تصاویر جدید نشان می‌دهند که هواوی P30 پرو با دوربین چهارگانه عرضه خواهد شد

هواوی در ماه مارس سال جاری میلادی از اسمارت‌فون P20 پرو رونمایی کرد که تحولی بزرگ در صنعت گوشی‌های هوشمند به وجود آورد. در حال حاضر عرضه یک پرچم‌دار با سه دوربین، به صورت یک ترند در این صنعت درآمده است. حال گفته می‌شود که شرکت چینی برای P30 پرو که باید در نیمه اول سال 2019 منتظرش باشیم، دوربینی چهارگانه در نظر گرفته است. مدل P30 نیز از این افزایش دوربین بی‌بهره نمانده و با یک دوربین اضافی نسبت به نسخه قبلی خود، با دوربینی سه‌گانه عرضه خواهد شد.

اما تمامی مطالب مطرح شده در بالا بر اساس تصاویر قاب‌هایی است که شرکت Olixar برای P30 پرو تولید کرده و پیش‌فروش آنها نیز آغاز شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، در بالا سمت چپ این قاب‌ها بریدگی نسبتا بزرگی وجود دارد که نشان می‌دهد دوربین چهارگانه این هندست به صورتی عمودی قرار خواهد گرفت. فلاش دوگانه دوربین‌ها نیز در کنار آنها تعبیه می‌شوند، اما خبری از بریدگی برای حسگر اثر انگشت نیست و به احتمال فراوان باید منتظر حسگر اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش باشیم.

برای اسمارت‌فون P30 نیز از نظر طراحی دوربین، شیوه‌ای مشابه با نسخه پرو در نظر گرفته شده است؛ به عبارت دیگر دوربین سه‌گانه این دستگاه نیز چینشی عمودی خواهد داشت. اما خبری از سنسورها و فلاش دوگانه در کنار دوربین نیست و بریدگی خاصی برای حسگر اثر انگشت نیز وجود ندارد. تصویر قاب این گوشی را در ذیل مشاهده می‌کنید.

شاید نکته جالب توجه برای کاربران، پنل جلویی گوشی‌های ذکر شده باشد که دارای طراحی ناچ قطره‌ای است. اما باید گفت این تصاویر بر اساس رندرهای رسمی Oppo R17 شکل گرفته و نمی‌توان آنها را به طراحی P30 پرو ارتباط داد. در واقع شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند اطلاعاتی در خصوص صفحه نمایش به شرکت‌های سازنده قاب گوشی‌ها نمی‌دهند و تنها اندازه و عوامل کنترلی دستگاه را برای تعبیه مشخص می‌کنند.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم