آپدیت اندروید 9 پای برای گوشی هواوی میت 10 پرو منتشر شد

ماه گذشته بود که هواوی نمونه اولیه نسخه جدید رابط کاربری اختصاصی خود موسوم به EMUI 9.0 را به معرض نمایش گذاشت که بر پایه اندروید 9 پای طراحی شده است. انتظار داشتیم برای اولین بار این رابط کاربری جدید را در سری هواوی میت 20 ببینیم که تا دو هفته دیگر معرفی خواهند شد اما چینی‌ها همگان را غافل‌گیر کرده و این به‌روزرسانی را برای کاربران گوشی هواوی میت 10 پرو منتشر کردند.

آن‌طور که در گزارش‌ها آمده، این آپدیت برای مدل‌های به فروش رفته در اروپا با شماره BLA-L09 و BLA-L29 عرضه شده است. این به‌روزرسانی که رابط کاربری EMUI 9.0 را به همراه داشته، اشکال جدیدی از ژست‌های حرکتی را با خود به ارمغان آورده که به منظور جابجایی میان اپ‌ها در حالت مالتی تسکینگ کاربرد دارد. ضمن آن‌که نسخه جدید فناوری GPU توربو (ورژن 2.0) با عملکرد بهبودیافته در این آپدیت گنجانده شده تا کاربران هواوی میت 10 پرو تجربه گیمینگ بهتری داشته باشند. در حالی که این به‌روزرسانی ابزارهایی برای ارتقا سلامت دیجیتال با خود به همراه داشته، رابط کاربری جدید هواوی نیز داشبورد اندروید را در بخش تنظیمات گنجانده است.

از دیگر موارد جدید می‌توان به مدیریت پیشرفته باتری با پشتیبانی از فناوری هوش مصنوعی، سازگاری با نمایشگرهای برش خورده و ناچ استایل، روشنایی آداپتیو یا انطباقی، طراحی جدید اسلایدر تنظیم صدا و البته بهبودهای امنیتی اشاره کرد. این آپدیت دو شماره ساخت BLA-L09C432E4R1P8B108 و BLA-L29C432E4R1P8B108 را برای دو مدل اشاره شده گوشی هواوی میت 10 پرو به ارمغان آورده است. بد نیست بدانید کاربران برای دریافت این پکیج نیاز به حداقل 2.2 گیگابایت فضای خالی در حافظه داخلی دستگاه‌شان دارند.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید