گوگل قیمت دستگاه‌های پیکسلی و اسپیکرهای هوشمند Nest خود را کاهش داد

شرکت گوگل قیمت‌گذاری طیف متنوعی از محصولات خود از گوشی‌های پیکسلی گرفته تا اسپیکرهای هوشمند Nest را کاهش داد. اکنون مشتریان می‌توانند این محصولات را از فروشگاه رسمی گوگل و چندین خرده فروشی بریتانیایی خریداری نمایند.

گوگل در ازای خریداری هر دستگاه اسمارت‌فون پیکسل 4 و پیکسل 4XL توسط مشتریان، 150 پوند اعتبار فروشگاهی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. همچنین مشتریان می‌توانند از این تخفیفات به‌طور مستقیم بهره‌مند شده و با مراجعه به فروشگاه‌های Currys ،John Lewis و Carphone Warehouse گوشی پیکسل 4 را با قیمت‌گذاری 520 پوندی خریداری نمایند. پیکسل 4XL نیز با برچسب قیمتی 680 پوندی از طریق همین فروشگاه‌ها قابل خریداری است.

اسمارت‌فون‌های پیکسل 3a و پیکسل 3a XL مشمول تخفیف 30 پوندی شده و هندست کوچک‌تر با برچسب قیمتی 300 پوندی از طریق وبسایت Store.google.com قابل خریداری است. همچنین نسخه XL نیز با قیمت‌گذاری 370 پوندی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. فروشگاه‌های Currys و Carphone Warehouse نیز اقدام به فروش این هندست‌ها با قیمت‌گذاری مشابه می‌کنند. این تخفیف ویژه تا روز 21 آوریل ادامه خواهد یافت. اسپیکر هوشمند Nest Mini (مدل جانشین برای هوم مینی) نیز مشمول تخفیف 40 درصدی شده و با قیمت‌گذاری تنها 30 پوند از طریق فروشگاه رسمی گوگل قابل سفارش است. چنان‌چه به‌دنبال یک اسپیکر بزرگ‌تر هستید؛ در این‌صورت بایستی بدانید که اسپیکر هوم مکس پس از اعمال تخفیف 50 پوندی با برچسب قیمتی 250 پوندی قابل تهیه است. چنان‌چه نسبت به خریداری یک نمایشگر هوشمند تمایل بیش‌تری دارید؛ در این‌صورت جالب است بدانید که گوگل نست هاب مشمول تخفیف 50 درصدی شده و اکنون با پرداخت تنها 60 پوند قابل خریداری است. قیمت‌گذاری دوربین‌ها و ترموستات‌های هوشمند Nest نیز مشمول تخفیف حداکثر 50 پوندی شده است.

قیمت‌گذاری پیکسل اسلیت (تبلت‌های مجهز به سیستم‌عامل Chrome OS) نیز 300 پوند کاهش یافته است؛ اما بایستی به‌خاطر داشت که اکنون تنها ورژن مجهز به پردازنده Core i5 در بازار موجود است (مدل مجهز به پردازنده Core i7 مشمول تخفیف 550 پوندی شده بود؛ اما موجودی این مدل در بازار به پایان رسیده است). گجت کرومکست اولترا پس از اعمال تخفیف ناچیز 10 پوندی با قیمت‌گذاری 60 پوندی روانه بازار می‌شود. چنان‌چه پشتیبانی از رزولوشن 4K برای شما اهمیت چندانی ندارد؛ در این‌صورت می‌توانید نسبت به خریداری مدل معمولی کرومکست با قیمت‌گذاری 25 پوندی اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
کسری پارس