مقایسه دوربین سامسونگ گلکسی S10 پلاس با هواوی P30 پرو

دو گوشی سامسونگ گلکسی اس10 پلاس و هواوی پی30 پرو را می‌توان جدیدترین پرچم‌دار دو کمپانی بزرگ کره‌ای و چینی دانست که در مدت زمان کوتاهی نسبت به یکدیگر و در سال 2019 به بازار معرفی شدند.

این دو گوشی که هر کدام دارای برترین امکانات موجود در بین تلفن‌های همراه تا به امروز هستند، از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به انواع و اقسام امکانات مجهز شده‌اند تا بتوانند خریداران بیشتری را به سمت خودشان جذب کنند.

بخش مهمی چون دوربین، یکی از همان فاکتورهایی است که کاربران اهمیت زیادی به کیفیتش می‌‌دهند و شاید بتوان چنین قسمتی را چالش برانگیزترین عضو یک اسمارت‌فون امروزی دانست.

پیش از این بررسی گلکسی S10 پلاس و هواوی P30 پرو را برای‌تان انجام دادیم و در آنجا از خصوصیات دوربین‌های‌شان به‌صورت کامل نوشتیم. جایی که محصول سامسونگ به 3 دوربین مجهز بوده و پرچم‌دار هواوی از 4 دوربین بهره می‌گیرد که البته به‌جز آخری که با نام ToF شناخته می‌شود و توانایی عکاسی به‌صورت مستقل هم ندارد، دوربین‌های اصلی دارای خصوصیات مشابهی هستند.

هر دو گوشی یک سنسور اصلی دارند که برای محصول هواوی نمونه‌ای 40 مگاپیکسلی (خروجی تصویر 10 مگاپیکسلی است) با F/1.6 و 27 میلی‌متری است. سنسور اصلی پرچم‌دار سامسونگ 12 مگاپیکسلی با دریچه دیافراگم متغیر F/1.5 تا F/2.4 بوده و 26 میلی‌متری است. سنسور دوم گوشی‌ها، اولترا واید بوده که در P30 پرو یک نمونه 20 مگاپیکسلی و در S10 پلاس 16 مگاپیکسلی است. لنز دوربین سوم هم عنوان تله فوتو را یدک می‌کشد و برای چینی‌ها یک نمونه 8 مگاپیکسلی و برای کره‌ای‌ها 12 مگاپیکسلی است.

البته مواردی که در بالا عنوان کردیم، همگی در تئوری بوده و در عمل قابلیت‌های متفاوتی دارند، به‌خصوص دوربین سوم که قادر است زوم اپتیکال 2 برابری برای اس10 پلاس و 5 برابری برای پی30 پرو را به ارمغان بیاورد.

از آنجایی که این دو گوشی، کامل‌ترین محصولات سازندگان‌شان در بخش دوربین هستند، پس ما بر آن شدیم تا یک مقایسه عملی و در شرایط مشابه را برای‌شان ترتیب دهیم. این رقابت تنها برای بخش عکاسی و دوربین اصلی گوشی‌ها لحاظ شده است. سعی کردیم تا قابلیت‌های دوربین‌ها را نیز تا حد امکان به چالش بکشیم. پیش از شروع به موارد زیر توجه داشته باشید.

 • هر دو گوشی مود دستی یا پرو هم دارند اما عکس‌هایی که ما گرفتیم همگی در حالت اتوماتیک است.
 • نسبت تصاویر برای هر دو گوشی در حالت 4 به 3 در عکاسی تنظیم شده است.
 • گزینه‌هایی چون HDR و فلاش هم به‌صورت خودکار تنظیم شده تا همان حالتی باشد که 90 درصد کاربران بهره می‌گیرند.
 • عکس‌ها به‌صورت توالی زمانی و در حالت‌های مختلف گرفته شده‌اند، ترتیب چینش عکس‌ها نیز دقیقا به همین صورت بوده است.
 • ممکن است در یک سوژه تعداد متفاوتی عکس جهت مقایسه بهتر شما گذاشته شده باشد، اما در 20 بخش قرار گرفته‌اند.
 • با حرکت ماوس و یا انگشت خود (در صفحات لمسی) بر روی عکس، می‌توانید تصاویر را با یکدیگر مقایسه کنید.

سوژه اول: اتاق نیمه تاریک

عکس اول را در یک اتاق با نور نسبتا کم گرفتم که تنها منبع نوری، پنجره‌ای در اتاق مجاور بود که از پشت پرده وارد می‌شد. هر دو گوشی عکاس بدون نیاز به فلاش، عکس زیر را انداخته‌اند. شاید قضاوت کمی سخت باشد اما به‌نظر می‌رسد که گوشی سامسونگ کمی رنگ محیط را گرم‌تر گرفته است.

سوژه دوم: برگ‌های گیاه

در همان محیط اما اتاقی که پنجره در آن قرار داشت، عکسی را از دو گیاه با برگ‌های سبز زیادشان گرفتم. به‌نظر می‌رسد که محصول سامسونگ کنتراست بهتری را در این تصویر برقرار کرده است.

سوژه سوم: میوه

تصویر سوم مربوط به ظرف میوه‌ای است که در آن رنگ‌بندی متفاوت‌تری نسبت به دو عکس قبلی شاهد هستیم. عکس گرفته شده توسط S10 پلاس خوش رنگ و لعاب‌تر است اما از آنجایی که من میوه‌ها را خوردم، می‌دانم که تصویر P30 پرو شبیه‌تر به آن میوه‌های خدا بیامرز بود!

سوژه چهارم: دومینو

مهره‌های دومینو پشت سر یکدیگر چیده شده‌اند تا بتوان توانایی دوربین‌ها در ایجاد افکت بوکه را هم بهتر سنجید. کیفیت عکس هر دو گوشی خوب است اما به نظرم محصول سامسونگ، افکت بوکه یک‌دست‌تری را ایجاد کرده است.

سوژه پنجم: منظره به‌صورت اولترا واید

این عکس را در یک پارک سرسبز با دوربین اولترا واید انداختم. گستردگی تصویر در گوشی سامسونگ نسبت به محصول هواوی بیشتر است اما رنگ سبز ثبت شده توسط S10 پلاس به‌قدری غلظت دارد که احساس می‌کنید ممکن است از تصویر به بیرون چکه کند!

سوژه ششم: گل‌های بهشت!

از آنجایی که فامیلی من گل‌کار است، پس قاعدتا به گل علاقه زیادی دارم! برای همین 3 تصویر از گل‌های مختلف گرفتم که هم روحیه شما شاد شود و هم ببینیم کدام گوشی، در حالت اکثرا ماکرو عملکرد بهتری دارد. به شخصه کنتراستی که P30 پرو در این عکس‌ها ایجاد کرده را بیشتر می‌پسندم.

سوژه هفتم: فرشته کوچولوی بابا!

از آنجایی که دخترم را هم با خودم به پارک برده بودم، چند عکس از او گرفتم تا ببینیم که دوربین‌ها در مواجهه با انسان، چه عملکردی دارند! نظر شخصی خودم این هست که محصول هواوی بالانس رنگی بهتری دارد و به‌نظر می‌رسد که گوشی سامسونگ در محیط‌هایی که رنگ سبز وارد می‌شود، تمایل زیادی به اشباع کردن پیدا می‌کند.

سوژه هشتم: زوم تا نوک برج میلاد!

شاید مقایسه گوشی‌ها در این بخش کمی نامردی باشد! بالاخره محصول هواوی به زوم پرتوانش مشهور است اما در این تصاویر خیلی خوب می‌توان متوجه این ویژگی عالی شد. عکس اول در حالت اولترا واید گرفته شده که S10 پلاس همچنان فضای بیشتری را پوشش می‌دهد. عکس بعدی حالت معمولی دوربین‌هاست. در تصویر سوم تفاوت‌ها آغاز می‌شود، جایی که محصول هواوی زوم 5 برابر اپتیکال دارد و گوشی سامسونگ زوم 2 برابری. عکس چهارم را پی30 پرو با زوم هیبریدی 10x به سراغ برج میلاد می‌رود اما اس10 پلاس با زوم دیجیتال که تفاوت به نوعی از زمین است تا زیر زمین! عکس آخر هم زوم 50 برابری که البته محصول سامسونگ چنین زومی ندارد و ما صرفا برای مقایسه، تصویر گرفته شده توسط گوشی سامسونگ را با کراپ کردن به مقایسه گذاشتم.

سوژه نهم: منظره درختان

در اینجا از دوربین اصلی استفاده کردم. البته آن زمان نمی‌دانستم که گوشی سامسونگ به رنگ سبز حساسیت دارد. عکس گرفته شده توسط اس10 پلاس کنتراست بیش از اندازه‌ای دارد، به‌طوریکه برخی قسمت‌ها در درختان سمت چپ به سیاهی گراییده‌اند!

سوژه دهم: زمین بازی

هرچه به این دو عکس نگاه کردم، نتوانستم یکی را بهتر بدانم. اما به‌نظرم گوشی هواوی زمین بازی را بهتر انداخته و گوشی سامسونگ آسمان را!

سوژه یازدهم: بوکه پس زمینه

تصویری که می‌بینید یک گوشی گلکسی نوت 9 مظلوم است که مشغول کار دیگری بوده اما فرصت را غنیمت شمرده و با گوشی‌ها از آن عکس انداختم. به‌نظرم بوکه پس زمینه برای محصول هواوی یک‌دست‌تر است (رنگ سبز را هم نگم دیگه!). البته دقت داشته باشید در تنظیمات می‌توان کاری کرد که میزان تاری پس زمینه برای هر دو گوشی تغییر کند.

سوژه دوازدهم: برج میلاد در شب

ظاهرا پس از رنگ سبز، این برج میلاد است که نقش زیادی در عکس‌های ما بازی می‌کند. این عکس را در اتوبان و به‌سختی از داخل ماشین و پشت فرمان گرفتم! خود تصویر به‌خوبی گویاست که محصول هواوی تصویر در شب را بهتر و با نویز کمتری انداخته است.

سوژه سیزدهم: مرکز خرید ونک

در اینجا برای کار کوتاهی توقف کرده بودم که عکسی به یادگار انداختم. برخلاف تصویر پیشین، این بار تفاوت‌ها اندک بوده و حتی احساس می‌کنم که گلکسی اس10 پلاس محیط را شارپ‌تر گرفته است.

سوژه چهاردهم: از پشت پنجره!

این هم آخرین تصویر شب و از پشت پنجره خانه است. اگر عکس برای شما به نظر روشن می‌رسد باید بگویم که هوا کاملا ابری بوده و اتفاقا محیط چندان روشن نیست. این هنر گوشی‌های ماست که محیط را انقدر روشن و خوب گرفته‌اند و البته اثر گوشی هواوی ماندگارتر است.

سوژه پانزدهم: عکس با فلاش

این تصویر در یک اتاق تاریک گرفته شده که هر دو گوشی به ناچار فلاش‌ها را روشن کرده و عکس عروسک‌ها را گرفته‌اند. کیفیت عکس‌ها خوب است و به‌نظرم این بار گوشی سامسونگ با آنکه عکسش کمی تیره‌تر است اما تعادل نوری و کنتراست بهتری برقرار کرده است.

سوژه شانزدهم: نایت مود

حالت عکاسی شب یا نایت مود، یکی از قابلیت‌های ویژه‌ای است که هر دو گوشی دارند و در این زمان عکس گرفتن کمی بیشتر طول می‌کشد. در همان اتاق تاریک اما این بار با فلاش خاموش عکس گرفته شده و به نوعی تصویر در تاریکی شدیدی انداخته شده است. گوشی سامسونگ عکس را در طی دو تا سه ثانیه انداخت اما پرچم‌دار هواوی تقریبا دو برابر بیشتر معطل کرد که خب نتیجه عکس نشان می‌دهد چرا خروجی آن روشن‌تر افتاده، اما در کل این مود از عکاسی نیاز به ثابت نگاه داشتن زیاد دست و همچنین عدم تحرک سوژه دارد.

سوژه هفدهم: ماکت‌های ماشین

قاعدتا این عکس را از پارکینگ خانه‌مان نگرفتم! 4 ماشین مدل با رنگ‌های مختلف سوژه این بخش بودند که تصویر گرفته شده توسط محصول هواوی ظاهرا جذاب‌تر است.

سوژه هجدهم: باز هم زوم!

از پنجره دفتر چون برج میلاد مشخص نبود به سراغ یک تاکسی بیچاره رفتم! عکس اول در حالت 1x گرفته شده که تصویر را گوشی سامسونگ روشن‌تر گرفته است. عکس دوم زوم 5 برابری برای هر دو گوشی است که اس10 پلاس ترکیبی از اپتیکال و دیجیتال بوده اما برای پی30 پرو اپتیکال خالص است! تصویر سوم هم زوم 10x بوده که برای هواوی زوم هیبریدی بوده اما سامسونگ دیجیتال است. نکته جالب در این بخش، کیفیت مناسب عکس اس10 پلاس بوده که همچنان تصویر را با جزئیات قابل قبولی حفظ کرده است اما خب فاصله با گوشی هواوی همچنان زیاد است.

سوژه نوزدهم: اتاق با نور متوسط

هر دو گوشی عکس با کیفیتی گرفته‌اند اما رنگ‌بندی به نمایش درآمده توسط محصول سامسونگ را بیشتر می‌پسندم.

سوژه بیستم: سوپر ماکرو

در سه تصویر زیر، هدف عکاسی ماکرو بوده که پی30 پرو آن را سوپر ماکرو می‌نامد و دلیلش، توانایی بسیار عالی برای فوکوس بر روی سوژه‌های نزدیک است. همان طور که در تصویر اول هم می‌بینید، نوشته‌های بر روی هواپیمای جلویی به‌خوبی خوانده می‌شود اما در اس10 پلاس این فوکوس در نزدیک‌ترین حالت بر روی هواپیمای دوم قرار گرفته است. در کل پی30 پرو یک حرفه‌ای به تمام معنا در عکاسی سوپر ماکرو محسوب می‌شود.

کدام گوشی عکاس بهتری است؟

عکس‌ها به پایان رسید و مطمئنا با مقایسه این تعداد تصویر که سعی شده همگی در شرایط کاملا برابر گرفته شود، حال بهتر می‌توان درباره توانایی دوربین هر کدام به قضاوت نشست.

ما در 20 بخش مختلف تلاش کردیم که دوربین این دو پرچم‌دار قدرتمند را به چالش بکشیم. اگر شما بخواهید از نمره 20 به این دو امتیازی اعطا کنید، چه عددی را در مقابل‌شان درج خواهید کرد؟

به سوپر گروه گوشی‌های سامسونگ ملحق شوید

به سوپر گروه گوشی‌های هواوی ملحق شوید

ممکن است شما دوست داشته باشید
26 دیدگاه
 1. مرتضی هاشمی می گوید

  سلام
  من خودم s10 plus دارم ولی خب حدود ۲ هفته هست که گرفتم
  راستش حدود دو ماه تحقیق کردم تا این گوشی رو بخرم.
  چون مثل خیلیا زیاد پول دار و مایه دار نیستم که برم سمت اینجور گوشیا .
  یه دانشجو هستم که عااااشق تکنولوژی هست.
  به شخصه قبول دارم که دوربین p30 pro تو زمینه زوم و بوکه و ماکرو خیلی عالیه ،همچنین تو زمینه ی باتری باز هم سر تر هست.
  ولی خب s10 plus هم بازنده نیست
  اسپیکر های خیلی عالی داره چون استریو هست و کیفیت و بلندی صدای خیلی خوبی داره
  صفحه نمایش فوق العاده داره که خیلی دوسش دارم واقعا خیلی سر زنده و کیفیت خیلی عالی داره.
  دوربین سلفی تو محیط بیرون عالیه(تو محیط بسته زیاد جالب نیست)
  فیلم برداری بهتری داره

  و یه نکته که داره به نظرم واسه بعضیا مهم هست
  مثلا میری ۱۰ تومن میدی گوشی خب یکم باید تو چشم باشه هر چی نباشه کلی پول دادی سامی رو همه میشناسن به خصوص پرچمداراش
  ولی هواوی چون حدود ۳ سالی هست گوشی های نابی میزنه خیلیا نمی دونن که p30 pro چه گوشی محشری هست .
  موقع فروش هم صد در صد سامسونگ زود تر و بالا تر فروش میره .
  امیدوارم مطالبم به دردتون بخوره ببخشید که طولانی شد
  در ضمن چون گوشی زیاد عوض میکنم همیشه دست دو میگیرم
  اینم ۷۸۰۰ گرفتم
  یا حق

  موافقم ۶
 2. اشکان ۲۲۲ می گوید

  سلام
  هر دو گوشی تو بعضی موارد نقاط قوت و ضعف داشتند از نظر رنگ ، مقداری سامسونگ بهتر بود ، از نظر عکاسی در شب و زوم هواوی بهتر بود .
  هواوی ۱۷
  سامسونگ ۱۶

  موافقم ۵
 3. Mohammad می گوید

  سلام عکاسی عالی کامل بود دوربین گوشی اصلا قابل مقایسه با هیچ گوشی پرچمداری نیست از همه نظر برتر هواوی از نظر عمر نمایشگر و مقاومتش بیشتر و همینطور شارژ شدن و شارژ دهیش عالیه در کل انتخاب گران و عمری هستش تنها حریفش نوت ۱۰ پلاس که از هواوی p30 pro بیشتر زمینه بالاتر که با عرضه میت ۳۰پرو هواوی برنده است

  موافقم ۳
  مخالفم ۲
 4. Mahdi می گوید

  سلام
  دوستان p30 pro توی تصویر برداری بینظیره و شکی توش نیست اما از نظر دوربین سلفی و‌فیلم برداری هنوز‌کار داره تا به سامسونگ برسه
  من خودم s10 plus دارم و نمیخوام طرف سامسونگ را بگیرم اما رغیب یا حریف p30 pro با چهار دوربین پشت ، گوشی s10 plus 5g می باشد که از نظر دوربین از p30 pro سر تر هست و مشابه p30 pro چهار دوربین در پشت خود دارد

  لطفا اینو هم مد نظر قرار بدید که اس ۱۰ در این مقایسه حتی روی کاغذ هم ضعیف تر از p30 pro هست
  بنابراین نمیشه قدرت دوربین های پرچمدار سامسونگ را زیر سوال برد.

  اگر ممکنه تصاویر گرفته شده با s10 plus 5g قرار داده بشه

  در این حالت شخص میشه p30 pro در برابر یک هم رده خودش از دوربین مناسب و نه سرتری برخورداره
  نه در برابر اس ۱۰ پلاس که قبل از مقایسه هم سرتری p30 pro مشخص بوده

  من پیشرفت هواوی را دوست دارم و جای قدردانی داره و امیدوارم در کنار لایکا دوربین‌های‌بینظیری به ارمقان بیاره

  اما خیلی دوست داشتم عملکردشو نسبت به رقیب اصلیش و هم ردش ببینم

  مرسی از ای تی رسان
  اگر ممکنه یک ویدئو از طریقه عکس برداری حرفه ای با گوشی اس ۱۰ و پی ۳۰ و سایر پرچمداران بزارید
  مرسی

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۲
 5. علی می گوید

  با سپاس از زحمتی که کشیدید، من دوست داشتم مود پرویِ گوشیارو ببینم.
  تنها برتری محسوسی که توی این مقایسه دیدم عکاسی در شب و نورِ کم بود که هواوی واقعا برتر بود.همانطور که تصاویر وایدِ سامسونگ بهتر بود.

  موافقم ۵
  مخالفم ۱
 6. بابک می گوید

  سلام – زوم هواوی بهتر بود و کیفیت رنگ و روشنایی عکسهای سامسونگ بهتر از هواوی بود در کل بهتر بودن اگه بشه در مقایسه این دو از آیفون ایکس مکس هم استفاده کنین – ممنون

  موافقم ۴
  مخالفم ۴
 7. jaber می گوید

  سلام و خسته نباشید
  مقایسه جالبی بود در کل هواوی بهتر بود عملکردش
  مقایسه های دیگه ای(اختصاصی مثه این مقاله)از این دوتا بزارین ممنون

  موافقم ۸
  مخالفم ۵
 8. آرش می گوید

  درود/بطور کل در دوربین وعکس گوشی هوایی بهتره/عکسهایی که باهوایی میشه درطبیعت وفضای بیرون خانه گرفت با سامسونگ نمیشه/

  موافقم ۹
  مخالفم ۶
 9. مهستی می گوید

  هواوی فقط در زوم برتر بود در تفکیک رنگ سامسونگ بهتر عمل کرده بود

  موافقم ۱۸
  مخالفم ۱۸
  1. کامران می گوید

   اتفاقا کاملا اشتباه کردی خواهرم. سامسونگ تو زمینه تفکیک رنگ خنگ عمل کرده و کلا به سبک خودش رنگها رو گرم‌تر نشون میده که یعنی غیر واقعی اما هوواوی رنگها رو کاملا واقعبینانه و اون چیزی که هست به نمایش میذاره و طبیعی بودن عکسها در هوواوی کاملا مشخصه اما عکسهای سامسونگ کاملا فانتزیه

   موافقم ۱۵
   مخالفم ۴
 10. مصطفی می گوید

  به نظر من هواوی پی ۳۰ یه سر و گردن بهتر بود ولی دوربین سامسونگ رو هم نمیشه دست کم گرفت اما هواوی پی ۳۰ کمی بهتر بود
  نمره هواوی پی ۳۰ : ۱۸
  نمره سامسونگ اس ۱۰ : ۱۷

  موافقم ۲۱
  مخالفم ۹
 11. محمد می گوید

  سامسونگ رو با هیچ گوشی تو تصاویر دوربین نمیشه مقایسه کرد فوق العادست ما مقایسه کردیم گول مگاپیکسل و غیره رو نخورید در عمل ببینید وخودتون عکس با هر دوش بندازید اونو قته میدونید چی میگم

  موافقم ۲۰
  مخالفم ۲۶
 12. محمدرضا می گوید

  به نظر من p30 pro در تقریبا ۸۰ درصد تصاویر برتر بود

  موافقم ۲۷
  مخالفم ۱۳
 13. محمد می گوید

  نــــــــــــــــــــــــــــــقد عالی
  ای تی رسان ۲۰
  S10+ 18
  P30 19

  موافقم ۲۶
  مخالفم ۶
 14. پیمان می گوید

  هواوی p30 یه سرگردن بالاتر بود
  واقعا باید جلوی این شرکت تعظیم کرد با این سرعت پیشرفت

  موافقم ۳۱
  مخالفم ۹
 15. هاتف می گوید

  سلام آقای گلکار.ممنون از بررسی و مقایسه تون.خیلی وقت بود مثل گذشته یه بررسی دلچسب نذاشته بودید.مثل اون زمونا که جام میذاشتید و با قلم طنز گوشی ها رو بررسی می کردید.یادمه جون به دلمون کردید تا بالاخره آیفون ۶ رو بررسی کردید…مثل اون زمونا که تازه لومیا ۹۲۰ و اچ تی سی ویندوزی اومده بود. یا قبل از اون که گوشی اکسپریا اکرو اس رو تست کردید. از اون زمان همیشه مخاطب سایتتون بودم.ممنون بابت مطالبی که در اختیار ما گذاشتید.ممنون بابت این همه سال. گوشی های الان سر تا پا امکاناتن اما نمی دونم چرا با گوشی های اون دوره بیشتر حال می کردیم. و امکاناتشون بیشتر تو چشم بود.شایدم چون حال و روز بهتری داشتیم..مرسی بابت همه زحماتی که کشیدید برای مدیریت ای تی رسان.

  موافقم ۲۰
  مخالفم ۱
  1. پیمان گل‌کار می گوید

   من هم ممنونم از وفاداری و متن زیباتون

   موافقم ۱۲
   مخالفم ۱
 16. حسین می گوید

  در زمینه تفکیک رنگ ، پردازش تصاویر و کیفیت رنگها و قابلیت جداسازی حاشیه ها هواوی هیچ حرفی برای گفتن در این عکسها نداشت و فقط در زمینه زوم بهتر بود که اونم در واقعیت کاربرد نداره

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۴۷
 17. رسول می گوید

  من کلا از گوشی های هواوی خوشم میاد همیشه طرفدارشون بودم چون حالا که گرونم شده ولی بازم قیمتش بهتره تا سامسونگ و دیگه اینکه واقعا هواوی پیشرفت کرده ومن هواوی p30 رو بهتر تو عکاسی دارم اما باید بدونید که سامسونگ s10+ واقعا دوربینش عالیه البته بعد p30

  موافقم ۲۲
  مخالفم ۶
 18. ali می گوید

  آقای گل کار لطفا بررسی اسپیکر S10+ و P30 pro را هم قرار بدید…

  مورد دوم اینکه در مجموع به نظر خودتون دوربین S10+ کاملتره یا P30 pro ؟

  موافقم ۱۳
  مخالفم ۵
  1. پیمان گل‌کار می گوید

   اگر فرصت بشه چشم، به شخصه محصول هواوی رو عکاس بهتری می‌دونم! البته ما مقایسه دوربین فیلم‌برداری رو نگذاشتیم، در اون زمینه محصول سامسونگ حرف‌های زیادی برای گفتن داره

   موافقم ۳۱
   مخالفم ۵
   1. Melodi1733 می گوید

    فیلم برداریشون رو هم بزارین
    زاویه دید،کیفیت صفحه نمایش رو هم بزارین

    موافقم ۱۴
    مخالفم ۱
 19. Khodadad می گوید

  به نظر من p30pro عکسهاش یکم به بیشتر به چشم میاد تا +S10 نمره من ۱۹ برای p30pro وبرای +S10 میدم۱۷

  موافقم ۳۹
  مخالفم ۷
 20. امیر محمد می گوید

  عکاسی با پی۳۰ پرو واقعا عالی و بینظیر بود اما کیفیت رنگ در اس ۱۰ پلاس در بیشتر عکسها قابل توجه بود.از بیست هواوی نمره اش ۱۸ سامسونگ ۱۶

  موافقم ۴۷
  مخالفم ۸
  1. Aram می گوید

   بنظر من s10+ در رنگ تصاویر فوق العاده بود اما هواوی در قدرت زومش

   موافقم ۱۵
   مخالفم ۳
 21. صادق می گوید

  مقایسه فوق العاده ای بود ، چه عکسهایی گرفتن ! بنظر من که نمره گوشی سامی ۲۰ و گوشی هواوی ۲۱ هست اونم بخاطر زوم محشرش !!

  موافقم ۵۲
  مخالفم ۷

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.