ویدیو تست مقاومت تلفن تاشو موتورولا Razr را مشاهده کنید؛ وقتی که اعداد واقعی نیستند!

اسمارتفون تاشو موتورولا Razr به‌زودی در قفسه فروشگاه‌ها موجود خواهد شد. اما اصلی‌ترین سوال خریداران این تلفن به مقاومت لولای آن مربوط می‌شود. همانند همه تلفن‌های تاشو، اسمارتفون‌های تاشو گلکسی فولد و Razr عاری از هیچ مشکلی نیستند و مدت زمان مشخصی برای عمر آن‌ها تعیین شده است.

وب‌سایت CNET نیز برای تست لولای موتورولا Razr، این تلفن را برروی دستگاه فولدبات ساخته شده توسط SquareTrade قرار دارد. مکانیز تاشونده تلفن موتورولا پس از 27000 بار باز و بسته شدن مقاومت خود را از دست داد. موتورولا مدعی شده بود که این تلفن تا 100000 بار می‌تواند باز و بسته شود.

 

طبق مطالعات انجام شده، آمریکایی‌ها روزانه 52 بار تلفن خود را چک می‌کنند، بنابراین، هر شهروند آمریکایی می‌تواند به مدت یک و نیم سال از تلفن Razr استفاده کند.

پس از تست‌ وب‌سایت CNET، لولای این تلفن به سختی عمل می‌کرد، اما نباید از این موضوع غافل شد که صفحه‌نمایش آن بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه می‌داد. البته، در این موارد، احتمال آسیب دیدن نمایشگر نیز وجود دارد.

CNET این تست را در سال گذشته میلادی برروی اسمارتفون گلکسی فولد سامسونگ نیز انجام داد که قبل از رسیدن به عدد ادعا شده سامسونگ (120000 بار)، تلفن تاشو کره‌ای‌ها مقاوت نکرد و شکست. اگرچه، این تلفن نیز نتایج خوبی را ثبت نکرد، اما در مقایسه با تلفن موتورولا بهتر عمل کرده است.

تست‌های انجام شده به طور دقیق نمایانگر میزان کاربردی بودن تلفن‌های تاشو نیستند، زیرا این تلفن‌ها به صورت مداوم تحت شکنجه قرار گرفته‌اند و احتمال مقاومت بیشتر آن‌ها در استفاده‌های روزمره وجود دارد. با این حال، باید منتظر آغاز فروش رسمی هندست Razr مانده تا ببینیم که تلفن جدید موتورولا چگونه عمل خواهد کرد.

منبع GSM Arena
  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم