کندو: برگزاری آزمون‌ها و اعطای گواهینامه‌های رسمی بین المللی مایکروسافت و سیسکو در ایران

طی هفته گذشته خبری در رسانه ها منتشر گردید با این مضمون که دهها کمپانی بزرگ دنیا نظیر گوگل، اپل، آی بی ام و… شرط داشتن مدرک دانشگاهی برای استخدام را کنار گذاشتند. این خبر نقش برخورداری از مهارت و تخصص (نه مدرک دانشگاهی) را در ورود و ارتقا در عرصه کسب و کار بیش از پیش بیان می‌نماید. در همین راستا خبر خوب اینکه خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته توسط موسسه آموزشی کندو، امکان برگزاری تمامی آزمون های معتبر بین المللی مایکروسافت و سیسکو و بسیاری دیگر از نام های بزرگ IT همچون گذشته و بدون محدودیت و بدون تغییر در قیمت، در داخل کشور ادامه داشته و نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای سفر به کشورهای همسایه نیست.

آموزشگاه مهندسی کندو که به عنوان بزرگترین و برترین آموزشگاه IT کشور تاکنون موفق به کسب جایزه برترین آموزشگاه IT کشور از جشنواره ستاره های فناوری ایران و دهها نشان دیگر نیز گردیده، هم اکنون نیز با ظرفیت پذیرش بیش از 1200 دانشجو در روز درحال فعالیت است. در سالهای اخیر نیز با توجه به زمینه فعالیت این موسسه و نیاز روز افزون دانشپذیران فناوری اطلاعات، وارد حوزه برگزاری آزمون های بین المللی و بسط و گسترش آن گردیده است.

اخذ این مدارک در داخل و خارج کشور برای همه کارشناسان حوزه IT امتیازی بزرگ محسوب می گردد. در داخل ایران با داشتن این مدارک با سهولت بیشتری می توان مسوولیت اجرای پروژه های بزرگ را از سازمان های دولتی و غیر دولتی اخذ نمود، خیلی از مراکز دولتی پروژه های خود را به کسانی واگذار می کنند که در آن تخصص دارای مدارک معتبر بین المللی باشند. در خارج از ایران نیز لزوم برخورداری از این گواهینامه ها امری است بدیهی. برای فعالیت در حوزه IT می بایست مدارکی ارائه گردد که از اعتباری بین المللی و جهانی، همانند گواهینامه های مایکروسافت و سیسکو برخوردار باشد.

همچنین در تکمیل مدارک اقامتی برای مهاجرت و یا اشتغال خارج از کشور، داشتن این گواهینامه ها امتیاز بزرگی محسوب خواهد شد. در کشورهایی مانند استرالیا و کانادا و اکثر کشورهای اروپایی ارائه مدارک بین المللی IT و بالاخص شبکه امتیاز بالایی برای اخذ اقامت محسوب می گردد. مضاف بر اینکه شرکت های بین المللی، همانند مایکروسافت و سیسکو فرصت های شغلی بسیار مناسبی را در کشورهای مقصد، در اختیار کسانی قرار می دهند که موفق به دریافت مدارک صادره توسط آنها شده باشند.

در واقع دارندگان این گواهینامه ها، رزومه ی پربارتری در سطح بین المللی و همچنین فرصتهای شغلی بهتر و مناسب تری را نسبت به همکاران و رقبای خود پیش رو خواهند داشت. ضمن اینکه، درخارج از کشور بیشترین کارآیی این مدارک، حتی بیش از مباحث مهاجرت، در زمینه کاریابی و اشتغال نمایان و محسوس است.

آنچه برخورداری از مدارک رسمی بین المللی را ارزشمند میسازد، اینست که این مدارک بطور مستقیم توسط شرکتهایی صادر می شود که خودشان تولید کننده آن دانش هستند. برای مثال شرکت مایکروسافت اگر محصول ویندور سرور و سرفصلهای آموزشی مرتبط با آن (MCSE) را تدوین و به دنیا ارائه می دهد، به طور مستقیم خود مدرک آن را نیز ارائه می دهد و یا شرکت سیسکو که بزرگترین تولید کننده دانش و تجهیزات شبکه در جهان می باشد، خود به طور مستقیم این گواهینامه ها را (CCNA , CCNP , CCIE ) به کسانی ارائه می دهد که مطمئن باشد علم و دانش وتخصص آن را فراگرفته باشند.

لازم به ذکر است که هیچ گونه تفاوتی در نحوه برگزاری و حتی قیمت آزمون ها در داخل آموزشگاه کندو با خارج از کشور وجود ندارد، در واقع دقیقاً همان اتفاقی که در کشورهای دیگری که این آزمون ها را برگزار میکنند در اینجا نیز رخ میدهد. آزمون ها با کیفیت و امنیت استاندارد برگزار می گردد و در نهایت پروفایل و گواهینامه های اخذ شده ی فرد در سایت مایکروسافت یا سیسکو مستقیماً به دانشجویان ارائه می گردد. ضمن اینکه کلیه ضرایب امنیتی مانند اسکن کف دست و اثر انگشت، امضاء دیجیتال و ثبت تصویر چهره افراد رعایت می شود تا آنجایی که حتی اگر شخص آزمون دهنده بخواهد در آینده از کشوری دیگر مدارکی را به پروفایل خود اضافه نماید این امکان برایش فراهم باشد.

متقاضیان می توانند از طریق شماره تلفن 02143812 از تهران و شماره 02166176417 از شهرستان ها برای مشاوره و ثبت نام اقدام نمایند، همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام یا آی دی تلگرام زیر مراجعه نمایند.

Https://Telegram.me/testcenter1
t.me/CANDOkhanbabakhani
t.me/CANDOkhodaverdi

و کلام آخر

این نوید را به متقاضیان عزیز می دهیم که آزمون ها با کیفیت استاندارد و ضمانت آموزشگاه مهندسی کندو به بهترین شکل ممکن برگزار می گردد. هدف ما در مجموعه کندو همواره بر این استوار بوده است که امکان بر خورداری متخصصین عزیز کشورمان از علوم و امکانات روز آی تی فراهم باشد که خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته اینک این امکان محقق گردیده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید