پیشنهاد سامسونگ برای ارایه پنل‌های انعطاف‌پذیر به اپل و گوگل

ما شکل آینده را تغییر داده‌ایم!

با مطرح شدن شعار بالا برای اولین اسمارت‌فون انعطاف‌پذیر سامسونگ، باور پیشنهاد سامسونگ برای ارایه پنل‌های انعطاف‌پذیر به اپل و گوگل چندان سخت نیست.
بنابر گفته‌ها، سامسونگ یک پنل صفحه‌نمایش منعطف 7.2 اینچی را به این دو کمپانی ارایه کرده است. این اندازه نسبت به صفحه‌نمایش 7.3 اینچی گلکسی فولد کوچکتر است.
از گفته‌های بالا می‌توان دریافت که سامسونگ ظاهرا تنها پنل و مجموعه‌ای با درایور‌های صفحه‌نمایش، اتصالات، باتری‌ها و … را ارایه داده است. یعنی تمام چیزی که برای ارزیابی ایده کلی رفرنس‌ب‍ُرد نیاز است.
به نظر می رسد که سامسونگ مایل است برخی از انحصارات را قربانی کند تا سریع‌تر شاهد رشد اکوسیستم گوشی‌های انعطاف‌پذیر باشد. درست مانند سال پیش که نمونه‌هایی را به دو شرکت چینی شیائومی و اوپو ارایه کرد و هوآوی با استفاده از تکنولوژی BOE به خلق گوشی‌ منعطف Mate X پرداخت.
اگر اپل و سامسونگ این پیشنهاد را بپذیرند و اجازه دسترسی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قدرتمند خود را بدهند، سامسونگ شاهد تقاضای عظیمی برای پنل‌های انعطاف‌پذیر خود خواهد بود. این یک پرش بلند به اکوسیستم جدیدیست که تاکنون وجود نداشته است.

اگر این آینده اسمارت‌فون‌هاست، سامسونگ می‌خواهد در خط مقدم قرار بگیرد. اما هنوز باید با کاهش هزینه‌ها به فکر افزایش تقاضا باشد.
در نهایت انتظارها در 26ام آوریل به پایان می‌رسد و آرزوی در دست گرفتن گوشی‌های تاشو به واقعیت تبدیل می‌شود!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH