مایکروسافت از کنترلر بی‌سیم جدید سفید رنگ برای ایکس‌باکس رونمایی کرد

عرضه نسخه‌های ویژه از کنترلر بی‌سیم ایکس‌باکس توسط مایکروسافت، اقدامی غافل‌گیرانه محسوب نمی‌شود و در حال حاضر در بخش ایکس‌باکس فروشگاه مایکروسافت می‌توانید طیف وسیعی از طراحی‌های مختلف را مشاهده نمایید. حتی اخیرا امکان طراحی کنترلر شخصی خود از طریق آزمایشگاه طراحی ایکس‌باکس نیز فراهم شده است. امروز وبسایت Major Nelson از نسخه اسپورت جدید و ویژه کنترلر بی‌سیم ایکس‌باکس با رنگ سفید رونمایی کرد.

1531248110_sport-white-controller1_story مایکروسافت از کنترلر بی‌سیم جدید سفید رنگ برای ایکس‌باکس رونمایی کرد

طراحی جدید عمدتا مبتنی بر رنگ سفید موجود در آزمایشگاه طراحی به همراه پد ۴ جهته خاکستری/نقره‌ای، الگوی الماس‌مانند بر روی دستگیره‌های لاستیکی و طرح‌هایی با رنگ سبز نعنایی در قسمت پشتی کنترلر است. کنترلر جدید با الهام گرفتن از تم‌های ورزشی دارای ظاهری کاملا تاثیرگذار است.

این رو هم بخون:

براساس برنامه‌ریزی‌ها این محصول در روز ۳۱ جولای و با قیمت ۶۹.۹۹ دلار از طریق فروشگاه مایکروسافت در ایالات‌متحده و کانادا قابل خریداری خواهد بود. فروش جهانی کنترلر جدید از روز ۷ آگوست آغاز می‌شود.

1531248383_charging-stand1 مایکروسافت از کنترلر بی‌سیم جدید سفید رنگ برای ایکس‌باکس رونمایی کرد

همراه با این کنترلر، یک استند شارژ با زبان طراحی مشابه نیز ارایه می‌شود که ترکیبی بسیار شیک را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

استند شارژ حرفه‌ای کنترلر اسپورت ایکس‌باکس از روز ۷ آگوست در آمریکای‌شمالی و با قیمت ۴۹.۹۹ دلار از طریق فروشگاه‌های مایکروسافت و خرده‌فروشی‌های آنلاین منتخب در دسترس مشتریان خواهد بود.

 

منبع neowin

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم