شیائومی نوت‌بوک جدید خود را با نام نوت‌بوک Mi در هندوستان معرفی می‌کند

شیائومی هندوستان در پستی که به تازگی در توییتر منتشر کرده است، اعلام کرد که مدل جدید نوت‌بوک Mi را در تاریخ 11 ژوئن (22 خرداد) در این کشور رونمایی می‌کند. مراسم رونمایی این نوت‌بوک در ساعت 12 شب به وقت هندوستان برگزار خواهد شد.

شواهد نشان می‌دهند که نوت‌بوک جدید Mi برای اولین بار در هند به بازار عرضه می‌شود و به صورت انحصاری برای این بازار طراحی شده است.

وب‌سایت این شرکت به مواردی همچون طراحی باریک و سبک، صفحه‌نمایش فول اچ‌دی و برخی مشخصات درباره عملکرد، حافظه و عمر باتری نوت‌بوک خود اشاره کرده است. تاکنون هیچ اطلاعات دقیقی درباره مشخصات فنی این نوت‌بوک منتشر نشده و هیچ تصویری از طراحی آن نیز وجود ندارد.

جدیدترین نوت‌بوک Mi برای اولین بار در بازار هندوستان عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد که شیائومی در حال تغییر سیاست‌های تجاری خود است. سیاست جدیدی که شیائومی را به سوی عرضه محصولاتی با قیمت بیشتر در بازار هدوستان سوق می‌دهد. با این حال شیائومی در این بازار شلوغ بخت خود را با عرضه محصولات برتر می‌آزماید تا به نتیجه دلخواه خود برسد.

چگونگی واکنش بازار هند به حرکت شیائومی و محصولات آن را زمان، آگاهی مردم و مسائل مالی تعیین می‌کنند. تا آن زمان باید منتظر ماند و دید که آیا این برند چینی طرفداران خود در هندوستان را افزایش می‌دهد یا با روندی برعکس روبه‌رو می‌شود.

منبع GSM Arena
ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان