5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

برنده باش یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار این روزهای کاربران ایرانی است که توانسته هزاران کاربر را به لطف حضور محمدرضا گلزار در این مسابقه تلویزیونی جذب کرده و با توجه به شوی چند ده میلیون تومانی که در هر برنامه به راه می‌اندازد، به صورت تصاعدی به تعداد کاربرانش بیفزاید که در این مقاله قصد داریم به زوایای مختلف این اپلیکیشن پرداخته و به دلایلی که استفاده نکردن از اپلیکیشن برنده باش را توجیه می‌کنند، بپردازیم.

ابتدا باید توجه کنید  اپلیکیشن برنده باش که توسط محمدرضا گلزار، بازیگر و سوپراستار سینمای ایرانی تبلیغ می‌شود مربوط به رسانه ملی نیست و عملا یک شرکت خصوصی آن را هدایت و مدیریت می‌کند و تا جاییکه متوجه شدیم صرفا آنتن صدا و سیما توسط یک گروهی خریداری شده و رسانه ملی از این طریق منتفع گردیده است.

اپلیکیشن برنده باش

در ادامه به دلایلمان می‌پردازیم و دوست داریم شما کاربران عزیز نیز در این مطلب با ما گفتگو کنید و دیدگاه خود را بیان نمایید.

1- عملکرد اپلیکیشن برنده باش کُند و طاقت فرساست!

اولین اشکالی که جدا از هر اتفاق دیگر شاهد آن هستیم، کندی قابل لمس و حسی است که در این اپلیکیشن وجود دارد. در تستی که ما برای نوشتن این مطلب انجام دادیم، ثبت پاسخ هر سوال زمان‌بر بود و عملا پاسخ به 5 سوال تستی زمان زیادی را از ما گرفت. بدین ترتیب می‌توان گفت که مسئولین اپلیکیشن برنده باش پیش بینی حضور گسترده کاربران را علی‌رغم تبلیغات فراوان‌شان انجام نداده‌اند.

گفتنی است که تست نگارنده این مطلب در حوالی 3 بامداد بوده و عملا بایستی خلوت‌ترین زمان این اپ در طی 24 ساعت باشد! در ضمن این کندی سرور را اگر کنار زمان‌مند بودن هر سوال بگذاریم، خدای نکرده به نتایج خاصی می‌رسیم که اصلا قصد نتیجه گیری از آن را نداریم!

اپلیکیشن برنده باش

2- علی‌رغم همه تبلیغات و القائات، اپلیکیشن برنده باش رایگان نیست!

قطعا شما هم مثل ما تصور می‌کردید که جوایز چند ده میلیون تومانی این برنامه از طریق اسپانسر یا هزینه شخصی پرداخت می‌شود و شرکت کنندگان صرفا از طرق پاسخ‌دهی رایگان به یک سری از سوالات امکان حضور در این برنامه را دارند ولی زهی خیال باطل که تصور ما و شما اشتباه بوده است!

کاربر در اولین استفاده صرفا 5 شانس رایگان برای حضور در اپلیکیشن برنده باش را داشته و پس از پاسخ‌دهی اشتباه به 5 سوال می‌بایست بسته‌های مختلف 2500 تا 20 هزار تومانی این اپ را خریداری کند که هر کدام امکان حضور دوباره متفاوتی را به شما اعطا می‌کنند!

اپلیکیشن برنده باش

برای رسیدن به اعداد میلیونی امتیازات شرکت کنندگان در برنامه تلویزیونی بایستی هزینه‌های هنگفتی پرداخت شود که در صورت به ثمر نشستن آن طبیعتا هیجان برنده شدن در برنامه به آن مقداری نخواهد بود که عملا در تلویزیون وانمود می‌شود! ( تعدادی از شرکت کنندگان حتی با صفر تومان از برنامه خارج می‌شوند!)

از سوی دیگر ده‌ها هزار نفر کاربری را تصور کنید که قطعا به مرحله 4 نفر آخر نمی‌رسند و عملا هر کدام در صورت هزینه کرد 10 هزار تومانی به سود میلیاردی برای برگزار کننده تبدیل خواهند شد که فی نفسه اشکال نداشته ولی تضاد آن با تبلیغات انجام شده قطعا مشکل بزرگی است. همچنین یک سوال بزرگ اینکه اگر این یک گونه‌ای از قمار یا شبکه هرمی یا هر موضوع مشابه این چنینی نیست، پس چیست؟

اپلیکیشن برنده باش

3- مالکیت اپلیکیشن برنده باش در ابهام!

به طرز عجیبی مسئولین این اپلیکیشن روی استفاده از شهرت محمدرضا گلزار اصرار دارند و نشانه خاصی از شرکت پشتیبان این اپ نیست. یک شماره تلفن که طبیعتا با هزینه اندکی قابل تامین است و به جز آن هیچ راه ارتباط مطمئنی در سایت این اپلیکیشن مشاهده نمی‌شود.

جدا از راه‌های ارتباطی آیا نباید مردم با شرکت یا پشتیبان اصلی یک اپلیکیشن که میلیاردها تومان به حساب آن واریز می‌کنند، آشنا شوند؟ طبیعتا با توجه به شناخت ما از موارد مشابه مانند پولیک و… نگرانی‌ها را پیرامون این اپلیکیشن بیش از پیش می‌کند که نیازمند شفاف سازی هر چه بیشتر توسط روابط عمومی این برنامه است.

نکته دیگر، در سایت اصلی این اپلیکیشن است که دامنه آن متعلق به یک فرد بوده و ابهامات پیرامون فعالیت برنده باش و پشتیبان آن را بیش از پیش می‌کند؛ چرا که در صورت رسمی بودن فعالیت این سایت علاوه بر وجود نماد الکترونیکی می‌بایست مشخصات یک شرکت حقوقی در whois دامنه آن وجود داشت نه یک شخص حقیقی با اطلاعات کاملا متفاوت نسبت به اطلاعات تماس برنده باش!

4- رتبه‌بندی و رقابت در اپلیکیشن برنده باش کاملا مبهم است!

از دیگر اشکالات پیرامون اپلیکیشن برنده باش، ابهاماتی است که در رتبه‌بندی آن مشاهده می‌شود. در حال حاضر شرکت کنندگان در مسابقه حضوری و در مرحله نهایی صحبت از امتیازات چند میلیونی می‌کنند و در اپلیکیشن نیز طبق آمار و اطلاعاتی که وجود دارد، بعضی از کاربران به امتیازات این چنینی رسیده‌اند ولی یک حساب و کتاب ساده با امتیازات هر سوال و زمان موردنیاز برای هر کاربر، به ابهام بزرگی برخورد می‌کنیم که آیا یک نفر با 24 ساعت فعالیت مداوم در طی حتی 60 روز فعالیت امکان رسیدن به اعداد این چنینی را دارد؟

سوال دیگر اینکه آیا با توجه به امتیازات در حال صعود کاربران چند میلیونی، برای کاربران تازه وارد نیز امکان حضور در برنامه وجود خواهد داشت؟ این سوال از آنجایی مطرح می‌شود که برای رسیدن به اعداد نفرات اول که طبیعتا ثابت نخواهند ماند، نیازمند فعالیت حداقل 3 ماه یا بیشتر است و در صورت ثابت ماندن امتیازات نفرات ابتدایی، آیا تضمینی به موضوع برقرار بودن اصل برنامه وجود دارد؟

اپلیکیشن برنده باش

با توجه به حضور 8 نفر در هر هفته، آیا با رسیدن کاربران تازه وارد در سه ماه آینده به اعداد مذکور باز هم فرصت به حضور در مسابقه اصلی خواهد رسید یا به بهانه‌های مختلف از حضورشان جلوگیری می‌شود؟ بازهم تکرار می‌کنیم که قطعا هر نفر جلوتر از شما که کاربر جدید هستید، شانس بیشتری در سه ماه آینده خواهد داشت و به نظر می‌رسد این رشته بی پایانی است که صرفا یک برنده دارد و آن شرکت و صاحب امتیاز این مسابقه است!

5- سوالات اپلیکیشن برنده باش بسیار سخت و متفاوت نسبت به تلویزیون!

شاید این دلیل عجیب‌ترین بخشی است که برای استفاده نکردن از اپلیکیشن برنده باش می‌توان نام برد. قطعا اگر بیننده مسابقه تلویزیونی باشید، می‌دانید که سوالات محمدرضا گلزار به قدری ساده است که همه را به این توهم می‌اندازد که “من قطعا برنده 200 میلیون تومان می‌شوم!” ولی این توهم با همان سوال اول اپلیکیشن به باد می‌رود، چرا که سوالات به قدری سطح بالا (نسبت به برنامه تلویزیونی) طراحی شده که بسیاری از آن‌ها در زمان محدود 30 ثانیه‌ای قابل پاسخ‌دهی نیست!

سختی سوالات ما را به سمت و سوی یک شائبه بزرگ می‌برد و آن هم تمایل مسئولین برنده باش برای خرید بسته‌هایی است که در ظاهر اجباری نیستند!

231 دیدگاه
 1. عرفان می گوید

  اینا کلا تقلبه آقا من تو بازی آنلاین برنده شو شرکت کردم و ۱۰۰۰۰ تومان قرار شد که به حسابم واریز شه که نوشت طی ۴۸ ساعت واریز میشه الان ۷۰ ساعته که واریز نشده اینا به راحتی پول بده نیستن

  ۵۰
  ۶
  1. محمدرضا می گوید

   دولت به چی نظارت داره اخه

   ۱۶
   ۳
  2. ناشناس می گوید

   خدا لعنتشون کن ۴میلیون منم بر باد رفت به نقطه امن اول نرسیدم قانون حذف تکرار ی ها و گذاشتن توروخدا ب همه اطلاع رسانی کنید مث من درس عبرت نشن دیگه دروغگو کلاهبردان معلوم نیست با چه منطقی طرف اول اپلیکیشن دروغی میکنن گل کویسه سابق
   اما شیک و مجلسی تر

   ۲۰
   ۳
  3. علیرضا می گوید

   سلام من از مراغه هستم لطفا کمک کنین رتبه من ۵هزار هست وامتیازمم بیشتر بود الان دیدم امتیازم صفر هست و رتبم ۶ هزار‌ جریان چیه؟کمک کنین ممنون میشم

   ۲
 2. حسین می گوید

  اپلیکیشن برنده باش فقط دزدیده بی پدر از من ۱۰۰۰۰ تومان کم کرد واسه کوپنی بعد انقدر تأخیر کرد که قطع شد تماس بعد رفتم باز داخلش گفت امتیاز شما ۰ فقط پول مردمو بالا می کشن حالا فکر کن چند نفر اینطوری شن پول میلیاردی میخورن دولتم که اصلا هیچ نظارتی نداره

  ۵۳
  ۵
 3. Raz می گوید

  من دو هفته توی برنامه شرکت کردم تا بالاخره متوجه شدم این مسابقه اصلا برای اطلاعات عمومی نیست من برای هر سوالی وقت میزاشتم و سرچ میکردم بعد بر اساس رتبه های اول تا هشتم یه تستی رو انجام دادم اینکه اگر شما هر سوال که باز میشه رو بدون هیچ فکری سر بیست و هشت ثانیه که سریعترین حالت ممکنه بزنید البته با ذکر این نکته که رندوم نزنید بلکه از اول مثلا گزینه یک رو برای تمام سوالات انتخاب کنید به طور متوسط در یک ساعت دوازده هزار امتیاز به دست خواهید آورد یک نکته ی دیگه رو هم بگم و اونم اینکه حتما از قبل مقدار یک ونیم تا دو میلیون باید توی حسابتون باشه تا بتونید نزدیک به هفتاد هزار سوال بخرید این مسابقه، فقط مسابقه ی پول و سرعت و شانسه و هیچ ربطی به اطلاعات عمومی نداره. البته حتما بیست و چهار ساعته بید یک نفر حتی میتونه بچه باشه و فقط یک گزینه رو بزنه همین.

  ۵۲
  ۵
  1. مهدی می گوید

   اقا شما محاسباتت اشتباهه در هر ساعت ۱۲۰ تا سوال رو حداکثر میشه جواب داد که اگه همه رو درست بگیم میشه ۱۲۰۰۰ امتیاز با این روشی که شما گفتی ۱۲۰۰۰ تقسیم به سه میشه البته اگه شانس بیاری میشه ۴۰۰۰ امتیاز نه ۱۲۰۰۰ امتیاز

   ۱۶
   ۶
  2. ذوالفقارمحمدی می گوید

   سلام دوست عزیزمیشه بفرماییدچطوری میشه فقط گزینه ۱روبزنیم درصورتیکه گزینه ۱که همیشه درست نیست،وبرای پاسخ غلط هم امتیازی نمیدن پس چطورمیشه اینکه شمامیگی!!؟؟؟

   ۱۱
   ۹
  3. علیرضا می گوید

   شما خودت با این روش نتیجه گرفتی؟ ینی تونستی با این روش جز هشت نفر اول بشی؟

   ۱
 4. مسعود می گوید

  درود بر شما از تموم گزینه هایی که گفتین و اشاره کردین فقط یکی مورد تایید بنده است اونم کند بودنشه که واقعاّ حوصله رو سر میبره سایر مواردش و حتی پرداخت هزینه های سوالات نمیتونه زیاد مهم باشه چرا که ما بابت اپلیکیشنهای داخلی هم هرکدوم به طریقی پول پرداخت میکنیم ،اگر موضوع کند بودنش حل میشد بقیه موضوعات مهم نیستن ، سرور داخلی باشه یا خارجی مالکیت مال حسن یا حسین ، بلاخره از طریق سیمای کشور داره تبلیغ میشه میتونه کلاهبرداری هم باشه ،ما که به انواع کلاهبرداریها خو گرفتیم اینم روش ،بنده اپ این برنامه رو دانلود کردم چند مرحله هم سوال خریدم ولی الان آپدیت نمیشه و پاکش کردم .درکل یا علی .

  ۲۶
  ۲۶
 5. عیسی قنبری می گوید

  به نظر من روش مشخصی تو پیشرفت و برنده شدن نداره و واسه ۸ نفر شدن حداقل باید ۱.۵ میلیون سوال بخری
  وگرنه غیر ممکنه
  تا حالا براتون سوال پیش نیومده که چرا گلزار هیچ توضیح واضحی واسه خریدن سوال نمیده یا نمیگن چقدر هزینه داره
  ۱۰۰۰۰۰۰% کلاهبرداری
  ونن بابته این دزدیه تمیز به صداسیما تبریک میگم

  ۴۵
  ۲
 6. علی اکبر می گوید

  تا حالا ۲۰ هزار از من خوردن

  ۲۲
  ۵
 7. مریم می گوید

  سلام من ۳۳۰۰۰امتیاز گرفتم نزدیک ۵۰۰۰۰ تومان هم پول دادم اما الان متوجه شدم پولمو ریختم توجوب خداازشون نگذره من که راضی نیستم الان هزارتومنم توجیببم نیست…………….؟!

  ۳۰
  ۳
  1. مجتبی می گوید

   آخی. خب چرا شرکت کردی دختر جان؟

   ۸
   ۳
  2. pedram می گوید

   خدا بگم چیکارت نکنه هی ترکیدم😂😂

   ۴
 8. علی نوری می گوید

  سلام پولی که اینا تو یه هفته جایزه میدن شاید به بیست میلیون هم نرسه بعضی وقت ها فقط چند وقت یه بار یکی انگار از خودشون میارن صد میلیون ببره مردم رو تو طمع میندازن.ولی امان از پولی که هر هفته سرازیر میشه تو حسابشون به جرات میشه گفت هر هفته صد میلیارد رو میزنه تو گوشش …ولی اونی که مسابقه رو طراحی کرده کیه خدا میدونه ببین به کجا وصله که هیچ نظارتی رو کارش نمیشه

  ۲۶
  ۲
 9. مصطفی می گوید

  سلام
  مسابقه برنده باش مسابقه عجیبیه توی رتبه بندی بیشترین امتیاز ۳میلیون رو به بیشتر شدنه یه حساب کوچلو. ۳ میلیون امتیاز تقسیم بر ۱۰۰ کنیم که امتیاز هر یه سئوالی ۱۰۰÷۳،۰۰۰،۰۰۰=۳۰،۰۰۰ سئوال میشه که هر سئوال ۳۰ ثانیه وقت داره ۳۰×۳۰،۰۰۰=۹۰۰،۰۰۰ ثانیه میشه بعد هر دقیقه ۶۰ ثانیه است ۶۰÷۹۰۰،۰۰۰=۱۵،۰۰۰ دقیقه میشود بعد هر ساعت ۶۰ دقیقه ۶۰÷۱۵،۰۰۰=۲۵۰ ساعت است خب در هفته ما فقط ۱۶۸ ساعت داریم چطور شده ۲۵۰ ساعت بعضیا میگن گروهی شرکت کردنه خب اگر گروهی شرکت کردن وامتیاز جمع کردن هست پس دیگه ینفری رو بیخیال شد یا حتی ۵ نفری رو هم باید بیخیال شد

  ۲۵
  ۳
 10. فازی می گوید

  با ی حساب کتاب ساده متوجه میشیم اگر بیست و چهار ساعت هفت روز متوالی بازی کنیم میشه ده هزار دقیقه،اکر در هر دقیقه دو سوال جواب بدیم و همه رو درست جواب بدیمنهایت امیتازات میشه دو میلیون،بکذربم که اپلیکیشن مدام هنگ میکنه،چجوریبعضی ها سه میلیون امتیاز گرفتن،تازه حداقل باید یک دو میلیون هزینه کنی سوال بخری

  ۱۴
  ۴
 11. محسن می گوید

  من ۴ هفته متوالی شرکت کردم و این هفته آخر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان سوال خریدم،تو روز چهارم امتیازم ۷۰۰ هزار بود،بعد رتبه نفرات اول رو که نگاه کردم دیدم نفر دهم یک میلیون و ۸۰۰ هزار امتیاز داره،حساب کردم من بخوام ادامه بدم هم نهایت امتیازم بشه یک میلیون و ۶۰۰،و این در حالیه که اون نفرات هم مدام امتیازشون بیشتر میشه،و کلا دیگه قید برنامه رو زدم،اصلا منطقی نیست امتیاز نفرات برتر،روز چهارشنبه اول برنامه که منتظر باز شدن اپلیکیشن بودم به محض باز شدن هنوز اولین سوال رو جواب ندادم رفتم نگاه کردم دیدم نفر دهم ۹ هزار امتیاز داره و نفر اول ۲۷ هزار،چجوری همچین چیزی ممکنه،شما هم امتحان کنید به حرفم میرسید،کاملا کلاهبرداری این برنامه

  ۳۱
  ۳
 12. سروش از شیراز می گوید

  خدا بداددبرسه
  چقدر دوستان ساده ایی پیدا میشن که بخاطر پول وارد این بازیها میشن

  ۲۲
  ۲
 13. فیروز می گوید

  دزدی کاملا آشکاره هفتادهزارتومن هم ازمن خوردحرامش

  ۱۹
 14. صدف می گوید

  عجببببببب

  ۹
  ۲
 15. سعید مدنی می گوید

  سلام کاملا کلاهبرداریه نزدیک به یک ماه وقت صرف کردم و بالای یک میلیون دویست هزار تومان سوال خریدم اما وقتی که به زیر رتبه ۵۰ رسیدم دیگه با گرفتن امتیاز ها رتبه من پایین تر نمی امد و روز ۴ شنبه شب در کمال ناباوری دیدم همه چیز صفر شد و رتبه من رفت بالای صد ‌.جای سوال این بود که اگر من تا اون لحظه زیر ۵۰ بودم چطور یکدفعه ۱۰۰ نفر بالاتر از من قرار گرفتند .فقط یک بار ما رو به عنوان تماشاچی دعوت کردند که یک صحنه سیرک واقعی بود با یک بوفه که قیمت هاش وحشتناک بود .من که انصراف دادم خداوکیلی شما هم اگر میخواهید ضرر نکنید وارد این قمار نشید …

  ۱۳
 16. معصومه می گوید

  پس واقعا اینایی که شرکت میکنن اونم از شهرستانها پامیشن با فامیلاشون میان حتی هزینه ای که کردنم در نمیاد که!!بعدم میگن میخوایم با این جایزه کار خیر کنیم!!!!فازشون چیه اخه خب اینهمه خودشونو عذاب میدن،همون پول اپلیکیشنو بدن به کار خیر

  ۱۳
 17. حر می گوید

  خدایش کسی نیست جلوی این سواستفاده کردنهارو بگیره.نکنه بازدست خارجها تو کاره.از اینکه اطلاع رسانی میکنن ممونم

  ۵
  1. م صحت می گوید

   قمار به سبک مسابقه تلویزیونی

   ۵
 18. حر می گوید

  بخاطر خدا هر کس تجربه ای داره بنوسه تا همه متوجه شن.شاید مسولی کسی پیدا بشه پیگری کنن.

  ۴
 19. Nc می گوید

  اقا شک نکنید که این یه قماره… ببینید چندین نفر پول گزاف هزینه میکنن تا اخرش مثلا به ٨ نفر چند میلیون برسه… سود اصلیشم میره تو جیب طراح برنامه… مگه قمار چیه همینه دیگه… از مام کلاهبرداری کردن… با *٧١٠# قبض تلفن پرداخت کردیم که پول از حساب مون کم شد ولی قبض تلفن پرداخت نشد… دوباره رفتیم پرداخت کردیم

  ۳
  ۱
 20. محمد می گوید

  مهمترین دلیل در دزد و کلاهبردار بودن اینها همین بس که وزیر محترم ارتباطات تقلب اینا رو فاش کرد،شایدم منظور این بود که این اپلیکیشن هم آمارهاش تقلبی هست…
  من ۲۰۰۰۰ هزار تومن ۵۰۰ سوال خریدم،با وضعیت اینترنت و مشکل قطعی اپلیکیشن در ۲ ساعت و چهل دقیقه تونستم به ۳۲ سوال جواب بدم اونم ۲۳ تا درست،حالا موندم دوستان نرم افزاری اپلیکیشن چطور افراد دلخواهشون رو با این تقلب آشکار و امتیاز بالای ۳ میلیونی میارن تو برنامه؟آخه به شعور مردم توهین نکنید…
  گلزار که وضعش معلومه و اصلن به چشم مردم نمیاد جز ی عده ای که …ولی آقایان صدا و سیما! والله استفاده ابزاری از اوضاع بدبختی مردمی من تو این شرایط اختلاس ها دنبال پول بادآورده میگردند حرام هست و از یه جاهای دیگه تون میزنه بیرون…خودتون شریک دزدها نکنید …گناه کبیره هست …

  ۵
 21. mahsa می گوید

  من قبل مسابقه فک میکردم نرماله همه چی ولی الانکه پیامارو خوندم واقعا دیگه دارم منصرف میشم نزدیک ۱۰۰تمن هزینه کردم رتبمم روز اولی خوب رفت جلو از ۹هزار رفتم شدم ۲هزار ولی میترسم بااین حرفا دوباره سوال بخرم چهارشنبه هفتم فروردین شروع کردم بعد چون اگاهی نداشتم ساعت ۱۲ صفر شد همه چی نمیدونم واقعا چی درسته چی غلط خدایی دست جمعی چمبره بزنید به صدا سیما جواب بگیریم این جریانات چیه

  ۱۰
 22. مصطفی می گوید

  کسی میتونه دقیق بگه شروع مسابقه تو اپلیکیشن چه روز و ساعتیه و هر چند روز یکبار از اول باید شروع کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۳
 23. Pari می گوید

  سلام عزیزان لطفا جهت شرکت در مسابقه برنده باش منو راهنمااااییی کنید ممنونم

  ۳
  ۵
 24. مهدی از تهران می گوید

  آقا هیچ دلیل عقلی نمیگه پولت رو به باد بدی داداشم خواهرم بشین سر جات …شرکت نکن

  ۵
  1. Zozo می گوید

   ووالله منم نمیدونستم اما گویا خیلی دل پُر درد داریم اینجا!اگه واقعا اینجوریه و اینهمه آدم ناراضی و کسانی که میگن حتی الان هزار تومن پول نداریم خدایی آدم دلش میسوزه درضمن “خدایی اینها چطور این پولهای حروم از گلوشون میره پایین؟؟من الان اومدم شرکتi کنم اما صد درصد پشیمون شدم عین فروشگاه رفاه چندبار شرکت کردم هم جنساش از فروشگهای دیگه گرونتره هم همش تبلیغ دروغه تازه چقدر در بقالی ها و سوپرهای کوچک محلی رو تخته کرده بنده های خدا مشتری ندارند.مردم عاقل شیم بخدا

   ۱
 25. احمدی می گوید

  با این اوصاف پولتون را خاک کنید که درخت پول در بیاد و گربه نره و روباه مکار ببرنش باز بهتره تا تو این برنامه خرجش کنی.!!!

  ۴
 26. امیرحسین می گوید

  اصن نفرات اول امتیازشون به صورت عجیبی میره بالا ، چون سوالا سختن و نمیشه همرو درست جواب داد و اونا طوری سوالا رو جواب میدن که انگار جوابشو دارن یا نابغا ، در حالی که وقتی میان تو برنامه گلزار به سختی ۵ میلیون میبرن ، این یه خورده عجیب نیست ؟؟؟

  ۱۱
 27. بهار می گوید

  کاش اسم تحلیلگراتون هم بنویسید که اگه جایی خواستیم استفاده کنیم رفرنس بدیم

  ۲
 28. فایق می گوید

  بابا این مسخره بازیا چیه.خدایی داداشم ۷۰۰ هزار تومان پول گزاشت.رتبش شد۱۵۰.بعدشم تو اوج ناامیدی مجبور شد بازی رو قطع منه وانطراف بده بیچاره

 29. امیر حسین می گوید

  پولتون رو اتیش بزنید بهتره تا ببرید تو برنامه گلزار

  ۳
 30. الهام می گوید

  من تا الان ۳۶۰ تومن سوال خریدم رتبم ۲۱۵ الان خیلی کند داره رتبه میاد پایین تازه ۶۰ تو منم ریختم که از درگاه خارج شد و سوال برام نیومد من که راضی نیستم و ادامه نمیدم کاش زودتر این نظرات و خونده بودم

  ۱
 31. alireza sayeh می گوید

  اگه نظرای مردمو نخونده بودم منم میخواستم شرکت کنم

  ۲
 32. محمد نورآذر می گوید

  سلام.آقایون و خانم ها به قرآن محمد به جون جفت بچه هام من تو این هفته ۵۳۰/۰۰۰ هزار تومان خرج کردم سوال خریدم هی زدم خودمو کشیدم تا ۸۰ نفر بعدش من دیگه ۷۹ رو ندیدم روی رتبه ام به خدا قسم خودم میشمردم ۶۰ سوال درست جواب میدادم ولی یک رتبه پایین تر نمیومد والا منم موندم اینجا چه خبره اگه کلی تو کارشون هستش من واگذار میکنم به خدا چون از گلوی زنو بچه ام بریدم این پولو ریختم اونجا به امید اینکه منم برم برنده باش لااقل اون پولی که خرج کردمو دربیارم.محمد از تهران

  ۱
 33. علی می گوید

  بعضی نظرها هم خیلی چرته
  طرف می که چند صد میلیارد درامدشونه
  نهایتش ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر تو رالیند که متوسط ۵۰۰ تومان خرج کردند که در حالت خوشبینانه می شه یک میلیارد تومان اگه تا نفر ۱۰۰۰۰ هم متوسط ۵۰ تومان بدن میشه ۵۰۰ میلیون یعنی در بهترین حالت یک ونیم میلیارد درامدشه که هفته ای تقریبا ۵۰ تومان گلزار می گیره بقیه هم جمعا هشت نفر ۵۰ تومان جایزشون می شه و اداره سرور به این قدرتمندی هم هفته ای حداقل ۱۰۰ تومتن خرج داره صد نفر هم عوامل برنامه هستند که اگه هفته ای یک میلیون هم بگیرن میشه ۱۰۰ میلیون و صدا و سیما هم مطمئن باش ۷۰۰-۸۰۰ تومانی بابت این امکانات گرفته تهش ۲۰۰-۳۰۰ تومان درامد برا این حجم سرمایه گذاریه ولی در مقابل صدا وسیما حداقل ۱۵ دقیقه قبل وسط و بعد از مسابقه که جمعا در دو شب می شه ۳۰ دقیقه که سر جمع ۱۸۰۰ ثانیه تبلیغ داره که متوسط هزینه تبلیغاش ثانیه ای ۸ میلیونه که می شه نزدبکه ۱۵ میلیارد تومان به غیر از تبلغ *۷۱۰# که اونم معلوم نیست چند آب می خوره بعد از دولت بودجه هم می ۷واد
  مهم اینه که این اپلیکیشن نه ربطی به سواد

 34. داودمحمدی سرخه کاوی می گوید

  میخوام حذف کنم اصلا خوب نیست فق الکی هزینه داره

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم