5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

برنده باش یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار این روزهای کاربران ایرانی است که توانسته هزاران کاربر را به لطف حضور محمدرضا گلزار در این مسابقه تلویزیونی جذب کرده و با توجه به شوی چند ده میلیون تومانی که در هر برنامه به راه می‌اندازد، به صورت تصاعدی به تعداد کاربرانش بیفزاید که در این مقاله قصد داریم به زوایای مختلف این اپلیکیشن پرداخته و به دلایلی که استفاده نکردن از اپلیکیشن برنده باش را توجیه می‌کنند، بپردازیم.

ابتدا باید توجه کنید  اپلیکیشن برنده باش که توسط محمدرضا گلزار، بازیگر و سوپراستار سینمای ایرانی تبلیغ می‌شود مربوط به رسانه ملی نیست و عملا یک شرکت خصوصی آن را هدایت و مدیریت می‌کند و تا جاییکه متوجه شدیم صرفا آنتن صدا و سیما توسط یک گروهی خریداری شده و رسانه ملی از این طریق منتفع گردیده است.

barandeh-bash7 5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

در ادامه به دلایلمان می‌پردازیم و دوست داریم شما کاربران عزیز نیز در این مطلب با ما گفتگو کنید و دیدگاه خود را بیان نمایید.

1- عملکرد اپلیکیشن برنده باش کُند و طاقت فرساست!

اولین اشکالی که جدا از هر اتفاق دیگر شاهد آن هستیم، کندی قابل لمس و حسی است که در این اپلیکیشن وجود دارد. در تستی که ما برای نوشتن این مطلب انجام دادیم، ثبت پاسخ هر سوال زمان‌بر بود و عملا پاسخ به 5 سوال تستی زمان زیادی را از ما گرفت. بدین ترتیب می‌توان گفت که مسئولین اپلیکیشن برنده باش پیش بینی حضور گسترده کاربران را علی‌رغم تبلیغات فراوان‌شان انجام نداده‌اند.

گفتنی است که تست نگارنده این مطلب در حوالی 3 بامداد بوده و عملا بایستی خلوت‌ترین زمان این اپ در طی 24 ساعت باشد! در ضمن این کندی سرور را اگر کنار زمان‌مند بودن هر سوال بگذاریم، خدای نکرده به نتایج خاصی می‌رسیم که اصلا قصد نتیجه گیری از آن را نداریم!

barandeh-bash8 5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

2- علی‌رغم همه تبلیغات و القائات، اپلیکیشن برنده باش رایگان نیست!

قطعا شما هم مثل ما تصور می‌کردید که جوایز چند ده میلیون تومانی این برنامه از طریق اسپانسر یا هزینه شخصی پرداخت می‌شود و شرکت کنندگان صرفا از طرق پاسخ‌دهی رایگان به یک سری از سوالات امکان حضور در این برنامه را دارند ولی زهی خیال باطل که تصور ما و شما اشتباه بوده است!

کاربر در اولین استفاده صرفا 5 شانس رایگان برای حضور در اپلیکیشن برنده باش را داشته و پس از پاسخ‌دهی اشتباه به 5 سوال می‌بایست بسته‌های مختلف 2500 تا 20 هزار تومانی این اپ را خریداری کند که هر کدام امکان حضور دوباره متفاوتی را به شما اعطا می‌کنند!

barandeh-bash2 5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

برای رسیدن به اعداد میلیونی امتیازات شرکت کنندگان در برنامه تلویزیونی بایستی هزینه‌های هنگفتی پرداخت شود که در صورت به ثمر نشستن آن طبیعتا هیجان برنده شدن در برنامه به آن مقداری نخواهد بود که عملا در تلویزیون وانمود می‌شود! ( تعدادی از شرکت کنندگان حتی با صفر تومان از برنامه خارج می‌شوند!)

از سوی دیگر ده‌ها هزار نفر کاربری را تصور کنید که قطعا به مرحله 4 نفر آخر نمی‌رسند و عملا هر کدام در صورت هزینه کرد 10 هزار تومانی به سود میلیاردی برای برگزار کننده تبدیل خواهند شد که فی نفسه اشکال نداشته ولی تضاد آن با تبلیغات انجام شده قطعا مشکل بزرگی است. همچنین یک سوال بزرگ اینکه اگر این یک گونه‌ای از قمار یا شبکه هرمی یا هر موضوع مشابه این چنینی نیست، پس چیست؟

barandeh-bash5 5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

3- مالکیت اپلیکیشن برنده باش در ابهام!

به طرز عجیبی مسئولین این اپلیکیشن روی استفاده از شهرت محمدرضا گلزار اصرار دارند و نشانه خاصی از شرکت پشتیبان این اپ نیست. یک شماره تلفن که طبیعتا با هزینه اندکی قابل تامین است و به جز آن هیچ راه ارتباط مطمئنی در سایت این اپلیکیشن مشاهده نمی‌شود.

جدا از راه‌های ارتباطی آیا نباید مردم با شرکت یا پشتیبان اصلی یک اپلیکیشن که میلیاردها تومان به حساب آن واریز می‌کنند، آشنا شوند؟ طبیعتا با توجه به شناخت ما از موارد مشابه مانند پولیک و… نگرانی‌ها را پیرامون این اپلیکیشن بیش از پیش می‌کند که نیازمند شفاف سازی هر چه بیشتر توسط روابط عمومی این برنامه است.

نکته دیگر، در سایت اصلی این اپلیکیشن است که دامنه آن متعلق به یک فرد بوده و ابهامات پیرامون فعالیت برنده باش و پشتیبان آن را بیش از پیش می‌کند؛ چرا که در صورت رسمی بودن فعالیت این سایت علاوه بر وجود نماد الکترونیکی می‌بایست مشخصات یک شرکت حقوقی در whois دامنه آن وجود داشت نه یک شخص حقیقی با اطلاعات کاملا متفاوت نسبت به اطلاعات تماس برنده باش!

barandeh-bash-22 5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

4- رتبه‌بندی و رقابت در اپلیکیشن برنده باش کاملا مبهم است!

از دیگر اشکالات پیرامون اپلیکیشن برنده باش، ابهاماتی است که در رتبه‌بندی آن مشاهده می‌شود. در حال حاضر شرکت کنندگان در مسابقه حضوری و در مرحله نهایی صحبت از امتیازات چند میلیونی می‌کنند و در اپلیکیشن نیز طبق آمار و اطلاعاتی که وجود دارد، بعضی از کاربران به امتیازات این چنینی رسیده‌اند ولی یک حساب و کتاب ساده با امتیازات هر سوال و زمان موردنیاز برای هر کاربر، به ابهام بزرگی برخورد می‌کنیم که آیا یک نفر با 24 ساعت فعالیت مداوم در طی حتی 60 روز فعالیت امکان رسیدن به اعداد این چنینی را دارد؟

سوال دیگر اینکه آیا با توجه به امتیازات در حال صعود کاربران چند میلیونی، برای کاربران تازه وارد نیز امکان حضور در برنامه وجود خواهد داشت؟ این سوال از آنجایی مطرح می‌شود که برای رسیدن به اعداد نفرات اول که طبیعتا ثابت نخواهند ماند، نیازمند فعالیت حداقل 3 ماه یا بیشتر است و در صورت ثابت ماندن امتیازات نفرات ابتدایی، آیا تضمینی به موضوع برقرار بودن اصل برنامه وجود دارد؟

barandeh-bash3 5 دلیل برای اینکه اپلیکیشن برنده باش (برنده شو) را استفاده نکنیم!

با توجه به حضور 8 نفر در هر هفته، آیا با رسیدن کاربران تازه وارد در سه ماه آینده به اعداد مذکور باز هم فرصت به حضور در مسابقه اصلی خواهد رسید یا به بهانه‌های مختلف از حضورشان جلوگیری می‌شود؟ بازهم تکرار می‌کنیم که قطعا هر نفر جلوتر از شما که کاربر جدید هستید، شانس بیشتری در سه ماه آینده خواهد داشت و به نظر می‌رسد این رشته بی پایانی است که صرفا یک برنده دارد و آن شرکت و صاحب امتیاز این مسابقه است!

5- سوالات اپلیکیشن برنده باش بسیار سخت و متفاوت نسبت به تلویزیون!

شاید این دلیل عجیب‌ترین بخشی است که برای استفاده نکردن از اپلیکیشن برنده باش می‌توان نام برد. قطعا اگر بیننده مسابقه تلویزیونی باشید، می‌دانید که سوالات محمدرضا گلزار به قدری ساده است که همه را به این توهم می‌اندازد که “من قطعا برنده 200 میلیون تومان می‌شوم!” ولی این توهم با همان سوال اول اپلیکیشن به باد می‌رود، چرا که سوالات به قدری سطح بالا (نسبت به برنامه تلویزیونی) طراحی شده که بسیاری از آن‌ها در زمان محدود 30 ثانیه‌ای قابل پاسخ‌دهی نیست!

سختی سوالات ما را به سمت و سوی یک شائبه بزرگ می‌برد و آن هم تمایل مسئولین برنده باش برای خرید بسته‌هایی است که در ظاهر اجباری نیستند!

53 دیدگاه
 1. رامین می گوید

  برای مالکش سود هنگفتی داره .شبای اول سوالاش اسون بود
  به محض جلب توجه مردم و استقبال ازین برنامه سوالاشون رفته رفته سخت شد کما اینکه میبینیم از انجا ک این برنامه سود خوبی نصیبش میشود.تا حدودی مخصوصا با کمک گلزار به شرکت کنندگان نمیخواهد کسی دست خالی از مسابقه حذف شود و این نوعی سیاست برای جذب افراد بیشتر است.

  ۲۷
  ۲
 2. حمید می گوید

  سلام یه موضوعی که هست اینه که بعضی از شرکت کننده ها با یه اکانت وارد میشن. یعنی مثلا یه گروه ده نفری دور هم جمع میشن و موقع نصب اپ یه شماره تلفن میدن
  اینطوری چند تا یوزر فعال با یه اکانت واردبازی میشن مسلما شانسشون خیلی خیلی بیشتر از افرادیه که تکی بازی میکنن
  اینطوریه که به امتیازات میلیونی میرسن
  واین خیلی بده
  چون خیل زیادی از افراد جامعه نمیتونن گروهی بازی کنن
  و اینطوری عملا یه گروهی که خیلی هماهنگ باشن به راحتی میتونن با صرف وقت زیاد برای مدت طولانی در برنامه ی هر هفته جزء ۸ نفر باشن.

  امیدوارم که بهتون کمک کرده باشم

  ۴۱
  ۲
 3. علی می گوید

  با سلام
  نفرات برتر معمولا حدود پنج ملیون امتیازشون میشه که این در طول یک هفته با نوع امتیاز دهی و زمانبندی تقریبا محال هست و من فکر میکنم یه جای کار میلنگه

  ۳۲
  ۲
 4. Dan Brown می گوید

  مگه میشه کسی (بعضا حتی گروهی) تو یک روز ۲ میلیون امتیاز بگیرند؟حتی دیده شده(توسط خودم که تا روز پایانی جزو ۸ تا بودم)کسی فاصله ۱۰۰ هزار امتیازی رو عرض ۱۰ دقیقه جبران کرده.ما که خودمون روز آخر شدیم ۱۳ام.جدا از این بحثا کلی پول خوردن نزدیک ۴۵۰هزار تومن سوال خریدیم که ندادن اصلا و گفتن ذخیره میشه برای هفته های بعدی.این ینی کلا پول رفت.
  به نظرم ۳ نفر میزارن بالا از خودشون که بقیه تشویق بشن برسن بهشون از لحاظ امتیازی.و از نفر ۴ به بعد ۸ تا رو انتخاب میکنن.
  حیف یه هفته که پاش رفت.کلی ایده داشتم با پولی که به فرض محال تو مسابقه برنده میشم😂😂😂

  ۲۳
  ۳
 5. هیچکس می گوید

  به نظر بنده به هیچ کس ارتباطی نداره که بخواد بدونه کی داره برنامه رو مدیریت میکنه
  و از طرفی بازی تو این برنامه اجباری که نیست
  شما نمیخوای بازی نکن
  شما به هزاران مشکل دیگه که گریبانگیر خودمون شده اعتراض نداری و حالا گیر دادی به مسابقه که….
  شما دوست نداری بازی کنی نکن و برنامه رو دنبال نکن …. خیلی برات سخته؟؟؟
  کسانی که اینطور طرز فکری دارند همونهایی هستند که پشت در مطب مینشینند و درآمد دکتر رو حساب میکنن و میگن دزده…اما یکم فکر نمیکنن که داره مردم رو خوب میکنه…
  آقای گلزار هم علاوه بر ترویج مطالعه باید درآمد هم داشته باشند و نمیشه بهش اعتراضی داشت…
  از اختلاس زورتون نمیگیره اما بخیلی میکنین که یکی بیاد و بیشتر از شما درآمد کسب کنه…
  فکر میکنم شما با گذاشتن این مطلب توی وب ثابت کرده باشید که جزو ثبت نام کننده های سایپا و ایرانخودرو هستید اونم در حالی که اعتقاد دارید اشغال تولید میکنن

  ۳۲
  ۸۰
  1. Dan Brown می گوید

   مثلا این یکی از اوناس که هنو بازی رو شروع نکرده داره دفاع میکنه.منم اینجوری بودم بچه جون.یا اینکه یکی از اوناس که با این اپ پول درمیاره.

   ۳۹
   ۱۰
  2. علی می گوید

   اگه اینطوریه که هر جا کلاهبرداری میشه درش اجباری نبوده و اینکه مردم نمیدانند که تبلیغاتی که میشه در این مسابقه حقیقت ندارد.

   ۲۶
   ۵
  3. بینام می گوید

   آقای گلزار هم اگه دستش میرسید مطمئن باش اختلاس که چه عرض کنم بدترشم انجام میداد‌. فعلا ایشون این راه برای کلاه برداری از مردم بی فکرمون انتخاب کرده تا شاید وضع مالیش از اینی که هست بهتر شه بیشتر بتون بره اونور آب حال کنه. آرزوی تفکر

   ۶
   ۹
  4. پارسی می گوید

   تو یه ماه اول که میتونستی فقط با رد کردن سوال امتیاز لازم رو بگیری و وارد بشی این چه ربطی به مطالعه داشت الان هم که این گزینه رو برداشتن باید به این سوال پاسخ داد که چگونه فردی که ۵ ملیون امتیاز رو در ۵ روز جمع کرده ؟ حتا اگه به تمام سوالات پاسخ صحیح هم داده باشه باز ۴۰۰ ساعت زمان میبره در حالیکه ۵ شبانه روز ۱۲۰ ساعته ! یه جای کار میلنگه …

   ۱۸
 6. فاطمه می گوید

  میگم شما به قول آقای گلزار بهتره یکم سرتون تو کار خودتون باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  عجب هااااا. انگار سوگند یاد کردین …

  ۱۰
  ۴۵
  1. Ahmad می گوید

   اولا اگه سرت کلاه می گذاشتن اینجوری دفاع از کلاهبرداری نمی کردی دوما مملکت قانون داره و فرقی نداره که گلزار باشه یا هر کس دیگر اگر شریک کلاهبرداری هستند باید محاکمه شود

   ۲۶
   ۲
 7. سعید می گوید

  سلام من خودم در مدت سه روز با صرف هزینه ۳۰ هزار تومن، ۴۵۰ هزار امتیاز جمع کردم ولی از نفر ۱۰۵ ام نتونستم پایین بیام. نمیدونم چرا

  ۱۷
 8. Dan Brown می گوید

  بهتره جدیدترین خبر در مورد مسابقه رو بخونید.
  فرووووش امتیاز به شرکت کنندگان

  ۱۷
  ۱
 9. محمدحسین میرزایی می گوید

  بله

  ۶
 10. برنده باش حسین اشراقی می گوید

  ولی ارزش داره با رضا گلزار یه عکس داشته باشی
  **************************

  ۷
  ۵۵
 11. حقیقت می گوید

  همش دروغه..الان با این سوالای عجیب غریب این اپلیکیشن سرانه مطالعه میره بالا؟؟؟؟شما کتابخونه ملی رو هم حفظ باشی نمیتونی خیلی سوالا رو جواب بدی..اقای گلزار و مسئولین این برنامه اگر دلشون به حال سرانه مطالعه میسوزه میتونن با این پولی که بذل و بخشش میکنن مثلا،کلی کتابخونه بسازن

  ۲۰
  ۳
 12. حمید می گوید

  آقا اصلا هیچ تم توانمندی پشت این اپلیشکین نیست. شخصا بسته ۲۰ تومنی خریدم و اپلیکیشن کراش کرد وقتی با شماره پشتیبان تماس گرفتم گفت در حال بررسی و رفع هستیم دو ماه هست هنوز برطرف نشده و روی خیلی از گوشی ها کار نمیکنه اصلا.

  ۱۶
  ۲
 13. محمدحسین میرزایی می گوید

  بله محمدرضا گلزارخیلی دوستت دارم رفیق شفیق محمدحسین میرزایی ۱۰۰۰۸۸۰

  ۴
  ۷
 14. محمد می گوید

  کسانی که از این برنامه انتقاد کردن دلایل منطقی قوی ارائه کردند ولی کسانی که ازاین برنامه حمایت کردند فقط حرف های چرت و پرت و با کمترین منطق رو ارائه دادن که شاید از عوامل خوده برنامه باشند یا صرفا کشته مرده های محمدرضا گلزار حالا خانوم ها به کنار شما برادر گرامی اینقدر از گلزار تعریف نکن زشته مردم خیال بد میکنند

  ۳۹
  ۳
 15. محمدحسین میرزایی می گوید

  بله ۱۰۰۰۸۸۰محمدحسین میرزایی محمدرضا گلزار

  ۱
  ۱۴
 16. هانی می گوید

  من هم شرکت کردم پول هم خرج کردم ولی سرعت نرم افزار خیلی پایینه زنگ زدم گفتم پولمو پس بدین گفتن که نمیشه رفتم شکایت کردم به زودی در برنامه رو تخته می کنند همشون دزد هستند کثافتا

  ۲۸
  ۲
  1. فرشاد می گوید

   تو چقدر ساده ای. این باند از این سفره تا همین الانش بالغ بر چندده هزار میلیارد تومن پول درآوردن. به نظرت چه کسی میتونه در مغازه شون رو تعطیل کنه؟ هرکس بهشون گیر بده با مبلغی راضیش میکنن. این شرکت تونسته در دو شب تعطیل هفته در بهترین ساعت در پربیننده ترین شبکه آنتن صدا و سیما رو بگیره و بهترین و گرونترین بیلبوردهای تبلیغاتی تهران رو اجاره کرده. اونوقت تو دلت خوشه با شکایت تو درش رو تخته کنن؟؟؟

   ۱۰
   ۱
 17. علی عیوضی می گوید

  والا نمی دونیم چکار کنیم دوست داریم شرکت کنیم ولی می ترسیم سوالاتمونم سفر شدن ولی بازم دوس داریم ادامه بدیم

  ۹
  ۱
  1. بینام می گوید

   این دقیقا همون شگردی که امثالی مثل گلزار ازش استفاده میکنن و پول هنگفت به جیب میزنن. از نقطه ضعف مردم استفاده کن و پول پارو کن. بعدشم به ریش مردم کم عقل بخند

   ۳
   ۱
 18. سامان می گوید

  سلام، با یه حساب کتاب ساده از نحوه امتیاز دهی سوالات به خیلی از مسائل پی می برید، این شرکت به حدی درآمد داره از این برنامه که قطعا با یک مبلغ اغوا کننده به شبکه ۳ رضایت اونا رو جلب کرده ، چرا باید یک شرکت خصوصی انقدر ناعادلانه درآمد داشته باشه…
  لطفا کمی تامل و کمی تفکر ،

  ۱۶
  ۱
 19. محمد می گوید

  اپلیکیشن ۲۰۰ هزار شرکت کننده داره و برنامه هر هفته تعداد انگشت شماری رو میاره. همین دلیل منطقی ای هست که توی سمت این مسابقه نرفت. حالا دوز و کلک هاش هم به کنار.

  ۱۱
  ۲
 20. مهدی می گوید

  ممنون از شما میخواستم نصب کنم و.شرکت کنم در برنامه برنده باش با راهنمایی شما به نتایج خیلی خوبی رسیدم و از شرکت منصرف شدم

  ۲۲
  ۱
 21. سین می گوید

  خدا کمک کنه

  ۷
  ۱
 22. کوروش می گوید

  میدونی چراگلزاررو آوردن؟چون ۹۰درصددختراو۳۰درصدپسراازجذابیت وتیپ این فرد هلاک میشن وآرزوشونه گلزار یه لبختدبهشون بزنه.امان ازعقده بعضی دختراوخانومها امان….

  ۱۷
  ۴
 23. سیدهادی می گوید

  ممنون بابت اطلاع رسانی تون؛ من هم به هوای نصب اپلیکیشن تو گوگل سرچ کردم که چشمم به مطلب شما خورد؛ واقعا متشکرم که باعث میشید هزاران نفر دیگه مثل من فریب نخورن🙏🙏🙏

  ۲۲
  ۲
 24. اطلس می گوید

  نظر هاتون رو خوندم
  خیلی منطقی بود
  من هم منصرف شدم

  ۲۶
  ۱
 25. سودا می گوید

  چرا کسایی که قبلا شرکت کردن بازم شرکت میکنن و افراد برتر میشنو بازم تو برنامه راه میدین شاید یکی دیگه ب این پول نیاز داره چرا حق بقیه روضایع میکنین و پولامونم ب باد میره؟! یکم منطقی باشیم 😐👌

  ۱۰
  ۲
 26. حمید می گوید

  با سلام و تشکر از اظهار نظرهای دوستان.نکته منفی دیگه اینکه در هنگام نصب نسخه جدید،اپلیکیشن درخواست دسترسی به فایلهای گوشی شما نظیر گالری و مدیا و غیره رو داره.یه اپلیکیشن پرسش و پاسخ چه نیازی به این فایلها داره؟

  ۱۷
 27. سوری می گوید

  من تاالان جواب تمام سوالاتو تقریبابلدبودم چرارتبم ارهزارکمترنمیشه!!!!!!!

  ۷
 28. غزل می گوید

  من هم منصرف شدم..
  با کمی دقت در آرم برنامه میشه متوجه شد که این سود ب حساب چه کسایی واریز میشه
  هرچند که فکر نمیکنم آقای گلزار هم اطلاع دقیق داشته باشند وگرنه نمیگذاشتند که از ایشون ب عنوان یک سرپوش سواستفاده بشه.
  متاسفم.

  ۵
  ۱
 29. ali می گوید

  سلام اگه بخواین به این مسابقه دعوت بشین باید یه اکیپ پنجاه نفری جمع کنین و این اپلیکیشن رو با یه شماره و یه ایمیل رو همشون نصب کنین.بعد با احتساب صد امتیاز واسه هرسوال اگه هرنفر در روز دویست تا سوال رو جواب بده در پنج روز تقریبا پنجاه هزار تا سوال جواب داده میشه و هرسوال صد امتیاز داره.که امتیاز نهایی میشه پنج میلیون و الان نفر اول چهار میلیون امتیاز داره.اونوقت دعوت میشین و فقط یکیتون که شماره تلفن و ایمیل ماله اونه باید بره اونجا.که این تقریبا زمان بر و هزینه بره.برای خرید پنجاه هزار سوال حساب کنید چقد پول میخواد با قیمت بسته هاش اگ مشاهده کنین.برای جواب دادن هم با یه گوشی دیگه برین گوگل زود سرچ کنین.اگه دختری هست که عقده ی دیدنه محمدرضا گلزار رو داره یا اگه پسری هست که آرزوی پولدار شدن و مشهور شدن رو داره باید این کارارو بکنه.من ک حوصله و وقتشو ندارم تصمیم با شماست

  ۲۱
  ۳
 30. پارسی می گوید

  الان که گزینه گروهی رو حذف کردن چطور یه شخص میتونه ۵ ملیون امتیاز در ۵ روز جمع کنه ؟ حتا اگه به تمام سوالات در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخ بده اینکار به ۴۰۰ ساعت زمان نیاز خواهد داشت در حالیکه ۵ روز ۱۲۰ ساعته ! حتما یه جای کار میلنگه…یعنی چندتای اول از خودشون هستن بقیه باید عین گوسفند دنبال اونا بدون! هیشکی هم پاسخگو نیست یعنی نمیتونید تهیه کننده رو پیدا کنید و یقشو بگیرید

  ۸
 31. علی می گوید

  مدت زمان شرکت تو مسابقه اپلیکیشنش چه روزایی هست؟

  ۲
  ۱
 32. سیما می گوید

  من از شرکت در مسابقه منصرف شدم.باد آورده را باد می برد

  ۲
  ۱
 33. مجتبی می گوید

  به نام خدا سلام بر دوستان .من صحبت تمام شما دوستان را خواندم .ولی اگر واقعا مشکلی هست چرا مسئولین صدا سیما رسیدگی نمی کنن . .چرا تمام کسانیکی شاکی هستند این مطالب رو به مرجعش نمیرسون . تمام این صحبت‌ها فقط در حد یک ادعا هست اگر واقعا موردی هست . یک نفر که واقعا حقش خورده شده شکایت کنه اینقدر خوب نیست .چیزی که فقط در حد یک ادعا هست کشش بدهید لطفا اقدام کنید وشکایت خود را به شبکه برسونید . وانقدر پشت دیگران بدون هیچ مدرکی صحبت نکنید .لطفا

  ۳
 34. پژ می گوید

  سلام دوستان.فقط و فقط باید تحریم کنیم این برنامه رو. با یه حساب سر انگشتی میشه سر در آورد که این برنامه کلاه برداریه… شخص کله گنده ای که کمون میکنم از مهره های شبه نظامی باشه پشت این قضیه هستش…از گلزار با دستمزد بالا کمک خواستن و حتی صدا و سیما رو خریدن که برنامه حتما اجرا شه… لطفاً هر کسی هر جور که از دستش بر میاد اطلاع رسانی کنه تا سایر هموطنان چندر غاز سرمایه ای که دارن رو هدر ندن….گلزار تو دیگه چرا؟؟؟ واقعا سرانه مطالعه با این شو تلویزیونی می‌ره بالا؟؟؟ التماس تفکر

  ۲
 35. پژ می گوید

  تا حالا فکر کردین که چرا اسم مسابقه «برنده باش» .؟؟!!!؟!؟! چون برنده اصلی و واقعی خودشونن.

  ۱
 36. فرشاد می گوید

  دوستان پولتون رو دور نریزید.
  من قشنگ پونصد هزار تومن خرج کردم. خدا شاهده ۲۴ ساعته با کمک دوستام میزدیم ولی حتی نزدیک ۵۰ نفر اول هم نشدیم. تازه ما خیلی خیلی خوب جواب دادیم. اول اینکه نفرات اول اصلا معلوم نیست چطور انتخاب میشن. ماها با همکاری هم سه‌نفری بدون وقفه جواب میدادیم حتی به خدا قسم نمیخوابیدیم بعد میدیدم امتیازمون بعد از ۲۴ ساعت میشد ۱۴۰۰۰۰. بعد میدیم نفرات اول روی یک میلیون امتیاز هستند!!!!!!!!!! بخدا آرتوروز گردن و سردرد گرفتیم انقدر پاش وقت گذاشتیم ولی فایده نداشت. پول بی زبونمون هم رفت. نکته دوم اینه که نود درصد سئوالات اپلیکیشن وحشتناک سخت هستن. بخدا هیچ ربطی به اطلاعت عمومی نداره. تخصصی ترین سئوالات رو در زمینه های پزشکی ، حقوق، سینما،ورزش، تجارت، سیاسی، روانشناسی، باستان شناسی، جغرافیا، فناوری اطلاعات، تاریخ، فرهنگ، فلسفه، ادبیات، عرفان و هزار تا کوفت دیگه میپرسه. چه کسی پیدا میشه که همه اینها رو بصورت واقعا تخصصی جواب بده. میپرسه کاخ الیزه توسط چه کسی و در چه سالی ساخته شده و چند تا ستون داره. میپرسه مهدوی کیا در سال۱۳۷۳ در کدام بازی پرسمولیس در چه دقیقه ای گل زد؟ میپرسه هسته اصلی ریبوزم میتوکندری از کجا سرچشمه میگیره و روی غشای سلولی چه جاندارانی تاثیر داره؟!!!
  از من میشنوید فریب این باند مافیایی رو نخورید. خدا میدونه میلیاردها تومن درآمد دارن و بهترین بیلبوردهای تهران رو برای تبلیغاتشون اجاره کردن بعد سر بدبختی مثل من که کارمند هستم رو شیره میمالن و پول و وقتم رو به باد میدن.
  من فریب خوردم. شما نخورید. یاعلی

  ۱۱
 37. محمد می گوید

  مطلب دیگه وجود خانمهای با چهره خاص در استودیو هستش که همیشه پشت محمدرضا گلزار تو صحنه دیده میشن.نمیدونم اتفاقی هستش یا عمدی.

 38. اسیه می گوید

  سلام منم دیشب یه بسته ۲۰تومنی گرفتم ولی شارژ نشد خدا رو شکر که خیلی زود ملتفت شدم که یه جای کار می لنگه
  حیف وقتی که پای این برنامه گذاشتم و هی بسته خریدم

  ۲
 39. زهرا می گوید

  منو باش چه ارزوهایی داشتم

  ۲
 40. هادی می گوید

  بنده هم این برنامه رو نصب کردم. اما چند نکته: ۱- برنامه رو هر گوشی ای نصب نمیشه، رو برخی دیگه مثل گوشی من نصب میشه اما اجرا نمیشه و نهایتا بعد از کلی آزمایش و خطا بالاخره رو یه تبلت نصب کردم. ۲- سوالات اپلیکیشن به طرز وحشتناکی سخت و غیرمنطقی هستند بالا رفتن سرانه مطالعه برای دانستن اینکه مثلا کوه ارواح لقب کدام کوه است چه فایده ای میتونه داشته باشه؟…یا اینکه موزه اشلوس در کدام بنای کرملین روسیه قرار دارد. آخه دانستن جواب این سوال چه دردی از جامعه درمان میکنه؟ ۳- برخی سوالات فاقد گزینه پاسخ هستند و کسی هم در این زمینه پاسخگو نیست. ۴- برخی سوالات گزینه مشابه دارند. مثلا سوال پرسیده فیلم فلان ساخته چه سالی است؟ پاسخ مثلا سال ۱۳۹۲ است بعد دو تا گزینه ۱۳۹۲ تو پاسخ هاست…خخخ. ۵- نحوه دعوت از افراد برتر کاملا مبهم است. مثلا معلوم نیست یک شرکت کننده که ۵ سال اول را با سلام و صلوات و کمکهای توهین آمیز گلزار جواب داده و به نقطه امن اول رسیده چطور توانسته اون سوالهای بسیار سخت اپلیکیشن رو جواب بده؟ و هزار ….سوال و نقص و ابهام بی جواب دیگر

  ۲
 41. هادی می گوید

  سلام دوستان/ من میخواستم اینجا انصاف رو بگم/ اولا تا حالا از آقای گلزار هیچوقت ندیدم مثل بقیه سلبریتی ها به اسلام توهین کنه یا مثلا بره از همجنسگراها اسقبال کنه چیزایی که تو بقیه بازیگرها دیدم و بخاطر این ویژگی بهش خیلی علاقه دارم / در مورد مسابقه برنده باش چند تا انتقاد دارم اول اینکه روند طرح سوالات عادلانه نیس برای بعضی شرکت کنندگان سوالات اولشون خیلی سخته / دوم اینکه منبع سوالات رو مطرح نمیکنند مثلا دو سه مورد سوال در برنامه پرسیده شد که هرچی اینترنت سرچ کردم نبود مثلا یکیش همین سوالی که گفت کدام میوه است که یک تکه از آن گوشت زبان رو از بین میبرد/ سوم اینکه آقای گلزار گفت در این مسابقه همه برابرند ولی آقای منوچهر هادی و همسرش دو نفره در این مسابقه شرکت کردند و این اصلا عدالت نیس چون دو نفره شرکت کردن خودش یه گزینه کمکی محسوب میشود/ اما در مورد اینکه میگن در این مسابقه آشناهاشون رو میارن میخواستم بگم با عقل جور در نمیاد چون وقتی آشناشون رو بیارن هیچوقت انقدر احمق نیستند که بدون هماهنگی باهاشون ازشون سوال کنند چون باید این احتمال رو بدن که نتونه سوال رو جواب بده و دستشون جلوی مردم رو بشه و اینکه اگه مردم مالباخته شدن چرا نمیروند صدا سیما شکایت کنند و سکوت کردند؟ من احتمال میدم شاید چون مسابقه مخاطب زیاد داره بعضی ها برای ریزش مخاطب و به قولی برای اینکه دست زیاد نشه این شایعه ها رو راه انداختن / خود من به شخصه هزینه ای برای این مسابقه ندادم چون اطلاعات عمومی ضعیفی دارم

  ۱
 42. ghasem می گوید

  میگم نظرتون چیه هرهفته پولای جمع شده از شرکت کنندگان رو بین شرکت کنندگان همون هفته به قید قرعه تقسیم کنه دیگه چه کاریه ایقدر وقت خودمونو برا پاسخ دادن سوالات تلف کنیم .آخه مرد حسابی کسی حاضر میشه همینجوری هزارتومن به کسی بده که این برنامه صد میلیون تومن روراحت بخواد بده بنده خودم شرکت کردم اتفاقن خیلی هم شفاف و روشنه البته برای بدست آوردن صدمیلیون تومن باید هم هزینه کنی هم تلاش و تمام این ایراداتی که تواین مطلب گرفتید هیچکدومش به برنامه ی برنده شو وارد نیست و خیلی هم برنامه خوبیه

  ۴
 43. ghasem می گوید

  بسیار برنامه ی خوب و سالمیه بیخود ازش ایراد نگیرید من خودم اسفند ۹۶تو مسابقه ی نما به نما شرکت کردم وبرنده شدم الان آبان ماهه و یک ریال به حسابم واریز نشده حداقل برنده شو پول برنده رو همون لحظه میده مثل کلاهبردارای نما به نما نیست که از همه طرف شرکت کنندگان رو میچزونن و یک ریال هم نمیدن

  ۳
 44. بهنام می گوید

  درود ، من هم با نظر خیلی از دوستان که گفتند برنامه اشکالات و ابهامات زیادی داره موافقم و همچنین در مورد اپلیکیشن که سوالات کاملا تخصصی میپرسه و بسیار سخته/ من بسته ۲۰ تومانی خریدم ولی سوالات اضافه نشد و هرچه پیگیری کردم بی فایده بود / دوستی هم که در مورد شکایت کردن به صدا و سیما صحبت کردند انگار تو ایران زندگی نمیکنند که بدونند اینجا شکایت مردم از نهادها و ارگانها به جایی نمیرسه و فقط وقتت هدر میره

  ۱
  1. هادی می گوید

   دوست عزیز اولا علت اینکه من در این مسابقه هزینه نکردم بخاطر همین بود که بهش اعتماد نداشتم گفتم شاید سرکاری یا کلاه برداری باشه/ دوما شما به حرفات دقت کن چقدر پارادوکس داره همین باعث تعجب من میشه و فکر میکنم شماها دارین دروغ میگین چون داری میگی این مملکت پر از دروغ و کلاهبرداریه و شکایت راه به جایی نداره بعد از یه طرف بازم در این شرایط بی اعتبار و ناامن راحت اعتماد میکنی و میری سیصد چهارصد هزار تومن یا بیشتر خرج مسابقه میکنی تو که میدونی شاید پولت خورده بشه برای چی بازم هزینه میکنی؟خب یعنی چی منتظری شاید معجزه بشه؟

 45. علی می گوید

  باید از شرکت گروهی افراد با یک شماره موبایل جلوگیری بشه! همه جوره دارن ازجیب مردم میدزدن. اون از مسابقه که نقطه های امنشو جوری کردن که نتونی مثل قبل برنده بشی، اینم ازاپلیکیشن که تعداد سوالات بسته بیگ بنگ رو کم کرده و دریافت سوال رایگان رو مثل دیدن تبلیغ قطع کردن. خلاصه هرطرفو نگاه میکنی یه دارن جیب مردم رو خالی میکنن، اونم حسابی.
  دوستان درچه روزی از هفته امتیازها صفر میشه و افراد برتر انتخاب میشن؟

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم