیاز بود شارژ کنید و خرید اینترنتی کنید و دائم هم رمز اون رو عوض کنید ، با این روش حداقل پولهاتون داخل حسابتون امنیت خواهد داشت . شما وقتی وارد یک درگاه قانونی یا غیر قانونی میشوید تمام اطلاعات کارت بانکی و رمز و …را به آنها بطور غیر مستقیم میدهید . پس براحتی قابل هک شدن هستید .

 18. Mohammadreza می گوید

  واقعا آگه این طوری باشه ک خیلی بده….
  پس چرا دارن تو رسانه های داخلی و شبکه های تلویزیونی تبلیغش میکنن

 19. خلیل می گوید

  کاش زودتر این نظرات رو میخوندم من که نصبش کردم ولی اصلا قسمت تبلیغاتش برام نیومد خیلی راحت ۵۹۰۰۰ تومن ازم دزدی کردن ولی خوب مقصر خودمونیم کاش مسئولین جلوی این کلاهبردارهارو بگیرن

 20. نیما می گوید

  خیلی ممنون که دست اینها رو رو می کنید . از مهندسی اجتماعی و یا فریب مردم بدبخت بی پول سوء استفاده می کنند . خدا ازشون نگدره .

 21. ابراهیم می گوید

  دمتون گرم واسه اطلاع رسانی،

 22. علی می گوید

  خدای من پنچاه تومن ازش برداشت داشتم واسه ام مهم نی دیگه بده یا نه چون پولی که داد بودمو الان پس گرفتم اونم نه از فروش محصولاتش فقط با دیدن تبلیغاتش!

 23. رضا مشکل گشا می گوید

  انشالله خدا تو این ماه مبارک رمضان لعنت شون کنه
  ۵۹ هزار تومان دادم نه تبلیغات برام فعال شده و نه چیزایه دیگش همش چرته و دروغه تو این وضعیت بیکاری من .ای کاش زود تر نگاه میکردم این نظراتو تو دلم شک داشتم .ولی من همینجوری نمی شینم نگاه نمیکنم از مراجع قانونی اقدام میکنم
  صب کن اگه همه ما ها با هم باشیم پدر شونو در میاریم که چرا این همه تبلیغات میکنن تو تلویزیون و… هر کسی که مخواد با من بیاد برا شکایت بهم زنگ بزنه رسمأ کلاه برداریه

 24. ناشناخته می گوید

  هه…اصلا تبلیغاتشون مضحکه و تابلوا در کل مسخره بازیه

 25. ناشناخته می گوید

  توروخدا واس خاطر بیپولی سادگی نکنید فقط همین.خواهش میکنم نذارید کسی بهتون بگه احمق!این کلاهبرداریه

 26. ذاکری می گوید

  رسما از شیرتو شیر بودن اوضاع دارن سوئ استفاده میکنن و از مردم پول در میارن

 27. payam می گوید

  توجه کنید: آپ پولیک یک کلاهبرداریه محضه. فقط مردم رو سرکیسه کردن شک نکنید. به علت گزارشات زیاد کاربران مبنی بر تخلفات این برنامه به تازگی از روی گوگل پلی استور حذف شد. لطفا مراقب باشید صاحبان این برنامه از طرق مختلف سعی در جلب نظر مردم دارند

 28. مهدی گنج خانی می گوید

  بنده طرحی داشتم که با اون جلوی کلاهبرداری اینترنتی رو میشد گرفت، ولی متاسفانه اینماد و… گفتن طرح شما شبیه طرح های بازار نیست و نمیتونیم بهش نماد اعتماد بدیم 😐 بعدش گفتن شبیه درگاه های پرداخته،به اونا هم دیگه نماد نمیدیم، بعد گفتن باید حقوقی ثبت بشه،حقوقی کردم باز ثبت نشد. متاسفانه روند مجوز دهی خیلی میلنگه.
  من خودم یه روز جای اینماد رو میگیرم،راحت تر مجوز میدم و ایمن تر خواهم بود. البته خصوصی ام،دولتی هم نمیشم.
  شعار دولت الکترونیکه اما هنوز هم فقط کاغذبازی رو بلدن.

 29. شیرین می گوید

  حرف شما درست ولی پس چطوری تو خود تلوزیون داره تبلیغشو میکنه پس باید یه چیزی باشه خوب تو تلویزیون که همینجوری یه چیزیو تبلیغ نمیکنن قبل از تبلیغ باید از صحت اطلاعات مطمئن بشن وگرنه به عنوان شریک کلاهبرداری پاشون گیره😐

 30. شهرام می گوید

  سالهاست که داستان پینوکیو و درخت پولش رو شنیدیم و تعریف کردیم! هنوز هم یه عده هستن که گول گربه نره و روباه مکار رو بخورند؟؟؟؟؟؟

 31. منطق می گوید

  عقل واسه آدم خوب چیزیه، تو این وضع بیکاری و وضع اقتصادی با روزی ۳ ساعت بشین پول در بیار دیگه نیازی به کار هم نداری… مسخرست

 32. بی هویت می گوید

  ممنونم از تمام دوستانی که نظرات خودشون و همچنین تجربیات شخصی خودشون رو به اشتراک میزارن تا که دیگران که بی خبر هستن توی چاه نیافتند…برنامه پولیک نشأت گرفته از افکار و همچنین راهکارهای پیچیده و در عین حال ظالمانه بازاریابی شبکه ای یا همون نتورک مارکتینگ هست که متاسفانه چند سالی هست که به صورتهای مختلف خود رو نمایان کرده متاسفانه این بار هم در قالب نرم‌افزار و کسب درامد از اینترنت خودش رو نشون داد به هرحال امیدوارم که ریشه این جور کلاهبرداری ها کنده بشه البته با وجود فقر و نداری ما مردم ایران حتی اگر هم با روی بد خود ظاهر بشه بازهم به سمتش میریم چرا که توی اموزشمون بهمون یاد ندادن برده پول نشیم..با ارزوی سلامتی تمامی مردم ایران

 33. ابوالفضل می گوید

  ممنون از اینکه اطلاع دادین.
  نزدیک بود منم نصب کنم گفتم قبلش سرچ بزنم ببینم چی میاد اومدم سایت شما چندتا سایت دیگه هم رفتم دقیقا همین حرفارو زده بودن خداروشکر نصب نکردم.

 34. بنیامین می گوید

  من وقطی خواستم ثبت نام کنم ۵۹۰۰۰ تومان ازم گرفت،خیلی گرون شده. بعد باید ۱۰ ساعت میشستی پای برنامه تا ۵۰ هزار تومان گیرت بیاد،و تازه اجازه نمیداد که ۱۰ تومن آخر کارتو بر داری….حالا آقایون و خانوما من ۶۰ تومن رو دادم که هیچ، تازه ۲۰ تومن هم ضرر کردم و به سلامتی خودم هم آسیب زدم… آمیدوارم کا شماهم مثل من به جای صود ضرر نکنید

 35. مهراد می گوید

  حتما بخوانید
  دوستان من قبل از اینکه ثبت نام کنم تو اینترنت سرچ کردم ببین واقعیت داره یا نه اولین سایتی که دیدم پایدار بود داخل اون خوندم که درسته ثبت نام کردم و دیدم چیزی نیست و کلا کلاه برداریه ولی از اونجایی که اشنایی با زرین پال و روند کار این سایت داشتم درخواست اطلاعات کارت را دادم داخل قسمت کیف پول اولین پرداخت شما برای عضویت یه شماره پیگیری دارد اونو داخل زرین پال بزنید و یک دلیل بنویسید بنده نوشتم دزدی بعد از ۵ ساعت جواب رسید که شماره کارت برای صاحب امیر عباس پویامنش است که متوجه شدم سازنده این اپ هستند زرین پال پیگیری کردند و خود پولیک از طریق اپلیکیشن به بنده پیام داد و گفت اگر ناراضی هستید به ایمیل info@poulik.com پیام بدهید و بگویید پیام دادم و شماره تلفن که همون اکانتم بود رو دادم و شماره کارت خودم را دادم و ساعت ۹.۳۰ صبح ۵۹ هزار تومن به حسابم برگشت
  دوستانی که فک میکنن کلاه برداری شده ازشون با این راه میتونن پولشون رو پس بگیرن

 36. علی می گوید

  اون کسی که پولیک رو طراحی کرده خیلی باهوشه ۳۹تومن اولش حق عضویت میگیره بعدش فروش اجناس که غیر ممکنه مردم گاو نیستن که ! و دیدن تبلیغات انقد خسته کننده و افسرده کنند و وقت گیره که مثلا شما از ساعت ۱۲تا ۱۲شب یکسره تبلیغ میبینی هزارو پونصد تومن بهت پول میده خوب فرض کنیم از ۱۰۰نفر ۴۰نفرش اون سختی رو تحمل کنن و سود کنن ولی بهتون قول میدم اون ۶۰نفر کم میارن و پولیک سود میکنه من خودم تویه سه ماه ۵۰هزارتومن پول دراوردم ۲۰تومن سود کردم و بعد به خودم اومدم دیدم ۴۰هزارتومن پول نت دادم فقط راستی تا یادم نرفته اینم بهتون بگم که الان پولیک فیلتره و دیگه کار نمیکنه

 37. محمدرضا می گوید

  سلام
  متاسفانه پولیک اپ کلاه برداری بود. منم جزو مال باخته های ۵۹ هزارتومنی هستم که بعد از چند روز کار کردن اپ کلاً از دسترس خارج شده ولی کسی پاسخگو نیست. متاسفانه مبلغ کلانی از این اپ به جیب زده شد و دست ما تو پوست گردو موند.

 38. سعید می گوید

  دوستان اینها اینها علاوه بر اینکه از حق عضویت شده شما پول به جیب زدن از دیدن تبلیغات شما و فروش محصولاتتون هم درآمد کسب میکنن
  یعنی زحمتو شما میکشین سود هم بینتون تقسیم میشه

 39. سیما می گوید

  کاملا کلاهبرداری است دوستان سر من کلاه رفت سر شما کلاه نره

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم