قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی فلکس خوشایند کاربران نخواهند بود

نخستین گوشی تاشوی سامسونگ در آینده‌ای بسیار نزدیک عرضه خواهد شد و به‌زودی می‌توانیم شاهد خارج شدن گوشی از جیب کاربران و استفاده از یک نمایشگر 7.3 اینچی Infinity Flex واقعی باشیم.

اما صرف‌نظر از عدم آگاهی دقیق نسبت به طراحی ظاهری این دستگاه انقلابی، نام رسمی آن نیز همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به ضروری‌ترین مشخصه این گوشی هیچ‌گونه اشاره‌ای نشده است. ظاهرا یک گزارش اختصاصی جدید از وب‌سایت بریتانیایی Gizmodo پیرامون نام و قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ جزئیات واضحی ارائه می‌دهد. با این‌حال قطعی دانستن موارد مطرح شده احتمالا اقدام معقولی نخواهد بود.

یک خبرچین مرموز که بر اساس گزارش، هویت وی به‌عنوان یکی از کارمندان سامسونگ محرز شده است، پیش‌بینی می‌کند که اسمارت‌فون گلکسی فلکس قیمتی در حدود 1500 تا 2000 پوند خواهد داشت که در وهله نخست دیوانه‌وار به‌نظر می‌رسد! این قیمت‌گذاری تقریبا معادل با 1925 تا 2570 دلار است.

در عوض چنان‌چه دقت اطلاعات مطرح شده به اثبات برسد، پیش‌بینی محدوده قیمتی 1500 تا 2000 دلاری برای اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی فلکس در ایالات‌متحده منطقی است و نگاشت قیمتی مذکور تقریبا همواره معتبر خواهد بود. در رویدادی جالب‌توجه، کلیه اپراتورهای مخابراتی بزرگ در ایالات‌متحده به‌دنبال پشتیبانی از این تبلت چندمنظوره تبدیل‌پذیر به یک هندست هستند.

با توجه به تصمیم سامسونگ مبنی بر تولید تعداد محدودی گوشی در مراحل اولیه، این موضوع چندان شوک‌آور نیست؛ اما این خبر احتمالا برای کاربران بریتانیایی اندکی ناخوشایند خواهد بود. شایان ذکر است که شرکت EE بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات بی‌سیم در کشور به‌شمار می‌آید.

علی‌رغم پیش‌بینی تولید 1 میلیون دستگاه گوشی یا بیش‌تر در گام نخست، دلیلی برای قیمت‌گذاری دقیق‌تر آن وجود ندارد. بر اساس گزارشات، اسمارت‌فون گلکسی فلکس در چندین نسخه عرضه می‌شود که پیشرفته‌ترین آن‌ها می‌تواند قیمتی در حدود 2000 دلار (معادل 2000 پوند در بریتانیا) داشته باشد.

با توجه به شایعات اخیرا منتشر شده بایستی اذعان کرد که سامسونگ گلکسی فلکس در مقایسه با گلکسی F یا حتی گلکسی X جذاب‌تر به‌نظر می‌رسد. با این‌حال به شایعاتی از این‌دست همواره بایستی با دیده تردید نگاه کرد.

منبع phonearena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم