عرضه اسمارت‌فون ویوو V15 پرو با دوربین سلفی کشویی و دوربین پشتی سه‌گانه در آینده نزدیک

گزارشات اخیر نشان می‌دهند که کمپانی ویوو احتمالا اوایل ماه فوریه هندست جانشین ویوو V11 پرو را در کشور هندوستان عرضه خواهد کرد. در حالی‌که برخی نشریات نام ویوو V12 پرو را به این هندست نسبت داده‌اند؛ اما برخی دیگر ادعا می‌کنند که کمپانی احتمالا اسمارت‌فون جدید خود را با نام ویوو V13 پرو عرضه نخواهد کرد؛ زیرا رقم 13 به باور برخی جوامع یک عدد نحس قلمداد می‌شود. با توجه به این موضوع انتظار می‌رود که هندست جانشین ویوو V11 پرو احتمالا تحت عنوان ویوو V15 پرو روانه بازار شود.

کمپانی برای نام‌گذاری اسمار‌ت‌فون‌های سری V خود از اعداد فرد استفاده می‌کند؛ لذا به‌کارگیری نام V14 پرو بعید به‌نظر می‌رسد. این گمانه‌زنی می‌تواند تحقق پیدا کند؛ زیرا انتشار تصویری از کیس گوشی نشان می‌دهد که این دستگاه، ویوو V15 پرو نام‌گذاری خواهد شد. همچنین تصویر کیس گوشی از وجود پیکره‌بندی دوربین پشتی سه‌گانه و دوربین سلفی کشویی حکایت دارد.

تصاویر کیس ویوو V15 پرو نشان می‌دهند که گوشه فوقانی سمت چپ گوشی دارای یک برش عمودی کشیده است و بر این اساس هندست مذکور احتمالا مجهز به دوربین پشتی سه‌گانه خواهد بود. با مشاهده کیس از نمای جلویی، وجود برش کمی بزرگ‌تر در سمت راست آن توجه شما را جلب خواهد کرد. این برش نشان می‌دهد که ویوو V15 پرو همانند گوشی پرچم‌دار ویوو NEX سال گذشته از یک دوربین سلفی کشویی بهره می‌گیرد. با توجه به اطلاعات جدید، کمپانی ویوو هند احتمالا به منظور ایجاد فضای لازم برای فروش اسمار‌ت‌فون ارزان‌تر V15 پرو با دوربین سلفی کشویی، عرضه پرچم‌دار ویوو NEX را متوقف می‌کند.

بخش پشتی اسمارت‌فون ویوو V15 پرو فاقد اسکنر اثرانگشت است؛ بنابراین براساس اظهارات مطرح شده این هندست احتمالا همانند ویوو V11 پرو از اسکنر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر بهره‌مند خواهد شد. لبه سمت راست کیس دارای برش منفرد کوچکی است که احتمالا برای کلید پاور تعبیه شده است. لبه سمت چپ قاب از چندین برش در کنار یکدیگر میزبانی نموده و در بخش تحتانی همین لبه یک حفره دیگر نیز به چشم می‌خورد.

ظاهرا ویوو V15 پرو از جنبه طراحی و قابلیت‌ها یک اسمارت‌فون امیدوارکننده خواهد بود. با این‌حال به مشخصات این هندست هیچ اشاره‌ای نشده است. با توجه به احتمال معرفی ویوو V15 پرو طی ماه آینده انتظار می‌رود ظرف هفته‌های پیش رو جزئیات بیش‌تری پیرامون این هندست منتشر شود. براساس پیش‌بینی‌ها اسمارت‌فون مذکور با قیمت‌گذاری بین 26000 تا 30000 روپیه در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

منبع gizmochina
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم