آپدیت اندروید ۸ برای گلکسی J7 2016 سامسونگ عرضه می‌شود

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که دستگاه‌های میان‌رده سامسونگ به لحاظ خدمات پس از فروش از محبوبیت چندانی برخوردار نیستند. اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی J7 2016 با تبدیل شدن به نخستین هندست سری J که پس از عرضه به بازار نه تنها یک، بلکه 2 بسته به‌روزرسانی اساسی سیستم‌عامل را دریافت نموده است؛ احتمالا به این رویه پایان خواهد داد.

در ابتدای امر این گوشی با سیستم‌عامل اندروید 6.0 مارشملو عرضه شد و در ادامه، به‌روزرسانی اندروید 7.0 نوقا را دریافت کرد و در ماه دسامبر نیز بایستی شاهد انتشار به‌روزرسانی اندروید 8.0 اوریو برای این اسمارت‌فون باشیم. این اقدام ماه‌ها زودتر از زمان‌بندی گذشته اجرایی می‌شود.

تبلت گلکسی‌تب A 10.1 2016 نیز ابتدا با اندروید مارشملو روانه بازار شد و قرار است این دستگاه نیز در ماه دسامبر، اندروید اوریو را دریافت نماید (مدل 7 اینچی کماکان بر روی اندروید 5.1 لالی‌پاپ باقی خواهد ماند). گلکسی A8، دستگاه دیگری از سال 2016 است که با اندروید مارشملو عرضه شد و اکنون به‌روزرسانی اندروید اوریو را دریافت می‌کند.

در ادامه، جدول زمانی بازنگری‌شده برای انتشار به‌روزرسانی به نمایش گذاشته شده است. برخی اطلاعات با جزئیات موجود در اپلیکیشن اعضا سامسونگ همپوشانی دارند؛ اما به‌روزرسانی عموما زودتر از این زمان‌بندی عرضه می‌شود. توجه داشته باشید دستگاه‌هایی که اسامی آن‌ها با حروف برجسته نوشته شده است، ابتدا با اندروید مارشملو ارایه شده‌اند (سایر دستگاه‌ها از اندروید نوقا بهره می‌گیرند).

منبع gsmarena
نمایش نظرات (10)