شرکت سگا از ورژن جدید بازی موبایلی سونیک رونمایی می‌کند

ورژن آینده بازی سونیک شرکت سگا بر خلاف 2 نسخه بسیار محبوب آن یعنی Sonic Runners و Sonic Dash دارای قابلیت‌های گیم‌پلی بسیار گسترده‌تری است. ورژن جدید بازی احتمالا تحت‌عنوان “Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020” منتشر می‌شود و به کاربران پلتفرم‌های اندروید و iOS امکان می‌دهد تا در حداقل 15 رویداد مختلف المپیکی با شخصیت‌های نمادین گوناگون بازی کنند.

اما در این بازی، کاربران صرفا سرگرم شرکت در یک رویداد ورزشی نخواهند شد و کماکان با شخصیت‌های داستانی سونیک نیز سروکار خواهند داشت. در داستان پشت‌پرده بازی Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020، سونیک و هم‌رزمان وی با دکتر اگمن و همراهان او رقابت می‌کنند؛ فردی که کنترل توکیو؛ پایتخت کشور ژاپن را در دست گرفته است.

پرش از مانع در ماده‌های 100 و 400 متر، پرتاب نیزه، تیراندازی با کمان، کاراته، غواصی، تیراندازی، صخره‌نوردی، شمشیر بازی، ترامپولین، پرتاب چکش، تنیس روی میز، پرش طولانی، موتورسواری BMX و بدمینتون، 15 رویداد المپیکی هستند که کاربران می‌توانند از انجام آن‌ها لذت ببرند.

این بازی در روز 7 مه برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS منتشر خواهد شد؛ اما مراحل پیش‌ثبت آن روی فروشگاه گوگل پلی قبلا اجرا شده است. به گفته سگا، بازی Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020 رایگان خواهد بود؛ اما به منظور تحقق تجربه کامل گیمینگ، خریداری برخی آیتم‌های درون‌ برنامه‌ای ضروری خواهد بود.

منبع phonearena
ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.