آیفون 11 همراه با شارژر سریع و کابل USB-C درون جعبه عرضه خواهد شد

درحالی که آیفون‌های XS ،XS Max و XR اپل مجهز به مدارهای شارژ سریع هستند، اما اپل ترجیح داد تا در داخل جعبه‌های این اسمارتفون‌ها فقط یک شارژر معمولی قرار دهد. شارژر‌های معمولی این شرکت برای پرکردن کامل شارژ باتری به بیش از دو ساعت زمان نیاز دارند. اپل در اقدامی با عرضه آداپتور شارژر سریع 30 واتی خود که مجهز به پورت USB-C است، آیفون‌های جدید شما را در 30 دقیقه تا 50 درصد شارژ می‌کند، اما برای تهیه آن باید 49 دلار هزینه کنید.

با این حال، اپل گزینه‌های دیگری را هم در اختیار شما قرار می‌دهد، این شرکت در صفحه رسمی پشتیبانی خود ذکر کرد که آیفون‌های مجهز به فناوری شارژ سریع می‌توانند از آداپتورهای شارژ سریع شرکت‌های شخص ثالث نیز استفاده کنند. این آداپتورها با استاندارد (USB Power Delivery (USB-PD و مبدل‌ USB-C به لایتنیگ می‌توانند آیفون‌های شما را در زمان کمتری شارژ کنند.

بگذارید که داستان را برای شما کوتاه کنیم، انحصارطلبی اپل تمامی ندارد. در صورتی که شما قصد دارید از شارژرهای سریع رسمی اپل برای شارژ آیفون‌های XS ،XS Max و XR بهره ببرید، باید هزینه‌ای در حدود 50 دلار برای خرید آن صرف کنید. در غیر این‌صورت، می‌توان از شارژر‌های شخص ثالث با هزینه نسبتا کمی استفاده کرد که ممکن است برای برخی از کاربران، آزار‌دهنده به‌نظر برسد.

گزارشات جدید تایید می‌کنند که آیفون‌های 2019 اپل همراه با آداپتور USB-C و کابل تبدیل USB-C به لایتنیگ در جعبه تلفن عرضه خواهند شد. این اولین باری است که اپل در داخل جعبه‌های آیفون نسبت به قراردادن شارژر‌های سریع اقدام می‌کند. بنابراین باید گفت که اپل نوآوری می‌کند!

البته یک لنز زاویه عریض هم در مجموعه دوربین آیفون‌های جدید وجود خواهد داشت و می‌توان از کلمه “اولین” برای این مورد استفاده کرد، البته برای آیفون‌ها!

منبع Phone Arena
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم