آپدیت جدید گلکسی A50 قابلیت‌های جدیدی را به اپلیکیشن دوربین اضافه می‌کند

کاربران گوشی گلکسی A50 گزارش داده‌اند که این تلفن در کنار دریافت آخرین پچ امنیتی ماه ژوئن، چند ویژگی جدید مربوط به دوربین را نیز دریافت کرده است. لازم به ذکر است که ویژگی‌های جدید این آپدیت در قسمت Changelog (لیست تغییرات) ذکر نشده‌اند.

این بروزرسانی با شماره نسخه A505FDDU2ASF2 در دسترس کاربران A50 قرار گرفته که عکاسی در شب (Night Mode) و قابلیت ضبط ویدیو‌های سوپر اسلو‌موشن را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. هم‌چنین، امکان اسکن کد‌های QR با استفاده از اپلیکیشن دوربین بدون نیاز به بیکسبی ویژن (Bixby Vision) نیز فراهم شده است.

 

این گزارش به وسیله وب‌سایت سم‌موبایل و توسط یکی از کاربران آن منتشر شده است، با این‌حال ممکن است که پس از آپدیت تلفن هیچ تغییری در دوربین دستگاه ایجاد نشود. برای اضافه‌کردن ویژگی‌های جدید این بروزرسانی به اپ دوربین کافیست که پس از آپدیت، یکبار تنظیمات دوربین را ریست کنید.

برای انجام این کار، برنامه دوربین را باز کنید. سپس نماد چرخ‌دنده را انتخاب کرده و در منوی باز‌شده گزینه Setting را انتخاب کنید تا منوی تنظیمات دوربین نمایش داده شود. با انتخاب گزینه Reset Setting در انتهای منو، تنظیمات دوربین را ریست کنید.

همانطور که در متن فوق اشاره شد، قابلیت اسکن کدهای QR به وسیله دوربین نیز در این آپدیت اضافه شده است. این قابلیت مدتی پیش در دسترس کاربران اسماتفون‌های گلکسی نوت 9، اس 9 و اس 10 نیز قرار گرفت و گلکسی A50 نیز پس از پرچمداران سابق و فعلی سامسونگ، این ویژگی را دریافت کرد.

منبع Gadgets 360
نمایش نظرات (12)