اپل چهار واچ‌فیس جذاب و جدید را برای اپل‌ واچ 4 به نمایش گذاشت

حقیقتا شرکت اپل در مورد رونمایی از نسل چهارم اپل‌واچ‌های خود جسارت به خرج داد که هم‌زمان با معرفی سه مدل جدید آیفون، اپل‌واچ 4 را نیز در ویترین مراسم قرار داده بود. ولی در بررسی‌های بیشتر به نظر می‌رسد این آیفون‌های جدید XS، مکس XS و XR هستند که در کنار اپل‌واچ 4 به نمایش گذاشته‌ شده‌اند تا اپل جای خالی نوآوری و خلاقیت در آیفون‌ها را پشت چهارمین نسل ساعت‌های هوشمند پنهان سازد.

اپل‌واچ 4

با نگاهی بهتر به اپل‌ واچ 4 ویژگی‌های جذاب و فوق‌العاده‌ای به چشم می‌خورد که دید ما را به این دستگاه‌های جدید تغییر خواهد داد. بعد از عرضه سری جدید بندهای اپل واچ 4 اکنون شرکت اپل توانسته است با ترکیب آب، بخار، فلزات مایع و آتش چهره عناصر را برای حضور بر دستان انسان قرن بیست و یکم شایسته‌تر سازد و نفسی تازه را در دل این محصول نجات‌گر بدمد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید این امکان را دارید تا واچ‌فیس‌های ساعت خود را با طرح‌های پیش‌زمینه‌ای که اپل با الهام گرفتن از عناصر چهارگانه حیات برای شما آماده کرده است، آرایش نمایید. به علاوه نسخه دایره‌ای نیز برای لایه‌هایی که در حاشیه آن آیتم‌هایی نمایش داده می‌شود، طراحی شده است. ما همچنان منتظر اعلام رسمی اپل برای تایید امکان استفاده از این واچ‌فیس‌های جدید در مدل‌های قدیمی‌تر اپل‌واچ که با سیستم‌عامل WatchOS 5 کار می‌کنند، هستیم.

صفحه‌نمایش‌های چند لایه‌ای جدید، که معمولا با هشت سطح به اجرا در می‌آیند کمتر با مدل‌های قدیمی هماهنگ‌اند زیرا به فضای بیشتری نیازمند هستند. پس اگر به این واچ‌فیس‌های جدید علاقه‌مند شده‌اید، پیش از صرف هزینه برای سفارش آن‌ها، مطمئن شوید که با مدل اپل‌واچ‌تان به خوبی سازگار هست یا خیر؟

منبع techradar
پیام بگذارید