آپدیت جدید لانچر 10 عرضه شد: بهترین لانچر برای تجربه ویندوز ۱۰ در اندروید

لانچر 10 برنامه‌ای در اندروید است که شکل نمایشگر اصلی گوشی شما را مانند محصولات ویندوزفون می‌کند. این اپ تعداد زیادی گزینه برای کاربران ایجاد می‌کند و برای آن دسته که بسیار به ویندوزفون علاقه‌مندند اما ترجیح می‌دهد از اندروید استفاده کنند، بسیار مناسب و با کارایی بالا است. لانچر 10 مجهز به کاشی‌های پخش زنده بوده و هچنین دارای قسمت مدال‌ها است که نوتیفیکیشن‌های خوانده‌نشده هر برنامه را مشخص می‌کند و از این بابت بسیار مناسب و کاربردی است. شما در لانچر 10 می‌توانید برنامه‌ای را به قسمت اصلی صفحه‌نمایش خود بکشید یا ویجت‌هایی را اضافه کنید تا در آن بتوانید چندین برنامه را قرار دهید.

این لانچر به شما اجازه می‌دهد که با هر سلیقه قسمت برنامه‌های خود را مرتب کنید که البته با به‌روزرسانی جدید این امر نیز ارتقا یافته است. به لحاظ ظاهری و کارایی می‌تواند همان لانچری باشد که شما دنبال آن هستید.

لانچر 10 نصب و استفاده رایگان دارد، اما در داخل این برنامه برخی از گزینه‌ها رایگان نیست و البته تبلیغات نیز در صفحه وجود دارد. این لانچر هم‌اکنون به‌روزرسانی به نسخه 2.1.5 شده که تغییرات زیر در آن اعمال گردیده است:

  • باگ‌های زیادی در این برنامه رفع شده و اعتبار و کارایی آن بسیار بهبود یافته است.
  • نوتیفیکشن جدید در قسمت کاشی‌های صفحه یک تصویر پس‌زمینه را نمایش می‌دهد (اگر که این نوتیفیکیشن همراه با عکس باشد).
  • می‌توانید اندازه هر کاشی را در صفحه انتخاب و عوض کنید (نرمال، پر، مناسب یا حالتی انتخابی و سلیقه‌ای).
  • ازاین‌پس با چرخاندن دستگاه اندازه کاشی‌های صفحه متناسب با چرخش گوشی تغییر خواهد کرد و یکسان خواهد شد.
  • صفحه‌ ابتدایی برنامه، بر اساس اندازه دوطرفه صفحه‌نمایش گوشی شما و متناسب با آن، یکسان خواهد شد.
  • تنها اگر شما در برنامه تقویم خود حالت “فعال” و “قابل‌نمایش” را روشن کرده باشید،  کاشی رویدادهای تقویم نمایش داده خواهد شد.

اگر علاقه‌مند هستید که این لانچر را بر روی گوشی خود نصب کنید و بیشتر با آن آشنا شوید، کافی است روی این لینک بزنید.

پیام بگذارید