حالت تاریک به زودی برای فیس‌بوک ارایه می‌شود

اپلیکیشن‌های مرتبط با فیس‌بوک مدتی است که حالت تاریک را دریافت کرده‌اند؛ فیس‌بوک مسنجر این قابلیت را از ماه مارس 2019 دارد، اینستاگرام پاییز سال گذشته آن را دریافت کرده و واتس‌اپ هم چند ماه پیش مجهز به آن شده است. در حال‌حاضر، تنها گزینه‌ای که برای داشتن حالت تاریک در فیس‌بوک وجود دارد، استفاده از نسخه لایت آن است. اما این موضوع قرار است به‌زودی تغییر کند.

در اسکرین‌شات‌هایی که از نسخه نهایی اپلیکیشن فاش شده، می‌توان اینترفیس فیس‌بوک را در حالت تاریک مشاهده کرد که امکان ذخیره شارژ باتری و لذت بردن از همه قابلیت‌های نمایشی پنل‌های OLED را فراهم خواهد کرد.

شما همچنین قادر به تنظیم جداگانه آن یا براساس تنظیمات سرتاسری حالت تاریک گوشی خواهید بود. این قابلیت دارای طیف‌های مختلفی از خاکستری تیره تا خاکستری روشن است، اما رنگ مشکی واقعی کمتری خواهد داشت.

فیس‌بوک همچنین در حال کار روی یک نسخه جدید قابلیت Time on Facebook است که به شما مدت زمان صرف‌شده روی اپلیکیشن را نشان خواهد داد. ضمنا احتمال ارایه یک ردیاب ویروس کرونا هم در آپدیت بعدی فیس‌بوک وجود دارد.

هنوز معلوم نیست که قابلیت‌های جدید فیس‌بوک چه زمانی برای همه کاربران عرضه خواهد شد، اما حالت تاریک آن ممکن است به‌زودی ارایه شود.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم