برگزاری مراسم اختتامیه دومین مرحله کمپین بلندپروازی توسط برندیست

بازدید یک هشتم جمعیت ایران از کمپین بلندپروازی علی بابا

جشن بزرگ اختتامیه کمپین #بلندپروازی که از ایده تا اجرای آن توسط آژانس تبلیغات و بازاریابی برندیست برگزار شده بود، 12 شهریور ماه با حضور مدیران ارشد لوفت‌هانزا، علی بابا و برندیست در محل دفتر «روز اول علی‌بابا» برگزار و برندگان این کمپین پس از قرعه‌کشی مشخص شدند.

این کمپین با هدف ترویج فرهنگ بلندپروازی در شرایط سخت و شکستن مرزها و محدودیت‌ها برای دستیابی به خواسته و رؤیاها برگزار شد و مورد توجه مخاطبان زیادی در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت. 3 نفر از شرکت‌کنندگان این کمپین شانس برنده شدن بلیط پرواز به مقصد اروپایی دلخواهشان را داشتند.

این کمپین، توسط 10 میلیون نفر مورد بازدید قرار گرفت و یک هزار بار از هشتگ بلندپروازی استفاده شد. لازم به ذکر است، بیش از 500 هزار لایک و بیست هزار کامنت برای هشتگ بلندپروازی علی‌بابا ثبت شده است.

شاهر مراد مدیر شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا با اشاره به برگزاری باشکوه مرحله دوم کمپین بلندپروازی در مراسم اختتامیه گفت: « طی سالهایی که در ایران حضور داشتم، این نخستین مرتبه‌ای است که شاهد برگزاری رویدادی با چنین موضوع جذاب و استقبال گسترده‌ای بودم و به همین دلیل از شرکت تبلیغات و بازاریابی برندیست به عنوان مجری این کمپین تشکر میکنم.» وی اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد برگزاری بیشتر این رویدادها با چنین سطح کیفی در ایران باشد.

مسعود طباطبایی، مدیر عامل شرکت علی بابا، رتبه یک فروش بلیط سفر نیز با تاکید بر این موضوع که در فضای این روزهای جامعه، ایجاد حس شادی و تلاش برای تحقق رویاها در جوانان موضوع مهمی است گفت: «خوشحالیم که هدف این کمپین محقق شده است و آمار حضور  شرکت‌کنندگان در کمپین بلندپروازی، موید این موضوع که هدف ما برای زنده کردن حس تغییر در زندگی و شکستن مرزها و محدودیت‌ها محقق شده است.»

توحید علی اشرفی، مدیر عامل شرکت تبلیغات و بازاریابی برندیست، برگزار کننده کمپین بلندپروازی که سابقه برگزاری موفق کمپین‌های بسیاری را دارد نیز گفت: « مایه خوشحالی است که بیشترین شرکت‌کنندگان در این کمپین خانم‌ها بودند و جا دارد به خانم‌های جامعه بابت چنین روحیه‌ای تبریک بگوییم.» وی افزود: «مرحله نخست کمپین بلندپروازی که تابستان سال گذشته برگزار شد، مورد استقبال مخاطبان بسیاری از اینفلوئنسرها، سلبریتی‌ها و… قرار گرفت و در مرحله دوم برگزاری کمپین، شاهد بازدید 10 میلیون نفر از کمپین و ثبت یک هزار هشتک در عرض یک ماه بودیم که این موضوع نشان دهنده برگزاری موفق کمپین بلندپروازی است. وی همچنین اعلام کرد که طی یک ماه برگزاری مرحله دوم کمپین بلندپروازی، بیش از 500 هزار لایک و بیست هزار کامنت برای هشتک بلندپروازی علی بابا ثبت شده است.

در ادامه مراسم، قرعه‌کشی انجام و 3 نفر به عنوان برند انتخاب و بلیط رفت و برگشت به مقصد اروپایی منتخب را دریافت کردند.

شرکت تبلیغات و بازاریابی برندیست به عنوان برگزارکننده این کمپین، سابقه برگزاری رویداد و کمپین‌های بسیاری برای برندهای خارجی و داخلی را دارد که لوفت‌هانزا، علی بابا، جاباما و… برخی از مشتریان مطرح آن هستند.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و آی‌تی‌رسان در تهیه آن نقشی نداشته است

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم